GreeeeN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

GreeeeN

Post autor: Otai » 23 cze 2009

Właśnie jestem świeżo po przetłumaczeniu Kiseki an polski, teraz czasówczka się robi, więc znowu złapałam fazę na ten zespół, zakładam temat :3

Obrazek

GreeeeN są to czterej dentyści, ukrywający się pod psudonimami - Hide, Navi, 92, Soh. Co ciekawe wszyscy czterej ukrywają nie tylko swoje prawdziwe imiona i nazwiska, ale również swoje twarze. Są w tym tak skrupulatni, że zadbali o to, aby “ocenzurować” ich twarze podczas występu telewizyjnego. Dlaczego to robią? Jak sami twierdzą, robienie kariery w zespole rockowym nie idzie w parze z poważnym i szanowanym zawodem dentysty. Choć Hide zapowiedział kiedyś, że jak wszyscy zadadzą egzamin państwowy upoważniający ich do wykonywania zawodu i otrzymają pozwolenia od swoich przełożonych - być może ujawnią swoją tożsamość. Na razie jednak tego nie zrobili, co jest (przy okazji) świetnym chwytem marketingowym. Zaspół ostatnio został wpiany do księgi Guinessa, dzięki utworowi "Kiseki" wykorzystanym w dramie "Rookies". została ona ściagnięta ponad 2,3 miliona razy z chaku-uta (z tego co wiem to dzwonki muzyczne na komórkę, tak?)

Dla przykładu Kiseki właśnie. drugim utworem, ktory uwielbiam jest ending do dramy "Voice" - Setsuna.

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 23 cze 2009

<radocha> :D

Tak jak już napisałam - dzięki Voice'owi stałam się ich fanką i ze swojej strony polecam ten ich ostatni czerwcowy album - 塩、コショウ i taki co wcześniej ściągnęłam - あっ、ども。はじめまして。 (eee zbijcie mnie, nie widziałam nigdzie tłumaczenia xP)

Trochę podchodzą pod Orange Range i Radwimps, ale to akurat na duży plus :D Anyway, kawał przyjemnej muzyki ^^^

Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 23 cze 2009

Ejjjj, kompletnie nie wiedzialam, ze oni sie tak ukrywaja i ze sa dentystami. Dzieki za info!

A tak w ogole to ich uwielbiam - takie `Kiseki` np czesto puszczam sobie rano zeby sie nastawic optymistycznie na caly dzienXD Plus ciezko walczylam zeby to jakos w miare, nie do konca zle na karaoke zaspiewac (poleglam na czesci rapowanej, niestetyXD), wiec wspomnienia z piosenka mam ogolnie bardzo dobre<3
I chociaz czasami mi sie wydaje ze sporo ich piosenek jest `na jedno kopyto` robione, to i tak ich lubie - straszliwie optymistyczni sa^^v

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 27 cze 2009

Setsuna rządzi :D!!!! Ja niestety nie mogę nigdzie ich albumu znaleźć, mam tylko taki maxi singiel z 3 piosenkami....

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Post autor: koji » 27 cze 2009

Eee, że co? Dentyści? No to tego nawet w Polsce nie było! Szczerze powiedziawszy jestem w lekkim szoku. Jednak wróćmy do twórczości. Kiseki już mi się zdarzyło słyszeć, a teraz jestem świeżo po przesłuchaniu Setsuny i co? Muzyka taka spokojna, najlepsza na odprężenie i do poleżenia na łóżku i patrzenia w sufit (ewentualnie na łące patrząc w niebo :P). Raczej takie zespoły mnie nie przyciągają jednak są zabawni z tym ukrywaniem się :D Tak jakby azjatycki Gorillaz.

ODPOWIEDZ