2PM

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Re: 2PM

Post autor: rikli » 23 cze 2011

Wydawać by sie mogło, że Junsu ma dość koński wyraz twarzy. Przynajmniej do tej pory tak myślałam.
Ale teraz nagle mamy ładne tupiemy i Junsu nie wygląda jak koń.
Zastosowano więc dodatkowy rekwizyt w postaci konia.
mistrz!!! ale zaiste Junsu wyglada baaardzo fajnie, a koń jest epicki ("nie moge ci pomoc - mam glowe konia" :rolly:)
ale mistrzem mistrzow na plycie jest electricity <3 <3 <3 a reszta to random troche + stare kotlety, ale ogolnie i tak slucha sie dobrze calego albumu ;D choc wiecej songow w stylu handsupa i electricity! :<

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 24 cze 2011

Oj występ w MB był BOSKI XD Rany ile tam zabawy, ile radości - SUPER - takie klubowe kawałki to mogą wiecznie nagrywać :D Dla mnie pierwszy hit lata na pewno :-)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 cze 2011

Ehhhh, jordi, jordi, trzeba się było podzielić linkami, jak już zachwycasz się lajwem, żeby inni wiedzieli, czym się zachwycać... ;)

Dobra, to wklejam po kolei comebacki:

Music Bank
[youtube]2sDHXxWspco[/youtube]
[youtube]J7CUwcoyLeA[/youtube]

Music Core
[youtube]_Oijp8Axm6A[/youtube]
[youtube]GhEIGXc1eKE[/youtube]

Inkigayo
[youtube]mjp4S495kNY[/youtube]
[youtube]A0FziGwsq_8[/youtube]
A wklejam, bo są takie radosne i fajne, totalny klub, a kolce na kurtkach nawet nieraz świecą. :D

A poza tym coś, co mną wstrząsnęło, czyli występ Junsu w Immortal Song...
[youtube]76I5vh51wz4[/youtube]
Od kiedy on się zrobił taką gwiazdą? Od kiedy umie zrobić takie szoł?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <3
Jun.K Came Back, BOOOOOOOOOYS :rolly:

Kiedy tupiemy sie zrobiły aż TAK fajne????? :D
...
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 26 cze 2011

Ale jestem zachwycona tym powrotem 2pm! to jest genialne xD
Co prawda to trochę jak mini, bo nowych piosenek dosłownie kilka, ale mogę ich słuchac bez przerwy jedna po drugiej. jak na razie Hands Up to u mnie numer 1 na winampie, najlepszy powrót ostatnimi czasy.
boom_boom pisze:A poza tym coś, co mną wstrząsnęło, czyli występ Junsu w Immortal Song...
O kurde, Junsu szaleje! jaki on się zrobił ostatnio fajny (i coraz lepiej wygląda..).

Wyobrażam sobie imprezę, na której by leciała ta płyta 2pm, przecież tam nie można by było usiedzieć ;D :drunk:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 26 cze 2011

Pierwsza sprawa: dzięki za linki Lady:)
Druga sprawa: Występ nie zaskoczył mnie aż tak bardzo...Już od dłuższego czasu wiedziałam, że Junsu wybija się wokalnie na tle zespołu dzięki swojej barwie głosu .Ten chłopak ma dość szeroką skalę, ładnie moduluje głosem i naprawdę jako piosenkarzowi niewiele mu brak. W niższych partiach jedynie jakby zanika, ale to pewnie przez, to, że jednak głos każdego z nas ma określone predyspozycje skalowe. Jedni z nas śpiewają wyżej, inni niżej. Junsu widocznie lepiej czuje się w okolicach drugiego i pierwszego głosu, mimo, ze gdy go się słucha to ma dość niski głos i wskazywałoby na to, ze najlepiej poradzi sobie z trzecim:) ekspertem nie jestem, jedynie lekcje chóru w pamięci mi pozostały, ale podziwiam szczerze jego dokonania zarówno solo jak i w zespole:)
Zresztą po wszystkich występach chłopaków na żywo już wiem, czemu ten a nie inny zespół obdarzyłam tak dużą sympatią:) W pełni sobie na to zasłużyli:)
2PM - Fighting!!!
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 cze 2011

alibku, ja w niczym nigdy nie ujmowałam Junsu jako wokaliście, bo ma dobry głos, ale:
a) zwykle był trochę slabą bułką dla mnie
b) nigdy nie widziałam, żeby zrobił takie szoł
c) nigdy go nie widziałam, żeby był tak pewny siebie

