Wonder Girls

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Wonder Girls

Post autor: mootyl » 22 wrz 2008

Wszystkim znane dziewczynki powróciły. Wydaje mi się, że to ich najlepszy COMEBACK, najlepsza piosenka i ogólnie koncepcja^^

MV:

Ogólnie rozpoczyna się wojna!!
DBSK, Wonder Girls, Brown Eyed Girls... a niedługo Epik High, Rain, SS501...
Koniec roku szykuje się nadzwyczaj ciekawie^^

Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD

Post autor: olszyna » 23 wrz 2008

Haha, świetny ten teledysk, w sensie pomysł:) haha i końcówka;) JYP taki szczęśliwy, ze ma papier toaletowy, a tu się okazuje, że malutki kawałeczek:D <hahaha> fajnie to zrobione i piosenka przyjemna:)
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Post autor: Mieczyslavv » 23 paź 2008

Pierwsza plyta

Wonder Girls Vol. 1 - The Wonder Year
http://www.megaupload.com/pl/?d=8S6K2ZPT

Nowa

Wonder Girls : The Wonder Years – Trilogy
http://www.mediafire.com/?yl4yumazxmm
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 07 lut 2009

Trochę późno, ale mam pytanie.
Czy w teledysku 'Nobody' to przypadkiem nie występuje sam prezes Park Jin Young, czy mi się tylko wydaje? :D Video oglądałam jakieś wieki temu i miałam straszną polewkę z tego faceta w teledysku, a teraz jak widziałam prezesa parę razy w tv to jestem niemal pewna, że to on? xP

Kuzia odpowiedż mam nad sobą. ;p Ale nie zmienia to faktu, że zabawne^^ To jeszcze mam życzenie by Big Bang prezesa Yang'a do deledysku wkręcił xP Chociaż ostatnio robili sobie z niego jaja w parodii Beethoven Virus ^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 14 mar 2009

Wonder Girls prosto z Kambodży :D:D
=>klik - Nołbadi
=>klik 2 - wersja na żywo
Ta piosenka jest wszędzie :0, Wonder Girls są wszędzie :0, nie mogę patrzeć ani słuchać, a ludzie jeszcze mają odwagę przeróbki robić. Pan prezes się wkurzy :D Z drugiej strony fajnie byłoby usłyszeć np taką wersję rosyjską. xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 26 lip 2009

O matko nie mogłem znaleźć tego tematu, ale w końcu mi się udało - bo przecież pamiętałem, że go zakładałem...

Jak już mówiłem Wonderki nie wrócą do Korei aż do 2010 roku, ale na pocieszenie nagrały nowe CF i muszę powiedzieć, że mi się podobało... A dlaczego?

Sun Ye... Oh matko! Moja ukochana Wonderka*_* Za każdym razem jak ją widzę jest jeszcze bardziej seksowna i piękna... Tutaj przebiła samą siebie... EYE CANDY *_*

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 26 lip 2009

hmm, ja nadal nie lubie wonder girls. nadal nie wiem dlaczego. może mi się odmieni, kto wie... o_O

CF całkiem przyjemne... i w sumie, pomijając powyższe, bardzo mnie ciekawi z czym wrócą w tym 2010 ;d
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 29 lip 2009

http://www.youtube.com/user/whataboutad ... S3GVPs0h-Y

Mój ulubiony youtubowiec whataboutadam zrobił genialna wersję piosenki Nobody na ukelele :D Enjoy :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 lip 2009

[quote]
O matko nie mogłem znaleźć tego tematu, ale w końcu mi się udało - bo przecież pamiętałem, że go zakładałem... [quote]
Proza życia xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 07 sie 2009

Obrazek

xDDDDDD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 16 maja 2010

czy tylko mnie zawiodła nowa piosenka jak i teledysk?

Po dwóch latach czekania mogły wydać coś lepszego T.T Chociaż pociesza mnie fakt, że w tym roku wyjdzie jeszcze ich nowa płyta, tak więc i nowe MV :D Zobaczymy, zobaczymy czy się poprawią :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 maja 2010

O jaka masakra. Stoję w kościele (po raz pierwszy od X lat) , a w mojej głowie 2 different tears o.0 I nawet nie wiedziałam co to jest póki nie obejrzałam przed chwilą live'a o.0 I właśnie ściągam ten kawałek :victory:
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Re: Wonder Girls

Post autor: tanpopo » 27 maja 2012

Wywiad z eatyourkimchi:

Około szóstej minuty polskie "dziękuję" :D Fajnie że Simon jest Polakiem, można usłyszeć czasem jak idole w naszym języku mówią :wink:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 02 cze 2012

I tak oto mamy nowe Wonderki!

Kurczę, spodziewałam się przesłodzonego, typowego kpopu, a tu... Hmmm... To jest takie konsekwentne kroczenie drogą frangemtów poprzedniego albumu, czyli jak na kpop, to jest dużo elementów urban, club i nie wiem, jak to jeszcze określić :) I jakkolwiek nie jest to piosenka pokroju "SuperB", którą nawet Roisin Murphy by mogła na swój album wsadzić- odpowiada mi taki styl!

