Krock, Kpunk etc

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"
Kontakt:

Post autor: JaneGreen » 25 sty 2009

Eeee rzeczywiście, musiałam gdzieś źle spojrzeć i zakodował mi się Twój nick Maura xD Sorki xD

Poprawka: dzięki daydreamer4

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 25 sty 2009

Ale zamieszania narobiłam :D
U Napoleonków 'I Want you girl' jest u mnie na drugim miejscu po 못먹어도 Go (to ich 'cha cha' jest cudowne :D) Większosć piosenek z tej płyty podoba mi sie prawie na równi :)

Jeśli chodzi o Witches to zgadzam sie że są świetni:D Ja ogólnie uwielbiam ska więc wystarczył mi tylko opis gatunku muzycznego zebym sie rzuciła do ściągania :D

A Angie i G.Gorilla jeszcze nie słuchałam - chyba trzeba nadrobic zaległosci:P (chyba spędzę dzisiejszy wieczór na jpopsuki.com :D)

Maura ja słuchałam najnoweszej 'My Aunt Mary'. Płyta jest wspaniała :D Nie ma ani jednej piosenki która by mi sie nie spodobała i to od pierwszego przesluchania. CHociaz nie jestem do końca przekonana do posenki, która śpiewają razem z Ji Sun... Tzn cała piosenka jest bardzo ładna ale pod koniec mnie coś juz bierze, jak poraz n-ty powtarzają refren :D

Za to 'The Nuts' jakoś nie polubiłam... Ale skoro mają nowa płytę to moze dam im jeszcze jedną szansę ^^

A słyszałyście o The Breeze ? Ich piosenka była w Temptation of Wolves. Nie powiem ile sie naszukałam ich piosenek ale w końcu jakaś dobra dusza na z-deegres wrzuciła ich oba albumy. Pierwsza płyta nie jest rewelacyjna ale druga juz jest znacznie lepsza. Mam do nich sentyment właśnie przez Temptation of Wolves.
Piosenka z ToW:
A to inna ich piosenka:
I jeszcze jedna:

Obrazek
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"
Kontakt:

Post autor: JaneGreen » 26 sty 2009

Hmmm... nie mogę znaleźć ich na z-degrees :(

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 26 sty 2009

Zaraz ich poszukam - mam chyba gdzieś link zapisany i prześle Ci na PM :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 12 sie 2009

Wydaje mi się, że tu będzie odpowiednio, zwłaszcza, że właśnie w tym temacie ich poznałam :D

Napoleon Dynamite wydali wakacyjny singiel ^^^
Taki lekki i ... sympatyczny? ;)

나폴레옹 다이나마이트 ★ Summer Night
Obrazek
01. Summer Night (Feat. 허경환)
02. Jazz Night
03. Summer Night (MR)

Teledysk Summer night ->http://www.youtube.com/watch?v=wl448Am1A1A

Obrazek
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"
Kontakt:

Post autor: JaneGreen » 12 sie 2009

O, proszę, a dopiero, co z jakiś tydzień temu narzekałam, że nic nie wydają nowego, a tu singielek ^^ Dzięki wielkie :)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 24 lis 2009

Ale nam się temat zaniedbał ;) A ja korzytsając z okazji ze dzisiaj stwierdziłam ze jednak mogę umrzeć szczęśliwa wrzucam wam przedmiot mojego niezmierzonego szczęścia...

Najnowszy (ale juz praawie miesiąc stary- ach to moje zapóźnienie) minialbum Breeze'a!!!!!!

Obrazek
Breeze - Begin Anew

Boshhh!! wrócili po 5 latach !!!! I wrócili równie cudowni jak na dwóch poprzednich albumach ^^^ Cudowny w swej prostocie czysty rock! :D
Jeśli ktoś kiedykolwiek miał łzy w oczach słuchając Creeda czy Nickelback to to jest MUST-LISTEN :D:D

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 25 lis 2009

O, przesłuchałam sobie właśnie i o, fajne ^^ tylko... dlaczego tak do bólu przypominają mój ukochany Yoon Do Hyun Band? xP A kawałek 'I will be there' to już w ogóle jakaś kopia ^^''

