MBLAQ

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: MBLAQ

Post autor: boom_boom » 09 sty 2012

Mega piękne! Znaczy, nie, świstająca bez sensu sztuczna kulka śmierci to akurat nie, ale piękna piosenka. I kliop w zasadzie świetny. W zasadzie! :P

Roooś!!!
Spoiler! Upozorował własną śmierć, zeby się bez inwazji dziennikarzy i gapiów przeprowadzić do Łodzi :lol:

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 09 sty 2012

Właśnie rośka lokalizację masz "zawsze tam gdzie LJ" - to w trumnie teraz jesteś w jakimś grobie na cmentarzu?? :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 09 sty 2012

boom_boom pisze:Mega piękne! Znaczy, nie, świstająca bez sensu sztuczna kulka śmierci to akurat nie, ale piękna piosenka. I kliop w zasadzie świetny. W zasadzie! :P

Roooś!!!
Spoiler! Upozorował własną śmierć, zeby się bez inwazji dziennikarzy i gapiów przeprowadzić do Łodzi :lol:
Spoiler! :giggle: Ty zawsze wiesz,jak mnie pocieszyć :glomp:
No ale klip jest piękny,ZAISTE. Joon bosko zagrał,Thunder miał swoją chwilę (jako złomiarz :giggle: ),nie wiedzieć czemu to dziewuszysko wybrało jego,ale w sumie dla mnie to na plus poniekąd (tylko Joonie płakał,z czym ciężko mi żyć :cry: ) Biedny lider wygląd nadrabiał głosem,nawet G.O. mi się całkiem podobał. Miru genialnie rapuje,całość im wyszła rewelacyjnie - jestem dumna,że jestem A+!!! Nawet,jeśli tylko nieoficjalnym :victory: Aż mi wstyd za te dwie godziny zwłoki - wykład,ech... Anie mówiłam, boom_boom,że tylko czekają,aż skoczę na uczelnie,żeby to dziś wydać?
jordi pisze:Właśnie rośka lokalizację masz "zawsze tam gdzie LJ" - to w trumnie teraz jesteś w jakimś grobie na cmentarzu?? :rolly: :rolly: :rolly:
Nieee,no co Ty xD Wykradłam zwłoki z tego wysypiska i zabrałam do siebie,jak tamci sie odwrócili.Tylko teraz mam dylemat - czy mam zostać nekrofilem? :confuse: A nie! On pozorował swoją śmierć ;) Ta kula musiała być kauczukowa :giggle:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 09 sty 2012

RECKA :D

1. Run - Wstęp ble (te krzyki coś tam), ale od 6 sekundy - CUDO :D Matko jakie świetne rnb - takiego brakuje w Korei (reszta bandów nas zalewa pseudo rnb, które jest popem tak naprawdę) - RAP REWELACJA :D Basik, rytm wszystko jest cudnie złożone w całość 6-/6 (za wstęp z dupy musiałem odjąć XD )

2. Love Is War - już o tym pisałem wcześniej 6/6

3. Scribble - ach co za ŚWIETNY KLIMACIK - to jest chillout w 100%, bo pewien band mówił, że intro ich albumu to chillout, a to był pop - rewelacja po prostu 6/6

4. Jittery Girl - hepi piosnka w nieco wolnym tempie jednak - przyjemna, ale jakoś tak jednak nie tak cudowna jak pierwsza trójka XD przykro mi 4+/6

5. Hello My Ex - BOSKI REFREN - REWELACJA :D Niestety zwrotki nudnawe i bez wyrazu, ale refrenik świetny - rym jest, rytm też i fajnie to brzmi :D 5-/6

OCENA CAŁOŚCI: 5+/6

Trzy piosenki są rewelacyjne - 5 ma świetny refren, a 4 jest fajna, ale taka no.... moim zdaniem jednak dosć wyraźnie odstaje od reszty - najlepsze wydawnictwo boybandowe od drugiego mini B1A4 :D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Te "A-A-A-A-A-A-A!!!!" z Run mi strasznie uszy drażniło. Scribble było dla mnie jakieś jednak takie za wolne,choć piosenka generalnie przyjemna. Hello my ex i Jittery Girl mi się bardzo podoba :victory: Love is war chyba jednak najbardziej :fav: :smitten: :fav: :smitten: :fav:
Ale ten album naprawdę jest GENIALNY!!! I to nie dlatego,że jestem zapatrzona w MBLAQów i świata poza nimi nie widzę. Po prostu obiektywnie te piosenki są BOSKIE!!! :aww: :hearts: :melt:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 09 sty 2012

OMG ZA TAKIMI MBLAQAMI TĘSKNIŁAM!!!!!!!!!!!!!!
serio, mona lisę chcę wywalić z umysłu, bo to TO jest dopiero Album!!!!

dwie pierwsze piosenki miotą, Run jest asdfghjkl;lkjhgf omg na początku jak odpaliłam album to myślałam, że to będzie intro i aż mi się smutno zrobiło, ale potem słucham że piosenka trwa nie 1,5min a 3! wymiata na całej linii!
jak słucham this is war to mi staje mv przed oczami, osm!!!
Scribble <3
pozostałe też są dobre ogólnie MBLAQ IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 09 sty 2012

