KARA

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Re: KARA

Post autor: mootyl » 31 sie 2012

Nareszcie będzie nam dane zobaczyć SOLOWE teledyski dziewczyn z KARA!! :melt:

Czyż to nie piękna wiadomość? Na początku byłem wkurzony, że jako pierwsze światło dzienne ujrzą japońskie wersje, dograne zdecydowanie później... ale po zobaczeniu zapowiedzi jakoś ta złość mi minęła :rolly: Dzisiaj ujawniono przed nami teledysk Hary do piosenki Secret Love i Gyuri :fav: do Daydream :melt: Zapraszam do oglądania:

Gyuri - Daydream (gościnny występ Jung Suk Won'a) :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt:

Dodatkowy link: " onclick="window.open(this.href);return false;

Mroczny, piękny teledysk z jeszcze śliczniejszą Gyuri :melt: Kojarzy mi się z klimatem Arang :melt: chociaż nakręcony został dużo wcześniej, w lipcu. Jestem zakochany :fav:

Hara - Secret Love (gościnny występ Im Si Wan'a z ZE:A)

Dodatkowy link: " onclick="window.open(this.href);return false;

Typowe agyeo i słodkie rytmy. Nie spodziewajmy się po Harze niczego innego :) Ale jest fajnie, kolorowo, może poprawić komuś humor xD

Teledyski Seung Yeon, Nicole i Ji Young wydane zostaną w poniedziałek :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 05 wrz 2012

Wszystkie solowe są fajne ale jednak najlepsza z nich to Seungyeon - Guilty

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 06 wrz 2012

Ja obejrzałam wreszcie te teledyski też. Jestem o wiele większą fanką japońskich KARA niż koreańskich KARA więc jak dla mnie bomba.

W sumie na pierwszy rzut oka widać, że ogólny efekt końcowy w teledysku Seungyeon robi największe chyba wrażenie. Dziewczyna ma wokal, jest "mrocznie", ogólnie piosenka jest z tych, po których ciary przechodzą po plecach :) Jak taki Nightwish trochę.

Ale nie jest to piosenka, której ja mogę na okrągło słuchać. Nie da się nie zauważyć, że każda z nich reprezentuje inny styl i ja po prostu się utwierdzam w przekonaniu, że r&b i pop to moje klimaty. Chociaż reszta teledysków w zasadzie nie robi jakiegoś wrażenia super, skoro wszystkie się kręcą wokół facetów, ale piosenka Nicole jest fantastyczna. Trochę ja zapakowali w ten raperski wizerunek, a tutaj usłyszałam głos, jakiego nie słyszałam do tej pory w jej śpiewanych partiach. Nie jest wiadomo wspaniałą piosenkarka i pewnie nigdy nie bedzie, ale piosenka naprawde jest super. Podobne mam odczucia co do piosenki Jiyoung - naprawdę extra :) Melodia tak szybko wpada w ucho...

Hara jest słodka, teledysk jest zabawny i piosenka dobrze dobrana jak na jej mozliwości głosowe. Również się przyjemnie słucha.

...W zasadzie to ja mam tylko problem z Gyuri, bo chociaż teledysk jest ok (przynajmniej te kabaretowo - maskaradowe elementy - co tam robi facet z Rooftop prince'a i to w podwójnej chyba roli, to ja nie rozgryzłam jeszcze...) tak ani mi się jej wokal jakoś nie podoba tutaj, a piosenka jest dosyć trudna do zanucenia i choć przesłuchałam wszystkie z 5 razy, tej jakoś w ogole nie pamiętam.

Ogólnie KARA hwaiting :) Pandora mi się jakoś specjalnie nie podoba, ale te piosenki - owszem!

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 24 wrz 2012

KARA KALENDARZ, czyli co moje dziewczynki mają w planach ^ ^

Wrzesień 2012
28.09.2012 - wydanie 5ego mini albumu "Pandora" + special DVD na Tajwanie

Październik 2012
Obrazek Obrazek
17.10.2012 - wydanie 7 japońskiego singla "Electric Boy"
(Tracklista: 01. Electric Boy 02. Orion 03. Electric Boy (inst.) 04. Orion (inst.))
17.10.2012 - premiera PVki do piosenki "Electric Boy"
17.10.2012 - wydanie KARASIA Concert Tour na DVD/Blu-ray
Począwszy od 17 października przez 2 tygodnie dziewczyny będą promować się w japońskich programach :)

Listopad 2012
Początek listopada - wydanie reedycji 5ego mini albumu "Pandora" w Korei
- nowa piosenka promująca, teledysk i cykl promocyjny w Korei
Wraz z wydaniem reedycji dziewczyny wydadzą koreańską wersję SOLO COLLECTION :melt:

Styczeń 2013
Udział Kang Ji Young w dramie IRIS 2. Jej partnerem w dramie będzie nikt inny jak sam Lee Joon z MBLAQ.

Jeżeli ktoś jest ciekaw co u innych artystów DSP Media to chodzą plotki, że w połowie października do Korei powrócą chłopaki z A-JAX. Mają wydać swój pierwszy mini album. Najnowszy nabytek firmy PURETTY po debiucie w Japonii 5 września 2012 mają zadebiutować w Korei na początku przyszłego roku. Co do RAINBOW :puppy: Nie ma żadnych oficjalnych informacji. Po przesunięciu ich wakacyjnego comebacku DSP oficjalnie nie wypowiedziało się jeszcze na ich temat. Z niepotwierdzonych wiadomości można się dowiedzieć, że dziewczyny mają wrócić pod koniec listopada 2012 lub na początku 2013 roku. Z bardziej pesymistycznych newsów ktoś potwierdził niby, że Rainbow od dawna nie zaglądały do studia, nie nagrywają nic nowego, a wytwórnia na chwilę obecną nie szykuje dla nich nowych piosenek :(

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 29 wrz 2012

I teaser do Electric boy.

EDIT

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 06 paź 2013

Nicole odchodzi a Jiyoung się zastanawia no czemu?????
Jestem ciekawa jak potoczą się dalsze ich losy

ODPOWIEDZ