Kanjani8

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Kanjani8

Postautor: Otai » 13 kwie 2009

No zeby o moim ulubionym Johnysowym zespole osobnego tematu nie bylo to wstyd. no to z okazji wydania ich nowego albumu załozę temat :D

Obrazek[/URL]ObrazekObrazekObrazek

Jest to skład należący do Johnny's Entertainment. Początkowo skład liczył 8 osób ale niestetu w tej chwili Uchi Hiroki jest zawieszony i stał się juniorem za incydent z piciem piwa gdy był jeszcze niepełnoletni.

Do składu należą:
-Nishikido Ryo
-Shibutani Subaru
-Yokoyama Yuu
-Yashuda Shota
-Maruyama Ruyhei
-Murakami Shinko
-Okura Tadayoshi

Wszyscy pochodzą z Osaki. Chłopaki na początku swojej kariery wykorzystywali w swoich kawałkach wpływy muzyki etnicznej.Często w ich kawałkach przewija się ich ukochane miasto Osaka.
Chłopaki zazwyczaj promują się śmiesznymi a chwilami wręcz obciachowymi kawałkami, ale mają też wiele poważniejszych utworów, wystaczy się w ich twórczosc zaglębic bardziej. Ja jednak uwielbiam ich dla szalenstwo dlatego ode mnie na poczatek kilka zwariowanych linkow :D

Wahaha
" onclick="window.open(this.href);return false; ... re=related

Naniwa Iroha Bushi
" onclick="window.open(this.href);return false;

Sukiyanen Osaka

Musekinin Hero
" onclick="window.open(this.href);return false;

Eito Ranger
" onclick="window.open(this.href);return false; ... =1&index=2

Zukokke Otokomichi

Subaru ma taki nosowy zaciągający glos i na poczatku ciezko mi bylo sie do niego przyzwyczaic, a teraz nie wyobrażam sobie Kanjaniow bez niego. Yuu jest chyba najbardziej charakterystycznym i najbardziej głupkowatym, jesli w ogole o ktorymś z nich mozna powiedzieć, ze jest najbardziej głupkowaty XD. Ryo Nishikido znany wam z dram i NEWsow to moj faworyt :D A w Kanjani8 pokazuje swoją szaloną strone, zawsze po kolejnym odcinku last Friens robilam sobie maraton pvkow Kanjani, zeby sobie przypomnieć, jak on sie potrafi uśmiechać. Maruyama- uwielbiam go po tym jak zagrał Mamoru w 'Uta-no onii-san'
Moze tyle na początek :D

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 13 kwie 2009

Ja to nawet nie zauważyłam tego tematu...
Nie mniej co do Kanjani to uwielbiam Subaru, od momentu jak go pierwszy raz zobaczyłam (na tym balkoniku śpiewającego Kizune na Dream Boys 2006) od razu go pokochałam hehe...za to Ryo nie trawię i to się raczej nie zmieni...

Naniwa Iroha Bushi...hmmm....moja mama lubi tą piosenkę i powiedziała, ze chce przesłuchać więcej ich piosenek <zgon> a ja najczęściej od nich słcuham Zukokke Otokomichi ^^'''
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 13 kwie 2009

Avalia pisze:za to Ryo nie trawię i to się raczej nie zmieni...

Tyle osób, moich znajomyc i w ogóle go nie lubi XD Ojej, bedzie wiecej dla mnie, to lepiej, on taki mały jest :P
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 14 kwie 2009

Ciesze się, że temat zostal zalożony :) Bardzooo bardzooo lubie Kanjani8, moja ulubiona piosenka to Sukiyanen Osaka xD jest przesmieszna oczywiście w pozatywnym znaczeniu i jeszcze ten ich taniec na wystepach ze sloneczkami heh lubie kiedy dorosli faceci zachowuja sie jak skodkie dzieciaczki heh. Lubie straszie Maru ( Maruyama Ruyhei) jego pobudka byla bezbledna xD takiego szoku po przebudzeniu jeszcze nie widzialam heh:p No ale ogólnie najbardzoiej lubie oczywiscie Ryo!! i co do tego że go duzo osob nie trawi to sie zgodze bo i w sród moich znajomych nie przepadaja za nim .... moze dla tego że ma taki troche beszczelny wyraz twarzy oczywiscie nie ja tak uwazam ja uwazama ze jest cudowny!!! xD

