MBLAQ

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 17 maja 2010

Ojoj... wygląda na to ze tylko ja miałam dziwne odczucia co do tego klipu ;)

Jak Y mi się bardzo podoba to ten klip nie. Historia owszem ^^ chociaż ta końcówka.... W sumie pomysł całkiem niezły, tutaj tańczą, tutaj trochę historyjki chociaż... tak wychodzi z tego trochę groch z kapustą xD Może gdyby wplątali w historię ten układ taneczny i nie było to takie pstrokate wszystko ^^ Ale ja chyba nie rozumiem filozofii klipów koreańskich....

Tak mi się teraz skojarzyło ... przecież to jakby klon Again & Again... może nie dokładny ale bardzo podobny... Ale w A&A był jakiś pomysł tutaj jakby czegoś brakowało... Zrobili 2 osobne klipy i je połączyli...

Mam problem xD bo to MBLAQ... no ale nie podoba mi się ten klip... ;/

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 20 maja 2010

comeblaq stage
Y:
jaki biedny ten live. nie dość że dziwnie ich słychać O.O to jeszcze mam wrażenie, że wystąpili bo musieli. żadnej radości z bycia na scenie, jak to było w przypadku performance z oh yeah czy good love.
dziwne to było. mam nadzieję, że późniejsze live będą lepsze.

One Better Day:
O! tu już było lepiej. tylko ta choreografia w refrenie xDDDDDD

no nic i tak ich kocham. <33
może trema ich zjadła w czasie Y? nie wiem, w każdym razie czekam na następne live'y!
i na radio, nehehe >;3

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 20 maja 2010

O! tu już było lepiej. tylko ta choreografia w refrenie xDDDDDD

No przecież mówiłam Ci ;D
Tańczą jak dzieci pierwszo-komunijne w kościele.
Rączki do góry i klaszczemy~
lalala~ proszę Panie wejdź do mojego serduszka~

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 21 maja 2010

Ok - ja się pocieszam ze to było M!Countdown.... 2pm też poszło słabo a teraz ogladam ich lajwy w MBanku i MCore - o tak: **__**

One Better Day... :shock:
Wielke NIE. Coż za beznadziejny happy song ;_;

Obrazek
Awatar użytkownika
yuki
Co to jest dorama? o_O

Post autor: yuki » 21 maja 2010

daydreamer4 pisze: a teraz ogladam ich lajwy w MBanku i MCore - o tak: **__**

MB się jeszcze nie zaczął, a MC dopiero jutro więc jak możesz ich teraz oglądać? O_____o

daydreamer4 pisze: One Better Day... :shock:

day day... beznadziejna piosenka jak i beznadziejny tytuł, dla typowego amerykańskiego boysbandu na miarę BB!

daydreamer4 pisze:Jak Y mi się bardzo podoba to ten klip nie. Historia owszem ^^ chociaż ta końcówka.... W sumie pomysł całkiem niezły, tutaj tańczą, tutaj trochę historyjki chociaż... tak wychodzi z tego trochę groch z kapustą xD Może gdyby wplątali w historię ten układ taneczny i nie było to takie pstrokate wszystko ^^ Ale ja chyba nie rozumiem filozofii klipów koreańskich....

właśnie fajnie, że połączyli studyjną scenerie taneczną z żywą historią w plenerze. Nie zdzierżyłabym gdyby znowu nam zaprezentowali sam taniec ze sztucznym tłem. Najgorsze takie teledyski powstają -___-
a tak to wpadli na sprytny sposób żeby nie wyszło za tandetnie i połączyli to. Dzięki czemu da się to oglądać, można zobaczyć i choreografię i charaktery w osobnej historii. Szkoda tylko, że wszyscy członkowie nie mieli w tym udziału, tylko postawili na Joon'a.

