Girls' Generation aka SNSD...

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Girls' Generation aka SNSD...

Post autor: boom_boom » 27 maja 2011

Dobra, uwaga, oczopląs nadchodzi, czyli...

Tadamtadam, teaser SNSD :wow:

[youtube]cud_CjF86rA[/youtube]

Przepis na teaser:

Składniki
- 6 golębi
- 5 kilo czaszek
- 12 sów
- ok. 9 luster dla 9 Zosiek
- 2 kilo piłeczek pingpongowych
- 3 Wenus z Milo
- szlanka łez
- 1 dojrzały tygrys
- 1 dojrzały ryś
- 3 młode koty
- 10 koszyków kwiatów
- garść średniowiecznych (???) ornamentów
- zabytkowy żyrandol
- słoik ust
- neonów ile jest na Alejach Jerozolimskich (albo gdzieśtam, ja nie znam dużych miast)
- stos ilustracji kobiet z międzywojennych gazetek
- herb rycerski
- krzyż św. Antka
- 135 cyferek
- 14 par drzwi
- 30 latarni

Sposób przygotowania
Wszystko wlewamy do wielkiej misy i mieszamy. Co jakis czas ubijamy tłuczkiem. Miksujemy. Gotujemy na parze. Następnie przekładamy do woka. Żyrandol można wsadzić na 10 minut do tostera, a neony do zamrażalnika na pół godziny. Do smaku pieprzymy jaskrawym światłem. Nie dekorujemy. Podajemy wystudzone i w nieładzie.

----
Ode mnie: UMARŁAM. :crazy:
Spoiler! Obrazek
Znaczy, ja wiem, chcieli oryginalnie i niekonwenjonalnie, bo to w końcu Japonia, ale mimo wszystko to jest nierozwiązywalna zagadka, której nawet specjaliści od Atami pewnie nie będą w stanie rozpracować. Co chwila coś innego przebiega przez ekran, a potem znika do innego świata. Co chwila inny obraz. Różnorodność świata? Afirmacja życia? Tani chwyt marketingowy?
NIE WIEM.
Ale piosenki nawet fajnie brzmią :rolly:

No i naprawdę, dawno mnie żaden teaser tak nie zaangażował. :victory:

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 27 maja 2011

o jezu, ktoś powinien zmienić dilera, bo mu jakiś lewy towar sprzedaje :rolly:
najbardziej mnie chyba rozwalał żyrandol w pierwszej połowie teasera xD
Awatar użytkownika
Nausicaa
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Nausicaa » 27 maja 2011

Teaser psychodeliczny, najbardziej rozwaliła mnie ta czacha XD nie wiem jak ma to ma bardziej trafić w japońskie gusta :mrgreen: niektóre piosenki nawet mi się podobają i już nie rażą mnie tak bardzo ich głosiki jak kiedyś :wink:

Przeglądałam sobie wczoraj kwejka i natrafiłam na coś takiego XD

Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 27 maja 2011

Kibou pisze:o jezu, ktoś powinien zmienić dilera, bo mu jakiś lewy towar sprzedaje
najbardziej mnie chyba rozwalał żyrandol w pierwszej połowie teasera
Oj nie .....Tu trzeba jak najszybciej zawiadomic najblizszy szpital psychiatryczny, bo to jest ewidentna schizofrenia ....paranoidalna w dodatku O_o

Tak w ogóle to ...to co to jest? _^_

Bo ja nie bardzo wiem :rolly:

Jak dla mnie to to jest jakas totalna porażka i ogólne WTF, nie wiem co oni chcieli tym osiągnąć, ale bogactwo symboliki mnie przygniotło ała X______X

To na pewno jest oficjalny teaser? _^_

PS: czy ja tam widzę neonowego fucka? XD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 maja 2011

Czuję się jak Krzysztof Kolumb!!!!!!!!!!!!!!!!!

UWAGA!!!!!!!!!!!!!
ODKRYCIE!!!!!!!!!

Czy ktoś może jeszcze pamięta, skąd jest ten kadr? Łapki do góry!
Obrazek

Dobra, tu rozwiązanie: z MV do "Supa Luv" Teen Topów :smitten:

Także...
Kibou pisze:najbardziej mnie chyba rozwalał żyrandol w pierwszej połowie teasera
Mam nadzieję, że już teraz bardziej rozumiesz znaczenie żyrandola.
To jest symbol.
To nie jest przypadek.