I tak na zakończenie Otai napisalas że nowy album wydali ... może powiesz mi gdzie mogę go poszukac sobie ? xD Będę wdzięczna , wiem że ide sobie na łatwizne ale ja sama nie mam czasu żeby zasiaśc i poszukac niestety ... :)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 14 kwie 2009

Tsukush pisze: Lubie straszie Maru ( Maruyama Ruyhei) jego pobudka byla bezbledna xD )

Polecamw takim razie Uta no Onii-san z nim (na d-addicts są nawet napisy do całej serii po polsku XD)

moze dla tego że ma taki troche beszczelny wyraz twarzy oczywiscie nie ja tak uwazam ja uwazama ze jest cudowny!!! xD

A ja tak uważam . Uwielbiam taki wyraz u ludzi XD!!!

I tak na zakończenie Otai napisalas że nowy album wydali ... może powiesz mi gdzie mogę go poszukac sobie ?

Ja na nowosci jeśli chodzi o dramy i płyty czatuje zawszę tutaj :D
http://nomanymore.blogspot.com/
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 15 kwie 2009

O kurczę Dziękuje !! xD płyte właśnie ściągam :P Jak przesłucham to ocenie i napisze co nie co :) i w ogóle nie wiedziałam ze Maru w jakiejś dramie grał ... chociaż w sumie to jest oczywiste przecież z Johnego tylko Uebon nie zagrał w żadnej ... do tej pory oczywiscie xD

Przesłuchałam właśnie od góry do dołu i nie żałuje :) Album bardzo mi sie podoba i leci u mnie caly czas , taki przyjemny, niektóre piosenki odrazu wpadły mi w ucho :) jestem zadowolona bardzo bardzo bardzo!! xD ;****
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 04 maja 2009

Skoro temat o Ryo rozbudziłam to wrzuce w kilka linków tutaj, a propo nowej płyty :D

Moja ukochana solówka Ryo (tutaj własnie z fajnym fanvidem) - half down

A najnowsze piosenki, nie ma ich na albumie (ale są na DVD dołaczonym do albumu)

Glorious -

nawet wychdzą im te piosenki o angielskuu

Kicyu- zabijający tytuł i teledysk XD Kiciu kiciu kiciu XD! I jeszcze na końcu jak oni am zaciakaja tak "Kiciuuuuuuuuuuuuuuuu: to nie moge się nie śmiać xD dlatego czesto dla poprawy humoru jej słucham

You can see! (Maruyamaaaa XD jak ja go lubię po Uta no Onii-san) , ciekawy klimacik

z 'zabiających piosenek' to ejszcze z nowego albumu "Words" Suby- zabijaa Lawlawlaaaw XD

z kanjaniowych filmików to dawka na dziś
Jak się bawi Osakaaa na planie Naniwy xD
i ejszcze mój ulubiony ryo zżerajacy obrzydliwe rzeczy *patrzcie na miny reszty, bezsenne, wyglądaja, jakby zaraz mieli zwymiotować xDD*

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 28 wrz 2009

O DVD Puzzle moze nie bedę się produkować, bo i tak odpowie mi jedna osoba XD Ale moze dzisiaj trochę znowu podrzucę, tak, zeby sie doedukował ktoś jak chce :D Dzisiaj bedize bardziej rocckowo-enkowo-jazzowo-dziwnie niz popowo ;D ... i koncertowo- uwielbiam w nich to, ze sami sobie grają na koncertach i komponują i w ogóle XD

Misetekure - jeden z moich ukochanych koncertów, i najbardziej lubię jak jest wykonywany na koncertach: (i subaru, który ewidentnie łączy się z przodkami XDD)

One, solówka Baru :D , uwielbiam zwłaszcza koncówkę XD

coś dla fanek pairingów, czyi 'Torn' Okuryo :)

