2PM

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: 2PM

Post autor: jordi » 17 cze 2011

Jeszcze nikt nie upchał to ja upcham XD Fragmenty dwóch piosenek nowych. Give It To Me napisał Junho, a Hot to piosenka napisana przez Junsu w 2009, a teraz mocno przearanżowana przez Chance z OneWay (uwielbiam go swoją drogą XD )

[youtube]xWe0G3Yw584[/youtube]

[youtube]CpBW3GgBk5s[/youtube]

Moje skromne odczucia :P

GITM jest.... takie bez wyrazu, płaskie, śpiewane na jedno kopyto - niezbyt mi się podoba - taki ostry przeciętniak bez niczego, co mogłoby mnie zmusić do słuchania XD

Za to Hot jest BOSKIE!!!! Matko wiedziałem, że to ktoś porządny musiał Junsu pomóc, a to się okazuje, że mój kochany Chance z OneWay - rewelacyjny bit, rap, synthy i basy - naprawdę świetna piosenka - AAAAAAAAAAAAAAAAAA chcę całość!!! :D

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 cze 2011

A dla tych bardziej zvarietowanych:
[youtube]_oTWqF5iW1k[/youtube]
Zapowiedź show tupiemków :D

Czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<boję się trochę, co im palnie do głowy, ale czekam>
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 18 cze 2011

no ładnie, ciekawe o czym będzie to 'TUPIEM SIOU!'
zapewne o niczym, ale w sumie takie variety są najlepsze :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 cze 2011

Bywają w życiu bardzo dziwne dni. Kiełbasa w jajecznicy jest zbyt aromatyczna, nagle wszyscy w domu przestają na siebie krzyczeć, pies udaje, że kuleje, Joicz mówi, że lubi Jukisy... A jakiś zespół z Korei, który jest bliski sercu głównie dlatego, że ma w składzie twojego byłego męża, wydaje płytę!
I nagle jeszcze przed ściągnięciem zaczyna sie faza, bo wszyscy o tym mówią, chociaż nigdzie nie ma linku :lol:
I też by się chciało posłuchać, co ten zespół, z którego ciągle się człowiek wyśmiewał, nowego wysmarował.

I nagle człowiekowi staje serce, bo w żyłach za mocno pulsuje krew. I co najdziwniejsze- zgon nie następuje. Przenosimy się do innego świata. W tym świecie istnieje wielki klub, w którym można hasać z podpitym Junho i konikami. W świecie tym nie trzeba pić pia, by być pijanym fazą. Pianka jest wyjątkowo smaczna i pyszna. Słowem... Jakby... raj? :drunk:

Czuję się, jakby było Boże Narodzenie, a co najmniej, jakby ta płyta była z jakiegoś mojego głównego fandomu. A to przecież tylko tupiemki... Ludzie, co mi jest, ta płyta jest genialna :smitten:

Czy kiedyś była taka radocha z płyty zespołu, w którym nie mam męża????
Ojjj, dawno nie było :P

I w ogóle jeśli chodzi o albumy (takie nie-mini, chociaż niby mało nowych piosenek, no ale jednak :) ) to serio praktycznie najlepsze, co mnie mogło spotkać w tym roku i cieszę się, krztuszę się szczęściem, nawet nie wiem, jak je wyrazić.

Idealnym byłoby wstawienie siebie pląsającej na biurku, ale z różnych przyczyn nie jest to możliwe. Niemniej dawno nie było takiego szczęścia u mnie, nie było takiej fazy, kpop mnie nudził, nowości zawodziły, hajpowali mi nie to, co trzeba... A tu nagle... TUPIEMKI *____*

Dosłownie mam ochotę masować JYP stopy, kupić mu drogą wódkę, rozczesywać mu włosy, wycierać okulary przeciwsłoneczne szmatką, myć podłogi w jego apartamencie, parzyć mu herbatę, obcinać paznokcie, itede, itepe... DZIĘKI CI, WIELKI MISTRZU!!!!!!!!!!!

