2PM

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: 2PM

Post autor: jordi » 26 cze 2012

bu nie junsu :(

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 27 cze 2012

W zasadzie JORDI, jak ja się zgadzam.... Jak ja się bardzo zgadzam!

Ale pewnie wiesz, że Junsu się pojawi w Immortalu walczyć z Ryjkiem i Gyu!!! :jump:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 28 cze 2012

:fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

ale już Junho niech se wydaje - to tylko mini jednak nie fullalbum jak z początku zapowiadano :P no i ma duet z Junsu :fav:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 02 lip 2012

Jakie to śmieszne... :rolly: :rolly: :rolly:

[youtube]1ZuUDBvvvhI[/youtube]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 07 lip 2012

Jakie to życie jest dziwne... Człowiek obiecuje sobie, że nie będzie się już niczym zbytnio jarać w kpopie. No, może 2PM i może Wooyoungiem. Hrabia JYP krzyżuje plany ciągle i nieustannie. Czy to solo, czy to z pomocą JJ Project, Wonderek, Jo Kwona i generalnie wszystkiego, co wypuszcza spod swoich skrzydeł. Wreszcie nadchodzi upragniony moment, nadchodzi czas Wooyounga. A rzeczywistość zaczyna śmiać się do rozpuku.
Jakby nie można było tego samego kazać robić tupiemkom... :rolly:
Bo cóż tu jest nowego?
[youtube]pLZ_Y-4XU8k[/youtube]
W sumie wiksen, wiksen, żenująco śmieszny układ i piszczące HOTTEST. Znowu ktoś wolał ćpać niż pracować na wizerunkiem. Znowu mięśnie i elektro. I w dodatku kilka razy musiałam zapewniać samą siebie, że to nie są ujęcia odrzucone z klipu "Hands up".

W zasadzie nie powiedziałabym nawet, że to zła płyta. Bo zaczyna się obiecująco. "2nite" to stylowy, dość oryginalny kawałek. Już się człowiek trochę cieszy, że Wooyoung jest jakimś jednym procentem z Timberlake'a. Już się człowiek rozpływa. Zwłaszcza jak człowiek jest przypadkiem młodą, płochliwą fanką Wooyounga i 2PM. Jest dobrze. Myśli się tak. Jakiś czas się tak myśli.
Uważam, że na imprezie przychodzi taki moment, gdy alkoholu w organizmie jest wystarczająca ilość, by baunsować absolutnie do wszystkiego i bez wyjątków. Właśnie tak słyszę "Sexy Lady". Nie urywa, nie zachwyca, ale w sumie nie hamuje. Jak wszystko tutaj.
Nie ukrywam zawodu duetem z Junsu, myślałam, że Junsu mu napisze coś bardziej skocznego niż poprochowo-popigułowy trans. Właśnie. Bo tu jest taki problem. Jakby się w momencie usłyszenia akurat już i tak przebywało na parkiecie, to mozna wiksować dalej, ale wątpię, że kogoś by to poderwało do góry z kanapy jednak... Nie przekonuje mnie.
Zupełnie nie wiem, co się potem nagle dzieje, może prochy się kończą i ponarkotyczny zjazd akcentuje nam balladkowe "Be With You". Nawet czuć zmęczenie materiału w powietrzu. Bo wtórnie. Bo smutno. Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Jak się czytało "My, dzieci z dworca ZOO", to się wie, że za ostra wiksa boli. I chyba nie było jakoś celowo, tytuł by wskazywał na coś ciepłego i pozytywnego, ale nie, pomęczmy słuchaczy jednak...
Dalszy zjazd jest oczywisty już po przeczytaniu tytułu "Falling down"... Chyba to miał być ciekawy zabieg rytmiczny. I jest ciekawy, bo aż nawet kontempluję, że to ma potencjał, aż nagle przychodzi płaski refren i rozjeżdżający mnie walec oświadcza mi, że jednak to nie to.
Czeka się na jakieś światełko w tunelu, no dobra, chociaż na jakieś światło lasera i powrót wiksy... I wchodzi "Could not even start". Chyba to nie jest złe, poza tym, że jest wtórne, nudne, mało porywające, nieciekawe, odpychające i wysysające ochotę na cokolwiek. Chyba nie dojrzałamćpałam.
Przyznam się. Poczułam ulgę na "Only girl". Nie tylko dlatego, że to ostatnia piosenka i zaczął się zbliżać koniec mojej osobistej masakry zatytułowanej: "Proba zachwycenia się twórczością solową Wooyounga". Okazuje się, że ta piosenka jest bardzo ładna. Oczywiście, nikt by się nie spodziewał nagle takiej piosneki na tym albumie i to chyba też nie świadczy najlepiej, ale można się pozachwycać, że jednak jakiś zdolniacha jakąś trafiającą do serca piosenkę wziął i spłodził.