Oh! enka w wersji Dream Boys

Heavenly Psycho, ta piosenka jest bardzo ważna dla Kanjaniów, bo nagrali ją jeszcze z Uchim i mają do niej sentyment - często mówią, ze to ich ukochana własna piosenka :)

sankyoudaiowe "Onigishi" (szkoda, ze nie ma Purin, bo jets jeszcze bardziej rozwalające) . Brakuje mi tam mruczących kojotów tylko normalnie XDDD

i moż ena koniec Osaka Rainy Blues

no, idę XD może powinnam sie jeszcze naprodukować o kanjaniach oprócz linków, ale obawiam się, ze i tka nikt by tego referatu nie przeczytał wiec zostawiam linki tym,którzy chcieliby obejrzeć :D
Awatar użytkownika
Sessho
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sessho » 28 wrz 2009

Dopiero, co zauważyłam ten temat, a jutro na rano do szkoły, ale ja tu jeszcze wrócę. <3
A o DVD Puzzle może rzeczywiście jeszcze nie opowiadaj za bardzo, bo nie chcę się zespoiler2ować, zanim moja kopia przyjdzie ;)
Awatar użytkownika
Sessho
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sessho » 29 wrz 2009

JE w ogóle zainteresowałam się dzięki Tsu i jeszcze jednej znajomej i pierwszą grupą, jaką poznałam był NEWS. W trakcie czytania pimp posta od razu przypadł mi do gustu Ryo - ot tak, z definicji. Złośliwy, wredny, z jadowitym językiem? Jego opis od razu przykuł moją uwagę ;) I tak sobie posłuchałam NEWSów przez dwa - trzy tygodnie, ale generalnie za wiele z tego nie wyszło. Koło marca jakoś znów mnie naszło na NEWS i zainteresowałam się nimi już bardziej na poważnie. Zaczęłam oglądać programy, czytać wywiady itd. i jakoś pewnie mimochodem zobaczyłam coś z Kanjani (chyba teledysk do Wahaha, który zaraz pokazałam mamie i bratu) - raz i drugi i nim się obejrzałam, moją uwagę zaprzątali już nie NEWSi, a chłopaki z Osaki <3

Naprawdę, kocham Eito. Ich programy zawsze poprawiają mi humor albo po prostu powalają na łopatki, ich zagrywki są genialne. Kanjani interesują mnie również jako ludzie - wiem, że są niedoskonali, ale w żadnym wypadku mi nie to nie przeszkadza, bo ludzie są z nich naprawdę interesujący, a że z wadami - cóż, każdy je ma. A ja cieszę się, że Kandzie nie próbują kreować się na ideały i nie boją się mówić o pieniądzach, problemach czy fizycznych aspektach bycia człowiekiem.
Podoba mi się w nich też to, że, mimo iż z reguły się wygłupiają, potrafią być też poważni, a wtedy ich słowa mają naprawdę wielki impakt. (Przy tych cytatach prawie się popłakałam) Obejrzałam już niemal wszystko, co zostało zsubowane, przeczytałam większość tłumaczeń ich programów radiowych i przeróżne wywiady i naprawdę, ci ludzie są cudowni.
No i widać, że Kanjani są prawdziwymi przyjaciółmi, więzi ich łączące są wspaniałe i sposób, w jaki okazują swoje przywiązanie i miłość członkom swojej grupy również niesamowicie mi przypadł do gustu (goryle, szympansy i cała reszta~). Oni naprawdę są pełni pozytywnej energii i podziwiam ich za to, że mimo tych wszystkich przeciwieństw losu, udało im się osiągnąć taki sukces.

Od razu pokochałam Yoko (który niemal momentalnie stał się moim ulubieńcem), Maru, Subaru i Yasu, ale z początku niezbyt przepadałam za Ohkurą, Uchi generalnie mnie nie obchodził, a Ryo, który w NEWS był postacią o silnym, wyraziście zarysowanym charakterze, przy reszcie Kandziów wydał mi się bezbarwny.

