BEAST (Bestyjki)

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: BEAST (Bestyjki)

Post autor: Kibou » 22 maja 2011

dla tych, którzy wolą wersję orkiestrową Fiction od tej normalnej...
[youtube]HW1iskU35Eg[/youtube]
kurczę, aż zupełnie inaczej się całą MVkę odbiera. ;D

Maru pisze:Współczuje im serdecznie Doojoona za lidera, ale nie mogłam z kolei nie zwrócic uwagi na takiego zgreda ;p
czemu im współczujesz? :rolly:
lololol zgreda :rolly: też byś narzekała mając taką piątkę na głowie xD
ale tak ogólnie to z Yoseobem zasiadają w loży szyderców :rolly:
Maru pisze:Zastanawiałam się jaki w rzeczywistości jest Kiki, bo kojarzyłam go tylko z My Princess, ale okazał sie chyba równie kochany (:
Kiki jest jak Joon, tylko że bardziej słodki i kochany :rolly:
Maru pisze:Za to Junhyung wyglada na antyentuzjastę _^_ ....
Obrazek
Maru pisze:Cięzko mi jeszcze powiedzieć coś o Dongwoonie, oprócz tgo, ze ma bardzo oryginalną urode i problemy z koordynacja wzrokowo-ruchową _^_
taaaaak, jego potykanie się o właśne, dłuuugie nogi jest słodkie xD ogólnie był awkward przed kamerą, tylko teraz ostatnio się jakoś rozbestwia
Maru pisze:A Yoseob ...Yoseob, ty wiesz :wink: eh mała glizda z tendencją do robienia za lożę szyderców, zabawne stworzenie (:
UBÓSTWAM jak robi za lożę szyderców (piękne określenie, doprawdy <3) to kładzie taki kłam jego słodkiemu wyglądowi ;D

Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 22 maja 2011

Kibou pisze:kurczę, aż zupełnie inaczej się całą MVkę odbiera. ;D
Aha, teraz to juz nie wyrabiałam z żalu nad układem -_- on jest tak bezsensowanie rozmachany, że az przykro :/
A szkoda, bo mógłby pieknie dopełnic całości, gdyby był bardziej plastyczny ....nie ta piosenka ...ostatni raz byłam tak wkurzona na choreografie chyba przy emblakowym igreku -_-

I nie podoba mi sie wersja orkiestralna - źle pozgrywali te instrumenty, wyszło kiczowato wg mnie ...jak juz orkiestra to orkiestra na całego, a nie po połowie... :roll:

Generalnie to Fiszjon zeżarło mi mózg _^_
Kibou pisze:czemu im współczujesz?
Bo widać, że jest ambitny i raczej nie lubi przegrywać,a taka osoba na stanowisku lidera potrafi ludzi zajechać _^_ Ale z drugiej strony kojarze go bardziej ze stylu 'whatevaaaaa" _^_
Kibou pisze:Kiki jest jak Joon, tylko że bardziej słodki i kochany
Juz sie ciesze na takie cukierki (: Kiki po princessie ma u mnie ten plus, że kojarzy mi sie z napojem bogów, za jaki uważam mleko z miodem - takie słodkie i cudownie ciepluchne ^_______^
Kibou - ten gif :rolly:
Błagam nie mówi mi, że miałam rację _^_ on czasem zrzuca maske smerfa marudy pradwa? XD

A co do Yoseoba jeszcze, to zauwazyłam, ze lubi być w centrum uwagi i ma zadatki parodysty .... :wink:

<Chce juz wakacjeeeee ;_____;>
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 22 maja 2011