Straszny zawód, strasznie nierówno, strasznie nijako, strasznie płasko, strasznie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 08 lip 2012

tu nie będę obijać w bawełnę jak przy JoKwon - album na wakacje i do zapomnienia - nic nie wchodzi bardziej w ucho - proste, mające zwabiać do tańca piosenki i tyle... najlepsze promująca i Only Girl - piosenka z JUNSU mnie sromotnie zawiodła - tanie disko próbujące dostać się do klubu - albo się robi remizę, albo dyskotekę - nigdy nic pomiędzy bo to nie wychodzi :rolly: pozostałe piosenki mocno przeciętne, a 2NITE wręcz słabe (najsłabsze dla mnie - zero rytmu, zero rymu, takie do bólu nijakie)... album na pograniczu 3 a 4 - chyba takie 3+ najbardziej by pasowało, czyli jednak nieco słabiej od Jo Kwona...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 09 lip 2012

OKEJ.
Nie rozumiem, o co chodzi z tym solo.
Bo oglądalam showcase, ale to jest nieoglądalne, więc już wyłączyłam.
1. Ani osobowości, bo Wooyoung speszony tak, że jego najdłuższy kontakt wzrokowy z publicznością trwa 10 sekund.
2. Wokalnie sobie nie radzi.
3. Dżiiiiz, to już Woolim umie robić transmisje na YT, a JYP jakieś strasznie problemy techniczne miało na początku, już nie mówiąc, że rzucali w biednego Wooyounga mikrofonami :lol:

LOWE.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 08 maja 2013

[youtube]a7cH5EAXNNg[/youtube]

Tupiemki wróciły!
dla mnie to jest bardzo przesiąknięte klimatem Tupiemkowości, a jednocześnie trochę inne od ich wcześniejszych wydawnictw.
a jeeej podoba mi się, bo WRÓCILI :D
w sumie, nie jest to okres kiedy powinnam się jartać kpopem, ale jakoś załapałam fazę na tą zupełnie niefazową piosenkę, więc nie będę narzekać xD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 11 maja 2013

:( :( :( :( :(

<chlip> - 2 lata ich nie było i co to ma być za powrót?? 4 piosenki mi się raptem podobają :( Porażka straszna.

Przede wszystkim płyta jest na jedno kopyto - prócz 2-3 typowych szybszych utworów same smętne rnb i ballady... prócz Junsu to tam nie ma wokali do takich piosenek na boga :/

Z dwóch promujących lepsza to na pewno 하.니.뿐. choć piszczący Niczkun to nie jest najlepsze wyjście :/, drugie promo jest strasznie jednostajne i bez polotu niestety. Poza tym na dłużej w moim fonie zagoszczą: 원점으로 (dla mnie najlepszy utwór na tej płycie - typowy szybszy utwór dla 2PM, ale za to ich lubię XD), Dangerous, Game Over i Go Back, choć jest kiczowate jak I'll Be Back...

Ogólnie średnio na jeża - zawiedli mnie niestety :(
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 23 cze 2013

[youtube]AFnV7Y6iwrA[/youtube]
chyba jestem jedyną osobą, którą rozwala ten teledysk xD a dokładnie taniec na krzesłach xD i ta część z ręką na tyłku hahaha nie mogę :rolly: :rolly:

no dobra, to chyba miało być seksowne a ja się nie zam :roll:

btw biedny Woyoong nie miał sceny z dziewczyną xD
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 09 wrz 2014

Tupiemy wróciły z piosenką skomponowaną przez Junsu. Będzie hicior?
[youtube]uwD51VS0Uko[/youtube]
bardzo się wkręca :D od pierwszej zapowiedzi bardzo spodobał mi się refren "michingeo aniya", dlatego gdy włączyłam pierwszy raz teledysk na jego tle blado wypadły zwrotki i dalsza część refrenu 'go crazy GO CRAZY!', ale jak odtworzyłam za drugim razem, aż podrygiwałam i nic mi nie przeszkadzało, ani autotune Nichkhuna ani rap Taeca - a wręcz przeciwnie wydał się miłym urozmaiceniem, sprawił że piosenka nie była monotonna.
A te ich miny :lol: Jak zawsze Chansung wydawał mi się najmniej wyrazisty, to tutaj aż błyszczał.
Jestem bardzo ciekawa jak piosenka zostanie przyjęta, bo jest dużo lepsza od zeszłorocznych. :victory:
ODPOWIEDZ