Tatsu widziałam jako najbardziej drewnianego z Kandziów i nie darzyłam go za dużą sympatią, ale gdy obejrzałam 47, mój stosunek do niego uległ wielkiej zmianie - teraz, gdy przeczytałam jeszcze różne wywiady z nim .i zobaczyłam, jak bardzo zależy mu na Kanjani i jaką wielką radość przynoszą mu oni i koncerty, bardzo go lubię. Co nie przeszkadza mi w wyśmiewaniu się z jego ewidentnego tchórzostwa i wybitnej męskości ;) I sama się ucieszyłam, gdy go wreszcie naprawdę polubiłam, bo jakoś tak odrobinę dziwnie/nie tak było nie przepadać za którymkolwiek z Kandziów.
Uchiego polubiłam niejako na wyrost, gdy dowiedziałam się, jak bardzo Kanjani wciąż zależy na jego powrocie (choć oni sami już chyba w to nie wierzą, ja też w sumie nie, ale cieszę się, że przynajmniej znów o nim słychać ^^), potem mi to przeszło, a później zobaczyłam różne programy, w których pojawiał się z resztą Eito i na własne oczy ujrzałam, że Uchi rzeczywiście jest częścią tej grupy i że on też potrafi być fajny. (Nawet jeśli większa z niego dziewczyna niż ze mnie. Tyle że ja nie mam Ryo i szóstki innych chłopaków, którzy broniliby mnie przed złami tego świata takimi, jak martwe ryby, psy czy różne rodzaje sportów ;)
A Ryo również wrócił do moich łask, do czego przyczyniły się m.in. Can!Jani, jego prześmieszne podkochiwanie się w Leah Dizon (filmik z SukaJ nigdy nie przestanie być epicki), to że uroczy i nieśmiały z niego chłopak i mieszanka tych jego cech ze złośliwością <3 I teraz bardzo go lubię.

Jeśli chodzi o muzykę Kanjani8, to na początku nie byłam nią szczególnie zachwycona - tzn. lubiłam jej posłuchać, owszem, ale generalnie bardziej od strony muzycznej podobali mi się Arashi. Głos Subaru od razu mi się spodobał, choć uznałam go za specyficzny i zdania nie zmienię (bo specyficzny on niewątpliwie jest. Jak i sam Baru zresztą XD) Moje podejście do ich muzyki się to przy 47 - po tym koncercie pokochałam również ich muzykę. Szczególnie kocham ich występy na żywo - niosą one niesamowitą energię (chociażby Ruwa, Mugendai, Heavenly Psycho, Mamoritai, Osaka Romanesque, Misetekure), a nie zawsze się tak sprawa ma z wersjami studyjnymi.
A jak już przy występach na żywo jestem - kocham koncerty Kanjani. Oglądanie koncertów (generalnie oglądanie wszelkiego rodzaju klipów, teledysków itp. na stronach typu youtube, ba, nigdy wcześniej nie byłam zainteresowana jakimkolwiek zespołem) zawsze szybko mnie nudziło, obejrzenie 1,5-godzinnego koncertu byłoby dość niemożliwe. Koncerty Eito są świetne i każdy obejrzałam już co najmniej raz (47 ze 3 - 4).
Ogólnie lubię zwariowane teledyski i piosenki Kanjani, ale chciałabym, żeby przy wydawaniu singli częściej mieli okazję do pokazania, że śpiewać to oni potrafią (no dobra, może nie wszyscy XD) tak, jak się to miało np. z Osaka Rainy Blues (<33333). Trzymam kciuki za singiel do ROMES. XD

Ogólnie, dobrym dowodem na to, jacy fenomenalni są Kanjani (i to również w dosłownym znaczeniu tego słowa), jest fakt, że moja mama jest ich fanką. ;) Już od dawna raczyłam ją różnymi opowiastkami na temat Eito (i nie tylko), okazjonalnie pokazywałam jakieś filmiki, a mama mówiła, że nawet ich lubi i nawet z czasem mimochodem nauczyła się rozpoznawać Ryo, Yoko, Subaru i Maru. W ten piątek obejrzałam z nią drugą część koncertu 47, gdzie mama nauczyła się reszty Kandziów i od tego czasu obejrzałyśmy razem już wszystkie inne koncerty (oprócz Excite!!). Pokazałam jej też różne inne filmiki i mama sama z siebie szukała wczoraj ich teledysków i ogólnie wygląda na to, że na dobre wpadła w sidła moje i Kanjani.
(Wciągnęłam też koleżankę z klasy w Arashi, ale to już inna historia ;)

Dobra, chyba już starczy tego wypracowania (choć ja mogłabym tak ciągnąć jeszcze przez spory czas XD)~
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 30 wrz 2009

a Ryo, który w NEWS był postacią o silnym, wyraziście zarysowanym charakterze, przy reszcie Kandziów wydał mi się bezbarwny.

