C.N.Blue

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 01 mar 2010

ja jej osobiście nie lubie, ale to pomine... ona jest taka SZTYWNA zawsze D: i pewnie bedzie sie tam tylko slodko usmiechac i nic nie mowic, wszyscy stwierdza, ze to slodkie i w ogole wtf o_O serio fajnie, ze yonghwa w tym bedzie, ale z nia? nie mogli kogos bardziej funny wziasc? ;_; chyba, ze ta zośka nagle sie zmieni niczym minho, lol
No Rikliś z doświadczenia to ja wiem, że tej co nie pozwalaja się odzywać to jest bezdennie tępa ale ma wadę wymowy :shock: stawiajcie na co chcecie.

nie ,nie uważam, żeby dziewczyna nic nie mówiła i to było słodkie, bo 6 latkę się wtedy prowadzi do logopedy albo psychologa :D dlatego wkurza mnie ta mentalność koreańskich ciotek z girlsbandów. dopóki i ch nie widzę to mogę słuchać. :D

wiem wredna jestem :D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 06 mar 2010

We Got Married z Yonghwą i laską z SNSD.
(pozostałe części zsubowane są po prawej, ofc ^^)
aaaaaah! YongHwa jest TAAAAAAAAAAAAAKI uroczy tutaj! kurczę, siedzi mi w głowie on jako ShinWoo i to źle, bo przecież on ma całkiem inny charakter niż jego bohater w YaBie xD
bardzo fajnie się tu zachowuje. tylko ta laska jakaś aspołeczna, 'yea' w kółko powtarza O.O a on próbuje ją jakoś rozkręcić... eh, ciężko mu będzie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 06 mar 2010

Oglądam sobie to w ramach przerwy, bo zaraz mi mózg wyparuje i moim zdaniem YH w ogóle nie przypomina Shin Woo :D Ale jest dosyć zabawny :) Dziewczyna za to kompletnie taka jak ja- zorganizowana, oapnowana, nawet pytania spisała :D

Mam do co bardziej zorientowanych: kim jest ten facet który komentuje w studio i który ciągle mówi jak dobrze zna tę dziewczynę i reszta się z niego nabija> To jakiś prezenter po prostu czy ktoś znany?

EDIT
Kurcze, YH przy niej to jakiś sucker normalnie... on jej tu o Bon Jovi a ona z Ban Ki Moonem wyskakuje :D A ten jest tak przerażony że tylko sie śmieje z niedowierzaniem :D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 06 mar 2010

Eggie, chyba Ci chodzi o Jinwoona z 2AM.

Właśnie. YH wcale nie przypomina Shin Woo! Nie pije herbaty, nie czyta ksiażek, nie zapina pasów.
SeoHyun by chyba każdego onieśmieliła, ciągle odpowaidając: "Taak".
Haha, YH nawet nie mógł się rozśpiewać, bo go wciąż rozpraszała ta sytuacja.
O losie, a jak powiedziała o tych żółtych rękach po mandarynkach--> :lol:

Trochę się boję tej myśli, ale YH przypomina mi jakby Narimiyę z etapu "Stand up!". Ma podobny kształ buzi i też się tak krzywił śmiesznie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Zgadzam się, on nawet nie wygląda jak w YaBie... Moze to i dobrze ale z drugiej strony kompletnie burzy mój jego wizerunek. Nie to zebym go nie lubiła, w sumie to on mnie ani ziębi ani grzeje, to do postaci którą grał mam sentyment, ale kontrast między rzeczywistością i scenariuszem jest straszny :D Chyba będę to oglądać w wolnych chwilach, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Dziewczyna jest paskudna, ale dziwnie mi do gustu przypadła.. słodko naiwna :D No i mam wrażenie zamiast przebimbać wszystko, ma jakiś plan (na zycie etc.. :P). A YH to po prostu musi być straszny jajcarz i tyle :)

Możliwe, że ten Jiwoon, zaraz obaczję, bardzo ładnie sie prezentuje :) Kto wie, może zainteresuje sie i tym zespołem :P
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 06 mar 2010

To może nie chodziło o Jinwoona, chyba, że nie patrzyłaś na nos.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

No ten rudy, co na środku siedzi... To on, niejaki Jiwoon, już porównałam ze zdjęciami :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 15 mar 2010

Mam bardzo poważne pytanie związane z potrzeba nieciepriąca zwłoki ;) Czy ktoś wie gdzie można znaleźć zsubowane Making the Artist z C.N.Blue? Przekopałam YT i po za francuskimi i vetnamskimi subami nie ma nic - oryginalne forum też ogarnełam i sa tylko rawy... ech a moja faza na nich przeżywa rozkwit... A może ktoś był taki genialny że sciagał filmy z YT i mógłby się podzielić ?
Prooooszę :puppy:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 mar 2010

na omonie nie ma zaś tego? kurde, ciężka sprawa, jak nawet oficjalne nie ma... o_O i myśle, że moje zdolności googlatorskie nie przewyższają Twoich, więc no...
a gdyby ktoś miał jednak namiary to mnie to może również zainteresować ;P
(a tymczasem czas sie pozbijać ze słodkich ziemniaczków :rolly:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 18 mar 2010

jak mi sie bardzo podoba to jak Min Hyuk gra to po jego twarzy widac jaka mu to frajde sprawia ze uderza se w te bębenki xD <33

słownictwo, misiu ;p
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 20 mar 2010

evelinux pisze: słownictwo, misiu ;p
rikliś jakie to słodkie <3 u my mode :hug:

wyszedł japoński albumik ^^

Thank U (japanese)
Obrazek
01 Intro
02 Let's Go Crazy
03 Love Revolution
04 Wanna be Like U
05 Never too late
06 Now or Never
07 voice
08 Just Please
09 Y, Why…
10 Teardrops in the Rain
11 One of a Kind
12 a.ri.ga.tou.
http://www.mediafire.com/?mtiyd10guqt
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 20 mar 2010

uhh same stare przeboje + arigatou.. innymi slowy trzeba sciagnac i powywalac to co juz mam z porzednich albumow..
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 20 mar 2010

evwlinux, ale ten album to same wersje japońskie są, na wcześniejszych minialbumach były angielskie. [no i ostatni koreański]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 20 mar 2010

hmm ze niby Now or Never po japonsku?? heee?? moment bo mnie to zaczyna przerastać..

Szi en blu xD kocham ja to mówią
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 06 kwie 2010

daydreamer4 pisze:Mam bardzo poważne pytanie związane z potrzeba nieciepriąca zwłoki ;) Czy ktoś wie gdzie można znaleźć zsubowane Making the Artist z C.N.Blue? Przekopałam YT i po za francuskimi i vetnamskimi subami nie ma nic - oryginalne forum też ogarnełam i sa tylko rawy... ech a moja faza na nich przeżywa rozkwit... A może ktoś był taki genialny że sciagał filmy z YT i mógłby się podzielić ?
Prooooszę :puppy:
Ja znalazłam, ja! XD Mam nadzieję, że prośba nadal aktualna :P proszę oto link do making the artist XD http://rapidscan.me//list.php?q=[EngSub ... &filter=on
Na tej stronie można znaleźć także wiele innych klipów. XD
ODPOWIEDZ