Kibou pisze:dla tych, którzy wolą wersję orkiestrową Fiction od tej normalnej...
[youtube]HW1iskU35Eg[/youtube]
kurczę, aż zupełnie inaczej się całą MVkę odbiera. ;D
taaak, zupełnie inaczej, tym razem mamy tragiczną piosenkę o wyginięciu pingwinów i innych zagrożeniach cywilizacyjnych takich jak efekt cieplarniany <pustynia te sprawy> czy atak alienów <spodki itd.> Oczywiście dzielny naukowiec Dexter Junhyung postanowił sie podzielić swymi przemyśleniami pisząc futurystyczną knigę, która jak widzieliśmy wielce wzruszyła jego prawie blond pannę. < :rolly: >
Kibou pisze:
Maru pisze:Współczuje im serdecznie Doojoona za lidera, ale nie mogłam z kolei nie zwrócic uwagi na takiego zgreda ;p
czemu im współczujesz? :rolly:
lololol zgreda :rolly: też byś narzekała mając taką piątkę na głowie xD
ale tak ogólnie to z Yoseobem zasiadają w loży szyderców :rolly:
a ja bezczelnie szydzę z loży :rolly:
Kibou pisze:
Maru pisze:Za to Junhyung wyglada na antyentuzjastę _^_ ....
Spoiler! Obrazek
:rolly: :rolly: :rolly:
on ma po prostu głęboki wyraz myśliciela :rolly: :rolly:

nic nie napisałam dotąd, natchnął mnie ten post. ale nie chce nic pisać bo: a) zjechałabym bisty b) wychwaliłabym pod niebiosa bisty.

A tak? po prostu kocham bisty <3 :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 22 maja 2011

Maru pisze:Bo widać, że jest ambitny i raczej nie lubi przegrywać,a taka osoba na stanowisku lidera potrafi ludzi zajechać _^_ Ale z drugiej strony kojarze go bardziej ze stylu 'whatevaaaaa" _^_
nie nie nie ^^
on jest maniakiem wszelkich sportów dlatego był taki zły w czasie tego programu, bo w sumie bisty to takie pipy potykające się o własne nogi i to go trochę frustrowało tam. :rolly:
a tak ogólnie to jest dla nich ogromnym wsparciem bardziej, a nie pcha ich wszędzie i wymaga niemożliwego. ^^
Maru pisze:Kibou - ten gif :rolly:
Błagam nie mówi mi, że miałam rację _^_ on czasem zrzuca maske smerfa marudy pradwa? XD
oczywiście że tak ;D chociaż marudzenie to jego ulubiony sport chyba hahaha ale wiesz, jak to mama - musi pomarudzić xD
ale ten gif mi tak mega podpasował, nie mogłam się powstrzymać. ^^
taaak, zupełnie inaczej, tym razem mamy tragiczną piosenkę o wyginięciu pingwinów i innych zagrożeniach cywilizacyjnych takich jak efekt cieplarniany <pustynia te sprawy> czy atak alienów <spodki itd.> Oczywiście dzielny naukowiec Dexter Junhyung postanowił sie podzielić swymi przemyśleniami pisząc futurystyczną knigę, która jak widzieliśmy wielce wzruszyła jego prawie blond pannę. <:rollyz:>
ej ale Junhyung jest czarodziejem przecież ._.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 22 maja 2011

Kibou pisze:
taaak, zupełnie inaczej, tym razem mamy tragiczną piosenkę o wyginięciu pingwinów i innych zagrożeniach cywilizacyjnych takich jak efekt cieplarniany <pustynia te sprawy> czy atak alienów <spodki itd.> Oczywiście dzielny naukowiec Dexter Junhyung postanowił sie podzielić swymi przemyśleniami pisząc futurystyczną knigę, która jak widzieliśmy wielce wzruszyła jego prawie blond pannę. <:rollyz:>
ej ale Junhyung jest czarodziejem przecież ._.
a nie Yoseob był czarodziejem, powiedział magiczną formułkę i panna Junhyunga się rozpłynęła? :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 24 maja 2011

Azzel pisze:a nie Yoseob był czarodziejem, powiedział magiczną formułkę i panna Junhyunga się rozpłynęła? :rolly:
no oni obaj są czarodziejami! przecież Junhyung się teleportował na końcu!

