MBLAQ

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: MBLAQ

Post autor: KartoflAnka » 10 lip 2011

jordi pisze:teaser też nic nie pokazał więcej oprócz fragmentów klipu... no mam nadzieję, że ten akordeon to tylko wstęp jakiś będzie :P A mini już zamówione - MBLAQ to ja mogę w ciemno kupować XD
Jak nie, jak pokazał zrytą grzywkę Jooniego :rolly: *ucieka przed Rośką i to pędem*
Ja czuję w kościach, że to będzie HITTTT wakacji( jak już jordi w ciemno kupił to jest ZNAK :excited: :taniec: :spin:

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 11 lip 2011

akordeon, ojej :fav: ogólnie to trochę wiochą gdzieś mi to zalatuje, ale chyba robię się przez Ewczaki mniej skrytym fanem Mblaqów, wiec no tak, jestem tu i nawet chyba czekam na to mini :rolly: <eh, nie rozumiem siebie :confuse: >
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 11 lip 2011

MV do Monarizy!
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 lip 2011

Enrique Iglesias? ;DDD
ej ale BOSKIE to jest ;D
uwielbiam refren ;D mini właśnie się ściąga, ahhh ;DDDD

ale grzywki G.O i Seungho są aahahahahahhaa
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 11 lip 2011

o ja wale jak ja kocham tę piosenkę od pierwszego przesłuchania :rolly: srlsy loveee, aaaaaaa <3 matko jaka catchy piosenka i w ogóle, lolol Monariza :D aaaaaa.
(później się jeszcze jakoś pewnie wypowiem XD)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 11 lip 2011

Ja też już zrzucam album :)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! NIemogęniemogęnimogęniemogę!!!! *____*
Refren porywa,po prostu brak mi słów,to jest epickie.
Co oni założyli na Thundera? O.O Nie dość,że kiecka,to do tego z przezroczystą górą :confused:
Generalnie wiadomo,na co patrzyłam,wiec nie będę mówiła o walorach wizualnych ^^
Nie mogę z tego ich kiwania głowami :)
A piosenka - BOSKA!!! :fav: :smitten:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 11 lip 2011

po pobierznym przeleceniu lecę też obczajać, a tu jeszce malunek mi na twarzy zostałdo zrobienia -ach lidashii muszę cie zostawić -idę pląsać :rolly:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Kajak » 11 lip 2011

Ok, zobaczyłam i faaaaajne :D. Wkręciło się od razu i nawet nie wyglądają tak źle jak myślałam, chociaż Seungho i G.O. mają parę oczu na spółkę XD. Ale podoba się i zaraz poleci jeszcze raz :D.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 11 lip 2011

Musiałam zażyć croissanta z marcepanem żeby tu móc coś spokojnie napisać _^_

Em ...Lider potrzebuje dużo miłości :fav: ....bardzo dużo ...wyobrazam sobie, jak mu musi być ciężko z jednym okiem ...

G.O tez okaleczyli ...co za smutek :(

Piosenka ..nie wiem, nie porwała mnie od razu, ale pewnie jeszcze sie wkręci, jest neutralna na razie ..

Ale OMG - co to za przykrótkie portki, co to za spódniczki, WTF? :rolly:

Ogółem chyba najbardziej pozytywnie wg mnie wyglada tu Jooni - fajnie mu w tych krótkich włoskach, a i styliści jakoś tak go oszczędzili (:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 11 lip 2011

Maru pisze:Ogółem chyba najbardziej pozytywnie wg mnie wyglada tu Jooni - fajnie mu w tych krótkich włoskach, a i styliści jakoś tak go oszczędzili (:
Podzielam Twe zdanie,Maru ^^ zdecydowanie najbardziej pozytywnie tu wygląda właśnie on :victory:

Teraz generalnie o minialbumie: w jednym słowie mogłabym go opisać jako MEGAWYPAS! Ale ponieważ jako fanka lubię się rozpisywać,to powiem tak:
W krainie Narni,gdzie kopytkują Tęczowe Rosiorożce,ten album dodaje blasku,życia i energii wszystkim stworzeniom :D
말하지 말걸.. zaraz po Monarizie podoba mi się najbardziej,potem 알면서 그래 i One :) Do tej,co została muszę się chyba przekonać,bo trochę zbyt wyjąca,ale to może dlatego,że boli mnie głowa.
Em ...Lider potrzebuje dużo miłości :fav: ....bardzo dużo ...
Wszyscy go kochamy,poradzi sobie :rolly:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 11 lip 2011

Cóż po wstępnym zapoznaniu się jest to dobre mini, ale pupska nie urywa niestety...