A co do klipu- hiehiehie, no to chyba rzadko tak wybitnie nie ma żadnej fabuły w klipach :rolly:

/czas obadać mini/

Oto w dniu, w ktorym wszyscy mówią o Big Bang, ja nawet nie słucham potwora i oddaję się kontemplacji panien z tego tematu, bo:
a) girls power!
b) JYP power!
c) Wonder Girls power!

Wonder Girls to zespoł, który zwyklam kojarzyć z prostymi pioseneczkami, do których chciało się uśmiechać, do których chcialo się gibać, do których nóżka sama się rwała. One, inaczej niż ogromna większość swoich koleżanek i kolegów (zwłaszcza!) z branży, nie czerpała takich wielkich garści z dokonań hamerykańskiej muzyki popularnej. Ich kpop to był KPOP. Nawet jeśli był taki trochę kiczowaty, taki trochę prosty- byl świetny. One wiedziały, jak to brzmi. I dlatego też wiedziałam, że jak nagrają coś nowego, to będzie to dobre... I teraz... Wonderki nagrywają "Like This"... I nie brzmi to jak typowy kpop. Co więcej, nie brzmi to jak podróba amerykańskiego hitu. Przeciwnie. To MÓGŁBY być amerykański hit. To jest piosenka na fajnym poziomie, o fajnym klimacie, piosenka, która zagrana w klubie ruszyłaby każde dupsko. Prosty bit, świderki w glowie i świetnie dograne do tego wokale, które zostają w pamięci. Ja jestem zachwycona. Bajka, jakiej nie było! Nie trzeba kilogramów autotune'u, nie trzeba rekomendacji JYP (czy przeoczyłam..? :P ), nie trzeba w sumie nawet nic więcej w tym skromnym bardzo klipie... :D
Podobnie jest z "R.E.A.L.". Może już przesadzam, ale dla mnie to taka piosenka, że Santigold by się nie powstydzila. Bardzo nowoczesna, bardzo różnorodna, bardzo ciekawa. Mimo wymieszania różnych skladników, piosenka nie zrobiła się przyciężka, wręcz przeciwnie, ucho ciągle wyłapuje dla siebie coś nowego, serce się raduje, ramionka się rwą. Świetnie nagrane! Naprawdę oryginalna piosenka jak na kpop. Bardzo się cieszę, że to właśnie Wonderki ją dostały.
"Hey Boy" jakby trochę bardziej "tradycyjna", słodka, prosta, delikatna, zwiewna, wonderkowa... Lubię sobie takich posłuchać. Czuć dziewczęcość, czuć świeżość. Niby zero odkrywczości, ale mimo to miło się słucha. Fajnie dograne wokale, gdzieś wydaje mi się, że to bardziej przemyślana kwestia niż w przypadku innych zespołów i ich utworów (ileż to razy ma się wrażenie, że wokalistki się przekrzykują, a nie śpiewają... ;) ).
Kolejnym bardzo ciekawym numerem jest "Girlfriend". Nie wiem, ile to już dzisiaj widziałam spazmów na temat rapu Yubin, ja się dołączam. Czasami w piosenkach Wonderek rap był elementem bardzo od czapy, nie oszukujmy się ^^ Tu jednak jest świetnie wpleciony. Piosenka niosąca duży ładunek emocjonalny, jednocześnie przebojowa, jak i okraszona jakąś szczyptą goryczy... A potem ściszony rap... Świetna kompozycja!
Niezbyt ciężko przewidzieć, że "Sorry" podoba mi się najmniej, bo ja fanką ballad nie jestem. Nie ma w tej piosence nic złego, poza tym... że trochę mnie nudzi :D Ale to naprawdę mój osobisty problem, hahaha. Myślę, że gdzieś obiektywnie nie jest to słabe. Chociaż porywające też nie.
I zamykamy numerem już znanym, "DJ is Mine"... To jest fajne zamknięcie! Akurat straszna wiksa na koniec, a poza tym lubię te piosenkę :D
Jestem zachwycona tym mini. Wonderki poprobowaly rożnych smaków, wygrzebały coś nowego dla siebie, jakiś kawałek sceny, na którym chyba tylko one mogly stanąć... I po raz kolejny JYP (przynajmniej dla mnie) zostawił resztę w tyle, bo nikt jeszcze tak nie nagrał. Piosenki idealne na obecny okres, oryginalne, cudowne. Ja się czuję usatysfakcjonowana! ;)
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Preity » 03 cze 2012

Znawca kpopu ze mnie żaden, ale jeśli miała bym wybierać między Monster, a Like This, to piosenka Wonderek podoba mi się zdecydowanie bardziej. Nie dość, że bardzo fajna piosenka, to jeszcze bardzo przyjemny, nieprzekombinowany klip. Chyba po raz pierwszy MV podoba mi się na równi z piosenką, bo większości kpopowych klipów nie jestem w stanie oglądać.
ODPOWIEDZ