Wonder Girls

azjatycka oczywiście
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Re: Wonder Girls

Post autor: tanpopo » 04 cze 2012

Według mnie "Like this" to najlepsza piosenka WG, "Nobody" albo "Tell me" było zupełnie nie w moim guście ale to co robią od jakiegoś czasu ("DJ is mine", "G.N.O") coraz bardziej mi się zaczyna podobać. "Like this" to taka idealna piosenka na lato, lekka i przyjemna. MVka dość oryginalna w kpopie, kojarzy mi się z "Right now" PSY (PSY'a?), był tam podobny motyw z tym flashmobem :D
Preity pisze:Znawca kpopu ze mnie żaden, ale jeśli miała bym wybierać między Monster, a Like This, to piosenka Wonderek podoba mi się zdecydowanie bardziej.
:nod: Zgadzam się, BB bardzo lubię ale tym razem skłaniam się w stronę Wonder Girls :)

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 04 cze 2012

Preity pisze:Znawca kpopu ze mnie żaden, ale jeśli miała bym wybierać między Monster, a Like This, to piosenka Wonderek podoba mi się zdecydowanie bardziej.
Też się pod tym podpisuję, tylko że mnie Monster się nie podoba, Wonderki od 2 lat co album zaskakują czymś nowym i świeżym jak na koreański rynek a niestety BB, które uwielbiam z lat 2006-08 praktycznie stanęło w miejscu i jedzie na tych samych samplach w każdej piosence :(

Mini jakoś szczególnie mi nie podeszło, ale promującą 20 razy dziennie zapuszczam - świetna :D
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tanpopo » 09 lip 2012

Z ich angielskich piosenek "DJ is mine" bardziej mi się podoba. To mi średnio podchodzi, ale całkiem nieźle się wpasowały w amerykańskie trendy jeśli chodzi o muzykę, z kolei MVka wygląda dość... tanio :?
ODPOWIEDZ