BEAST (Bestyjki)

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: BEAST (Bestyjki)

Post autor: Kibou » 17 maja 2011

PINGUIN DANCE!
Obrazek
omg ale parsknęłam jak zobaczyłam ten ruch ahaha wtf ;D wygląda prosto w sumie, ale Yoseob jęczał na twitterze, że nie może opanować choreo więc ciekawe czy nie o to chodziło ;D
poza tym nie mogłam jeszcze jak zobaczyłam ten spaceship na nimi w pewnym momencie xD i jak była komputerowa łza omg zaawansowanie techniczne jak przy animowaniu falconowego ptaszka xD

a tak poza tym *______________*

choreo jest boskie, pinguin dance wygląda trochę śmiesznie ale nie wiem, podoba mi się ten ruch, do końca życia będę się z niego nabijać i go podziwiać w ogóle lulz jak oni to robią i w ogóle SWAG :rolly:
story line w sumie jakiś jest, spoko spoko Junhyung wyszedł z domu i poszedł na pustynię eeee fajnie ;D
boże jaki troll ze mnie nabijam się tylko, ale ich uwielbiam no :rolly:
no a jak chłopcy wyglądają~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (tumblr jest cały 'GOD BLESS LEATHER PANTS' umieram :rolly: )

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 maja 2011

teledysk generalnie to lolol, zresztą Kibou go już podsumowałai mi tez dziwnie że się śmieje na teledysku z 'dramatic plotem' ale nooo :rolly: ten Junhyung wędrujący na pustynię, ehh ;D

a teraz co do albumu.
mi się osobiście podoba bardzo bardzo, bardziej z każdym przesłuchaniem chyba.

jestem za leniwa żeby się teraz rozdrabniać na temat co myślę o tej zmianie stylu i że to niby nie pasuje, cóż, powiem tylko że moje zdanie jest zupełnie inne i moim zdaniem taka muzyka pasuje im świetnie i świetnie sobie radzą <3 i że to nie jest żadna prawidłowość że "cieszyć się i bawić' można tylko w rytmie bjutipul mai gerl czy evridei ai szok. bardzo to jest fajne właśnie, że pokazują się z tej innej strony. no a czy to się podoba czy nie to już kwestia gustu, ja nie mam preferowanego stylu, mogę być zakochana w remizowych jukisach i 'smęcących' bistach :rolly: zależy od nastroju.

a może i się wpasowali w mój nastrój, a może po prostu naprawdę jest dobry, nie wiem, w każdym razie podoba mi się bardzo ;D piosenka promująca może i nie jest jakaś wybitna, ale wkręca się, i ogólnie jest bardzo fajna; jej druga wersja zresztą też jest przepiękna *__* spodobał mi się bardzo nowy Lalalalayles, bardzo przyjemnie się tej wersji słucha <3 Jedną z moich ulubionych jest jeszcze Back to You ;D Freeze jest przyjemne też, taki pozytywny hepi song ;D i Virus, i 불러보지만, no lubię je wszystkie w zasadzie, oczywiście nadal kocham On Rainy Days *__* bardzo im się udał ten album zdaniem mym skromnym.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 17 maja 2011

Jakież to szczęście, że akurat teraz Bitusty wkroczyły do mojego życia! Albowiem piosenka zatytułowana Soom/Breath idealnym była tłem dla mojego cierpienia podczas sprawdzania arkuszy zadań matematycznych.

Więc dedykuję ją obywatelom parającym się szeroko pojętą 'edukacją'. Nie wiesz co zrobic, kiedy widzisz te steki bzdur na arkuszach? Myslisz, że Pitagoras wypłakuje się teraz komus na rekaw? Zastanawiasz się, jak w ogóle mozna tam było podstawić 'x'? Bitusty znają na to lekarstwo - BREATHE IN (uuuuuuhhhhh) BREATHE OUT (huuuuuu) i jeszcze raz...

