The Back Horn

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

The Back Horn

Post autor: Otai » 18 cze 2009

Obrazek

The Back Horn, japoński zespół muzyczny powstały w 1998 roku w Tokio. Główne brzmienie zespołu to rock z elementami ska i rytmów latynoskich.

Zespół po raz pierwszy można było usłyszeć na Fuji Rock Festival. Po tym festiwalu wydali swój pierwszy album. W 2001 roku odszedł Hirabayashi Naoki i zespół zmienił wytwórnię płytową. 4 sierpnia 2006 roku wystąpili na festiwalu ROCK IN JAPAN FES 2006, który odbył się w nadmorskim parku w Hitachi.
albumy
* Doko e Iku (1999)
* Yomigaeru Hi (2000)
* Yomigaeru Hi NEW MIX (2001)
* Ningen Program (2001)
* Shinzoo Orchestra (2002)
* Ikiru Sainou (2003)
* Headphone Children (2005)
* Ubugoe Chainsaw (2005)
* Taiyou no Naka no Seikatsu (2006)

single
* Fuusen (2000)
* Sunny (2001)
* Sora, Hoshi, Umi no Yoru (2001)
* Sekaijyu no Shita de (2002)
* Namida ga Koboretara (2002)
* Mirai (2003)
* Hikari no Kesshou (2003)
* Seimeisen (2003)
* Yume no Hana (limited edition) (2004)
* Yume no Hana (2004)
* Cobalt Blue (2004)
* Kizuna song (2005)
* Black Hole Birthday (2005)
* Hajimete no kokyuu de (2006)
* Chaos Diver (2006)
* Koe (2006)
* Utsukushii namae (2007)

DVD
* Bakuon Yumehanabi (2004)
* Promotion Video Shu Vol.1 (2006)
* Live In The Sun (2006)
* Maniac Heaven vol.0 (2006)

Ode mnie: Jeden z moich ulubionych zespołów, i muzyka i wokal. 4 lata temu usłyszałam ich poraz pierwszy na 18tce koleżanki i po prostu musiałam wtedy zacząć ich słuchać, potem obejrzałam "Cassherna" i ich muzyka tam też mi się podobała.... i w sumi jeden z nielicznych zespołów do którego nie potrzebowałam nigdy wiedzieć kim są, jak wyglądają, wystarczyło mi to, że mogę ich słuchać aż do niedawna jak chciałam ich zareklamować na jednym forum dramkowym i musiałam poszukać :D

Przykłady muzyki:
Yume no Hana
Cobalt Blue
Wana
Requiem z Cassherna
Tobira
Koe
Kizuna Song
Hitori Goto, coś z czasów indie zespołu :)

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 25 cze 2009

Łaaaa, kocham cię normalnie Otai za to ze mi przypomniałaś ten zespół:D Za dawnych czasów to był mój ulubiony zespół dżapoński chyba właściwie nadal go uwielbiam - swoją drogą zajrzałabym jak tam panowie się sprawują bo edukację ich zespołu zakończyłam na Ubugoe Chainsaw i to pamiętam że na bieżąco ściągałam ich muzykę wtedy (huh, toż to już 4 lata minęły oO). Ogólnie najpozytywniej chyba wspominałam ich piosenki teledyskowe że tak powiem ^^ np Sunny, Yume no Hana.
Shinzou Orchestra i Headphone Children to chyba ulubione albumy, a swoja drogą zerknęłam na wiki - chyba trochę większą obecnie mają dyskografię - nawet jakaś płytka z 2008 roku o ile mnie wzrok myli - muszę koniecznie odkopać ich muzykę i dosłuchać co nowego gra, mam nadzieje ze chłopaki graja jeszcze w tych klimatach, no i uwielbiałam ten głos, co najśmieszniejsze - oglądałam Cassherna przed poznaniem zespołu i zupełnie nie poznałam wtedy zespołu mimo że piosenka w ucho wpadała,nuuu.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 10 kwie 2010

nowy singiel wyjdzie wkrótce no i mamy teledysk:D

eh, kapela chyba którą zawsze lubić będę <3
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 10 kwie 2010

Nowy Singiel
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 11 kwie 2010

a nie ma coś w kwietniu wyjść czy mi się przywidziało?
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 11 kwie 2010

Jak tylko się ukaże, dodam :)
Awatar użytkownika
tokyo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tokyo » 24 kwie 2010

Świetny zespół! Muzyka przede wszystkim - inna. Ciekawe, alternatywne brzmienie
Słuchając ich po raz pierwszy z niecierpliwością czekałam i zastanawiałam się czym zaskoczą w następnym utworze -są nieprzewidywalni
Każda płyta zawiera bardzo dobre kawałki i na każdej znajdzie się kilka, które zasługują na miano najlepszych

21.04 wyszedł singiel Tatakau Kimi yo (nie wiem, czy ktoś podawał go już w nowościach, jeżeli nie:
http://www.mediafire.com/?qgymn2jklzk
http://www.mediafire.com/?tgdcjtyajyy )

Uważam, ze płyta wypadła b.pozytywnie, czuję, że ciężko im będzie kiedykolwiek mnie zawieść
Na największy '+' zasługują Paranoia, Countdown, Gyorai at 大阪BIG CAT i Platonic Fuzz
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 kwie 2010

Aaaa, Tokuś kocham cię normalnie^^ właśnie o tym singlu poprzednio pisałam ze coś miało sie ukazać w kwietniu. To chyba ten teledysk co wyżej podałam z tego singla. W ogóle to ja byłam wielką fanką zawsze płyt od Ningena do Headphone, ten kawałek ich twórczości chyba lubię najbardziej, ale o dziwo i tak to jest zespół który na poczatku istnienia dobrze grał no i do teraz nadal mi się podoba ich muzyka.
Awatar użytkownika
tokyo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tokyo » 24 kwie 2010

Proszę bardzo:)

Ningen i Headphone, o tak, bardzo dobrze się spisali.
Poza tym miło wspominam jeszcze Ikiru Sainou, nie mówiąc już o występach live, które uwielbiam!
Ale jak pisałam, każda płyta jest naprawdę dobra i na każdej znajdą się utwory, które zapadają w pamięci po pierwszym przesłuchaniu
Gdyby tak zlepić wspomniane "najlepsze" piosenki ze wszystkich ich wydań na jednej płycie, byłby to prawdopodobnie jeden z najlepszych albumów świata (XD)
Idealny zespół, który tylko prosi się o słuchanie leżąc gdzieś oderwanym od rzeczywistości, nic nie robiąc... niech to lato przychodzi szybciej! ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 kwie 2010

aaa, no i jeszcze teledyski - niby się nie dzieje w nich za bardzo cokolwiek specjalnego, ale je uwielbiam:D kurcze, muszę poszukać dyskografię, gdzieś ja miałam całą <3
ODPOWIEDZ