Girls' Generation aka SNSD...

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 15 cze 2010

A dla mnie one wszystkie są taką "masą odpicowanych lasek", ale fakt faktem, że Yoonę rozpoznaję - najbardziej się rzuca w oczy i owszem, na pierwszy rzut oka najbardziej mi się podoba (bardziej drugiego rzutu oka pewnie nigdy nie będzie, bo nie mam ambicji ich rozpoznawać ;p).

Swoją drogą, jak sobie oglądam różne klipy z gerlsbendami to zaczynam rozumieć, czemu ludzie się na mnie dziwnie patrzą jak się jaram bojsbendami. Zupełnie nie rozumiem co można widzieć w pięćdziesięciu klonach różniących się od siebie tylko kolorem spodni ;p

Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 15 cze 2010

Swoją drogą, jak sobie oglądam różne klipy z gerlsbendami to zaczynam rozumieć, czemu ludzie się na mnie dziwnie patrzą jak się jaram bojsbendami. Zupełnie nie rozumiem co można widzieć w pięćdziesięciu klonach różniących się od siebie tylko kolorem spodni ;p

i to prawda -tekst kumpla u nas na imprezie - co ty tam oglądasz? -przecież to baby( boysband :D , przełączam na SNSD - kolejny koment - przecież to faceci :shock:

niech oni już więcej nie piją :D

no to wybór każdego czy jest kościsty czy nie, chociaż faceci raczej wolą babki zaokrąglone jednak mimo wszystko tam,gdzie trzeba :D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 15 cze 2010

Ależ można mieć zarówno ładną sylwetkę, jak i ładną buzię.

Dla mnie np. w zestawieniu:

Yoona Obrazek vs. Obrazek Sooyoung

ta pierwsza nie ma szans, bo się nie umywa.

No może Yoona ma taki dziecięco-anielski urok. Może się nie znam, bo jestem dziewczyną. Ale mi się dużo dziewczyn podoba bardzo :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 15 cze 2010

dyskusja robi się typu "co lepiej mieć w garażu - ferrari czy masserati" Oba są obiektem wzdychań i podobnie zdjęcia obu pań przyciągają oczy samców więc skończmy dyskusję o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkanocy
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Girls' Generation aka SNSD...

Postautor: boom_boom » 02 sty 2011

Patrzcie, co wygrzebałam na porcysie.

Obrazek
lol.
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 02 sty 2011

lady, ja chyba jakoś w innym miejscu na porcysiu też coś czytałam, nie pamiętam cz o zośkach, ale o czymś z korei ;D zakładam, że była to boła...
no ale jak tam oh! wlepione to sorry ;p ambicją to nie tryska, a to porcyś ;D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 02 sty 2011

Była BoA i Rainbow też było na pewno.

A oni właśnie, mimo swej niezalowości, pop lubią słodzić za mocno.
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 02 sty 2011

hahah, no to sa straszne nieżale, ale pamietam, ze na jakiejs mega liscie 100 najlepszych albumow ever na 100 (XD) byla plyta hylie minogue "fever" (totalny popik, ale kocham <3) : DDD takze porcyś żal nieżali ;PP
ale fakt, popik też lubią, bo jakby nie patrzeć, to jest najpopularniejsza muzyka i pop też może być dobry (roisin murphy np.? o ile pod czysty pop można zaliczyć w ogóle, hehe, ale gdzieś mi się napatoczyło)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 sty 2011

Nie wiem, czy to stare, czy nowe, ale w końcu piosenka dzięki której można zapamiętać ich imiona:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 13 sty 2011

Ta !...cały teledysk się tapetują ... nawet nogi musza przypudrowac , przynajmniej tak to wygląda ..jak to miało byc z miłości do nich to nie wyszło
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 mar 2011

lol, Lady Gaga zrzyna z SNSD? :lol: E-TRIBE już się z nią kontaktują ;D Myślicie, że w następnym teledysku zrobi im przytyk tak samo jak Madonnie w Born This Way? :lol:

Podobnieństwo słychać, ale ten... zacznijmy od tego, że piosenka Madonny była pierwsza więc... kto tu z kogo zrzyna? xP
Obrazek
Awatar użytkownika
sami00
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sami00 » 11 mar 2011

Przejrzałam SNSD i Madonnę i nie wiem czy to przez to że dziś wcześnie (zbyt wcześnie) wstałam czy jestem głucha ale jakbym tego nie słuchała to Gaga mi bardziej przypomina SNSD niż w Madonnę ... a słyszałam że to niby obie są uderzająco podobne do Madonny i że obie zrzynane . . .

Ahhh dokąd ten świat zmierza :omg:
[center]H U G S ~[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 11 mar 2011

Ja ci odpowiem .... do czarnej dziury i otchłani piekelnej
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 kwie 2011

japońska wersja "Run, Devil Run" - jak to śmiesznie brzmi xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 16 kwie 2011

[center]Obrazek
Singiel[/center]

Wróć do „Muzyka”