No dobra, to o samych piosenkach... Jak tylko zaczęłam odsłuch i na playliście pojawiło się "Hands up", to dosłownie uniosło mi tyłek do góry i przestałam siedzieć na krześle aż. To jest tak maksymalnie fazowe, tak radosne, tak taneczne, tak pląsowe, tak cudowne *____* Czyż ten band mógł mi sprezentować lepszy singiel na lato? Strasznie ich kocham, jeeeeeej, jeeeeej <3
Electricity trochę mi się kijowe wydawało po zapowiedzi, ale nawet niezłe, może nie upadłam jakoś krzyżem, może i to nie jest piosenka, po której zbiera się bum_buma z podłogi, ale też i nie ma co się gorszyć.
"Give it to me" bardzo ładna, ja nie bardzo lubię tak wolno, ale ta jest jakaś ciepła i całkiem dobrze wchodzi.
"Ballada spod czwórki"- jak to się dzieje, że nawet Chansung jest wokalistą i że to tak dobrze brzmi???? :D
Piątka niby prosta, ale też mi się strasznie wkręca, jakaś radość bije, w każdym razie cieszy moje ucho.
I TERAZ EKSPLOZJA FAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HOOOOOOOOOOOOT!!!!!!!!!!!!!!!
Nie pamiętam tak fazowej piosenki w tym roku, każda sekunda powoduje coraz większy uśmiech na mojej buzi, coraz bardziej wierzgam nogami w dziwnym tańcu, rzucam ramionkami i co tam jeszcze mam (nie-za-wiele-w-sumie), omg, kooooocham tę piosenkę, to będzie cudowne lato, zakatuję "Hot", zakatuję, będę tym wymiotować, ale na razie się cieszę i fazuję <3

Generalnie nawet nie umiem podsumować, bo wciąż nie powrócił mi zdrowy rozsądek ani inne funkcje życiowe. Cieszę się, że tupiemki istnieją. Fakt, lubię się nabijać, ale teraz zjawisko wygląda inaczej. Ja się nie naśmiewam. JA SIĘ CIESZĘ, ŻE SĄ!!!!!!!!!! :fav:

Oby częściej kpop tak poztywnie zaskakiwał.

<pląąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąs>
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 19 cze 2011

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

To tak na wstęp a teraz recka XD

1. Hands Up - piosenka rewelacyjna na bibę - hit wakacji z tego na bank będzie. Świetny bit i basik :D 5+/6

2. Electricity - utwór rnb - jeden ze słabszych na albumie, ale to nie znaczy, że zły - niezły po prostu XD 4/6

3. Give It To Me - zwrotki fajne i melodyjne, refren płaski i bez wyrazu - Junho średni utwór zaserwował 4-/6

4. 영화처럼 - bardzo sympatyczna ballada - nie nudzi się, jak większość po minucie :D 5/6

5. 모르니 - a tu powrót do lat 80-tych - dźwięki z tamtych lat, ale piosenka jest skoczna, wesoła, taka jaka powinna być :D 5+/6

6. HOT - BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
SKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :D Matko ten bit, ten synth, te ich głosy - wszystko brzmi rewelacyjnie - Piosenkę napisał Junsu w 2009 roku a teraz mój kochany Chance z OneWay mistrzowsko to zaaranżował :D 6/6

7. Without U - powtórka z rozrywki - dobry utwór, ale **** nie urywa XD 4+/6

8. I'll Be Back - niezbyt pasuje do reszty piosenek na albumie, bo od razu kojarzy się z bieganiem w miejscu - sam utwór kiczowaty i prosty jak budowa cepa, ale niezły XD 4/6

9. I Can't - fajnie, chilloutowe granie - piosenka na uspokojenie, ale nie zaśnie się przy niej :-) 4+/6

10. Hands up Remix - nieco gorsze od ororyginału, ale nadal idealne na zabawę :) 5/6

11. Electricity remix - BOSKIE!!! Moim zdaniem kupę lepsze od oryginału - PLĄS PLĄS PLĄŚ :D 6-/6

12. Thank You - Ładna ballada rnb - powinna być ostatnia, bo naprawdę pasuje na zakończenie tak dobrego albumu :-) 5-/6

13. Don't Stop Can't Stop - gangsta 2PM XD Ale fajnie się słucha :) 4+/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

Wracają dobre, stare tupiemy - nowe piosenki w większości bardzo dobre :D Naprawdę można polecić ten album na imprezę, ale też ballady świetnie się słucha.

