Korean folk-indie-acidpop-softrock-electronic-jazz

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 07 kwie 2009

chyba mam dziwny gust bo uważam ze Page-kun jest słodki;p a chyba muzyki się nie słucha dla wyglądu składu zespół... przesłuchuję The black skirts i ... dla mnie zbyt delikatnie to jednak brzmi^^ <czasami wręcz słodko,nie wiem czemu ale momentami brakowało mi kwiatków i motylków^^"> Jak dla mnie to muzyka do wyjścia na dwór na trawkę w słoneczku <właściwie to chyba nawet pozytywnie...hmmm...>

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 07 kwie 2009

przesłuchuję The black skirts i ... dla mnie zbyt delikatnie to jednak brzmi^^ <czasami wręcz słodko,nie wiem czemu ale momentami brakowało mi kwiatków i motylków^^"> Jak dla mnie to muzyka do wyjścia na dwór na trawkę w słoneczku <właściwie to chyba nawet pozytywnie...hmmm...>
Ale ona ma odprężać ^^ Jak chcę łomotu to sobie Judas Priest zapuszczam xPPPP
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 07 kwie 2009

chyba mam dziwny gust bo uważam ze Page-kun jest słodki;p
Nie ma sie co oszukiwać ;) Ja uważam ze Page-kun jest przesłodki i przyznaję sie: mam dziwny gust :D:D

Black Skirts faktycznie sa dość delikatni ale ja uwielbiam taką muzykę - chociaz z tymi kwiatkami i motylkami to chyba przesada ;)
Jak dla mnie to muzyka do wyjścia na dwór na trawkę w słoneczku <właściwie to chyba nawet pozytywnie...hmmm...>
Jak najbardziej pozytywnie i o to własnie chodzi ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Właściwie to nie każdego odpręża to samo no i nie wiem czy ma odprężać, to chyba zależy od indywidualnego odbioru muzyki, bo chyba wykonawca nie mówi zwykle wprost "zrobiłem to byście się odprężyli". To tylko moje ot odczucia względem tej muzyki, gusta różne ludzie mają, i tak dla mnie Judas Priest to kiepski łomot ^^''
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 07 kwie 2009

i tak dla mnie Judas Priest to kiepski łomot ^^''
Eee klasyk? Jaki jest większy? Chyba, że za cicho słuchasz? ^^

No każdego co innego odpręża, ale muzyka =>taka jak w temacie z założenia odpręża (dobra od dziś rodzisz za wyjątek potwierdzający regułę xP <-nie cierpię tego stwierdzenia xP)
bo chyba wykonawca nie mówi zwykle wprost "zrobiłem to byście się odprężyli"
Bardzo wielu mówi xP Przede wszystkim muzyka ma dawać przyjemność, a co za tym idzie odprężenie chyba też xP
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ale muzyka =>taka jak w temacie z założenia odpręża
no właściwie z tym tematem to chyba nie ze wszystkim bym się zgodziła <ale z częścią jak najbardziej>.
Bardzo wielu mówi xP Przede wszystkim muzyka ma dawać przyjemność, a co za tym idzie odprężenie chyba też xP
Fanom JP pewnie słuchanie ich muzyki sprawia przyjemność w takim razie przynosiłaby też odprężenie;) Więc wychodzi na to że nawet łomot może odprężać, a czemu wyjątek ze mnie to nie rozumiem do końca xD Sory że się czepiam szczegółów ale tak jakoś już mam <widzę swoją przyszłość chyba w zawodzie audytora xD>[/quote]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 29 cze 2009

Mary Story wydało mini album <yes yes yes>

Dobra, wydali w maju, ale ja dopiero zauważyłam xP
http://www.kimchistyle.net/music/mary-story-red-room/
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 01 sie 2009

Ktoś ma ochotę ochotę na odrobinę jazzu? ^^

Jakiś czas temu znalazłam piosenkę o znajomym tytule włączyłam i padłam ^^
Piosenke nosi tytuł Billie Jean, a wykonawca Winterplay
Cudo :melt:
I inne utwory:
Winterplay - Melon Man
Winterplay - Hot Sauce
Winterplay - Serivora
Winterplay - Gypsy Girl LOVE <3<3<3
Obrazek
Najnowsza płyta: Hot Summerplay
Vol.1 => TU