A mnie też wypada się wypowiedzieć, jak już mam czyste ręce.
ROŚKA nie strasz mnie więcej Rosiorożcu jeden. :angry:
Album miecie i tego nie da się nie zauważyć i nie dosłyszeć. Te wolne brzdęki może nie do końca mój klimat, co nie zmienia faktu, że brzmienie jest po prostu boskie- RUN i I'ts war, Scribble. No ogólnie album miecie na całej linii.
O klipie się nie wypowiadam, bo mnie trochę bawi, a i nagła samobójcza śmierć i zmartwychwstanie Joona mi obojętne w tym wypadku :lol:
I LIDASHIIIIIIIIII małpoludzie jeden ( i cała reszta of course :D ) spróbujcie teraz nie wygrać :angry: :angry: :angry: Osobiście wyrzucę wysuszoną bagietkę lotem bumerangu, żeby ci przygrzmociła na drugiej półkuli( a zaboli, bo włosów jakby mniej i znowu lat przybyło) :rolly:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

KartoflAnka pisze:A mnie też wypada się wypowiedzieć, jak już mam czyste ręce.
ROŚKA nie strasz mnie więcej Rosiorożcu jeden. :angry:
Oj,wieeeesz... ;) Jak mogłam Ci nie donieść o TAKIM powrocie *____* (no i z właściwą sobie dramaturgią doniosłam :giggle: )
KartoflAnka pisze:O klipie się nie wypowiadam, bo mnie trochę bawi, a i nagła samobójcza śmierć i zmartwychwstanie Joona mi obojętne w tym wypadku :lol:
NO JAK MOŻESZ???!!! Serca nie masz :grumble: On tam ginie olany dla złomiarza Thundera,płacze,umiera,a Ty nic xP

Nie no,chłopaki MUSZĄ wygrać!!! Nie ma opcji!!!
Im dłużej słucham tego Scribble tym,muszę przyznać,z przesłuchania na przesłuchanie coraz bardziej mi się jednak podoba :smitten: Ten wstęp już sam w sobie jest piękny z tymi instrumentami w tle 8) Wiem,że już od początku mnie zachwycił,tylko piosenka nie przemawiała,ale w końcu PRZEMÓWIŁA ^^
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 10 sty 2012

No na razie wszystko idzie dobrze, aby MBLAQ wygrało MB i Inki ( w tym tygodniu nie wygrają, bo za krótki czas od wydania, ale za tydzień....) - wszędzie w necie "Miłość to wojna" jest na 1 miejscu, a Tiary na 6-8 z lovidovi słabiuchnym XD Np na Bugs aż 3 piosenki z mini są w TOP10, co chyba wcześniej MBLAQ się nie zdarzyło - w każdym bądź razie jest lepiej niż z Monalisą, która na netowych listach nawet w TOP3 ani razu nie była :D HWAITING!!! :D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 10 sty 2012

Bo piosenki z tego albumu są o niebo lepsze od Mona Lisy! Chłopaki z albumu na album są coraz lepsi :smitten:
BŁAGAM!!! Ja tak pragnę,żeby wygrali!!! (jordi,zrób coś,żeby tak się stało!!! xD Liczę na Twoje proroctwa!!!)
Niech oni się teraz nawygrywają ile wlezie,bo mnie tu Kibouś zwiastowała rychły powrót Szajni,a wtedy będzie ciężko,więc migusiem,migusiem,moi kochani - podbijajcie listy,zdobywajcie zasłużone nagrody,wieńce laurowe,WYGRYWAJCIE!!!
Fani czekają,kibicują i kochają :victory:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 10 sty 2012

40,000 samych preorderów jest!!! (monalisy to ledwo 30.000 sprzedano)

nie no jak nie wygrają to wybluzgam te pseudo fanki w Korei.... :evil:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 10 sty 2012

Nie wiem co ta piosenka ma w sobie ale wciąga na maxa.Bez przerwy jej słucham.Teledysk też jest fajny nawet ta kula.Trochę więcej fabuły mniej tańczenie i myślę że wyszło im to na dobre.
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 12 sty 2012

MBLAQi wrócili w MCountDown :victory:

Ohohohooo,to takie piękne!!! *_____*

Jeśli dobrze wyczytałam,to chłopaki w tym tygodniu nagrywają Hello Baby :)
Haha! Zapowiedź :)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 15 sty 2012

sekunda od 0:35 do 0:37 mówi sama za siebie...Hello baby stało się pozycją w tym momencie obowiązkową...Yey panda!!!! Spoiler! Mój post wnosi bardzo mało do tematu...wiem:)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 15 sty 2012

Piżmak pisze:sekunda od 0:35 do 0:37 mówi sama za siebie...Hello baby stało się pozycją w tym momencie obowiązkową...Yey panda!!!! Spoiler! Mój post wnosi bardzo mało do tematu...wiem:)
Hahahaha,lol :rolly: :rolly: :rolly: To moje ulubione dwie sekundy :giggle: Ta wypowiedź zmieniła całe moje życie :aww:
ODPOWIEDZ