EZ Hyoung

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

EZ Hyoung

Post autor: mootyl » 18 wrz 2008

Jedna z najlepszych piosenek ostatnich dni (a może i nawet miesięcy?) i jeden z lepszych teledysków... (subiektywna opinia!)

Jeżeli ktoś lubi soft-rocka?!, ballady przyprawione małą ilością rocka?!, albo po prostu pop-rocka ta piosenka jest właśnie dla niego. Strasznie mi się podoba i już dawno nie było takiego songu w Korei. Teledysk jest bardzo emocjonalny... Na prawdę wczułem się podczas jego oglądania i uważam, że jest po prostu jednym z lepszych jakie ostatnio widziałem. Podoba mi się wątek z nitką i szybą... Czuć przesłanie, nawet jeżeli nie rozumie się tekstu piosenki. Oczywiście gdyby ktoś miał wersję ENG słów, prosiłbym o zamieszczenie tutaj lub o podanie linku. Oczywiście zabieram się za ściąganie całego albumu tego artysty... Gdyby ktoś chciał, mogę zamieścić link^^

LINK do MV:

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 18 wrz 2008

Tak, tak! Zamiesc link, proszę ^^
Idzie jesień i Ez Hyoung wydaje się idealny na czas melancholii. ;]
A nigdzie ich płyty nie moge znalezc....
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 18 wrz 2008

Przesłuchałem album i muszę powiedzieć, że jest jednym z lepszych ostatnich dni (miesięcy) ... Stoi na samym szczycie równo z SHINee vol. 1 i Younha vol. 2 .
Są kawałki szybkie, wolne, takie jesienne także... można wczuć się w ten spokojny, pop-rockowy klimat. Uwielbiam taką muzykę... oby więcej takich w Korei. Ostatnio z tego gatunku to pamiętam Kim Sarang i jego vol. 2 .... który wywarł na mnie tak samo dobre wrażenie.

LINK DO ALBUMU "SPECTRUM" vol. 2
http://www.mediafire.com/?xeimjhxdjzv
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 18 wrz 2008

oj tak Kim Sarang <3
Dzięki za linka
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 18 wrz 2008

faktycznie teledysk jest świetny ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 11 lis 2008

Ez Hyoung jest cudny :D

A ta piosenka to esencja cudności :D I chociaż tekst jest w pełni angielski to nie do końca rozumiem co autor ma na mysli. Ale to jej tylko dodaje uroku :D
Gdzieś wyczytalam że promuje amerykańską wersję My sassy girl w Korei.
Ja znalazłam tez pierwszy album tego wykonawcy - jeśli ktos byłby zainteresowany to moge zamieścić linka :)

I taki mały offtop - widział juz ktoś MSG po amerykańsku?? Ja sie przymierzam i przymierzam i wciaz nie mogę sie zabrac.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 02 wrz 2009

Pewnie gdzieś na soompi było tłumaczenie tej piosenki czy gdzieś tam na jakimś blogu, ale mi się potem zapomniało szukać i tak minął prawie rok...
a tutaj po Kim Sarangu przyszedł czas na przypomnienie sobie EZ Hyoung i co? Na yt znalazłem MV z tłumaczeniem "I need your love" *_*

Uwielbiam tą piosenkę i MV jeszcze bardziej niż kiedyś... cudowny tekst...
Naprawdę jeden z najlepszych MV jakie widziałem :D:D

Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Hotarubi » 02 wrz 2009

Przepiekna piosnka:)A teledysk niesamowicie zrobiony! BTW jego głos brzmi naprawdę cudnie:)Właśnie teraz potrzebuje takiej muzyczki...kojącej:)

edit:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: GENIALNY JEST TEN ALBUMIK!!!Odkąd go mam , króluje na mojej mp3:)A teraz poszukuje pierwszego albumu tego pana, bo zapewne jest równie interesujący:)

:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :jump: :jump: :jump: :star: :star: :star: :star: :ignore: :ignore: :ignore:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 22 kwie 2010

ale się uśmiałam ;p oglądałm sobie Yoo Hee Yeol's Sketchbook i pierwszym gościem jest Lee Ji Young. Zaśpiewał i stwierdziłam , że znam ten głos, piosenkę, a jak padł tytuł albumu Radio Dayz to już w ogóle zaczęło świtać. No to googlam. Ale nikt taki nie istnieje. Googlam tytuł albumu i wyskakuje mi EZ Hyoung. Hahaha Lee Ji Young = EZ(idzi)Hyoung. Koreańczycy to geniusze!
ODPOWIEDZ