MBLAQ

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: MBLAQ

Postautor: Rosia-chan » 03 kwie 2012

Lee Joon(24) from group MBLAQ will be joining the KBS2 Daily sitcom ‘In Need of an Angel [선녀가 필요해]’ (directed by Chansu Go, Hummoon Jung Scripted by Gwangho Shin, etc.)

Lee Joon will be playing a roll of an aspiring actor. His character has the same name and similar personality as Joon. Lee Joon in sitcom is gentle in every matter and likes strange things. “We’ve tried to put the “real” Lee Joon in the character as much as possible” said the staffs. Lee Joon has lot of scenes with Seulhe Hwanghu. Lee Joon’s character from sitcom has a crush on Chehwa (role of Seulhe Hwanghu). And he is the only person who believes the fact that she is an angel.

Addition of Lee Joon will be a booster to the sitcom.

‘In Need of an Angel’ gives humor through strange characters played by Inpyo Cha, Haejin Sim and Seulhe Hwanghu but relatively younger roles can’t seems shine a light in the sitcom. Staffs said “Lee Joon is receiving attention with his witty and random character in entertainment shows, but he is also a very attractive actor” and added “We’ve added Lee Joon to give a booster to our sitcom.”

Lee Joon has finished his first shooting on April 2nd successfully. He has passed the awkwardness of first shooting with his witty self. His part in the sitcom will be aired starting second week of this month. One of the media staffs said “We have to see if addition of new face in ‘In Need of an Angel’ and ending of MBC’s ‘High Kick! The Counterattack of short legs’ will provide a booster in raising the ratings”

Ojeeeej,jak fajnie *___* Tak się cieszę :hurra:

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 04 kwie 2012

Lee Joon już nieważny, bo.....

http://www.soompi.com/news/mblaqs-go-cl ... rama-ghost" onclick="window.open(this.href);return false;

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Żeby zagrał - niby wytwórnia trochę sprostowała, ale skoro już był na czytaniu scenariusza itp, to pewno zagra :D (jak nie to w łeb ten Jtune walnę :evil: )

Ciekawe, jak sobie GO poradzi - w Kpopie aż dwa zdania powiedział, ale ciężko było mi to ocenić :rolly:

UPDATE 17:55

O BOŻE MATKO KOCHANA JEZU ŚWIĘTY DFGHIRGHTIEGHENWRVHNEIRGVBIEJFIEWHFIWEQHFIHFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://www.allkpop.com/2012/04/mblaqs-g ... a-sub-unit" onclick="window.open(this.href);return false;

JUŻ TO CHCĘ!!! :D :D :D :D :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 kwie 2012

duet G.O-Mir może być epicki. mam nadzieję, że dadzą im jakąś kopiącą dupska piosenke ;DD
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 kwie 2012

Kibou pisze:duet G.O-Mir może być epicki. mam nadzieję, że dadzą im jakąś kopiącą dupska piosenke ;DD

Niestety debiut subunitu został przesunięty z maja na dopiero sierpień, gdyż uznano, że ważniejszy jest debiut G.O w dramie (pamiętamy, że dostał drugoplanową rolę w Ghost z So Ji Sub, Lee Yeon Hee, Daniel Choi i Uhm Ki Joon) - agencja uważa, że lepiej skupić się na jednej rzeczy i zrobić ją bardzo dobrze, niż dwie naraz i przeciętnie...

z jednej strony szkoda, że dopiero w sierpniu wydadzą ten subunit, ale z drugiej...

KTÓRA AGENCJA TAK BY ZROBIŁA??? :D :D :D MBLAQ naprawdę mają farta, że są pod JYP (dobrze wiemy, że J-Tune został kupiony przez JYP XD ) YG, czy CUBE czy SM zaraz by batami ich poganiali... BRAWO WYTWÓRNIA :D

No to czekam na świetny debiut G.O w dramie :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
lolz
Co to jest dorama? o_O

Postautor: lolz » 28 kwie 2012

Szkoda, ale w sumie dobrze, bo Mir miał też coś z nadgarstkiem. Niech przez ten czas trochę odpocznie ;)

KTÓRA AGENCJA TAK BY ZROBIŁA??? :D :D :D MBLAQ naprawdę mają farta, że są pod JYP (dobrze wiemy, że J-Tune został kupiony przez JYP XD ) YG, czy CUBE czy SM zaraz by batami ich poganiali... BRAWO WYTWÓRNIA :D

