Dynamic Duo

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Dynamic Duo

Post autor: Piżmak » 05 maja 2009

Dynamic Duo jest koreańskim hip - hopowym duetem stworzonym przez Choiza i Gaeko. Zadebiutowali razem z grupą zwaną KOD w 2000 roku, dwa lata później założyli zespół CBMASS - legendarną grupę hip - hopową razem z kolejnym członkiem Kirvinem. Rozstali sie jednak w 2003 roku za względu na konflikty finansowe. Choiza i Gaeko w 2004 roku stali sie grupą Dynamic Duo i juz tak zostało:) Zadebiutowali albumem “Taxi Driver” w 2004 roku.

Dyskografia:

Taxi Driver (2004)
Double Dynamite - Operating Manual (2005)
Enlightened (2007)
Love Is Enlightened- Repackage (2007)
GONE (New Ways Always) (2008)
Ballad for Fallen Soul Part 1

Moje typy, bo perełkami bym ich nie nazwała , wpadły mi w ucho:)

gone - " onclick="window.open(this.href);return false; - ta jest wyjątkowo sympatyczna:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 05 maja 2009

A w 'Gone' pani z 8eght jest pierwiastkiem żeńskim w piosence ;)

Wyjątkowo śmiechowe chłopaki xP Fajnie wywiady z nimi przeprowadzają XP

Osobiście jestem fanką tego show :D:D (tzn niekoniecznie ze względu na DD, ale goryl i tak rządzi xPP)

Nie wiem ile razy już ten fragment oglądałam, ale ... dużo xP <ujawnia się mania na punkcie Big Bang i dzikiego tańca Taeyanga XPP)

This is it! :D:D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Dynamic Duo

Post autor: Kibou » 05 maja 2009

Piżmak pisze:gone - " onclick="window.open(this.href);return false; - ta jest wyjątkowo sympatyczna:)
ogólnie jakoś specjalne nie słucham KMusic, ale kuuurde, od tej piosenki się właśnie uzależniłam ;D
wprawiła mnie w dobry humor przy pisaniu pracy z histy xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 05 maja 2009

nie lubię ich... ale piosenka Gone... i w ogóle te 3 MV's były świetene... z Banana Girl^^
---
a w ostatnim świątecznym był pan z 8eight: Beak-chan... czy jak on tam miał? ;pp
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 06 maja 2009

jednym słowem tak jak myślałam - piosenka Gone rządzi...w porównaniu z resztą, która wypada tak sobie, ale napisać troszkę musiałam o nich, bo tak nagle jak Filip z konopii wyskoczę z jedną piosenką:) a co to wyskoczyłam z dwoma:) Tak dokładnie pani z ósemeczki dodaje swój śliczny wokal do gone - Mauro jak zwykle bystrzacha z ciebie:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 06 maja 2009

Mauro jak zwykle bystrzacha z ciebie:)
Ojj tam xP Głos tej pani rozpoznam wszędzie ;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Dynamic Duo

Post autor: evelinux » 19 sie 2010

tak na nich wpadłam bo mi mega wpadła w ucho ich piosenka z OST-a do Bad Family.. ktoś wie może z której płytki jest piosenka 01. Nal Dalm Eun Geu Dae - Dynamic Duo
ODPOWIEDZ