Nowości k/j/c/t-music xD

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Nowości k/j/c/t-music xD

Post autor: Konata » 11 kwie 2016

Nowy zespół od SM, który stereotypom ma mówić NIE: celować w światową scenę, nie mieć ograniczonej i ściśle ułożonej liczby członków głównej grupy/podgrup jak również ich narodowości (fun fun fun ?.?). Ciężko znaleźć więcej info.

Piosenka wkręciła mi się masakrycznie, zamiast spać w głowie mi gra "open your eyes", nucę chyba wszędzie, w niecałe 24h miała ponad mln wyświetleń. Wyszło też jakieś taneczne mv, nie wiem, ciężko mi , nie mogę się skupić, nie przez to że dzieciaki (rocznik '99 :victory: :victory: ) są hot czy cute ja po prostu nie mogę patrzeć na ten styl, przypomina mi sie Overdose i Exo - czuję że z tego konceptu brali garściami, koszmarne fryzury, koszmarne spodnie. Widać duży nacisk na całkiem fajne choreo, niezła synchronizację, nieskomplikowana treść przemawia do mnie.

Prawdopodobnie ten sub unit liczy 6 członków.

Tu ukazują że nie tylko potrafią tańczyć ale również śpiewać, ciężko mi się ustosunkować do tej opinii bo to taki wyjec że nie mogę dobrnąć do końca :(

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Nowości k/j/c/t-music xD

Post autor: Chie » 16 kwie 2016

Nie podoba mi się to zmienianie liczby członków ciężko ich ogranąc a jak bez przerwy bedą zmieniac to będzie jeszcze gorzej
ODPOWIEDZ