MBLAQ

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 08 cze 2010

milion postów jeden pod drugim, oh yeah xD

jak ktoś chce varieta z naszymi kochanymi, to tu jest zsubowany MBLAQ - Making the artist ep 1.
part 1.

part 2.

tylko 20 minut, a uśmiałam się jak za czasów IA.
ich randomy powalają. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 08 cze 2010

Kibou pisze:milion postów jeden pod drugim, oh yeah xD

Przyszłam poratowac ;)

Nowy variet ? Serca nie mają ;)
Sesja w rozkwicie i nawet sie zaczełam cieszyć z przypadkowego tragicznego wywalenia 15 gb róznych dziwnych Mblaqowych plikow... A tu nowy variet ?!?

Obejrzałam dwie minuty i juz zeszlam .... Aaaaaa uciekam. Obejrze jak wyjda wsyztskie suby, obejrze jak wyjdą wszytskei suby, obejrze jak wyjdą wyszystkie suby....... To tylko 20 minut.... .... .....*ogląda*

xD xD
Awwwww <33 Dać dzieciom kamerę ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 09 cze 2010

przepraszam Was ale ten zespól jest dziwny ;p
oczywiście chłopaki bardzo 'hot' i fajnie tańczą (:
ale kiedy usłyszałam 'oh yeah' to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu na refrenie. przepraszam!!

muzyka mi trochę przypomina arabski pop. jednak pop to nie mój gatunek. poszukam czegoś mocniejszego na forum ;)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 cze 2010

ale kiedy usłyszałam 'oh yeah' to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu na refrenie.

Haha :D ja do dzisiaj umieram ze śmiechu :PPP

Nie przepraszaj ; PP Bo wcale mnie nie dziwi twoja reakcja ;) I myśle że wiele osób sie ze mną zgodzi ; ) Ja nigdy nie lubiłam popu, sluchałam mocnego rocka, muzyki powaznej poezji śpiewanej i innej ambitnej muzyki xD Zarzekałam się że nigdy sie nie przekonam do zadnego popu a jak pierwszy raz słyszałam DBSK czy Bangi czy inne kpopy to wyłaczałam od razu - a właśnie widać jak się to wszystko skończyło XDDD

Ale na szczeście kpop to nie wszytsko - ale jesli uwazasz że ci nie pasuje to szukaj dalej ^^
Ale taki urok kpopu że i tak sie na niego sfazuje i tak ;D - daj sobie trochę czasu a sama zobaczysz ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 09 cze 2010

uf.. myślałam że się wyłamuję jakoś (po części dlatego że przeczytałam pod teledyskiem same ochy i achy. ale jak oni zaczynają to 'oh yeah' to przypominają mi kurczaki może ten ruch taneczny miał byc seksi ale jak dla mnie był komiczny)

ok, szukam dalej. DBSK też coś tam słuchałam ale wleciało jednym uchem a wyleciał drugim.
szukam, szukam... (:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 10 cze 2010

What U Want na M!C

ale fajny live! <33
strasznie mi się podobał. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 cze 2010

MBLAQ making the artist ep 2
part 1

part 2

oni kochają kamerę, a kamera kocha ich. ;D
w ogóle kolejna dawka randomu. a Joon ma jakiegoś pecha-ostatnio wpadł mu telefon do kibla a tutaj rozdupcył Mirowe słuchawki ;D

edit:
100611 [NEWS] 'Celebrity goes to school' Kim-Suro-MBLAQ selected as main characters

Comical acting movie star Kim Suro and the new stars rising in the variety world MBLAQ have been chosen as the new main characters for the Mnet 'Celebrity goes to University Series' Season 4.

MBLAQ also expressed the honor for being able to do a variety show alongside actor Kim Suro who is so great at variety and being able to work all together as one in this reality program as the main characters.

MBLAQ's Lee Joon recently came out on KBS 2TV 'Happy Together' and gave his company boss Rain a hard time and caused a lot of laughter. Many are anticipating not only Lee Joon's but the other members' hidden charms as well.

About this casting, Lee Sunyoung PD had revealed that "We are anticipating the Kim Suro that was able to send students to college in the previous drama will be a part of this reality program and show surprising sides as MBLAQ will be the college students and greatly grow out". And "MBLAQ have shown a lot of bright and friendly sides through recent variety programs and also being able to win first place on M! Countdown caused them to win points for all their hardworking efforts."

'Celebrity goes to School' Season 4 will start in July through Mnet.

szykuje się nowy variet!
waaah~ <333
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 11 cze 2010

w ogóle kolejna dawka randomu. a Joon ma jakiegoś pecha-ostatnio wpadł mu telefon do kibla a tutaj rozdupcył Mirowe słuchawki ;D

hehehe, ja tez w wigilię utopiłam telefon 8)
ale jak Burza mózgów potem była, GO brawo za pomysłowosć, Mir sie jakoś mało przejął :D

w ogóle boscy są, dawać nowy variet z nimi :D
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 11 cze 2010

No mało, jakby ktoś zepsuł moje słuchawki to by żałował dłuuuugo XD
W ogóle, GO miał koszulkę w wąsy czy ja już widzę dziwne rzeczy?
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 cze 2010

Kajak pisze:W ogóle, GO miał koszulkę w wąsy czy ja już widzę dziwne rzeczy?

tak. i napis 'moustache never dies' :rolly:
kocham tę koszulkę. xD

w ogóle zabił mnie tekst:
-jaki jest wasz koncept?
-rowerzyści.
looooooooooool :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 cze 2010

http://www.youtube.com/watch?v=rxKNIcbgRTo

OMFG!!! CO ONI ZROBILI!!! :D:D:D
jestem w szoku, przewijam, oglądam, chyba oszalałam ;3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 13 cze 2010

Łohohoho. Ale nie, jeszcze ich nie zabierajcie do wojska, nie nie! Muszą nam pośpiewać i się polansować :D

Extra!

Ekhym, SuJu na początku jak obśmiało taniec Joona :lol: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 13 cze 2010

live auzfblbsdjbahbsdhsvakuyDFBh wykopany w kosmos *-*
G.O guzik strzelił, hahaha :rolly:
i czy mi się wydawało, czy cameraman ciągle kierował 'swój wzrok' na klatę wyżej wymienionego? xDD
i plecy omfg.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 13 cze 2010

Mundury i gayliner XDD Oh yeah ;)

Chyba wzięli sobie do serca nasze marudzenie ze sa za mało seksi i od razu zgwałcili połowę publiczności wzrokiem xD Aaaach ;) Kocham ich <3
Oglądam znowu ^^^^
Obrazek
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 13 cze 2010

Ja chyba sie nie przyzwyczaje do tego typu boysbandow... poki jeszcze tancza z playbackiem, to jakos to zniese... :?

Wróć do „Muzyka”