Luo Zhi Xiang (Show / Alan Luo/Prosiak :P)

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Luo Zhi Xiang (Show / Alan Luo/Prosiak :P)

Post autor: Otai » 05 maja 2009

Obrazek

Imię: Luo Zhi Xiang (罗志祥)
Angielskie imię: Show / Alan Luo
Ksywka: Prosiaczek (Xiao Zhu)
Urodziny: 30 lipiec 1979
Miejsce urodzenia: Tajwan
Języki: Chińskie, japoński i tajwański, uczy się angielskiego
Hobby: Tańczenie, śpiewanie, prowadzenie programów, aktorstwo i opowiadanie dowcipów
Ulubiony sport: Koszykówka i pływanie

:arrow: Albumy

1. Show Time (Grudzień 05, 2003)
2. Expert Show (Październik 22, 2004)
3. Hypnosis Show (Październik 14, 2005)
4. Speshow (Listopad 17, 2006)
5. Show Your Dance (Listopad 16, 2007)

:arrow: Dramy
The Youth of Liang Shan Bo and Zhu Ying Tai (2001)
When We Are Nesting Together
Girls Go Forward
Hi! Working Girl
Spicy Hot Teacher
The Outsiders 2
Corner With Love
Lanqiu Huo

Piosenki do dram:
Ai Zhuan Jiao - Corner with love
Hui Se Kong Jian - The Outsiders 2
Ni Shuo Ni De - Wo Shuo Wo De - Hi! Working Girl.
Hot Shot - Lanqiu Huo

oprócz tego ma obsesję czystości, kiedy jakiś kumpel zdjadł ciastka u niego w domu i nakruszył kazał mu sprzątać, zmienia pościel 2 razy na tydzień. Nazywany jest królem tanca i królem kłamstw, bo ciężko wydobyć od niego coś o życiu praywatnym. Prowadzi kilka show, ma obsesję na punkcie własnych włosów, ogólnie to kocha siebie i swoja twarz....

dlatego rola w Hot Shot wychodzi mu tak naturalnie, on tam nawet nie gra i jeszcze go Prosiak przezywaja. za tę rolę go pokochałam, dla mnie jest obłędna i widzę dużo odniesień do własnego charakteru. Prosiak to mój idol!!!!!! Ale nie wierzę w to, że jak grał w Hot shocie miał 29 lat, on to dopiero konserwa jest XDDDD

Ale, że zakładam temat w dziale muzycznym to oznacza, że mamy do czyniania nie tylko z aktorem, ale głównie z muzykiem :)

na poczatek mój ulubiony opening do Hot Shota...
tu jako opening

tu teledysk:

piosenka do Corner with love

do Outsider2

pomijając Prosiaczka, to dziecko na początku jest zabójcze!

i kilka innych

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 05 maja 2009

Hmm, więc mówisz, ze w Hot Shot to cały on?
Raaany... obejrzałam 3 epy i stwierdzam, że to to jest dopiero wykręt xP
No ale... to właśnie cały urok takich ludzi xP
Z kolei z tą czystością to on mi Jiro przypomina, bo gdzieś czytałam, ze Jiro też ma takie dziwne shizy z tym xP
on to dopiero konserwa jest XDDDD
Bosh, zabiło mnie to... ale jakie prawdziwe xPPP
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 17 gru 2009

Pora ten topik odświeżyć :D

Jeszcze dwamiechy temu nie znałam nawet tego pana, ale teraz musze powiedzieć że bardzo go lubię :) Mam dziś wieczór z muzą chińsko-japońską (czyt. ściągam wszystko jak leci...) i przesłuchuje sobie jego albumy. Wszystko na jedno kopyto w dodatku z Jung Ji Hoonem i tak nikt z tańcu nie wygra ale jakie to zabawne :D Bardzo dobrze się słucha :)