Drugi jest OST z filmu "My Dear Enemy". Film kochałam juz wczesniej ale teraz kocham go jeszcze bardziej ^^ (gdzieś się panoszy na forum nawet ;))
Znaleźć go można tutaj: http://treekingdom.livejournal.com/61864.html
Wszytskie utwory na tej płycie sa instrumentalne i kazdy zamiast tytułu ma swoja godzine ;) Świetne i oddaje ducha filmu który dzieje sie w przeciągu jednego dnia...
Ten Ost to mieszanka starego jazzu i swigu stylizowana trochę na lata - 40, 50 - te. Przyjemnie się słucha, wprowadza przyjemny leniwy klimat, do słuchania gdzieś w tle albo zasypiania po południu ^^
2:10 PM
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 sie 2009

Słyszałem niektóre piosenki tego zespołu^^
Muszę powiedzieć, że są ciekawi:) Najnowsza to Gypsy Girl? Nie? :)
Podobała mi się ta piosenka... Albo mi się wydaje, albo w zeszłym roku też z czymś wyszli i mi się strasznie podobał ten utwór...
a może nie mam racji?! o.O
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 sie 2009

Trochę się na nich czaiłam i rzuciłam się w końcu w zeszłym tygodniu na tą nowszą płytkę ^.^ Pierwsza myśl to... Czyżby koreańskie Nouvelle Vogue? ;) cover za coverem, a Billie Jean naprawdę im się udała ;) Generalnie bardzo przyjemny zespół ^.^ Chyba jutro ściągnę sobie tą pierwszą...

Ciekawostką jest, że zespół wychowuje ta sama wytwórnia co Loveholic, Clazziquai, W&Whale i resztę rodzinki ;)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

A no własnie bo zapomniałam napisać ze ich piosenka była na soundtracku z "Who are you?" ^^

Mootyl - może stąd kojarzysz ten zespól ^^ Ja niestety nadal nie widziałam tej dramy...

EDIT:
A propos wspólnej rodzinki ^^ Kolejny udany cover ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 sie 2009

A no własnie bo zapomniałam napisać ze ich piosenka była na soundtracku z "Who are you?" ^^
Ejj :D Tyle razy tej piosenki słuchałam w zeszłym roku, ale nie zwróciłam uwagi kto ją śpiewa xDDD
A propos wspólnej rodzinki ^^ Kolejny udany cover ^^
Powiedziałabym, że BARDZO udany ;) W ogóle ten program Music Travel jest świetny i polecam (nawet ocinkami na wyrywki, jak ja xDDD) jeśli komuś znudziły się music banki i inne ;) 40 minut dobrej muzyki, to jest coś ;)

edit
W ogóle Horan to kobieta kameleon ;) W zależności od imprezy i klimatu jej wizerunek natychmiast się zmienia. W tym programie wygląda jak Kim Yoona z Jaurim ^.^ I w ogóle zawsze sądziłam, że jest nieco wyższa niż się prezentuje. Ahh te szpilki ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 01 sie 2009

przesłuchałam gypsy girl i musze przyznać, że bardzo fajne i podoba mi się mv i wokal *_*
może jutro się zagłebię ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

W ogóle Horan to kobieta kameleon
Więc nic dziwnego ze czasem mam problem z jej rozpoznaniem xD
W ogóle ten program Music Travel jest świetny i polecam
<zapisuje sobie w kajeciku> ^^
przesłuchałam gypsy girl i musze przyznać, że bardzo fajne i podoba mi się mv i wokal *_*
Ja nie mogę się oderwać, słucham i słucham naprzemian z oglądaniem MV i słuchaniem Winampa ;) I ta trąbka *_* ach uwielbiam trąbki xD XD
Ale bardziej uwielbiam kontrabas ^^^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 sie 2009

Matko to oni śpiewali tą piosenkę?! o.O
haha dzięki za info... nigdy bym nie przypuszczał:)
(chodzi of course o Who are you^^)
ODPOWIEDZ