BEAST (Bestyjki)

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: BEAST (Bestyjki)

Post autor: Mina » 26 paź 2013

Ooooooooooo podoba mi się

Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 28 paź 2013

bym się rozpisała, ale jestem zbyt zajęta bronieniem HS na międzynarodowych forach :rolly:
ogólnie to :fav: :fav: :fav:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 01 lis 2013

Piosenka bardzo mi się podoba no i potem się zaczęło od podobieństwa do klipu Rihanny, po sutek Hyuny ,zastanawaim się jakim cudem oni to wychwycili kiedy to nawet nie jest jedna sekunda , taniec itp
Teraz jedni bronią drudzy odwrotnie.
I tak mam nadzieję że zgarną jakąś nagrodę na ten utwór

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 17 gru 2013

uzależniające :)

Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 13 cze 2014

Bisty wracają no i jakkolwiek mam mieszane odczucia, to zapowiedzi są interesujące (przynajmniej nie jest to taniec w pudełku)

wypuścili pre-release. Taka tam kolejna piosenka, ale teledysk kreatywny i pasujący do słów.
za mało Doojoona xD

i zapowiedzi do głównego utworu~~~ Zapowiada się jakaś fabuła :)

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 cze 2014

Tym mini Junhyung kolejny raz udowadnia, że ma naprawdę wielki talent kompozytorski (nie to co żenująco promowany na kompozytora GD, który tam mało co komponuje bo i tak wszystko przez Teddy musi przejść :P ) - promo jest dość świeże jak na kpop - po totalnej klapie jaką był 2 full album, tym mini znów chyba wrócą na 2 miejsce w mojej liście boybandów xD

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 16 cze 2014

No more nie podoba mi się za bardzo ale ich promo jest dobre. NIe spodziewałam się że mi się spodoba a wczoraj słuhałam tego bez końca. Szczególnie podoba mi się sam początek

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 16 cze 2014

lnsdknvslvk
szczerze mówiąc brakowało mi w kpopie promo, które by się tak wkręcało :D teraz jest u boybandów jakiś trend na piosenki typu badass / angsty / mature /cool przy których się nie da pobawić a dzisiaj cały dzień przy tym skakałam :D
We up też jest niezłe i smexy. Też porywa.
Ogólnie bardzo mi się podoba :smitten: Jedyne zastrzeżenie mam do No more (tak, zawsze hejtuję ballady) bo jest takie smętne. Ale z drugiej strony bardzo podobają mi się 'przekaz' (i znowuż - bo jest taki smętny i poruszający!!! xD). I dość kreatywny klip jak na kpop. No chyba jednak jest więcej plusów niż minusów
History to ta lepsza ballada na płycie imo.

Cieszę się tylko, że moje Beastyje wróciły, ale nie wiem czy zakupić białą czy czarną płytę. Może sobie pozwolę na dwie z racji niezakupionego HTLHTL ^^ (które było złe i sam Junhyung przyznał, że robił tą płytę w nawale pracy z dramą, przemęczeniu i odmawiał pisania piosenek nawet jak go Cube naciskało ^^ nie powinni wtedy wracać jak nie byli gotowi. Teraz widać jaką różnicę robi dobrze przygotowany album)

ah i jeszcze jedno. Jestem ciekawa jak sobie poradzą z choreo. Kurczę, nie myślałam, że jeszcze zobaczę ich w takim wydaniu.
Ten znak V co robią przy słowach 'Good luck baby good luck to you ' wygląda mi na sarkastyczny jakby naprawdę chcieli jej pokazać środkowy palec :crazy: a może to ja przesadzam ^^

ODPOWIEDZ