Ja miałam znowu odwrotnie, najpierw poznałam Ryo w NEWsach, i miałam tak jakos wrażenie, ze on tam się w ogóle nie stara,w ogóle nie przykłada, raczej 'zlewa sie z resztą' (no nie wiem, chociażby w Taiyou no Namida mam takie wrażenie) - ogólnie takie - wpasować sie głosem w innych i właściwie ciuchami i wyglądem też :P. Dopiero potem była jego wredota, a potem kanjani i to własnie w kanjaniach wydał mi sie najbardziej prawdziwy :)

Co nie przeszkadza mi w wyśmiewaniu się z jego ewidentnego tchórzostwa

Ja tam uwielbiam jak Kura usilnie chce uciec przed kamerą XD

Szczególnie kocham ich występy na żywo - niosą one niesamowitą energię (chociażby Ruwa, Mugendai, Heavenly Psycho, Mamoritai, Osaka Romanesque, Misetekure), a nie zawsze się tak sprawa ma z wersjami studyjnymi.

Mi właśnie nagrania studyjne Zukkoke, albo Wahaha dają najwiekszego kopa. Ale znowu te utwory, które wymieniłaś zdecydowanie lepsze sa na koncertach - ta energia :D! Kiedys powiedziałam, ze mimo iz ogólnie Misetekure nie mieści się w pierwszej 10 moich ulubionych utworów (tylko w 11 XDD) to gdyby mi ktos kazał wybrać "Kanjani zaśpiewają tylko 1 kawałek na koncercie, a ty masz wybrac jaki" wybralabym "Misetekure".

(no dobra, może nie wszyscy xd2)

Biedny Hina XD Ale on za to jest strasznie pyskaty, i jak mu się włączy ten jego bluzgator-oburzenie (jak na przykład na makingu puzzle przy stawaniu na tych puzelkach XD - ginęłam jak to tłumaczyłam XD) to wymiata. I tak już go wystarczająco dokkiri pokarało za to, ze ma problemy ze spiewaniem na żywo (bo reszta imo daje radę, nawet Yoko coraz lepiej i lepiej na zywo wyrabia) . Z resztą oni nawet tego, że śpiewać któryś nie umie nie ukrywają XDDD

Dobra, chyba już starczy tego wypracowania (choć ja mogłabym tak ciągnąć jeszcze przez spory czas xd2)~

Ja też bym mogła pisac o każdym z członków z osobna wypracowania, ale dzielnie się ostanio powstrzymuje i czekam na Dżonyzowe forum, zeby sie juz tak totalnie wyżyć XD
Awatar użytkownika
Sessho
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sessho » 30 wrz 2009

Ja też właśnie poznałam najpierw Ryo i przy NEWSach, którzy, powiedzmy to sobie szczerze, generalnie nie są zbyt fascynujący (choć niewątpliwie mają swoje momenty), wydał mi się najciekawszy z nich wszystkich. I jednak wciąż w pamięci miałam pewnie to swoje własne wyobrażenie po pimp poście. Ogólnie w NEWS nikt się za bardzo nie wybija i nawet Ryo tam od razu robi się jeszcze bardziej małomówny niż zwykle, no i zbłaźnić czy wygłupić też się tam oczywiście nie może. Teledysków NEWS wtedy za wiele nie oglądałam.
Sam Ryo mówił w jakichś tam wywiadach, że z Kanjani może być najbardziej sobą.