dobra, tak dla tych którzy nie wiedzą o czym my w ogóle bredzimy
Obrazek
:rolly:

ah i przy okazji, Maru, Junhyung potrafi się uśmiechać i ostatnio nawet coraz częściej to robi, co mnie cieszy niezmiernie <3
Obrazek

edit:
jest practice video, yo!
[youtube]ONemCzJHjsw[/youtube]
prepix się pobawił za bardzo w edytowanie moim zdaniem, ale uh bisty <3

ah ah no i Simon & Martina!
[youtube]b-EC8tY3saU[/youtube]
crying, oni są cudowni ;D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 24 maja 2011

ja nie powiem - wersja limitowana ma przegiętą cenę na max XD

Zwykła kosztuje 16$, a specjalna 50$ za.... koszulkę, 3 przypinki i parę fot....... cóź no jak dla mnie to trochę mało, żeby dać 3x więcej... XD Ale fanki i tak się rzucą XD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 maja 2011

lol 50$? ;DDDD
myślałam, że do 25 będzie kosztować, skoro tylko to dodają... whatevs ;D ja i tak wolę fotki z podstawowej wersji. w tej limitowanej jakoś Bisty się spinają za bardzo :rolly:

Ai tak czekała na japońskich szajniów a tu Bisty wyszły xD
[youtube]5xe0JqSFF-o[/youtube]

lololol nie wiem od czego zacząć.
w ogóle... jaaaa zero entuzjazmu i energii, która w sumie jest w tej piosence. mam wrażenie, że zaraz padną na mordki ze zmęczenia... smutno mi z tego powodu. ale pewnie nie odpoczną sobie w najbliższym czasie, eh.

autotune mnie zabił, nie wiem czy jest go więcej czy jest bardziej perfidny niż w kor wersji, ale normalnie :rolly:
podoba mi się japoński Dongwoona i Doojoona. i Yoseoba partia w refrenie jest fajna i fajnie brzmi ;D bo Kiki na początku to po prostu aaaaaaaa dosyyyyyyć! xD nie wiem czy to przez ten autotune czy co...
wstawki Junhyunga, lulz, JUŻ myślałam, że będzie rapował po japońsku... ale nie xD

no i ładnie wyglądają, ładnie... tylko brakuje mi platyny Yoseoba do tej piosenki ;D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 27 maja 2011

Ja tam dopiero odkryłam teledysk perełkę :rolly:

Tak tak, natrafiłam na Mystery ..Mys-curry? _^_

Taaaaak, tam jest dopiero i fabuła, i genialne zdjęcia, scenografia ...jest też _^_

I jak ogladałam making of to sie posmarkałam ze smiechu :rolly:

Tylko nie bardzo kumam koncept Junhyunga ....ale ten parasol i okularki zwędzone z zestawu małego chemika na pewno mają jakiś większy sens...

Przeglądałam tak sobie ostatnio jeszcze jakieś foty i ..lol.. jakie z nich niezłe camwhory są :rolly:

...Tak wiem, wszysycy już to widzieli i znają, ale dajcie mi sie pozachwycać znaleziskiem _^_ już sobie ide ..... :ashamed:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 maja 2011

Maru, LOOOOOL padnę zaraz xD wiesz, że właśnie chciałam Ci to wysłać, bo sama dosłownie przed chwilą skończyłam oglądać ten odcinek BEAST Almighty :rolly:

zapomniałaś wspomnieć GENIALNEGO aktorstwa Dongwoona :rolly:

o jezu nie mogłam, jaki tam chaos był, wszyscy się darli, każdy przez każdego :rolly: no kocham ich, no.
w ogóle scenariusz mistrz, Junhyung powinien dostać Oskara.

ogólnie to live'ów nie wrzucam, ale ten... ten live jest flawless, sceneria jest boska, ujęcia są boskie, no i bisty w ich najlepszym wydaniu tylko mogli ich inaczej ubrać ;D
[youtube]CaJNssfknNg[/youtube]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 28 maja 2011