Dobra, odbija mi :crazy: :crazy: :crazy:
Maru pisze:To na pewno jest oficjalny teaser? _^_
Tak, to jest oficjalny teaser.
Nie, nie mogli lepszego.

I tak, tam jest "fuck" :drunk:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 08 lip 2011

Ja się ostatnio wzięłam za koreańską muzyczkę i ten zespół ma troszkę więcej fajnych piosenke niż mi się na poczatku wydawało tak więc biorę sie za niego ...tzn chyba zostane fanką :-)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 09 sie 2011

OMG nigdy nie sądziłam że tutaj coś napiszę, ale chyba się starzeję XD

Tak więc SME wypuścił Teaser do piosenki Bad Girl
i może to dlatego że słodkie dziewczyny zmieniają swój wizerunek (tak wiem było już Run Run)
i jak Oh! Oh! nie mogłam przetrawić to Bad Girl jakoś da się skonsumować, troszeczkę w tle słyszę jakby inspirację Boą (ale może mi się wydawać)
[youtube]LPOma0R3des[/youtube]
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 30 wrz 2011

pierwszy teaser nowych zosiek...
[youtube]yeiB3Pq_5dY[/youtube]
ten koncept jest troche wtf sądząc po fotach, ale i tak wiadomo że to się niekoniecznie przekłada (np suju można tu wspomnieć :rolly: ), piosenka pewnie będzie słodka, zośkowa, wkręcająca się czy ktoś chce czy nie i w ogóle... ale zobaczymy, tyle przygotowywały ten comeback, ciekawe co to tym razem będzie.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 18 paź 2011

przesłucham całą nową płytę i naprawdę wiele mnie to kosztowało
płyta mega beznadziejna, wręcz koszmarna, serio po przesłuchaniu 13 piosenek ja pamiętam i rozróżniam tylko 2 (WTF?) -> The Boys i Mr.Taxi
reszta to dla mnie jeden wielki taki sam zlepek
myślałam, że trochę zmieniają swój wizerunek ale jednak nie...
The Boys jest ok, ma typowego kpopowego powera i znając Koreę będzie to największy hit przez kolejny miesiąc jak nie dwa

i powiem wam (też jestem w szoku) że ich japońska płyta "1st Japan Album" naprawdę mi się podobała, nie wiem była jakby całkowicie inna niż styl jaki reprezentują w koreańskich albumach, bardziej poszła w electropop niż słodkipop i to było fajne
no cóż nigdy nie sądziła że jakikolwiek zespół koreański będę wolała w wersji japońskiej

PS> gołąb mnie zabił
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 18 paź 2011

Boys - niestety płyta porażka SM w 2011..... czy ja źle słysze, czy większość albumu to plagiaty XD

np OSCAR - no ewidentna przeróba Boa Eat You Up, jedna z piosenek brzmi jak bryta z pyr, a inna jak Seana Kingstona...

Nie są to beznadziejne utwory, ale sam fakt, że większość gdzieś słyszałem mnie zniesmacza niestety...

Mnie japoński album się nie podobał, oprócz Mr. Taxi i jeszcze jednej piosenki i liczyłem że wrócą w Korei chociaż z czymś lepszym, a tu promująca BEZNADZIEJNA (one chcą tym podbić USA?? na bank porażka będzie XD ), a reszta niezła, ale zerżnięta ostro....

na pewno będzie nominacja do KD Awards 2011 w kategorii Fail Roku XD

jutro szersza recka XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 paź 2011

Mi się ogólnie główny singiel nie podoba -_- Bardzo dziwny jest. Nie ma żadnego chwytliwego refrenu, tylko cały czas "bring the boys out" aż do znudzenia... Ktoś im powinien wreszcie w kpopie powiedzieć, że nowa gryzura to nie wszystko -_-

Płyty jeszcze nie znam, ale nie jestem pewna, czy chce poznać. Mr. Txai akurat słyszałam i japońska wersja jest o wiele lepsza.