Na koniec raz jeszcze XD HOT JEST BOSKIE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! XD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 cze 2011

dobra no to ja napiszę krótko i spokojnie bo chyba nigdy nie będę mieć fazy na 2PM ale nooo...

w porównaniu do ich poprzedniego dzieła, które mnie załamywało i przy którym umierałam z wielu różnych powodów, Hands Up jest naprawdę fajne fajne i fazowe będzie pewnie i hitem wakacji stać się może. znaczy ja i tak czekam na inne hity ale no. cóż zrobić. wkręca się, bo pamiętam nawet tę piosenkę po jednym razie. to Wasze Hot musiałam włączyć jeszcze raz bo nie pamiętałam kompletnie. hm jest dziiiwne. nie wiem, normalne O.o mam wrażenie że już to słyszałam. ale to zapewne tylko ja, no nie wiem, dziwne uczucie, czemu ja jestem inna O.o w sumie innych piosenek też nie pamiętam po jednym razie :omg: ale to u mnie normalne, pewnie coś tam mi się wkręci, hym.

a teledysk bardzo bym chciała, gwałt koniem i te sprawy, to ciekawe będzie ;D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 20 cze 2011

Ja powiem tylko jedno: HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ojaniemoge,co za piosenka,włączyłam na powtarzanie i nie ma szans,żebym czegoś innego słuchała przez najbliższy czas. Ta piosenka jest genialna.
Drugą,która wpadła mi w ucho jest Electricity,ale Hot to jest MISTRZ,po prostu,samo w sobie porywa,podskakuje,tańczy,REWELACJA!!! *___* :victory:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 21 cze 2011

MV
[youtube]KgrB2KBZws4[/youtube]
1. no to mają imprezę!
2. i zaraz, oni chcą to tańczyć na żywo :rolly: nie mam nic przeciwko ale czy tu jest w ogóle jakiś układ :D
3. omg zabija mnie to świecące coś na Taecu i Woo :rolly:
4. Koń jak najbardziej zabija też znów.
5. lol mam chyba fazę :rolly:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 21 cze 2011

ja tam widze w tle uklad jakis! zobaczymy za pare dni w sumie, no ;D
ale jest przerabane, hahah, PARTY HARD :rolly: ofc nie wszyscy lubia 2pm tu u nas, ale... whatevs, podoba mi sie w ogole jak jest MV zrobione, zabawne zabiegi kamera, przyspieszenia takie, no, eee :rolly: koń to imo główny bohater tego klipu~~
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 21 cze 2011

Tu Pijemy, Tam Pijemy? znaczy sie motywem przewodnim jest picie i machanie łapkami, okeeeej :rolly:

Jaaaakie burżujstwo na początku - to raz, a potem ...ej nudno jakoś, ok jest impreza, ale oprócz konia to jakoś tak mało się działo.

Tak wiem, teraz zrobie mega złą rzecz, ale porównam ten klip do Haj Haj - Haj Haj było bardziej fazowe i rotflowe.