Kibou pisze:zapomniałaś wspomnieć GENIALNEGO aktorstwa Dongwoona
Nie no ja byłam święcie przekonana, że on tam naprawdę łka nad tą miską, to cierpienie było taaaakie przejmujące XD

Ale to pewnie pominełam go przez Yoseoba XD Jego urocze trzepotanie stópkami przesłoniło mi resztę _^_

A co do live'a - mnie w ogóle to nie ruszyło :/ eee-eee, nieee ..najlepszy był ten z 20.05 z music banku, w garniakach i było niebieskooooo *_____* ....bo własnie ta piosenka ma kolor niebieski (: i tamten klimat i tamta sceneria zimnej elegancji bardziej do mnie przemawiała niz opuszczona fabryka O_o
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 03 cze 2011

tak sobie potęskniłam coś za bistami no i ogólnie za miłością do nich i w ogóle, eh <3
[youtube]lMKEvwW8D5k[/youtube]
kocham omylnego Godwoona chyba <3 nie, przepraszam, kocham ich wszystkich, a jak słucham ich przy tych radyjnych piosenkach - kocham ich głosy i to że w sumie mimo potknięć potrafią zaśpiewać i tak super <3 tak. jestem fangirlem.
A co do mys-curry xP szczerze to mnie tylko zastanowił strój boga, ale w sumie... Godwoon ma prawo, huh, teledysk to w sumie piękno w czystej formie, poproszę częściej boską osobistość na głównego bohatera teledysków, żal marnować talent.

//po napisaniu tego wszystkiego w sumie zapomniałam dodać że i tak kocham najbardziej JunHyunga, aż mi wstyd było ze nie padło tu jego imię ani razu, poprawiam się xD//
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 03 cze 2011

Azzel pisze:tak sobie potęskniłam coś za bistami no i ogólnie za miłością do nich i w ogóle, eh <3
kocham omylnego Godwoona chyba <3 nie, przepraszam, kocham ich wszystkich, a jak słucham ich przy tych radyjnych piosenkach
HA! Akurat wczoraj natrafiłam na tą biedna lamę :rolly: Aż biedak schował buźke w łapki oh jej ^^ I ten dziki zaciesz Yoseoba _^_ < to mnie chyba najbardziej rozwaliło>
Azzel pisze:szczerze to mnie tylko zastanowił strój boga, ale w sumie...
Chodzi ci o podwórkowy dresik czy stylizację na maharadżę? _^_

Właśnie się zastanawiałam co by było gdyby na przykład na Bjutiful nie starczyło funduszy. Chyba chce kolejną niskobudzetówkę :D

Azzel pisze://po napisaniu tego wszystkiego w sumie zapomniałam dodać że i tak kocham najbardziej JunHyunga, aż mi wstyd było ze nie padło tu jego imię ani razu, poprawiam się //
Mnie Junhyung-hyung póki co najbardziej zaintrygował chyba (: I mam z nim niezły problem, bo o ile Yoseoba na przykład da się rozpoznać cokolwiek z nim nie zrobią, to Junhyunga fryzura chyba najbardziej zmienia, i na niektórych zdjęciach z róznych okresów to wygląda jak zupełnie inny człowiek. A jego grzyweczka teraz jest uauuu i mrauu, jak mu tak łoczka tylko ledwo wystaja spod niej ^^

I on się tak cudownie po dziecięcemu śmieje ^____^

W ogóle to ŻĄDAM założenia bitustowej galerii, O!