A z margot. się zgodze, bo ja się nimi dopiero ostatnimi czasy zaczełam interesować, jak przesłuchałam ich japońską płytę, która jest bardzo bardzo fajna. Zresztą, ja zawsze tak mam - Koreańczycy muszą zacząć śpiewać po japońsku, zeby mnie zainteresowali :P No cóż :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 paź 2011

hm, dla mnie ta piosenka jest po prostu nudna... chociaz lol, co za paradoks, kilka razy posłuchałam i mi się wkręciła trochę :rolly: w inny sposób na pewno się wkręca niż np takie Oh czy Gee, jest mniej denerwująca <chociaż mam love-hate z większością ich piosenek :rolly: > ale no, nudniejsza... i tak nie pasuje do nich jakoś, nie wiem, hm.
reszty posłuchałam raz i mi się nic nie wkręciło, inna sprawa że rzadko mi się coś po razie wkręca. hm cóż. teraz powygrywają z jakieś dwa miesiące wszystko co się da. a potem proszę comeback szajni

y u so expensive shinee japan album D:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 paź 2011

Niby zlewałam większość czasu, że wracają Zośki, ale stwierdziłam, że trzeba jednak zobaczyć, jaka piosenka będzie teraz wygrywac programy muzyczne :rolly:

Pierwsze, co mi się rzuca w oczy: EJJJJJ! One mają tak pozmieniane komputerowo (?) twarze, że ciężko je poznać. Wyglądają gładko i bez rysów jak lalki Barbie. I w ogóle jakoś dziwnie. Tym bardziej jest to nienormalne, że przeciez one są ładne same w sobie, po co je aż tak korygować? To aż kuriozalnie wyszło.
Co do samej stylizacji to też nie rozumiem... Trochę ostrrrrrrrro, sexy, a potem nagle te kiczowate starodawne uczesania, które pasują jak kwiatek do kożucha.

A sama piosenka jest własnie FAJNA!

Dobra, nie jest Zośkowa. Nie jest.
W ogóle jest dziwna tendencja w SM. Zespoły dostają chyba trochę nie-swoje piosenki. Funkcje dostały odrzuty po Zośkach, teraz Zośki dostały coś, w czym ja bym bardziej widziała Krystal, Victorię i Amber (a ta niemal identyczna blond czupryna też się teraz pojawiła u Zosiek, przypominam)... Hmmmm... Dziwne. Tyle kasy zarabiają na tym, a nie wiedzą nadal, który zespół jaki styl wykonuje :lol:
Niemniej... To strasznie ciekawie wyszło, że dostały taki repertuar.

Poza tym podoba mi się, jak tańczą.

I generalnie podoba mi się jakoś. :)

Chociaż mam ewidentnie najgorszy dzień w tej połowie roku i nie chce mi się słuchać całego albumu, ale zapewne to zrobię jeszcze kiedyś :)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 14 lis 2011

Nie lubię tego zespołu.Przesłuchałam sporo ich piosenek i żadna mi się nie spodobała.Po prostu ten zespół to nie moj bajka.Dziewczyny ładne dobrze się ruszają ale nic po za tym.Nie widzę więcej nic dobrego w tym zespole.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 30 kwie 2012

[youtube]JmM04_OgajU[/youtube]

:fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Matko jedna piosenka lepsza od całego 3 albumu SNSD :rolly: :rolly: :rolly:

Nie chodzi może aż tak o klip jak piosenkę - od ponad doby nie mogę się od niej uwolnić!!! (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SZAŁ :D ) Ogólnie mini TTS, a album SNSD ostatni to niebo a ziemia - naprawdę SM się postarał i szkoda, że cały skład przy 3 albumie nie poszedł w stronę lat 70-80 i to całe funky - Twinkle jest po prostu dla mnie BOSKIE :D dodając trzy naprawdę dobre wokale idealnie łączące się w jedną całość, to wychodzi nam jedno z lepszych wydawnictw ostatnich tygodni (jeśli nie najlepsze, bo tak szczerze kwiecień był dość biedny). Recka będzie później XD

EDIT:

Miejsca Twinkle po 6h od wydania w ITUNES

Bułgaria, Korea, Japonia, Chiny, Filipiny, Singapur, Wietnam - 1 miejsce
Australia, USA - 4 miejsce
Kanada, Peru, Brazylia - 5 miejsce
Rosja, Tajlandia - 6 miejsce

O.o Bangi się chowają :P
ODPOWIEDZ