Jisun

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Jisun

Post autor: mootyl » 04 mar 2009

Po odejściu z zespołu "Loveholic" musieliśmy długo czekać na jej powrót. Opłacało się! Pierwszy solowy album Jisun, to kontynuacja tego co tworzyła z zespołem, a także nowe brzmienia

Według mnie ten album to naprawdę taka perełka w wielkim oceanie kpop'u. Klimatycznie przypomniała mi trochę zeszłoroczne poczynania Alex'a. Zresztą i on pojawia się na tej płycie (jedyny gość) w utworze nr 6 "Windflower".

Jisun sama skomponowała i napisała teksty do swoich piosenek - no i oczywiście powołała je do życia swoim pięknym głosem. Na płycie można znaleźć wolne, kojące, uspakajające kawałki np. Polaris, jak i trochę bardziej rockowe brzmienia (L.O.V.E) czy też szybkie-gitarowe utwory jak "My Rollercoaster Love" i elektryczne "Phony War".

Piosenkarka balansuje po różnych gatunkach muzycznych. Nie umiem określić dokładnie jej przynależności^^ Znajdziemy tu piosenki typowo popowe, rockowe, electro, a może i nawet indie-rock? Coś w stylu Nell^^

Dawno tak dobrej płyty nie słyszałem i na razie jest na pierwszym miejscu w moich topach^^ Polecam ją wszystkim bez wyjątku*_* Słucham jej nieustannie od tygodnia...

Obrazek

The Mermaid… Comes Back Home- nazwa płyty także przypadła mi do gustu, ma taki feeling*_*
지선 (Ji Sun) ★ 1집 - 인어.. 집으로 돌아오다
Debiutancki Album
Data wydania: 2009.03.02
Język: Koreański
Gatunek: Electronic / Rock
Wytwórnia: Woollim Entertainment
Single: Goodbye My Heart

01 Someone Somewhere Someday
02 인어.. 집으로 돌아오다
03 안녕 마음아
04 롤러코스터 러브
05 Universe
06 Windflower (Feat. Alex)
07 그는 널 사랑하지 않아
08 보고싶어
09 지구인
10 Phony War
11 우리가 나눈 사랑의 진실
12 L O V E
13 Polaris

DOWNLOAD:
http://www.mediafire.com/?cmva1amzloh
http://www.mediafire.com/?zvpqtjympxf

NAJLEPSZE KAWAŁKI DLA MNIE:
03,04,06,07,12,13

Chciałem już dawno napisać ten post, ale jakoś dzisiaj dopiero mi się zachciało^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 25 kwie 2009

Dopiero dzis wpadł mi w ucho ich album - mój faworyt - pioseneczka goodbye my heart.
Aż sie dziwię, że nikt nie odpisał w tym poście - w końcu to JiSun...
Ma piękny wysoki głos, przy którym lubie wypoczywać po ciężkim dniu w pracy:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 25 kwie 2009

Piżmak, nie odpisał bo JiSun obgadaliśmy już w innychxP Ale nie martw się, ma ona tu swoich wiernych fanów. ;)

Jisuna fajnie teraz w tych długich włosach wygląda ^.^

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

te dwa linki do albumu sa trachnięte - nie chcą sie otwierać, bo wyskakuje jakis błąd w spakowanym pliku. Może dlatego, że po rozszerzeniu zip jeszcze coś się znajduje...zreszta nevermind jeśli macie jakies inne namiary na płyte tej pani, to będę wdzięczna:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 25 kwie 2009

Piżmak, bo musisz połączyć pliki za pomocą HJsplit i dopiero wtedy rozpakować....

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

o matko... Ja juz chyba za stara jestem na takie rzeczy... Pomocna dłoń Mauro?:)

ODPOWIEDZ