MBLAQ

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 16 maja 2010

A może był wyciek ^^ Nieważne, po przesłuchaniu Y i Last Luv są najlepsze ;) Last Luv jest kdsjskjksksnk CUDNE!! What U Want jeszcze sie broni ale One Better Day... hmmm. Odrzuciło mnie szcześcei i radość bijaca od tej piosenki ;/ I trochę zal ze to jedyna piosenka w której dali Thunderowi poszaleć ... No żal. Ale z tego co słyszę to w pozostałych (a na pewno w WUW) Thunder śpiewaaaaa ^^^

Hehe i nawet instumental z Y mi się podoba ^^

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 16 maja 2010

Y mi się już totalnie wkręciło i najbardziej uwielbiam moment z tej piosenki: "Listen to my Y (jebal nareul dorabwa)" (swoją drogą nie wiedziałam że to Papa Rain napisał ją)
Intro jak zwykle okazało się fajne <3
reszta jest mniej autotunowa, nie jest źle (ogólnie płyta się obroniła, aczkolwiek żadnym fenomen nie jest, ale na pewno lepsza od BEASTów) tylko te piosenki myślałam, że bardziej taneczne będą a brzmią brzmi jak z jakieś dramy, albo reklamówki...
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 16 maja 2010

albo reklamówki...

fajna płytka, głowa sama się kiwa :D

i będą nowe live :D Joopi
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 16 maja 2010

Dopiero zaczęłam sluchać ^^
Y nucę od wczoraj. Kawałek jak z reklamy i po prostu nie mogę go wyrzucić z głowy. <3
Z resztą jeszcze nie wiem bo nie osłuchałam się dokładnie, ale o, własnie leci One Better Day i brzmi jak Big Bangi , cały czas słyszę Seungriego XDDDD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Maura pisze: leci One Better Day i brzmi jak Big Bangi , cały czas słyszę Seungriego XDDDD

O.o ooo ani przez chwilę nie miałam takiego skojarzenia O.o Seungri ma mocniejszy głos. Mi się to z inną piosenką kojarzy, ale nie z BB

W ogóle to ja mam nadzieję, że dadzą MVke Lust Lov szybko, bo do Y wydaję się taka mega sztuczno-stiudowa, a Lust Lov miała jakiś plot ^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 16 maja 2010

Maura pisze:Kawałek jak z reklamy i po prostu nie mogę go wyrzucić z głowy. <3
:rolly:

no i jestem wkręcona na maksa we wszystkie piosenki. kocham tych chłopców <33
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 16 maja 2010

oho, wkręciłam się <3
w ogóle jak mi się dobrze tego słucha, aż się nie mogę nadziwić. Last Luv mi się zdecydowanie najbardziej podoba, ale ogólnie jest <3
i aż mi smutno że nie mają żadnych szans z suju, eh, życie xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 16 maja 2010

Ai_tanu pisze:i aż mi smutno że nie mają żadnych szans z suju, eh, życie xD
zobaaaaczyyyymyy~ :twisted:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Kibou pisze:
Ai_tanu pisze:i aż mi smutno że nie mają żadnych szans z suju, eh, życie xD
zobaaaaczyyyymyy~ :twisted:
noo fakt, po 2PM teraz SuJu będą zgarniać nagrody (to takie do przewidzenia), ale w M!C może MBLAQom się uda wygrać choć raz, tak jak BEASTom się udało.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 16 maja 2010

A może ludzie usłyszą, że "Y" jest lepsze tysiąc razy niż "Bonamana"? Niech MBLAQi wygrywają, niech wygrywają, aaaaach!
Niech Mir ściąga dużo razy koszulkę, niech dużo śpiewają, dużo tańczą, kręcą wąsem i niech rozniosą te Music Showy!!!
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 17 maja 2010

Świeżo po obejrzeniu MV ... i jestem zachwycony!
Nie wierzę, że to mówię, ale jak tak dalej pójdzie to Rain naprawdę we wszystkim przebije swojego mistrza JYP xD Nie tylko w muzyce, nie tylko w tańcu, ale także jako producent :D

Piosenka świetna... mimo, że trochę minęło zanim mi się wkręciła to jest naprawdę dobra i uzależnia.
Co do MV xD Ten typ, który uwielbiam najbardziej, czyli: i taniec, i zbliżenia na twarze, i w studio, i na zewnątrz + troszkę historii, aby ciekawiej się oglądało :D Normalnie jedno z najlepszych MV'ek tego roku ^^

Chociaż do teraz śmieszy mnie to "MBLAQ" na początku ;pp
Przed chłopakami jeszcze daleka droga, ale... mają się coraz lepiej :D i aby szli w górę i podnosili sobie poprzeczkę, z każdym kolejnym comeback'iem :D

Acha no i tak szczerze... bo bez tego się nie obejdzie... Jeżeli nie porówna się MBLAQ do BEAST'ów :D Wg. mnie BEAST'y po tej piosence i MV nie mają szans ^^ <taka moja szczera, skromna opinia... proszę fanki BEAST'ów nie zjedzcie mnie :D>

EDIT:
plus czuję, że już niedługo Lee Joon'a zobaczymy w jakiejś dramie xD Chyba, że o czymś nie wiem i już ma jakiś projekt na oku ^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 17 maja 2010

tu link do MV
też jestem zachwycona *-*
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 17 maja 2010

plus czuję, że już niedługo Lee Joon'a zobaczymy w jakiejś dramie Chyba, że o czymś nie wiem i już ma jakiś projekt na oku ^^
No przyznam, że ta część z treścią wyszła mu bardzo fajnie. Jestem pod wrażeniem? Też chcę jakiejś dramy z nim? O, to nowość :D
Bo ta część taneczna HYMMMM przypomniał mi się traumatyczny odcinek w Idol Army, który sobie włączyłam w zeszłym tygodniu, gdzie GO i Joon wyskakują w kombinezonach i kaskach z kreskówki XP Tu chyba chcieli, żeby było bardzo eee pstrokato? Jak mi się w CZYMŚ takim pokażą na livie to naprawdę... ITS OVER XDDDDDD
*tej no... Rain w ubraniu eee piłki, wyglądający jak małpa nie wystarczy? T______T*

I ten.. jak kocham Y to... początek przypomina mi Step Chung Lima XP
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 maja 2010

Z resztą jeszcze nie wiem bo nie osłuchałam się dokładnie, ale o, własnie leci One Better Day i brzmi jak Big Bangi , cały czas słyszę Seungriego XDDDD
O.O bez kitu, Seungri jak nic. tylko że jakoś to chyba moja najmniej ulubiona piosenka z tego EP, no ale nic xD

ahh teledysk <3 też chcę Joona w dramie *__*
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 17 maja 2010

Dołączam się do ogólnie panującej fazy.
Yaaaay! *___*

Klip mistrzowski.

Czekam na te live'y teraz jak na słońce.
ODPOWIEDZ