Alex

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: Alex

Post autor: Maura » 10 mar 2011

Clazziquai’s Alex made an official statement regarding the rumors about he’s involved in a relationship.

On March 10th, his agency Fluxus Music spoke with Newsen and explained, “The woman who is thought of as Alex’s girlfriend is simply a younger ’sibling’ that he knows. She herself was flustered after she found out about the situation.”

They continued, “Alex is the type of person who takes care of others well. It is true that the two had shared several meals together.” It’s said that this woman appeared briefly in a drama with Alex in the past, but is currently not pursuing any activities.

Alex, who is currently acting in the KBS drama, ‘Smile, Donghae’, is planning to release a solo album this April.
Nareszcie! ; )
Generalnie artykuł był o jego rzekomej dziewczynie, czego sam Alex szybko zaprzeczył i czego w sumie nie rozumiem. Dlaczego jak ktoś jest gwiazdą to nie może mieć dziewczyny, albo od razu mamy skandal? Alex przecież nawet nie jest idolem nooo ; )

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 10 mar 2011

Hmm,ja bym była sceptyczna co do tej jego płyty,wole się nie napalać,jeśli by potem nic z tego nie wyszło by nie żałować. Ale jeśli ta piosenka do osta Late autumn to była taka jaskółka płyty Alexa to jestem veri hepi,bo w końcu po 4? latach od wspaniałej My vintage romance by coś wydał, anie tylko piosenki do dram,filmów czy ewentualnie duety na płytach innych artystów.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 10 mar 2011

Przykro mi, już się napaliłam O.o
Chce jego nową płytę!
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 19 maja 2011

W końcu~
Nowy album Alexa po latach świetlnych czekania po świetnym My vintage romance się pojawi!!
24 maja ma mieć premierę drugi album Alexa "Just Like Me" http://www.soompi.com/news/romantic-guy ... same-dream
Tymczasem dziś premiera singla Same Dream

Edit
Jako że dziś 25 maj a albumu w necie jeszcze nie ma to jednak chyba Yesasia nie kłamie i jego album ma jednak premierę 2011-06-07. Nie dobre soompi które podaj złe informacje :shake:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 maja 2011

Nie wrzuciłabyś jakiegoś linka do posłuchania singla jak znajdziesz? :) Bo ja nic nie widzę - tylko jak byś mogła wrzucić link, nie w tych rameczkach do yt, bo nie czyta mi okienek -_- Ten internet jest idiotyczny....

O raju, już się doczekać nie mogę zatem albumu :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 19 maja 2011

Wrzuciłam linka do pobrania singla,myslałam że będzie to lepsze;p
nic innego jak YT nie znajduje http://www.youtube.com/watch?v=V9p2A8LH ... r_embedded
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 maja 2011

anna-banana pisze:Wrzuciłam linka do pobrania singla,myslałam że będzie to lepsze;p
nic innego jak YT nie znajduje http://www.youtube.com/watch?v=V9p2A8LH ... r_embedded
Dla każdego to jest super, tylko nie dla mnie :D
Dzięki serdeczne :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 01 cze 2011

Juhu,pojawił sie i jest już do zdobycia :rolly:

Alex - Just Like Me

Title: Just Like Me
Artist: Alex
Genre: Ballad
Language: Korean
Release Date: 2011.06.02

Tracklist

01 전하지 못한 이야기
02 You're My Lady
03 같은 꿈
04 봄날의 바람 같아요
05 되돌릴 수 있다면 (Feat. Jane) (영화 `만추` OST)
06 미쳐보려 해도
07 얘기
08 자신에게도 축복받지 못한
09 너에게 닿기를
10 꽃이다
11 Tomboi (Feat. Lovey)
12 평범한 그대
13 또 다시 너에게로 (Outro)
>>klik<<
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 01 cze 2011

Jejku *_* jaka miła niespodzianka! Nie spodziewałam sie bo zupełnie nie siedzę juz w temacie koreańskiej muzyki :D Dziekuje za linka, umili mi ciężką noc z pisaniem pracy zaliczeniowej :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 02 cze 2011

Powrót Alexa w dzisiejszym odcinku Mnet’s M! Countdown., w piosence “Can’t Be Crazy”
[youtube]2XupcmUpV84[/youtube]

i wersja MV
[youtube]oUarEvnOE5w[/youtube]
Nowa fryzura,ale Alex świetny jak zawsze :melt:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 03 cze 2011

OMGSun, jeśli to w ogóle możliwe to ta płyta jest jeszcze lepsza niż poprzednia. <3 Alex znowu nam dał coś nowego ale za to znajomego. Uwilbiam tej jego swingujący styl. Dopiero dziś miałam okazję przesłuchać płytę, ale już mi się wkręciła niesamowicie.

Każda pioenka ma swój klimat no i ten smooth voice ^^ Ale na pierwszy rzut najbardziej wbiła mi się w pamięć : Tomboi, Can't go crazy, You're my lady i coś jeszcze, nie rozróżniam po koreańsku tych tytułów. Na razie nie ma żadnej, która mnie irytuje. No genialnie. Kazał długo na siebie czekać, ale warto było :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 10 sie 2011

[youtube]KmozvGk4bw8[/youtube]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 11 sie 2011

Zarówno MV i jak i sama piosenka jest lepsza od pierwszego singla promującego całą płytę,ma w sobie tyle energii i radości,że sama nie wiem kiedy zaczęłam się uśmiechać do monitora,działa świetnie jako poprawiać humoru i ma niezaprzeczalną zaletę czyli samego Alexa :melt: ,który chyba nie pojawił się w MV do pierwszego singla.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 07 paź 2011

Siakiś nowy singiel Alexa się wczoraj pojawił.

Alex (알렉스) – (You Gorgeous) 화려한 그대

Release Date: 2011.10.06
Genre: Ballad
Language : Korean
Bitrate: 320kbps

01. 화려한 그대

>>ŚCIĄGNIJ MNIE<<
ODPOWIEDZ