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 maja 2010

Ależ mi się ten comeback nie podobał :D Jakaś masakra xD oni próbują śpiewać a'la autotune ;o i to tak wygląda jakby im się gdzieś spieszyło, ledwo łapali oddech i wpadali równo we własne linijki o.0 Meh, nie wiem, nie wiem...

a ten drugi song, wtf? XD

Obrazek
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 21 maja 2010

to jeszcze mam wrażenie, że wystąpili bo musieli. żadnej radości z bycia na scenie

czyli znowu beda mieli przypał u papy Raina xD

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

yuki pisze:MB się jeszcze nie zaczął, a MC dopiero jutro więc jak możesz ich teraz oglądać? O_____o

Oglądam lajwy 2PM Mówiłam o 1 comebackowym występie 2pmów tez na M!Countdown, który był słaby, a ze to było dawno zdazyli już sie parę razy pokazać w MBanku i MCore, gdzie byli świetni. 2pm - nie MBLAQ ^^ Teraz mysle ze wszytsko juz jest jasne ; )

yuki pisze:day day... beznadziejna piosenka jak i beznadziejny tytuł, dla typowego amerykańskiego boysbandu na miarę BB!

Ej no, nie aż tak ;) BB z tego co pamietam nie mieli ani pół happy songa w swojej karierze xD

yuki pisze:właśnie fajnie, że połączyli studyjną scenerie taneczną z żywą historią w plenerze.

Fajnie, fajnie. Szkoda tylko ze jedno ma się nijak do drugiego i własnie to mnie denerwuje. Historia niby taka romantyczna, smutna i głeboka, a tu hopsasa w stroju a'la flashman... Poprostu mi to nie pasuje.

No ale - ja to tak z miłości. Chciałabym, żeby byli idealni ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
yuki
Co to jest dorama? o_O

Post autor: yuki » 21 maja 2010

daydreamer4 pisze:
2pm - nie MBLAQ ^^ Teraz mysle ze wszytsko juz jest jasne ; )

No ale z tego co widzę to temat o MBLAQ a nie o 2PM? O______o

daydreamer4 pisze: Ej no, nie aż tak ;) BB z tego co pamietam nie mieli ani pół happy songa w swojej karierze xD

Backstreet Boys i ani pół happy songa????????????? O.o ok żyję chyba w innym świecie ^^

daydreamer4 pisze:
Fajnie, fajnie. Szkoda tylko ze jedno ma się nijak do drugiego i własnie to mnie denerwuje. Historia niby taka romantyczna, smutna i głeboka, a tu hopsasa w stroju a'la flashman... Poprostu mi to nie pasuje.

oni nie chcieli żeby popadło się w totalną depresję XDD swoją drogą, to ta choreografia oddaje ten smutek historii, ponadto zachowane w konwencji szarości, trochę te stroje są a la szturmowiec z SW XD ale i tak uważam, że jak na połączenie studia z plenerem dobrze im wyszło.

daydreamer4 pisze: Chciałabym, żeby byli idealni ;)

nikt nie jest idealny i dobrze ^^

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 21 maja 2010

Maura pisze:Ależ mi się ten comeback nie podobał :D Jakaś masakra xD oni próbują śpiewać a'la autotune ;o i to tak wygląda jakby im się gdzieś spieszyło, ledwo łapali oddech i wpadali równo we własne linijki o.0 Meh, nie wiem, nie wiem...

zaiste. krzywa choreografia, fałsze, jacyś tacy... zmęczeni? nie wiem. strasznie biednie i w sumie to smutne ;( pokazywanie klaty nawet tego nie nadrobi, srsly...

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

No ale z tego co widzę to temat o MBLAQ, a nie o 2PM? O______o

:roll: To było porównanie. O jak miło, że nagle wszyscy pilnują, żeby nie było oftopów.
Backstreet Boys i ani pół happy songa????????????? O.o ok żyję chyba w innym świecie ^^

Może ;) W moim świecie love songs i happy songs to dwie rożne historie ;)
Ale to już offtop ^^

oni nie chcieli żeby popadło się w totalną depresję

Własnie o tym mówie. Niezdecydowanie. Tylko tyle im zarzucam ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 21 maja 2010

ale MB już był fajny ;D

LeadHo jak agresywnie wyglądał śpiewając swoje partie xD
i w ogóle stwierdziłam, że fajny mają ten układ ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 21 maja 2010

wcale, niefajny T_____T czekam jeszcze na inki.... bo jak nie to dochodzę do wniosku, że ta genialna piosenka jest niewykonalna na żywo ;/

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 21 maja 2010

e tam, jest lepsze od poprzedniego troche, jest! i nawet wkręcające jest to "listen to my whyyyyy~" ;O

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 maja 2010

Eee tam, coraz lepiej. ;)

Obrazek
ODPOWIEDZ