I właśnie dlatego mnie zaskoczył, mega MEGA pozytywnie.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 26 cze 2011

alibku, ja w niczym nigdy nie ujmowałam Junsu jako wokaliście, bo ma dobry głos, ale:
a) zwykle był trochę slabą bułką dla mnie
b) nigdy nie widziałam, żeby zrobił takie szoł
c) nigdy go nie widziałam, żeby był tak pewny sie
Jakiś przełomowy moment może się szykuje w jego karierze:)Próbuje dorównać "Panu perfekcyjnemu".Oczywiście żartuję :) Może jakby chłopakom dali szansę bardziej rozwinąć skrzydła, to okazałoby się, że nie tylko Junsu może tak wspaniale poradzić sobie na scenie:) Na przykład do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi na Junho a też w nim drzemie jakiś ukryty talent moim zdaniem:) Zresztą ten zespół to zlepek facetów , z których każdy czymś innym się wyróżnia i przede wszystkim każdy z nich potrafi dobrze zaśpiewać i nie narobi sobie(agencji) wstydu jak przyjdzie wystąpić na żywo:)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 27 cze 2011

boom_boom pisze:
I właśnie dlatego mnie zaskoczył, mega MEGA pozytywnie.

Lady mnie też - ja nie wiedziałem, że ma taki fajny głos - bo zwykle w mediach to głównie jest o Tacku albo Niczkunie, a tu Junsu nie dość, że świetnie zaśpiewał to jeszcze jakie show :D BOSKIE TO BYŁO (no ale jak ma taki talent do pisania piosenek jak Hot no to wiadomo było, że musi być najs :D )
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 27 cze 2011

O jakim Niczkunie, to jeszcze nie wiesz, że to drewno i beztalencie? :rolly:
Ale teraz mnie zaskoczył, bo nawet w tej balladzie Niczkun ładnie śpiewa w sumie, służy mu rozwód ze mną :lol:

Ja myślałam, że Junsu jest trochę bezpłciowy, ale jest mocno, mocno płciowy jednak ;) Tak trzymać!!! I w zasadzie nie mam nic do dodania, kocham tupiemki chyba z każdym dniem mocniej.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 15 lip 2011

OMG, co oni zrobili, klip do tego remixu :rolly: Chociaż to w sumie nawet fajnawy remix.
[youtube]AB3dUq4uW6E[/youtube]
Ten początek to tak trochę jakby byli na kacu po imprezie i "klina klinem", ale potem się okazuje, że to jeszcze przed baunsem. Więc nie dziwię się, że mieli taką fazę w klubie, skoro już tyle czasu wcześniej zapijali.

Ale co jest ważne!

Wyjaśniło się coś jeszcze!

Tam nie tylko "w gardło" szło, ale też...
Obrazek
Omg, Khun wciąga nosem coś może...? :rolly:

Ojeeeeeej, jak ja będę dobrze wspominać tę promocję :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 29 lip 2011

New Japanese MV

[youtube]Yfs_ODUtgx4[/youtube]

(wygląda jak odgrzanie kotleta SS501 "U R Man")
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 29 lip 2011

mi to zupelnie urmana nie przypomina... :P bo jest scena w aucie? :D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 29 lip 2011

no właśnie ja nie kumam tego porównania - klip specjalnie nie jest podobny, a piosenka to w ogóle - tamto to było jakieś Modern Talking, a tu mamy standardowy pop.... XD

Ej naprawdę nie rozumiem tego porównania - na stronach innych też do UR Man ludzie porównują?? A oprócz tytułu to tak naprawdę i klip i piosenka bardzo się różnią...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 29 lip 2011

na innych stronach tez? :DDD ej no lol, to ani nie brzmi ani nie wyglada jak urman, bez kitu XD a w innych piosenkach to plagiaty sie widzi XD trololol, nie CZOJe
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 29 wrz 2011

2PM’s Taecyeon added to the cast of “Boku to Star no 99 Nichi”
Raecyeon w Japońskiej dramie, więcej tu:
http://aramatheydidnt.livejournal.com/2846610.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