Ja tam uwielbiam jak Kura usilnie chce uciec przed kamerą

Uciec przed kamerą? Miałam raczej na myśli ucieczkę od wszelakiego rodzaju wysiłku fizycznego czy potencjalnego niebezpieczeństwa. XD

Jeśli chodzi o Zukkoke to też wolę wersję studyjną. ^^ Misetekure, jak usłyszałam je po raz pierwszy, niezbyt mi się spodobało - byłam przyzwyczajona do innego rodzaju muzyki od Kandziów, przeczytałam kilka razy, jaka ta piosenka jest dobra, włączyłam i nieźle się zdziwiłam. To Kanjani było za ostre. Ale teraz już się przyzwyczaiłam, a wersja na żywo jest niezmiennie genialna.

Biedny Hina Ale on za to jest strasznie pyskaty, i jak mu się włączy ten jego bluzgator-oburzenie (jak na przykład na makingu puzzle przy stawaniu na tych puzelkach - ginęłam jak to tłumaczyłam ) to wymiata. I tak już go wystarczająco dokkiri pokarało za to, ze ma problemy ze spiewaniem na żywo (bo reszta imo daje radę, nawet Yoko coraz lepiej i lepiej na zywo wyrabia) . Z resztą oni nawet tego, że śpiewać któryś nie umie nie ukrywają XDDD

Miałam tu na myśli także Yoko. XD Ale generalnie ostatnio nauczyłam się doceniać jego głos. Nie bardzo przepadam za brzmieniem wokalu Hiny, ale nie jest on aż taki straszny. (Bardziej krzywię się przy głosie MatsuJuna - on wświdrowuje się w mózg i gwałci moje uszy XD)
Hina i jego słowne wyżywanie się - Can!Jani z Maru, jak jeżdżą w poszukiwaniu mieszkań, to arcydzieła pod tym względem. Kapitalne. XDDD W ogóle, Hina jest świetny w gadaniu. Obaj z Yoko mają to opanowane do perfekcji. XD
I również Hina i Yoko się trochę poprawili na przestrzeni lat. W ogóle, uważam, że oni powinni mieć zapewnione jakieś prywatne lekcje. W jednym z Recomen obaj się chwalili, jak to oni nigdy profesjonalnego treningu głosu nie mieli. XD A tymczasem jestem pewna, że mają jakiś niewykorzystany wokalny potencjał. (Z tym, że Yoko jednak większy niż Hina XD Hina powinien rzucić palenie)
I jakie "nie ukrywają" - oni są chyba jedynymi, którzy ze swoich wad mogli zrobić zaletę XD

Nie ma takiego forum czysto o Johnnys, nie? (A zapowiada się?)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 30 wrz 2009

Nie ma takiego forum czysto o Johnnys, nie? (A zapowiada się?)

Zapowiada się na listopad :), wrobić sie w nie już dałam przez inną eighterkę to wiem XP

ale nie jest on aż taki straszny.

Na DVD Puzzle na skicie jak miał solowe partie do spiewania to tak trochę nie wydolił XD ...
Awatar użytkownika
Sessho
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sessho » 30 wrz 2009

Fajnie by było z takim forum ^^

Na DVD Puzzle na skicie jak miał solowe partie do spiewania to tak trochę nie wydolił XD ...

XD Nie wiem, jeszcze nie oglądałam ;) Ale jakoś się nie dziwię XD

A właśnie - Otai, mogłabyś załadować gdzieś przetłumaczone przez siebie filmiki? Moja mama strasznie się dzisiaj (czy tam wczoraj) ucieszyła, że znalazła je po polsku, a podobno dziś już je wykasowali z youtube.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 10 lis 2009

Tak w ogóle to kandzie tydzień temu prawie singla wydali Kyu Jyo Show się on zwie, i zawiara 4 piosenki - Hitotsu no Uta, Cinematic, Brillant Blue i tytułowy Kyu Jyo Show . Cinematic i tytułową już kocham. Teytułowa jest magaradosna i 'szubidu' cudownego Maru zawsze mnie zabija *co widac po moim opisie chociażby, że go w pvce uwielbiam". PVka też fajna, bo widać, ze chłopakom fazy wychodzą naturalnie i nie musza sie przymuszać. A oto PV xD Gratisowo wersja tłumaczenia 0.1 i przypisy autorskie, bo jestem chora i bredzę XD
http://www.youtube.com/watch?v=PFXJo9YBhxk

Wróć do „Muzyka”