2PM

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: 2PM

Post autor: boom_boom » 22 paź 2010

Najbardziej trafiony tweet Khuna, hiehiehie.

http://yfrog.com/6g1zenj" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 22 paź 2010

instruktor aerobiku! o tak, ja to kupuję! xD :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 22 paź 2010

kiedy wychodzi DVD "Khunerobics"? ja muszę się koniecznie zaopatrzyć ;D
ale OMG TEN MEJKAP JEST SKERI ;< Khun jest taki śliczny, a straszny tym mejkapem brrr ;<

offtop, ale musze gdzieś to powiedzieć. kocham idoli twittujących po angielsku xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 gru 2010

Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 09 lut 2011

tego chyba nie było- kolaboracja :D Polecam filmiki z serii -jak to było robione i english Khuna :D

jakość taka sobie
[youtube]4BolX0334hY[/youtube]
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

" onclick="window.open(this.href);return false;

Mv kosmiczne - dosłownie, a piosenka, choć japońska, super, wpada w ucho, polecam (;
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 10 maja 2011

Shiwana -dokładnie:)! Klip z kosmosu z cudownym małym robocikiem, który w mig znajduje sobie przyjaciela:
Obrazek
Nie jednego zresztą, bo Taec tez się nim zachwyca:
Obrazek
Duzi chłopcy i małe zabaweczki:)
Klip utrzymany w jasnej tonacji z czarno-czerwonymi wstawkami. Makijaże jakby zimowe - mieniące się i w sumie o niebo lepiej dobrane niż w "I'll be back". Ale jedna rzec mi przeszkadza...hmmm fryzura WooYounga - zarówno przed wejściem na statek jak i po...
Przed:
Obrazek
I po (jakby mu ten statek na głowie wylądował :) ):
Obrazek
I oczywiście muszę się trochę pozachwycać, bo dla mnie ten klip (jak i wszystkie pozostałe) wizualnie robią dwie osoby:
Obrazek
Oprócz wizualnej strony pozostaje jeszcze kwestia wokalu - Chansung ma bardzo głęboki, męski głos (taki jak lubię), natomiast Taec jak wchodzi ze swoja partią, to już zatracam się całkowicie.Magiczny ma ten rap...i nieważne w jakim języku rapuje - brzmi tak samo dobrze:)
Trochę sapów:
Obrazek
Obrazek
Chansung:
Obrazek
Obrazek
I na koniec cała szósteczka zafascynowana przepustka na statek kosmiczny:)
Obrazek

Klip mega-pozytywny i chwytliwy bardzo. Taki grzeczny, melodyjny i zawierający okrojony mocno jak na Tupiemy - dość prosty układ taneczny:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 cze 2011

W sumie nawet nie wiem jakie okropności 2pm teraz wyprawia, ale własnie na yt wpadłam na to - Junsu coveruje Again&again i jakoś tak fajnie mi się zrobiło, stare czasy i takie tam ;>
[youtube]libTQGmQvIU[/youtube]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 13 cze 2011

Dance Practice "Give it to me", bo z YT usuwają
http://dai.ly/kVeXvg" onclick="window.open(this.href);return false;
Hahahahahahahahahahaha, co to za taniec???? :rolly:
Znaczy, i tak już lepszy, niż bywał w "Take Off" czy "I'll be back", ale mimo wszystko :rolly:

I chyba dawno nie mieli tak dobrego konceptu:
Spoiler! Obrazek
Spoiler! Obrazek

A tu tracklista, jednak są i stare piosenki, no ale:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 13 cze 2011

o nieeeeee :rolly:

kwiczałam przez cały ten układ, poczynajac od bujających się zombie, po skakanie na jedenj nóżce, jakieś dziwne hopsanie a'la tańce rytualne plemion w Mozambiku, klaskanie, apogeum nastapiło w 2:28 gdzie mamy taniec dżdżownicy - rety, tak kompletnie beznadziejnego układu to chyba juz dawno nie widziałam, przeciez to jest tak kompletnie zryte, że aż smieszne :rolly:

ALE! o dziwo piosenki da sie słuchać O___o..... Jest naprawde fajna, taka miła odmiana dla disco-trzasków i mam wrażenie, że się wkręci (:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 13 cze 2011

to chyba żart - wiedziałem, że po YG kolejni będą kombinować... tylko 6 nowych piosenek :/ Ale cena albumu chociaż normalna - tu JYP jest w porzo XD

Piosenka z próby w końcu w miarę normalna (ale te 3 sekundy są o wiele lepsze :P ) a nie typu weźmy coś banalnego i zróbmy z siebie idiotów (Ill Be Back, Take Off XD )

A te 3 sekundy co były to obstawiam Hands Up XD Lady będziemy szaleć XD XD XD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 15 cze 2011

nie jaram sie tupiemami, ale jest teaser mv i...
[youtube]u4p5VOpyhJ0[/youtube]
1) wyglądają naprawdę dobrze, może już nawet nie będę mieć koszmarów na samą myśl
2) piosenka nie brzmi jak piosenka do fitnessu, więc może da się jej słuchać :victory:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 15 cze 2011

ale będzie fazowo ;D
fajnie że nie dali się stylizować Taecowi.

w ogóle rozwaliło mnie to
Obrazek
OMNOMNOMNOMNOMNOMNOM
wtf ;D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 15 cze 2011

No właśnie, ten koń :rolly:

Ogólnie myślę, że mimo wszystko klip będzie dziwny, ale się tego tak nie odczuje, znając choćby "I'll be back". ;) Ja się jaram strasznie, tak, sama mówiłam bardzo niedawno, że "tupiemki wydają byle g*wno i odnoszą sukces", tak, w sumie dalej zdania nie zmieniam, ale... :P Ciekawe, czy ich nie zjadą, że impra jak w "High High", no bo już trochę jadą, jak patrzyłam.

A piosenka zapowiadała się chyba nawet lepiej, ale i tak jest fajnie pogibać się do czegoś takiego latem.
Chociaż ten syntezator trochę mógłby być ciszej, wywiercił mi guza w mózgu, ale nie czepiam się, trzeba poczekać na całosć.

I naprawdę świetnie wyglądają, pamiętacie takie dobre czasy tupiemów? Taki imidż? :P

A w ogóle co za szaleńcza promocja, codziennie się dowiadujemy miliarda nowych rzeczy, no to cudowne jest!

Ahhh, wreszcie się dowiem, jak wygląda Khun wałęsający sie po nocnych klubach, zastanawiam się nad tym od początku WGM :P
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 15 cze 2011

ej nie - to jest kupę lepsze od beznadziejnego High High XD Klip mnie rozwali i to jest pewne XD A piosenka w końcu brzmi porządnie i czekam już na całość z niecierpliwością...

Kibou rozwaliłaś mnie tym gifem :rolly: :rolly: :rolly:

Ten syntezator jest BOSKI!!! Wkręcił mi się strasznie XD Takie impry to zawsze mogą robić (a nie badziewne HH Afro i Siwego - matko syf roku to był XD )
ODPOWIEDZ