Na razie przesłuchuję Show your dance ale wolę go na serio w balladach niż szybkich piosenkach chociaż po wyborze repertuaru widzę, że on i tak woli ten drugi :P
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 17 gru 2009

no a teraz hi my sweetheart da lang da lang.
fanką jego muzyki nie jestem za to gry aktorskiej tak. po pierwsze to mój rocznik( proszę, błagam jeszcze się nie rozpadam) i takiej pucułowatości też mu nie brakuje.ich chyba ten ryż i kimchi tak konserwują. widziałam też z nim jakieś variety show i koleś niesamowicie odjechany jest. :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 17 gru 2009

Tak on prowadzi to coś, Entertainment 1000 czy coś w tym rodzaju... ostatnio natknęłam sie na ep z Jan Di i Goo Jun Pyo :D Śmiesznie było :)

Hi my sweetheart to jedyne 7 epów czegokolwiek co z nim widziałam ale jest ok :) Zabawni kolesie zawsze na wstępie mają u mnie dużego plusa :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 gru 2009

WOW! A mnie właśnie olśniło, ża mam tylko jego 2 albumy. Nie wiedziałam, że wydał więcej... (a jeden mam co tu w ogóle nie jest wypisany, pewnie nowszy jest xP).
Huh, kurcze, w sumie to nie wiedzialam, że on '79 jest... nie wygląda xP
(dobra... wiedziałam... ale mi się zapomnialo xP)

Ja go polubiłam w Hot Shot... choć drama była... średnia xP A w Hi My Sweetheart to w ogóle już go uwielbiam xP Łącznie z dramą xP Biorę pakiet xP

Co do jego muzyki... w sumie i jedno i drugie mu wychodzi (ballady i szybsze). Nie ma jakiś super rewelacji ale posluchać czasem lubię xP
Choć... cóż... może będę mogła powiedzieć więcej jak posłucham jego wszystkich albumów (kolekcjonowanie w toku xP)
No i z tego co wiem to nagrywa kolejny... to może za jakiś czas będzie następny do kolekcji xP

W sumie nie oglądałam z nim żadnego programu... może wypadałoby czegoś poszukać... aczkolwiek zastanawiam się czy by mi się coś z subami udało trafić.

Na koniec:
Prosiak rlz... ale królem tańca bym go nie nazwała (no dobra, może tam u niego... ale np. w takiej Korei poprzeczka jest zdecydowanie wyższa ;x)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 18 gru 2009

[
Na koniec:
Prosiak rlz... ale królem tańca bym go nie nazwała (no dobra, może tam u niego... ale np. w takiej Korei poprzeczka jest zdecydowanie wyższa ;x)
zgadzam się: tańczy jak takie wonder girls :D no co wy z tym rocznikiem 79? ja się już czuję jak gnijąca panna młoda???czy jakoś tak. ogólnie to on dla mnie jest królem głupich min :lol: uwielbiam
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 gru 2009

KartoflAnka pisze:[
Na koniec:
zgadzam się: tańczy jak takie wonder girls :D no co wy z tym rocznikiem 79? ja się już czuję jak gnijąca panna młoda???czy jakoś tak. ogólnie to on dla mnie jest królem głupich min :lol: uwielbiam
Gnijąca panna młoda.. dobre :D

Generalnie mi się po prostu wydaje, że on bardzo młodo wygląda (oczywiście JEST młody :D) ale dałabym mu góra 24 lata :P
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Luo Zhi Xiang (Show / Alan Luo/Prosiak :P)

Post autor: jordi » 22 wrz 2012

Ależ odkurzam stary temat XD

Świnka zadebiutowała w Japonii i powiem wprost...

DLACZEGO ON TAKICH DENSOWYCH PŁYT U SIEBIE NIE ROBI??? No rewelacja po prostu!!! Album japoński jak dla mnie przewyższa najnowszy tajwański o lata świetlne - jednak potrafi nagrać album wyważony stylowo, a nie 2 szybsze i 8 ballad (jak to zwykle na Tajwanie). Polecam naprawdę :D
ODPOWIEDZ