Opadają ci ręce? Wypisuje się długopis? Odruchowo zaczynasz kreslić zera i nie wiesz co z tym zrobić? Lękasz się o swoją przyszłość, bo nie wiesz kto będzie zarabiał na twoje emerytury? Spokojnie, Yoseob też nie - I DA NAAAAAAAAAAA (T____________T)

Ekhmm, przepraszam ...

A teraz do rzeczy - na razie jako osoba nie-biased sie wypowiem odnośnie nowego albumu ( werble) Jest .....taki sobie ....znaczy sie mdły jest. Nie wiem jakie były inne, ale ten nie jest dla mnie rewelacją.( Zreszta ja praktycznie nigdy całych albumów nie słucham, jedynie to co sie promuje)

Ale Fiszjal wciaga i jest naprawdę dobrą kompozycja pod wzgledem promocyjnym. Wpada w ucho dość szybko i dobrze się to nuci (:

Teledysk - ja tam ich jeszcze nie znam, ale pan główny bohater jest fajne ciacho ^^

Tylko ...skąd oni tam wytrzasneli latający spodek z neonowymi paskami? O_o

On rainy days - tu mam problem - bo jest świetne iiii .....tak łudząco podobne do Thorn flower z Bad Guy'a, którego dopiero co obejrzałam, że mam niesmowite wrażenie wtórności, i przez to ta piosenka tak mnie nie kręci. Ale generalnie to uwielbiam takie kompozycje.

A teraz sobie napisze jak tu trafiłam, znaczy się dlaczego zwróciłam uwagę na ten band w ogóle, bo ja rzadko na co uwagę zwracam _^_

Yoseob *_______* moja kochana mała Ciuchcia ( zdrobniale Ciuch-Ciuch). To była taka moja osobista kinder niespodzianka (:
Znałam go własciwie tylko z widzenia, bo jest charakterystyczna ciuchcia z twarzy.....ale, no własnie - mysle sobie, ołkejj, kolejne k-popowe słitasne maleństwo, pewnie zaraz zacznie piszczeć albo skrzeczeć przez nos ....a tu ogladam sobie Gayo wszelakie, a dokładniej I'ts my life by Bon Jovi ( które uwielbiam) ...i mnie zatkało - Matko Boska Częstochowska - jaka genialna barwa, z lekkim zadziorem i do tego konkretna, zupełnie bym sie tego po nim nie spodziewała.....a potem było już tylko I DA NAAAAA i zaczełam się zasatanawiać czy w podręcznikach z biologii nie powinno sie zrobić poprawki odnośnie pojemności wydechowej płuc, bo inaczejj tego nie potrafiłam wyjaśnić @______@

Iiiii na razie czekam na wakacje, co by sie z chłopakami blizej poznac, więc ja tu jeszzce wrócę :twisted:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 17 maja 2011

Dobra, teraz czas na mnie.
Skupiałam się trzy dni nad tym albumem i stwierdzam( a inni niech sobie mówią , co chcą) ŻE JESTEM ZAKOCHANA :smitten: To subtelny, nastrojowy bum bum bum, zupełnie nie pasuje do chłopaków, ale kogo to obchodzi. Piosenki są piękne, jakby wyjęte z bajki. Ma się wrażenie , że momentami przenosimy się w zupełnie inny świat. Dziwne łupu cupu, piękne głosy, wysokie góry z echem. Normalnie poświata i aureola. Słucham i jakby za oknem padał deszcz, jakby słońce świeciło, jakby wędrowiec szukał świtu, jakby smok szybował ponad chmurami. Nie wiem, jak to zrobili, ale kocham ich jeszcze mocniej :smitten: za to że słychać takie piękne dusze :D
I jak to napisała Ai Tanu chyba powyżej, może się wpasowali w nastrój, a może po prostu to świetny album, nie dla każdego dodam od siebie :kiss:
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 17 maja 2011

Maru pisze: Teledysk - ja tam ich jeszcze nie znam, ale pan główny bohater jest fajne ciacho ^^
MV bajeczne.
Główny bohater to Junhyung, Joker :> głównie rapuje.
Mi się płyta podoba: wolne - ładne, szybsze - fajne, wpadają w ucho.
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 17 maja 2011