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 25 lis 2009

Oj Maura.... xD się czepiasz ;)
To znaczy... no nie wsłuchiwałam się za bardzo w Yoon Do Hyun Band ;) Akurat niedawno ściagnełam ich ostatni live'owyalbum. Podobieństwa sa duże ale jakoś nie wiem, jakoś nie ten sam feel co u Breeze'a ;) Nie umiem wyjaśnić czemu ale Yoon Do Hyun Band grają tak jakby mniej mrocznie. No i brakuje u nich tego głosuuuu :smitten: Gdyby nie wokalista to mam wrażenie Breeze niczym by sie nie wyróżniało... <kilka oddechów> no i Breeze to tylko same gitary i perkusja a tu jakieś trąbki słyszałam i harmonijki ^^ Niee, to nie to samo ;)

Ok... co nie znaczy że Yoon Do Hyun Band'owe 'I loved' nie wywołało u mnie długiego przeciągłego dreszcza na plecach ^^^ Świetna piosenka.

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

No i brakuje u nich tego głosuuuu smitten

to samo powiedziałabym o Breeze w kontekście do YDHB :smitten:

xD

A ten... masz może linki do jakichś innych ichnych albumów? ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

to samo powiedziałabym o Breeze w kontekście do YDHB smitten

To sie zrozumiałyśmy xPPPPPPPPPP

Na Z-deegresach były ;) Tutaj: http://www.z-degrees.net/forums/index.p ... opic=37702

Jak ci sie nie wyświetlą to daj znać prześle ci bezpośrednio linki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

A ten.... chciałam jeszcze dodać w obronie moich YDHB, ze to też są wymiatacze i w jak trzeba to w garnki potrafią przyłożyć, zwłaszcza na pierwszych płytach ^^

Dzięki za linka ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

A ten.... chciałam jeszcze dodać w obronie moich YDHB, ze to też są wymiatacze i w jak trzeba to w garnki potrafią przyłożyć, zwłaszcza na pierwszych płytach ^^

Dlatego też właśnie zaczęłam ściągać ich dyskografie z lj asti :D:D Tak coś czułam, że tam na pewno ich znajdę ^^

Edit:
Dawno jej nie słuchałam i wlączyłam sobie 1 płyte Breeze'a i hmmm... no troche przymulają nia niej xD Tak więc wyrównało się xD

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 04 sty 2010

Chciałam już o tym dawno napisac... ale ciagle zapominam... a teraz poniewaz i tak nie moge zasnąć to mi się przypomniało i wywiało mnie z łozka.

A chodzi o: Seo Taiji! I więcej chyba nie trzeba mówić.
(Ok, nie będę sie zgrywac na znawcę ;) To jest zapis koncertu z 2008 roku nagranego razem z orkiestra symfoniczną... no poprostu... :melt: Ale płyta wyszła dopiero niedawno...)
Obrazek
CD1/CD2

credit: asianreloaded.blogspot.com

Pure awsomeness!!
Ściagać! Ściagać! Słuchać! Słuchać!
(I gdyby nie mój nieoczekiwany format systemu rzuciłabym jeszcze link do ściągnięcia koncertu ale wiem ze całośc jest na YT takze jeśli ktos jest ciekawy odsyłam tam a sama jeszcze poszukam tego linku)

Za to dostaniecie BONUS ^^
Niestety nic nie wiem o zespole ale ich muzyka kojarzy mi sie z utworami Deep Purple, balladami Metalici, a nawet.... z Jimmi'm Hendrix'em^^ chyba trochę mnie ponosi ale... i tak to takie małe CUDO! <3

Obrazek
Feeling Station - Daily Suffering

Czuję sie spokojniejsza... może zasnę ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 20 kwie 2010

Cool Age (쿨 에이지)
Obrazek
1집 - Rock & Roll
data wydania: 2007.05.15
gatunek: pop / punk

01 너나 걱정하세요
02 무지개반사
03 로드 무비
04 Rule 43
05 쾌남의 로망스
06 청춘! 모노스타
07 Move On
08 Party Tonight
09 Say Yeah!
10 One-Eyed Monster
11 Liz
12 V.I.P
13 Will
14 송인 (送人)
15 스물네 살

http://www.megaupload.com/?d=HKZJT7U8
(credits: yongwonhi @ lj)

odkopałam ostatnio folder z moim ukochanym punk rockiem i natchnęło mnie by poszukać czegoś koreańskiego w tym stylu. jak widać, moje poszukiwania za dużych efektów nie dały, ale płytka bardzo fajna. walenie po garach równe. ;D
jak ktoś ma jeszcze jakiś wykonawców konkretnie w tym stylu to ja bym prosiła :puppy:

Obrazek
ODPOWIEDZ