Taegoon

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 07 maja 2009

Lalal jest i teaser ^^^^

klik -> "As Insignificant as You (네까짓게)".

Czy ja znowu widzę tam Park Shin Hye?

Chyba jest dobrze ;) Ale.. ale czy on Wam nie przypomina Wheesunga? Mi trochę^^ I z wyglądu (<zawsze marzyła o wysokim Wheesungu*.*>) i czasami w podobne tony wpada. Ale mi to nie przeszkadza ;]

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 07 maja 2009

przesłuchałam i stwierdzam, że szału nie robi...ani szybka ani wolna ta pioseneczka...takie baju baju z ładna dziewczyną w tle. Ale pobawiłam się w coś innego, ponieważ wspomniałaś Mauro o Wheesungu...a ten pan jest hmm dobrze zbudowany, dobrze wygląda i ma ciekawy głos i także go lubię, chociaż ani on ani Taegoon nie jest moim strzałem w dziesiątkę, to troszkę skupiłam sie na szczegółach fryzury i ubioru:)
Co do fryzury Wheesunga - powiem OMO...miał na głowie większość róznych fajnych rzeczy począwszy od dredów, jasnych pasemek, krótkich włosków, po kask z grzywki, ale to większość takie miewa teraz:) Natomiast w Insomni wygląda tak jakby pani fryzjerka za daleko podjechała z brzytwą .Najlepiej wyglądał wg mnie w mv "Gone":)
Taegoon natomiast na tym zdjątku ma podobną fryzurkę do Wheesunga, tylko nie tak krótko ściętą z tyłu i za uszami....

Obrazek

Obrazek

To tak jeśli chodzi o te ich śmieszne fryzury, bo niektóre są strasznie nierealne - w szczególności te ich grzywki - jak są za długie, to robi się z nich kaski i sie jakoś to na utrwalaczu trzyma - byle przez klip sie utrzymało, potem znów tona czegoś innego dobrej marki i jedziem dalej:)
Przykład:

http://i40.tinypic.com/2vuejj7.jpg

Jeśli chodzi o ciuchy, to tak przypadkowo rzuciło mi sie w oczy podobieństwo malutkie, głównie kolorystyczne :

0'36 do 0'38 w zapowiedzi jego nowej mv:

oraz 1'04 do 1'08 w tejże mv:

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 07 maja 2009

popieram alibabe jeśli chodzi o tą piosenkę... tj dokłądniej w tym, ze ani to szybkie ani wolne. Takie... pośrednie. Ale nie mówię, że złe ^^ Tak czy inaczej wolałabym całe usłyszeć żeby ocenić ^^

Co do Wheesunga to trochę tak, trochę mi go przypomina momentami ale może dlatego, że trochę podobny styl mają? Nie wiem ;x
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 07 maja 2009

ja jestem zadowolony, ale świeny klimat piosenki... r&b^^ chyba będzie lepiej niż call me *_* !!
- nie wiem o co wam chodzi z tym ani wolne, ani szybkie... ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 07 maja 2009

- nie wiem o co wam chodzi z tym ani wolne, ani szybkie... ^^
No bo to nie jest ani nic szybkiego jak np. Sorry Sorry ani też wolne (tu w domyśle - ballada).
Ot, takie mid tempo z bitem xP
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 08 maja 2009

jak dla mnie z wygladu to Taegoon bardziej Park Hyo Shin'a przypomina~~ :PPP

a ten treaser całkiem w porządku, poczekam sobie jak będzie cały song :DDD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 maja 2009

No do pewnego stopnia przypomina ich obydwu ^^ A Park Hyo Shina zwłaszcza z profilu o tutaj ^^ (chociaż ten też mi Wheesunga przypomina xPPP)
Obrazek

Hah, moja siostra i tak go najlepiej podsumowała :D "A on trochę jak małpka wygląda" xP

A wracając do Wheesunga, to napisał Teagoonowi słowa do jego dwóch nowych piosenek i jedną chyba nawet skomponował. Tym bardziej oczekuję. ^^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 09 maja 2009

nie dośc ,że panowie podobnie wyglądaja w niektórych ujęciach, to jeszcze wspólna pomoc się zawiązała. Chciałabym ich usłyszeć obu w jakimś super nakręconym klipi,ale nie modearto tylko jak najbardziej presto!!!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 maja 2009

Na świeżo :D

Sama jeszcze nie słuchałam :D:D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 maja 2009

Sama jeszcze nie słuchałam Very HappyVery Happy
A ja włąśnie skończyłam i wpadłam tutaj się podzielić wrażeniami (ewentualnie linkiem xP)
Cóż... w sumie to sama nie wiem, ale piosenka całkiem wpadająca w ucho więc nie jest źle :)
Rozwala mnie tylko fragment okolo 0:35.... xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Rozwala mnie tylko fragment okolo 0:35.... xP
Czyli padłyśmy na tym samym xPPPPPPP

Nie wiem skąd oni biorą takie układy xPPPP

W ogóle to bardzo ale to BARDZO a'la Rainie xP Zwłaszcza te momenty czarno białe...

Piosenka... hmm powiem tak... nie chciało mi się buforować do hd i słabo słyszałam xPPPPPPP Bo tam więcej jest chyba tej elektroniki, która w ogóle zagłusza praktycznie wszystko xP

Ściągam minialbum (na z-degrees już jest ^^) to może jakoś inaczej to zabrzmi.... Jak narazie i tak nie pobije mojej fazy na 'It's you' :D:D:D:D

Ale jak on się tam pięknie pod koniec uśmiechnął do Park Shin Hye <3 (ta to w ogóle szczęsciara, wyrywa same ciacha w wszelkich reklamach, teledyskach xP)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 maja 2009

Dobra, dorwalam ten mini album/singiel.... i calkiem fajny :) W ogóle wystarczylo zebym raz to 'Superstar' przesluchala w mp3 i... już mnie wkręciło :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 12 maja 2009

ja właśnie jestem zawiedziony troszeczkę Superstar... no tak fajna piosenka, ale nie ma tego czegoś...
za to strasznie mi się podoba piosenka z teaser'a *_* tak trochę Wheesung:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

No ja na razie jestem bardziej fanką "As Insignificant as You (네까짓게)". Jednak bardziej wpadła mi w ucho niż Superstar. ^^

Nie no... bajerancka jest ta piosenka :D (As Insignificant as You) A może to je przefazowałam z Wheesungiem xP
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 12 maja 2009

moment w superstar 1'50 do az 1'51 zwróćcie uwagę jak sie śmieje ślicznie - jak dzidziuś malutki taki:) Miodzio...
Ale w dalszym ciągu nie jest moim faworytem i na pewno nie będzie:0
Wheesung Rulezz
ODPOWIEDZ