Patrzę, że nie tylko ja pokochałam ten album od samego początku. Już myślałam, że jestem już na tyle spaczona na punkcie tego zespołu, że nie dochodzą do mnie żadne argumenty ;p no ale cóż ja poradzę... Jak dla mnie ten album to jest coś pięknego <3 jest utrzymany w takim fajnym klimacie, pogodnym, pozytywnym, jak go słucham (a od wczoraj zdążyłam to zrobić już wiele razy) to od razu mi się humor poprawia.
Podoba mi się to, że nie jest robiony na jedno kopyto, każda piosenka jest inna, przekazuje coś innego. I ta nowa wersja Lightless, genialna po prostu <33

co do MV... to praktycznie zwariowałam na jego punkcie. Lubię klipy z fabułą, tu ona jest i to naprawdę fajnie wykminiona. Podoba mi się ten motyw z tą całą fikcyjną miłością Junhyunga, ale ciekawi mnie, co ta laska napisała na końcu. Znalazł ktoś może jakieś tłumaczenie czy coś?

Ogólnie to jak na razie świruję na punkcie tego ich powrotu, albumu, MV, muszę odczekać kilka dni, emocje opadną, i może wtedy inaczej do tego podejdę? Jak na razie to podoba mi się bez żadnych zastrzeżeń <3
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 18 maja 2011

'Right now I'm writing a story in my happy thoughts, but it's all just a wish.. Still' - coś w tym stylu było napisane na końcu.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 19 maja 2011

Comeback stage
[youtube]FKj65IyzGRs[/youtube]
stroje na MVce wyglądały jak skóra, ale tu? plastik fantastik wtf xD
te ich chude nóżki, nie mogę.

[youtube]iHsiPfF7Uvw[/youtube]
ah nie mogę się nacieszyć, jak dużo Dongwoon śpiewa <33 i kocham improwizkę Yoseoba xD

i backstage
[youtube]AQlPqb011xs[/youtube]
hfdgafkghdag mam ochotę ich wyściskać ;D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 19 maja 2011

Eh no :/

Uzależniłam się totalnie od Fiszjon. To raz.

Dwa - stwierdziłam, że stage nie pasuje do piosenki. Ona generalnie jest ...smutna, tęskna, jak takie pierwsze kropelki szarego deszczu w jesienne dni i to nijak się ma do lateksowych majtek i spodka z Roswell ;_____;

Samo mv- obejrzane drugi raz - sceny 'fabularne' sa świetne, klimatyczne i pasują. Reszta - nie pasuje :/
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 19 maja 2011

W MVce nie mogłam oderwać oczu od DongWoona,który wygląda jak marzenie *_____* I od HyunSeunga - kurde,podoba mi się on w tym kolorze,chyba mu pasuje xD Nad fabułą się nie będę rozwodzić,ogólnie mi się podoba ^^
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 19 maja 2011

Rosia-chan pisze:I od HyunSeunga - kurde,podoba mi się on w tym kolorze,chyba mu pasuje
Naprawdę? O_O ...bo ja nie moge z żalu, jak to biedne dziecko skrzywdzili .....co on im takiego zrobił? ;____; ...chyba nikt na taki kolor nie zasłużył XD

Własnie - akurat jak sie chciałam bitustów nauczyć, to sobie praktycznie wszyscy ciemne strzelili nooo _^_
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 maja 2011

albumu całego jeszcze nie presłuchałam, ale ogólne wrażenia ;d

fikszyn jest super piosenką, choć dla mnie nadal te biciki niepotrebne, dlatego orkiestrowa wersja mmm <3 co do choreo - wydaje mi sie, ze w soomie byla lepsa, ale musze sie prez kilka lajwow jeszcze przypatrzec ;p mv? nooo sceny 'gabinetowe' i sceny sf do siebie nie pasuja kompletnie, choc odzdzielnie mi sie podobaja, gabinetowe maja swoj klimat, sf sa... :rolly: fazowe, ta pustynia, haha... ale no razem? nieee
sam lajw - oh jak oni spiewaja, jaki yoseob na fikszyn sie wydawal wysoooki XD a dongwoon jeszcze nigdy nie byl taki sexualny ;OOOO
w balladce jednak jest kaslniecie, eee, to musi miec jakis gleboki sens powiazany z lyricsami XD ale jak wszyyyyscy pieknie spiewaja, omomo! boje, juz szajny od nich gorzej spiewaja (wstyd mi to mowic)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 19 maja 2011