No tak, ale przecież MBLAQ są pod "J.Tune Camp" które zostało oddzielone od J.Tune Entertainment, które kupił JYP. Pod J.Tune Ent jest tylko Rain :D

Więcej: http://en.wikipedia.org/wiki/J._Tune_Entertainment
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 17 maja 2012

Skromnie polecam :rolly: Zwłaszcza od 4 min 25 sec... no dobra głownie to polecam :rolly: Matko Mirrrrrrr Ty niewyżyta bestio, za jakie grzechy jesteś moim biasem :rolly:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 17 maja 2012

Płaczę :lol: :lol: :lol: Miru przyssał się do mojego brata xD Joonie zmacał rapera :shock: Co tam się dzieje,hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A skoro,Tsukuszu,Mir jest Twoim biasem w MBLAQach,to mam coś z dedykacją dla jego fanów ^^
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

OMOOOOOOOOOOOOOOO nie jak to dlaczego dalej nie ma... Ej Mirek! W tej chwili wracaj na scene! Pokazuj te woje ABSy !!! no już na co czekasz! Tak być nie będzie.... mi tu już serce do gardła podchodzi a Ty sobie uciekasz? Shame on you.... same problemy z biasami....ehhh
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Hahahaha,no właśnie ;) Niby cieszy się serce i oko raduje,a tu nagle - BACH! - chłopak się rozmyślił i koniec rozrywki :rolly: Zapinamy koszulę i bajo!
Myślę,że zostawił taki niedosyt,bo ciąg dalszy nastąpi,wiesz,tak jak w dramach :mrgreen: Czekajmy cierpliwie ^^ Może z każdym następnym występem będzie odpinany o jeden guzik więcej mogłyby mu się urwać... Niech mój Joonie nauczy go rozrywać ciuchy na klacie,o! :victory:
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

O nieeee tylko nie Joon! Jak on go nauczy to będzie Mirek robił jeszcze jakieś niedozwolone rzeczy na rurkach itp. Kijach :rolly:

Roś ale na serio będzie ciąg dalszy? :> Bo ja chce.......................... tak być nie może no.... chociaż moja wyobraźnia i tak już poszła w swoją stronę :rolly:
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 17 maja 2012

Nie nie nie!!! Mirek może wszystko pokazać tylko mnie, inaczej podpierdzielę mu traktor i skończy się dzień dziecka. A w ogóle to wygina ciałko do Paramore. :smitten: nigdy nie sadziłam że usłyszę Hayley w tle do wygibów Mirowych. :victory:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Tsukush pisze:Roś ale na serio będzie ciąg dalszy? :> Bo ja chce.......................... tak być nie może no.... chociaż moja wyobraźnia i tak już poszła w swoją stronę :rolly:

Słusznie - wyobraźnia właśnie po to jest :rolly: No ja wierzę,że będzie - w końcu Mir jest MBLAQiem,a MBLAQi nigdy mnie nie zawodzą,więc czuję,że się jeszcze chłopak postara,więc WIERZ,Tsukuszu!!! A wiara przyniesie rezultaty pewnego dnia (mam nadzieję)

Ewczak,tak jak sądziłam,wyleciała z zazdrością - nie przejmuj się,Ewczaku,masz jeszcze męża w tym zespole :giggle: Thunder Cię pocieszy,nawet od jakiegoś czasu absy hoduje :lol:

A tak w ogóle,to co miało znaczyć: "O nieeee tylko nie Joon! "??????? :P Czy może być lepszy nauczyciel? :aww:
NIEDOZWOLONE RZECZY SĄ NAJLEPSZE W K-POPIE!!! :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 28 maja 2012

http://www.youtube.com/watch?v=i4JzMMCj ... r_embedded

Piosenka jest nawet nawet ale raczej nie do posłuchania przez dłuższy czas
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 29 maja 2012

Dlaczego nie? Ja mam ją na swoim kompie już od jakiegoś czasu i dobrze mi się jej słucha :) taka spokojna i klimatyczna :)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 10 cze 2012

Jestem tak totalnie MEGA wzruszona i zachwycona :smitten: Moje MBLAQi tak pięknie powitały polskich fanów :aww:
TO TAKIE ABSOLUTNIE PIĘKNE!!! :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt:
Obrazek

Wróć do „Muzyka”