I to drugi klip Tu Pijem który obejrzałam w całości do końca ....a to znaczy, że coś się dzieje :rolly:

I nie wyglądają źle chłopaki, oszczędzono im brokatu i świecącej, błyszczącej i połyskującej kredki do oczu, chwała za to stylistom (:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 21 cze 2011

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Matko szczerze - zaraz dla mnie to będzie najlepszy powrót w tym roku XD Klip jest świetny - miał być o bibie i biba jest świetnie zrobiona :D Piosenka z klipem na łeb na szyję bije wypociny Afro i Siwego ( czyli megaluksus klub i lans, tylko wyglądamy jak wsióry z największej dziury XD ) Chłopaki fajnie wygladąją i widać, ze przyszli się pobawić, a nie polansować i o to chodzi :D

No i Koń powala - już z 30 razy oglądam klip :D

BAWIMY SIĘ :D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 21 cze 2011

Ajgoo, ajgoo...Chłopaki namieszały i to porządnie tym swoim nowym albumem:) Jest skoczny, mega-pozytywny i radosny:)
W sumie kwintesencja ich szóstki:) Napalałam się ostro na tą chwile i kompletnie nie żałuję:) Ballad mam serdecznie dość, bo zalewają nas z każdej strony (dramowa strona rządzi) a ten album jest idealny na aktywne popołudnia ze słuchawkami w uszach zasuwając ścieżka rowerową:)

Odnośnie samego klipu - faktycznie jak ktoś wcześniej zauważył - ciekawa praca kamery, taka fikuśna...Chłopaki zresztą też jakby pokazani w karykaturalny sposób z tymi swoimi głupimi uśmieszkami, minami, świecącymi gadżetami...ehhh chce się powiedzieć - całe Tupiemy:) Ich buziaki gdy podchodzą bardzo blisko do kamery przypominają napompowane balony , jak w kalendarzach, które jeszcze całkiem niedawno robiły furorę...takie z pieskami i koteczkami o wielkich głowach:) Klip na plus, zabawa wre, ludzie się bawią...a mi łażą wszelakie kończyny...w skrócie: cel rozrywkowy zaliczony!!!
Musiałam się pobawić z tym klipem, cofałam, przewijałam, stopowałam, robiłam screeny,śliniłam, śmiałam, podziwiałam...

Oto co się wyłowiło z chaotycznej zabawy klipem:)

1) Motto przewodnie klipu: "Palec i główka to ...doskonała wymówka, by szlajać się po klubach i pić metrowe kolejki smacznych drinków:)
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2) Taec nawet jak wygląda źle, to wygląda dobrze:):
Spoiler! - aj dont hirryaaaaaaaaaaaaaaaa...Obrazek
- ołkeyaaaaa Obrazek
- i'm watching you... Obrazek
- ręce do góry!!! Obrazek
- Teraz ty...Almighty za pomocą dwóch paluszków przekazał pałeczkę:) Obrazek
- A ten skąd się tu wziął?! Obrazek
- Świece się!!! Obrazek
- miodzio... światło..E.T. :) Obrazek

3) Taeca panienkami nie rozpieścili...(nie wiem jak mam to odbierać...):
Spoiler! Obrazek
W przeciwieństwie do Junho...
Spoiler! Obrazek
4)Chansung obrót o 180 stopni...chyba postawili na urok osobisty i wyrażanie całym sobą jak dobrze w tym klubie jest:)
- na początku narobili smaczka...
Spoiler! Obrazek
i pod koniec do niego powrócili...:
Spoiler! Obrazek
a po środku hmm..dobra zabawa jak sądzę:):
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

5) Nie każda imprezka bywa bezpieczna...
- Ręce do góry!!!
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Nie przeszkadzać, własność prywatna!!!
Spoiler! Obrazek

6) Happy Ending..No to chlup!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 21 cze 2011

Jak dla mnie album jest nudny, większość piosenek miałam już wcześniej, miksy nie za wiele się różnią od oryginałów.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 cze 2011

Pogromcy Mitów -2PM edition

Mit 1
2pm dopuściło się plagiatu z Jukisów.
Wydawać się może, że fabuła jest podobna. Kilku podpitych gości wykonujących dziwne ruchy i piękne kobiety w tle. Światla reflektorów, uczęszczany klub, pokrętna choreografia.
Ale jednak... Czegoś brakuje...
NO TAK!!!!!!
NIE MA PRZYPAŁOWYCH NAKRYĆ GŁOWY!!!!!!!!!