Intro wiem że będę omijał - dla mnie jest koszmarne (ale ja naprawdę nie cierpię akordeonu i wystarczy mi jego komputerowa przeróbka w Monalizie XD)

Monalisa to dobry utwór jednak jednocześnie słabszy od Stay - fajny klip (nie licząc dwóch członków, którym styliści zrobili krzywdę - SH wygląda jak wieśniak a GO nieco lepiej, ale ta grzywka strasznie mu nie pasuje - reszta wygląda dobrze - zwłaszcza Joon i maknae)

Kolejne piosenki też są typowo MBLAQ-owe - najlepsze z nich oprócz Monylizy są One i ballada na końcu - niby taka zwykła a jednak nastrojowa bardzo głównie dzięki GO...) W nr3 ktoś (chyba GO też) piszczy niemiłosiernie i przez to dla mnie jest to najsłabszy utwór, bo póki co ledwo przesłuchałem 1 raz tę piosenkę XD

Chciałbym w końcu żeby wygrali chociaż raz albo MusicBank albo Inki, bo jeszcze ani razu im się to nie udało (raz mnet wygrali, ale ja tej kłamliwej listy nie uznaję XD ) - mają szansę, bo missa z 2NE1 dopiero za 10 dni wracają i życzę im tego z całego serca

Cóż preorder złożony, bo mam wszystko co wydali (Fanboy XD ) - zobaczymy czy przejdę do fanatyzmu czy nie (Y też mi się nie podobało zbytnio na początku, a potem szalałem całe wakacje XD )
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 12 lip 2011

Taak, przesłuchano, ale chyba jakiś mały zawód mam póki co, bo po zobaczeniu Mona Lisy miałam duże oczekiwania, a jak usłyszałam resztę to się chyba zawiodłam. Myślałam ze będzie fire, a słyszę jednak okropny syntezator, który jak jakiś hydrant gasi mój zapał. Stękanie i piski w trzeciej piosence to hmmm, trzeba komentować? :rolly: Po pierwszym odsłuchaniu, to co mi się spodobało to: intro, mona lisa i ostatnia piosenka. W sumie nie tak źle, bo przynajmniej to połowa :rolly: Lecimy dalej - 알면서 그래 – czuję piaski, plażę, w połączeniu z gośćmi w kolorowych getrach z lat ’80 tańczących w tle :omg: Tak, ten synth w tle, nieeee, ja rozumiem, że mamy lato i te sprawy, ale czy naprawdę trzeba z tej okazji robić same plażowe piosenki? :confuse: <wspomina przykry przypadek blokersów :/ > One – zaczyna się nieźle, no i w sumie jest nieźle ale... czy wy też te straszne dźwięki w tle słyszycie? Jak bity, łupankę i remizę zniosę, a nawet i pokocham, tak syntezator odpada ;/ No ale pewnie będę musiała się z nim zaprzyjaźnić, bo pewnie i tak mi się to mini wkręci <zwłaszcza do chodzenia po mieście :rolly:>, tak jak musiałam się pogodzić z tym, że Bisty nie są już bistami, a są BISTAMI. Tak przy okazji, to mam wrażenie, że jak Bisty zapragnęły „mroku” blakersów, tak blaki poszły w jakieś desperado-plażowe klimaty :rolly: Zanim do tego dojdę to jeszcze dodam, że ta ostatnia balladka przynajmniej się naprawdę miło słucha <3

Tak, a teraz gwóźdź programu – Mona – czy tylko ja mam wrażenie, że zaraz na tej piosence wyskoczy gdzieś Banderas ze swym pokrowcem? W sumie patrząc po teledysku, to nie jest tak daleko do tego momentu, czasami mam wrażenie, że rozpaczliwy wyraz jednego oka G.O. ma imitować taki jakiś „desperados”, a z pewnością wczuwa się często w rolę torreadora <nawet czerwona kurtka mu w tym pomaga :rolly:>.
Spoiler! Rys. nr 1. Rozpaczliwy jednooki torreador z jego drugim, smutnym okiem w tle.Obrazek
W ogóle te brudne klimaty, tak, jakaś stacja benzynowa i sponiewierany tam Joon.
Spoiler! Rys. nr 2. Sponiewierany Joon w jego smutnym, brudnym świecie.Obrazek
Nie wierzę, że to mówię, ale, ale, ale jaki on jest sexowny tu *______* :confuse: Z poziomu zera zdobył 75% mojej przychylności, tak, Rosiorożcu, mogę się nawet zachwycać Joonem z tobą, i jego kośćmi policzkowymi :rolly:
Drugi mój zachwyt to, ahhhh, Mir *____________* <Ewczaki, nie bijcie //chowa się szybko//>. Tu chyba nie mam słów by to opisać, tak, mimo że to universum Narnią nie jest, zbyt wiele brudów świata się tam czai, mimo że podziemny parking ma wypucowaną powierzchnię na połysk, a dach budynku to błyszczy jak nie powiem co komu, to jednak, TAK, Mir przyleciał z Narni, na swoich boskich skrzydełkach, niewątpliwie.
Spoiler! Rys. nr 3. Mir wlatuje do krainy deszczowców, ale musi pamiętać że brudna konkurencja tu na niego czyha....
ObrazekObrazek

