C.N.Blue

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 01 mar 2010

ja jej osobiście nie lubie, ale to pomine... ona jest taka SZTYWNA zawsze D: i pewnie bedzie sie tam tylko slodko usmiechac i nic nie mowic, wszyscy stwierdza, ze to slodkie i w ogole wtf o_O serio fajnie, ze yonghwa w tym bedzie, ale z nia? nie mogli kogos bardziej funny wziasc? ;_; chyba, ze ta zośka nagle sie zmieni niczym minho, lol

No Rikliś z doświadczenia to ja wiem, że tej co nie pozwalaja się odzywać to jest bezdennie tępa ale ma wadę wymowy :shock: stawiajcie na co chcecie.

nie ,nie uważam, żeby dziewczyna nic nie mówiła i to było słodkie, bo 6 latkę się wtedy prowadzi do logopedy albo psychologa :D dlatego wkurza mnie ta mentalność koreańskich ciotek z girlsbandów. dopóki i ch nie widzę to mogę słuchać. :D

wiem wredna jestem :D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 mar 2010

We Got Married z Yonghwą i laską z SNSD.
(pozostałe części zsubowane są po prawej, ofc ^^)
aaaaaah! YongHwa jest TAAAAAAAAAAAAAKI uroczy tutaj! kurczę, siedzi mi w głowie on jako ShinWoo i to źle, bo przecież on ma całkiem inny charakter niż jego bohater w YaBie xD
bardzo fajnie się tu zachowuje. tylko ta laska jakaś aspołeczna, 'yea' w kółko powtarza O.O a on próbuje ją jakoś rozkręcić... eh, ciężko mu będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 mar 2010

Oglądam sobie to w ramach przerwy, bo zaraz mi mózg wyparuje i moim zdaniem YH w ogóle nie przypomina Shin Woo :D Ale jest dosyć zabawny :) Dziewczyna za to kompletnie taka jak ja- zorganizowana, oapnowana, nawet pytania spisała :D

Mam do co bardziej zorientowanych: kim jest ten facet który komentuje w studio i który ciągle mówi jak dobrze zna tę dziewczynę i reszta się z niego nabija> To jakiś prezenter po prostu czy ktoś znany?

EDIT
Kurcze, YH przy niej to jakiś sucker normalnie... on jej tu o Bon Jovi a ona z Ban Ki Moonem wyskakuje :D A ten jest tak przerażony że tylko sie śmieje z niedowierzaniem :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 mar 2010

Eggie, chyba Ci chodzi o Jinwoona z 2AM.

Właśnie. YH wcale nie przypomina Shin Woo! Nie pije herbaty, nie czyta ksiażek, nie zapina pasów.
SeoHyun by chyba każdego onieśmieliła, ciągle odpowaidając: "Taak".
Haha, YH nawet nie mógł się rozśpiewać, bo go wciąż rozpraszała ta sytuacja.
O losie, a jak powiedziała o tych żółtych rękach po mandarynkach--> :lol:

Trochę się boję tej myśli, ale YH przypomina mi jakby Narimiyę z etapu "Stand up!". Ma podobny kształ buzi i też się tak krzywił śmiesznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Zgadzam się, on nawet nie wygląda jak w YaBie... Moze to i dobrze ale z drugiej strony kompletnie burzy mój jego wizerunek. Nie to zebym go nie lubiła, w sumie to on mnie ani ziębi ani grzeje, to do postaci którą grał mam sentyment, ale kontrast między rzeczywistością i scenariuszem jest straszny :D Chyba będę to oglądać w wolnych chwilach, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Dziewczyna jest paskudna, ale dziwnie mi do gustu przypadła.. słodko naiwna :D No i mam wrażenie zamiast przebimbać wszystko, ma jakiś plan (na zycie etc.. :P). A YH to po prostu musi być straszny jajcarz i tyle :)

Możliwe, że ten Jiwoon, zaraz obaczję, bardzo ładnie sie prezentuje :) Kto wie, może zainteresuje sie i tym zespołem :P
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 mar 2010

To może nie chodziło o Jinwoona, chyba, że nie patrzyłaś na nos.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

No ten rudy, co na środku siedzi... To on, niejaki Jiwoon, już porównałam ze zdjęciami :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 15 mar 2010

Mam bardzo poważne pytanie związane z potrzeba nieciepriąca zwłoki ;) Czy ktoś wie gdzie można znaleźć zsubowane Making the Artist z C.N.Blue? Przekopałam YT i po za francuskimi i vetnamskimi subami nie ma nic - oryginalne forum też ogarnełam i sa tylko rawy... ech a moja faza na nich przeżywa rozkwit... A może ktoś był taki genialny że sciagał filmy z YT i mógłby się podzielić ?
Prooooszę :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 mar 2010

na omonie nie ma zaś tego? kurde, ciężka sprawa, jak nawet oficjalne nie ma... o_O i myśle, że moje zdolności googlatorskie nie przewyższają Twoich, więc no...
a gdyby ktoś miał jednak namiary to mnie to może również zainteresować ;P
(a tymczasem czas sie pozbijać ze słodkich ziemniaczków :rolly:)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 mar 2010

jak mi sie bardzo podoba to jak Min Hyuk gra to po jego twarzy widac jaka mu to frajde sprawia ze uderza se w te bębenki xD <33

słownictwo, misiu ;p
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 20 mar 2010

evelinux pisze:słownictwo, misiu ;p

rikliś jakie to słodkie <3 u my mode :hug:

wyszedł japoński albumik ^^

Thank U (japanese)
Obrazek
01 Intro
02 Let's Go Crazy
03 Love Revolution
04 Wanna be Like U
05 Never too late
06 Now or Never
07 voice
08 Just Please
09 Y, Why…
10 Teardrops in the Rain
11 One of a Kind
12 a.ri.ga.tou.
http://www.mediafire.com/?mtiyd10guqt
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 mar 2010

uhh same stare przeboje + arigatou.. innymi slowy trzeba sciagnac i powywalac to co juz mam z porzednich albumow..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 mar 2010

evwlinux, ale ten album to same wersje japońskie są, na wcześniejszych minialbumach były angielskie. [no i ostatni koreański]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 mar 2010

hmm ze niby Now or Never po japonsku?? heee?? moment bo mnie to zaczyna przerastać..

Szi en blu xD kocham ja to mówią
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Postautor: Mila » 06 kwie 2010

daydreamer4 pisze:Mam bardzo poważne pytanie związane z potrzeba nieciepriąca zwłoki ;) Czy ktoś wie gdzie można znaleźć zsubowane Making the Artist z C.N.Blue? Przekopałam YT i po za francuskimi i vetnamskimi subami nie ma nic - oryginalne forum też ogarnełam i sa tylko rawy... ech a moja faza na nich przeżywa rozkwit... A może ktoś był taki genialny że sciagał filmy z YT i mógłby się podzielić ?
Prooooszę :puppy:

Ja znalazłam, ja! XD Mam nadzieję, że prośba nadal aktualna :P proszę oto link do making the artist XD [url]http://rapidscan.me//list.php?q=[EngSubbed]+MTA+C.N+Blue+&sa.x=12&sa.y=13&filter=on[/url]
Na tej stronie można znaleźć także wiele innych klipów. XD

Wróć do „Muzyka”