Mit obalony!

Mit 2
W klipie nie ma choreografii.
Wydawać się może, że nie ma, ja jednak widzę bardzo przemyślaną koncepcję.
W "I'll be back" było prawo, lewo; teraz jest góra, dół.

Mit obalony!

Mit 3
Choreograf jest leniem.
Wydawać by sie mogło, że się nie narobił przy tym układzie.
A ja Wam, drodzy moi, wyjaśnię: on jest zajęty missA :D :D

Mit obalony!

Mit 4
W teledysku w rolę konia wcielił się Junsu.
Wydawać by sie mogło, że Junsu ma dość koński wyraz twarzy. Przynajmniej do tej pory tak myślałam.
Ale teraz nagle mamy ładne tupiemy i Junsu nie wygląda jak koń.
Zastosowano więc dodatkowy rekwizyt w postaci konia.

Mit obalony!

Mit 5
Nichkhun nie jest już szczeniaczkiem.
Wydawać by się mogło, że nie można być całe życie szczeniaczkiem, bo kiedyś trzeba dorosnąć i stać sie dorosłym psem. Nic bardziej mylnego!
Obijając się po kluback z tupiemami, nie można przestać być... szczeniaczkiem.
Co widać na załączonym obrazku.

Mit obalony!

Mit 6
Do nakręcenia klipu wykorzystano 4 litry spirytusu.
Wydawać by się mogło, że bez alkoholu klipu by nie było.
A tu błąd! To nie był alkohol, to było extasy!!!!
Extasy (tzw. dropsy, tablety, kółka, kręgi, opony...) to tabletki zawierające MDMA – pochodną amfetaminy i meskaliny, oraz niekiedy inne substancje o podobnym działaniu, często jednak dużo bardziej psychodelicznym. MDMA stymuluje mózg do wydzielania bardzo dużych ilości serotoniny. Objawami zażycia takiej tabletki są: otwartość na kontakty, brak zmęczenia, euforia, oraz ogólna poprawą samopoczucia.
Mit obalony!

Mit 7
W teledysku miało być akwarium, ale Subek dał Ksieżniczce szlaban na wychodzenie z domu.
Wydawać by się mogło, że skoro dziewczyny tańczą w klatkach, to intuicyjnie właściciel lokalu powinien zamontować akwarium.
Nie zrobił tego z prostego powodu. Ksieżniczka wróciła do czasów, w których się innym mieczem wojowalo.

Mit obalony!

Mit 8
Samochody zostawia się na parkingu.
Wydawać by się mogło, że parking to miejsce, w którym zostawia się samochód, by pójść do jakiegoś lokalu. Tuiemy pokazują nam, jak bardzo lamerskie jest to zachowanie.
Samochodem wjeżdża się DO lokalu.
Wtedy jest LANS.

Mit obalony!

Inna sprawa, że po co im auto, jak tacy narąbani do domu nie mają prawa jechać :rolly:

KOCHAM TO MV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 22 cze 2011

Mit pierwszy i siódmy jest dla mnie zagadką...o ile Jukisów dla odmiany mogę z raz posłuchać i nakrycia głowy obadać tak mit siódmy z księżniczka jest bardzo zagadkowy:)
Zgadzam się z przedmówczynią...Naprawdę nie wiem czemu tak się dzieje, ale im więcej nieskomplikowanych i prostych pod względem rozwiązań rzeczy - tym większa z nich radocha:)
Wczoraj słuchając i puszczając komu się da klip doszłam do odkrywczego wniosku, iż w zarysie ogólnym jakbym miała porównywać to co się tam dzieje (od strony choreograficznej), to na myśl przychodzi mi bujanie się na huśtawce..I faktycznie Lady o ile piosenka aerobikowa opierała się na motywie prawo..lewo...tak tutaj mamy górę i dól - PUNKT DLA TEJ PANI!!!
ODPOWIEDZ