W sumie tylko Thundera jakoś nie mogę w tym wszystkim odnaleźć, zwłaszcza gdy zaczyna wszystkich rozdzielać na prawo i lewo, ale w sumie nie bierze pod uwagę tego, że prawo moje nie jest jego prawem <czepiam się?> W ogóle on chyba też się nie odnalazł w tym świecie, gdy powiada – you never know – kręci znacząco ręką ...
Spoiler! Rys. nr 4. Thunder p prostu nie wie w czym rzecz.Obrazek
Tak, tylko świrnięci ludzie mogą to oglądać, tak, jeszcze większe świry to wszystko nakręciły. Choć właściwie to wszystko wskazuje na tragizm tej postaci, werterowski emo wygląd podkreśla tę zależność – Thunderze, nie oszukujmy się, to tobie już wszystkie klepki się sypią, przecież kto nienormalny słuchałaby kpopu? No proooooszę...
No, a na koniec mój fav :fav: - liderze, jak już mowa była o emo to i czas na twoją traumę. Ale i tak cię kocham :fav:
Spoiler! Rys. nr 5. Trauma
Obrazek
Rys. nr 6. Trauma godna szynkowego Miśka.
Obrazek
Rys. nr 7. Trauma z serii głową w ścianę.
Obrazek

Zabrali ci oko, zabrali ci pannę, w sumie to zabrali też ją G.O, tak jakby za karę obojgu po oku wydłubali. Piękny i symboliczny moment gdy wszyscy klękają i tylko G.o z Seung Ho śpiewają każdy łypiąc swoim okiem, czuję tu jakiś niebezpieczny związek.
Spoiler! Rys. nr 8. Trauma podwójna, co dwie głowy to nie jedna, co dwoje oczu to nie jedno...
Obrazek
Rys. nr 9. ... więc teraz wszyscy padnijmy z wrażenia na kolana.
Obrazek

W ogóle wszystko to powyżej nie ma znaczenia i jest bez sensu, najważniejsze to chciałam tylko rzec, iż Seung Ho jest śliczną :fav: , nieforemną :fav: i niesforną :fav: kluchą :fav: , że aż miło <3 :fav: To tak na podsumowanie. :fav: //nie mogłam się oprzeć :rolly: zaczynam się sama bać, ze nadejdzie do mnie moderatorska pm :rolly: //
Awatar użytkownika
Helianthus
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Helianthus » 14 lip 2011

Muszę powiedzieć, że się naprawdę miło nie zawiodłam na comebacku MBLAQów. Z poprzednich singli tak naprawdę podobał mi się tylko "Stay", a dzięki Mona Lisie, sciągnęłam najpierw cały mini, a później - po stwierdzeniu, że jest naprawdę świetny, także i album BLAQ Style... I oba są przefanstastyczne!

Ale zacznę od teledysku. Troszeczkę byłam zawiedziona.... No cóż ZA MAŁO JUNA! Mało też Mira :( Teledysk jest absolutnie Thunderowy :( Za to klimat MV jest świetny, podobaja mi się także te dziwne stroje, wszystko naprawdę świetnie do siebie pasuje. Choreografia też zapowiada się świetnie - a refren mi nieustannie przypomina o nieistniejacym wąsie GO - najpierw sobie rysują wąsy, a później je zasłaniają i odsłaniają xD Refren GO - znakomity i ten wstep też jest fajny, ale refren Juna położył mnie na łopatki - jest absolutnie przeemocjonalny! No i zauważyłam, że dużą uwagę zwracaliście na grzywkę GO - mi tam sie podoba jednooki GO :)

Przechodząc do strony muzycznej:

Mona Lisa - Uwielbiam zmiany rytmu w tej piosence - naprawdę nie potrafię się od niej oderwać!
I Don't Know - Absolutnie mnie oczarowała! Genialny i tak ślicznie wysoko zaśpiewany!
4. Chyba nic szczególnego
One - bardzo przyjemnie się jej słucha
6. Nie przepadam za balladami, ale w BLAQach są naprawdę dobrzy wokaliści, dlatego całkiem miło się jej słucha, właśnie stylem przypomina mi nowych B2stów.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 21 lip 2011

hiehiehie gołe plecy karma XD U R LATE :rolly:

tak ode mnie to piosenka jest kurde super, ale mnie nie porywa o.O nie mam pojecia dlaczego. chyba bardziej sie jaralam stay'em D;
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 21 lip 2011

W ogóle wszystko to powyżej nie ma znaczenia i jest bez sensu, najważniejsze to chciałam tylko rzec, iż Seung Ho jest śliczną :fav: , nieforemną :fav: i niesforną :fav: kluchą :fav: , że aż miło <3 :fav: To tak na podsumowanie. :fav: //nie mogłam się oprzeć :rolly: zaczynam się sama bać, ze nadejdzie do mnie moderatorska pm :rolly: //
AZZ lidashiii is majn klucha :rolly: ( zarezerwowana nazwa dla innej kluchy według mojego autorstwa zresztą). Dla mnie lidashii może mieć jedno oko, mieć traumę, fotografować się z widłami :lol: a i tak jest piękny :D
Chciałbym w końcu żeby wygrali chociaż raz albo MusicBank albo Inki, bo jeszcze ani razu im się to nie udało (raz mnet wygrali, ale ja tej kłamliwej listy nie uznaję XD ) - mają szansę, bo missa z 2NE1 dopiero za 10 dni wracają i życzę im tego z całego serca
I to jest najlepsze, co tu zostało napisane :rolly:
ODPOWIEDZ