ZE:A (Children of Empire)

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nashirah » 24 sty 2010

A co tam, jak już przetłumaczyłam artykuł to odgrzebię ten temat. :'D

ZE:A: World-famous designer Lee Joo Young debuts in Korea!

Obrazek

9-member rookie group ZE:A (Children of Empire) wore world-famous designer Lee Joo Young's clothes on Inkigayo's stage tonight.

ZE:A performed their debut song "Mazeltov" on SBS Inkigayo stage on 24th January. They wore clothes designed by Lee Joo Young to show more of their manly and funky style.

Lee Joo Young is responsible for American rockstar Marilyn Manson's clothes for the music video from "Eat me drink me" album, as well as the production of his jacket costumes for the world tour. He's also famous for supporting designs for Lady Gaga and Black Eyed Peas.

It's the first time that a major designer star, Lee Joo Young, helps a rookie group from his home country. Lee Joo Young saw ZE:A's concept and style and will actively continue to support it.

On the other hand, ZE:A finished their second week of promotions for their debut single "Mazeltov", appearing on various TV and radio shows, and will continue to promote it.

Przekład: mój, ale już mi się na polski nie chciało, wybaczcie. xDDD

[img]http://i177.photobucket.com/albums/w219/nashthewitch/forthemusic.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nashirah » 31 sty 2010

Olano mnie T___T.

OK to parę njusów:

- w dzisiejszym Inkigayo chłopaki mieli na sobie ciuchy współtworzone przez wspomnianą wcześniej Lee Joo Young i EVISU (*___* polecam wygooglać "Evisu Yunho" albo "Evisu Siwon" lol)
- Jung Heechul został wybrany jako jeden ze stałej obsady nowego, debiutanckiego talk-show Park Myung Soo
- lider Junyoung, Hyungsik i magnae Dongjoon pojawią się w Idol Magnae Rebellion 6 i 13 lutego

^____________^

Zapowiedź Magnae Rebellion:
<333
Dongjoon podnosi Junyounga, a potem Junyoung siłuje się na ręce z G.O... NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.

[img]http://i177.photobucket.com/albums/w219/nashthewitch/forthemusic.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 31 sty 2010

oh. OH! <3
też się nie mogę doczekać~! <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Minseo
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Minseo » 10 lut 2010

Eee tam...mimo, że MV jest mieszanką paru innych teledysków, a tekst piosenki jest dość...dziwny, to i tak się uzależniłam xD No, ale ja tak zawsze mam, chyba muszę iść na odwyk w końcu ^^ Zauważyłam też małe potknięcie Si Wana, kiedy robili na zmianę te krzyżykowe kuce (chyba nie umiem tego inaczej wytłumaczyć ^^) no i ponoć Kwang Hee baaaardzo lubi stalkować Si Wana x3

[img]http://i606.photobucket.com/albums/tt147/LadyMinai/wooyoungsinging.gif[/img]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 22 mar 2010

http://www.youtube.com/watch?v=2wnwDD-L ... r_embedded
RECYDYWA~! zajechało mi Crows Zero. tylko Ogura brak... ;_;
w każdym bądź razie, w sumie nic szczególnego. może będzie wielkie WOOOOOOOOOOOAAAAAAAH jak wyjdzie full mv? ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 24 mar 2010

singiel wyszedł:
Tracklist:
01 Intro
02 하루종일 (Original Ver.)
03 Man 2 Man

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 24 mar 2010

oh~!
same miłe rzeczy mnie spotykają, po wejściu na doki po 1,5 godzinnej przerwie ;D
biorę, biorę ofc.
zobaczymy, co tam emiraty wymodzili. ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 25 mar 2010

All day mimo, że zajeżdża z lekka Haru Haru BigBangów - i z melodii, i teledysku, to mi się podoba.
Reszta przeciętna... według mnie oczywiście.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 25 mar 2010

no~ taki biedny ten ich album. mv jeszcze tak w miarę, nawet fajnie mi się oglądało. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 25 mar 2010

w końcu coś, co mi się u nich podoba! dobrze, ze tym kawałkiem promują singiel, bo reszta jest przeciętna. tak własciwie to nawet nie wiem, jak to sie nazywa, bo mam ślaczki i znaczki, ale mniejsza, słucham i tak (mazeltova nie mogłam ścierpieć, uh, syntezator ;/) i słodki magnae w teledysku <3

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 25 mar 2010

bleee... monotonny ten MV, po 30 sekundach miałam ochotę go wyłączyć, po czym stwierdziłam, że musi coś się stać... po czym do końca się rozczarowałam. A piosenka, to sama końcówka mi się podoba... ale fakt, lepsze to od Mazeltova.

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 25 mar 2010

nie wiem czemu mnie mv nie powaliło o_O nawet w wymalowanych bójką buziach są za ładni, wtf ;P i w ogóle takie coś... nie wiem. za dużo ludzi tam jest! XD piosenka coś czuje wpadnie w ucho, singla zaraz zassiem i obaczym. ciekawe co to na lajwach pokaza
i dopiero raz przesłuchałam songa promocyjnego, ale chyba tam strasznie dużo grupowo śpiewają i mało słychać poszczególne wokale? musze sie jeszcze przysłuchać ;O

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 25 mar 2010

No mi też się mv nie podobało. . . takie chaotyczne i w ogóle moim zdaniem słaby montaż. . . taaaak i melodia niemal jak Big Bangowa xP Chociaż ja tam jeszcze 'Saturday night' Son Dam Bi słyszę :P
Nie wiem . .. może po ntym przesłuchaniu faktycznie wpadnie w ucho i nie będzie wyboru~ ale jak narazie . .. i baaaardzo dziiiiiwna jest ta druga piosnka ;ooooooo

musiałam to w końcu napisać - Twoje kropki ". . ." mnie rozwalają XD

Obrazek
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 25 mar 2010

ja jestem bardzo ciekawa jak im to wyjdzie na zywo... musze przyznać, ze dawno nie czekałam na comeback stage XD chce juz szajnie ;___;

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 25 mar 2010

i w ogóle takie coś... nie wiem. za dużo ludzi tam jest!

no ja nie ogarniałam kto należy do emiratów, a kto nie XD

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
ODPOWIEDZ