Inoue Joe

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Inoue Joe

Post autor: Piżmak » 10 sie 2009

wyskoczyłam z tym panem, ponieważ nazywa się dokładnie jak jedna z postaci z Bleacha:) I oczywiście z jego twórczością zapoznałam się zupełnie przypadkowo przeglądając openingi do bieżących anime.

Najpierw fota, jak się ciacho prezentuje:)

Obrazek

Parę słów o tym chłopcu:

Inoue JOE, urodził się 30 sierpnia 1985 w Los Angeles pod opieką swoich japońskich rodziców, którzy przenieśli się do Stanów aby kontynuować ich karierę. Dorastał w otoczeniu pełnym muzyki, zaczął słuchać muzyki poważnie w latach szkoły średniej. Słuchał wiele rodzajów, bez względu na gatunek. Dzięki temu, zdobył wszechstronność w tworzeniu własnych kawałków.

I kawałki, na które ja zwróciłam uwagę, a jeśli wy nie zwrócicie to zapodaję także linki do mini - albumów:

1) Closer ( wspomniany opening do Naruto) -

2) One man band -
3) Mabaroshi - ( lubie takie cieplutkie pioseneczki, w szczególności jak je wykonuje miły chłopięcy głosik hihih)

4) Go! ( najnowszy singiel )

Miłego słuchania!!!

Edit:0 Trochę zaktualizujemy twórczość i uporządkujemy:
Odsyłam na stronę: http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Inoue" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 12 sie 2009

Od prezypadku do przypadku ;) Właśnie oglądałam jakieś muzyczne charty za lipiec na yt i akurat gdzieś tam zaplasowała się ta jego piosenka 'Go!' i cóż... zaraz poszukałam całego utworu i...jest faaaaaajny ;D Właśnie skończyłam słuchac 'Closer' i chyba skończy się na ściągnięciu wszystkich singli xDDD *jak ja nie cierpię ściągac singli XD* A chłopak sam jest słooodki ^^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Inoue Joe

Post autor: Piżmak » 13 paź 2010

Mamy nowy opening do anime pt."Yorinuki Gintama-san", co jednocześnie jest nowym singlem Inoue.

Proszę bardzo: " onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
ODPOWIEDZ