I co ja jeszcze chciałam? A no cieszy mnie że moje nowe słoneczka wygrywają, bo im się należy (;
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 03 cze 2011

to jeszcze ja się odezwę.... troszeczkę
bo został mi pokazany teledysk Fiction i .... o mamusiu .... nie poznałam tych chłopaków, których ja łaczyłam tylko z piosenką Beautiful.... było to miłe zaskoczenie, że chłopaki skończyli już szkołę .... ;)
więc spróbowałam posłuchać albumu .... jak dla mnie miłe dla ucha .... choć porywa nadal tylko Fiction - ale najbardziej sam początek .... on jest taki Big Bangowy hi hi.... /a może to ja już wszędzie widzę Bangów :mrgreen: /
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 03 cze 2011

Maru pisze:HA! Akurat wczoraj natrafiłam na tą biedna lamę :rolly: Aż biedak schował buźke w łapki oh jej ^^ I ten dziki zaciesz Yoseoba _^_ < to mnie chyba najbardziej rozwaliło>
lol to było słodkie! ;DD Doojoon potem jak go przytulił <3
Maru pisze:W ogóle to ŻĄDAM założenia bitustowej galerii, O!
OTL założyłabym, ale mam egzamy i nie mam czasu wgrywać 43128789362768496 zdjęć na photobucketa :rolly: wszystko mam na tumblrze ;D

w ogóle, call me genius, odkryłam nie dawno, dlaczego b2st czyta się jako beast ;D bo 2 w koreańskim czyta się jako 'i'
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Obrazek

dobra, czym by Wam tu zarzucić fajnym... może porozmawiamy o związkach, kissach i hugach? :rolly:

[youtube]kMv58Ja_2-0[/youtube]

tłumacznie chowam ;D
Spoiler! MC: I’m sure that all of you guys would’ve already had experience in kissing but… I guess I’d like to ask if any of you guys have had any back-hug experiences?
Junhyung: Hmm… back hug…
MC: To tell you the truth, back hugs are… Well, have you guys had any experience?
< LOL at yoseob laughing because junhyung kept accidentally cutting her off aw cutie haha >
Junhyung: Of course i have…
MC: Ah, you do? I see…
Gikwang: Ooh! You’re the only one who has back-hugging experience!
Junhyung: Well uh, why wouldn’t I have this kind of experience! When I was in school…
MC: You better not end the story by saying something like “Guess who it was!”
Junhyung: When I was dating my ex-girlfriend, her appearance from behind was so beautiful… There were often times that I wanted to hug her from behind like that…
MC: So you did it? You hugged her from behind?
Junhyung: That’s right…
MC: Wow, you’re so charming!

[ 0:38 ]
MC: So how about people who have kissing experience! Kiss!
Hyunseung: Me!
MC: Tell me about the memory of your first kiss! Or you could tell me about the sorrow of your last kiss…?
Hyunseung: It’s been a really long time since my last kiss… So long ago, I can’t even remember… My first kiss though… it was at… uh… well it was at my girlfriend’s apartment… the stairs…
MC: Ah, stairs outside of the apartment. Yeah, that’s a popular place for first kisses
Hyunseung: We didn’t know where else to do it

[ 1:06 ]
MC: When it comes time for a first kiss… I feel like this is the same for both guys and girls… didn’t you guys feel nervous and a little worried? Right? How did you feel Hyunseung-ssi?
Hyunseung: You know when the palm of your hands are like…. and you have to wipe them off…
MC: Yeah, that’s right! Your palms start to sweat….
Junhyung: But the thing about first kisses though… Most of the time, you don’t know when the first kiss will be, isn’t that right?
Junhyung: I mean, if you knew when it would be… You would prepare for it by brushing your teeth extra or something… But it’s something you can’t predict I guess…
MC: Haha I guess that’s true. Although you can’t predict it, you can still plan for it… can’t you?
Junhyung: Plan for it? I don’t feel like I would plan for it… I think I would be more spontaneous…
MC: If it’s the right moment? Like… You would be thinking about it when the right moment comes?
Junhyung: Right… That’s right…

[youtube]WpSuCy5H-iw[/youtube]
Interviewer: amongst you guys, who would announce dating to the public first?

*Everybody points to junhyung*
Junhyung: If I get to have a girlfriend in the future, I might think of announcing it.
Interviewer: Naaaaah, just announce it now.
Junhyung: Naaah not today.. I.. I.. I MEAN…
*Everyone* O.O

no i lol Junhyung
[youtube]Hbtu58v_0NA[/youtube]
ODPOWIEDZ