rikli pisze:w balladce jednak jest kaszlniecie, eee, to musi miec jakis gleboki sens powiazany z lyricsami XD
Junhyung potem rapuje że jest pijany xD
I must be drunk, I think I need to stop drinking
Since the rain is falling, I think I might fall as well
Well this doesn't mean that I miss you, no it doesn't mean that
It just means that the time we had together was a bit sharp
When it's the type of day that you really liked
I keep opening the raw memories of you
Making the excuse that it's all memories, I take a step forward
I don't even make the effort to escape
:rolly:
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 19 maja 2011

Maru pisze:Naprawdę? O_O ...bo ja nie moge z żalu, jak to biedne dziecko skrzywdzili .....co on im takiego zrobił? ;____; ...chyba nikt na taki kolor nie zasłużył XD
Tak mi się właśnie wydaje,że większości się może nie podobać,ALE po pierwsze jest ewidentnie widoczny,po drugie,jak sobie myślę o pozostałych w tym kolorze,to z nich wszystkich i tak mam wrażenie jemu najbardziej on odpowiada
Maru pisze:Własnie - akurat jak sie chciałam bitustów nauczyć, to sobie praktycznie wszyscy ciemne strzelili nooo _^_
No to teraz się odróżniają xD Zresztą i tak lepiej było zacząć od ich starych piosenek przy nauce. Jak zaczęłam od B2ST is the best,to wszyscy wyglądali specyficznie ^^ Było dużo łatwiej niż z MBLAQami (takie mam wrażenie,przypominając sobie teściki Kibou xD )
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 22 maja 2011

Jako że bestie paskudne nie dają mi spokoju i wybitnie domagają się mojej uwagi przypominając się nawet we śnie, to chyba musiałam tu zabładzić ^^

A że śnił mi sie ostatni występ z Music Banku to o nim napiszę - TAAAAk, to to to to to! to te stroje, to ten background do tej piosenki! Jeszcze została tylko nietrafiona choreaografia do zmiany. No bo nie byłabym soba, gdybym nie ponarzekała na choreografię :roll:

Ehhh ...naprawdę ...piosenka rytmiczna, ale płynna- więc błagam, nie róbta panowie choreo, które jest potrzaskane :/ ...naprawde, motyw 'ze zwrotem' prezentuje sie może i efektownie, ale nie tutaj, i razi :/ Taniec pingwina na roztopionym maśle pominę - tu z kolei przesadzili z płynnością... żądam złotego środka ehhh ....

Musiałam chwillllę odpsapnąć, więc postanowiłam troche bliżej poznac chłopaków, więc długo sie nie zastanawiając siegnełam po cos krótkiego i treściwego ....Shin PD :rolly:

Oh! Hyunseung zostanie chyba moim ulubionym sieroctwem, no naprawdęęęę XD To była chyba najbardziej lamerska imitacja żaby jaką słyszałam _^_

Współczuje im serdecznie Doojoona za lidera, ale nie mogłam z kolei nie zwrócic uwagi na takiego zgreda ;p
Zastanawiałam się jaki w rzeczywistości jest Kiki, bo kojarzyłam go tylko z My Princess, ale okazał sie chyba równie kochany (:

Za to Junhyung wyglada na antyentuzjastę _^_ ....

Cięzko mi jeszcze powiedzieć coś o Dongwoonie, oprócz tgo, ze ma bardzo oryginalną urode i problemy z koordynacja wzrokowo-ruchową _^_

A Yoseob ...Yoseob, ty wiesz :wink: eh mała glizda z tendencją do robienia za lożę szyderców, zabawne stworzenie (:

Chyba się polubię z chłopakami ...i przemaluję paznokcie na dark grey (:
ODPOWIEDZ