Jang Geun-seok

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
min-ah
Co to jest dorama? o_O
Kontakt:

Jang Geun-seok

Post autor: min-ah » 06 mar 2009

omo...bogowie, niech on sie weźmie za muzykę i nagra jakiegoś long play'a ...przynajmniej dla mnie :D bo na pewno go kupie :D

Warning!! uzależnia, już od tygodnia nie ma dnia żebym togo nie śpiewała gdziekolwiek jestem, budzik- Toucholic, dzwonek na tel.- Toucholic ....objawy szaleństwa? :lol:

...w MV Geun-seok boi sie dotyku.... mi jakoś bardziej odpowiada koncepcja "Toucholic =pragnącym dotyku".... :twisted: heh i takie MV wolała bym zobaczy *u*
<baka!baka>
Ostatnio zmieniony 05 cze 2011 przez Snake, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: niedozwolony link

[img]http://i254.photobucket.com/albums/hh120/pooriina/mf.jpg[/img]
obecny ścisk poduszki przy:
|->Boys Before Flowers
|-> When It's at Night
|->Star's Lover
|-> Love or Bread
|-> Magic Ring
|-> Why Why Love
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 06 mar 2009

Ktoś tu jest pozytywnie zakręcony :) Kawałek przesłuchałam i przy okazji zaczepiłam o inne jego utworki i troszeczkę poczytałam. Jest pioseneczka, która mi się osobiście podoba z OST-a do Beethoven Virus

Mimo, iż nie oglądam tej dramy, to po tak miłym brzmieniu chyba się skuszę jak tylko czas pozwoli.
Klip do Toucholic jest naprawdę fajny:)
A tutaj zapodam coś po czym się rozpłynęłam::)

http://www.youtube.com/watch?v=3zytdg55 ... re=related
Ostatnio zmieniony 05 cze 2011 przez Snake, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: niedozwolony, nieaktywny link

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Otai » 31 mar 2009

nie rpzepadam za Touchholic, uważam, ze Jang marnuje tam swój głos, on ma potencjał do rockowych piosenek >:

Ja jestem uzaleznione główne od tych dwóch
Explosion

Full of sunlight

a z tych mniej rockowych to Black'n;Jean z którego mam podpis:

ale mam ejszcze wiele wiele innych jego piosenek głównie rockowych :) , bo jednk przy touchholic cierpie, że chłopak z takim głosem chce go modyfikować...

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 31 mar 2009

w Black engine jak wstaje to w ogole wyglada jak inny czlowiek. Dopiero jak wloski na wode do gory bierze, to poznaje go w calosci:) Doremifasola musze obejrzec bo jeszcze nie mialam okazji:)Polecacie?

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

wypowiadałam się w temacie o doreMiPaSolLa. Ja polecam Alien Sama <3 boska drama *sama ją na polski tłumaczę* Jang jako książe kosmitów aleksander, który zostaje nauczycieem w ziemskiej podstawówce- bezcenność 8D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 31 mar 2009

A to Alien Sam ma angielskie napisy? Zawsze myślałam, że ta drama była tak kiepska, że nawet tłumaczenia nikt się nie podjął... Chyba, że tłumaczysz z koreańskiego :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

... sa nawet gdzieś hardsuby angielskie do całej serii, softy wiem, że są ze 3 odcinki.... tylko nie wiem gdzie , bo mi koleżanka załatwiała XDD

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 17 gru 2009

Haha tu mnie jeszcze nie było :D

Marnowałąm swój czas ostatnio na rozmyślanie o głosie tego pana i wreszcie wiem: on po prostu spiewa przez nos, dlatego ma taki straszny głos :P Ma coś z polipami???

Tak czy siak, powyrzsze piosenki nei są takie złe, ale JGS wysiada zarówno przy Do re mi "Waiting" jak i piosenkach AN Jella gdy tylko śpiewa je ktoś inny :P No cóż..

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 17 gru 2009

mnie tu też jeszcze nie było. jedyne co mnie w nim rusza to jego oczęta. :D
i kiedyś w jakimś wywiadzie powiedział, że poszedł na randkę z dziołchą nieumyty, nieuczesany tylko pobiegł z wyra bo zaspał - hehehe. ach i jeszcze filmik jak tańczy korean techtronic czy cuś w jakimś programie, jest po prostu cute! :D reszta jest milczeniem :roll:

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 17 gru 2009

a YaB oglądałaś??

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 18 gru 2009

yo! oglądałam i nadal zachwycały mnie oczęta jego. i tak bym wybrała shin woo czy jakoś tak. ach i ubrania jego w u are handsome być powinno mnie powalały, i fryzy jeremiego. ogólnie nie mam nad tą dramą szczególnych zachwytów. pigg rabbit była jakaś taka z deka oblazła. :D a zakończenie? no comment :P

Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Post autor: Alera » 18 gru 2009

Jego oczęta są świetne, zgadzam się z Tobą anullka :D
W sumie ja go tam całego lubię :P
Zaczęło się od Doremifasola, film nie był rewelacyjny ale zarówno historia jak i JGS spodobali mi się. YaB jeszcze doprawiło mają sympatie do niego:D
Uwielbiam jego wykonanie "What Should I Do" z YaB ( o ile nie pomyliłam tytułu piosenki, chodzi mi o tą z ost. odc gdzie na koncercie ją śpiewał ;) )
Touchholic średnio mi się podoba. Preferuje go w balladach albo w rockowych kawałkach 8)

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Otai » 18 gru 2009

wysiada zarówno przy Do re mi "Waiting" jak i piosenkach AN Jella gdy tylko śpiewa je ktoś inny Razz No cóż..

a mnie sie te piosenki w ogóle nie podobają w innym wykonaniu niz Janga XD

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 18 maja 2010

Omo,omo,śliczniusi koreańczyk znowu nagrał jakąś piosenkę do reklamy? Czeemu on nie nagra jakiejś płyty w końcu,najlepiej z rockowym pazurem,tak jak śpiewał w Happy life :melt:

Edit
Sciągnęłam piosnkę,odsłuchałam i stwierdzam że nie moje to klimata,zbytnio umca umca jak dla mła, Wolę go w wydaniu rock

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 18 maja 2010

noo tez wlasnie tego slucham.. JGSa jak na lekarstwo tu.. zawiodlam sie

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
ODPOWIEDZ