C.N.Blue

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 18 maja 2010

bo Yonghwa i panienka z SNSD są strasznie sztuczni w We got married O.o ni to co Jo Kwon i Ga In xD

mógłby już wyjść ten minialbum czy co to tam jest...

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 maja 2010

W WGM (aka Słodkich Ziemniaczkach) widać, że totalnie nie są nawzajem w swoim typie.

Ale może Yong Hwa parę książek przeczyta za to ;)

Nie wiem, widziałam krótko.
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 18 maja 2010

I dobrze, bo jakoś nie lobię tej dziewoi :P

Wyszło MV do Love! Piosenka strasznie mi się podoba XD Zakochałam się normalnie, ale ja obiektywna nie jestem, bo uwielbiam CNBlue XD MV także mi się bardzo podoba XD Nie mogę się już albumu doczekać!!XD XD

http://www.youtube.com/watch?v=-ILwtxwlPUo
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 18 maja 2010

piosenka nie porwała mnie za serce. mam wrażenie, że to już było. ^^;
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 maja 2010

boom_boom pisze:W WGM (aka Słodkich Ziemniaczkach) widać, że totalnie nie są nawzajem w swoim typie.

Ale może Yong Hwa parę książek przeczyta za to ;)

Nie wiem, widziałam krótko.
Właśnie. ja też tylko parę epów widziałam i zatarł facet dobre wrażenie - postrzegam go od tej pory jako niemającego o niczym pojęcia chłopaczka co by tylko jaja robil :/ A o dziewce juz nie wspomne....
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 maja 2010

A na mnie Yong Hwa i tak dobre wrażenie zrobił. Ja tam żadnego z kpop-chlopaczków nie widzę z książką w ręką.
Może Kijka, ale nie z książką, tylko z Bravo Girl :oops:
Nie udaje mądrzejszego niż jest, nie popsuje się, jest miły dla Seo Hyun i stara się jakoś ten czas urozmaicić, pomiędzy jej "Taaak" i "Kasza jaglana jest najzdrowsza".
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 19 maja 2010

Kibou pisze:piosenka nie porwała mnie za serce. mam wrażenie, że to już było. ^^;
prawda... piosenka brzmi podobnie jak ich debiut, ale to nic bo i tak w głowie mi już siedzi tylko "Love, love, love... Clap, Clap, Clap" xD

a MV wydawało mi się nudne do momentu, z którym nie wyskoczyli z tą "dachową" scenerią xD Bardzo dobrze im to wyszło, aż mi się spodobało :)
Awatar użytkownika
yuki
Co to jest dorama? o_O

Post autor: yuki » 19 maja 2010

Blue Love
Obrazek
1 Love
2 Sweet Holiday
3 Black Flower
4 Tattoo
5 사랑 빛
6 Let's Go Crazy
http://www.mediafire.com/download.php?lfzryb5gnmt
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 19 maja 2010

Kyaaaa nareszcie XD XD Jestem w trakcie przesłuchiwania mini albumu i jestem zachwycona :smitten: Wszystkie piosenki od razu mi się wkręciły XD Są takie cnblueowe XD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 maja 2010

rytmik, bicik, gitarka - klon lonera jak dla mnie ;p jszcze musze przesłuchać wszystko i sie zobaczy... jak odzyskam dostep do wlasnego kompa -_-
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 maja 2010

O, dobrze powiedziane. Wiedziałąm, że mi sięto z czymś kojarzy ale że sami z siebie zżynają O.o
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 maja 2010

Bez kitu, jakie podobne o_O
Ja dopiero pierwszy raz się zetknęłam z nową piosenką i z klipem. Moje oczy boleśnie odczuły ścięcie włosów Jonghyuna. Dalej jest śliczny, ale wcześniej one były stworzone do miętoszenia, hahaha.
Poza tym... Clap clap clap?
Growl?
Ale nie, potem to spokojne wejście wokalu Jonghyuna... ;) Całkiem.

Taa, no nagrajcie jeszcze dziesięc razy Lonera, nieważne. :P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 maja 2010

Ehh chciałam tylko napisać, że Love, Sweet Holiday i 사랑 빛 nie podobają mi się wcale. Reszty nie słyszałam, że na tych trzech się zawiodłam. Hmm Love jest w ten sam ton co Loner, Sweet Holiday is just eee sweet, a 사랑 빛 jakaś taka mdła...
i ja nie wiem, czy to ogólnie przesyt czy dopiero zauważyłam, że zaczął mnie irytować głos Yonghwy o.0 Nie wiem czy to w Love czy Sweet Holiday, ale me uszy nie dały rady xP
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 23 maja 2010

Wchodze na FB, a tam linki do nowych piosenek CNBlue, wiec musialam sprawdzic co na Doki Doki bedzie napisane :D

Love- dosc pozytywne, nic specjalnego, ale mozna sluchac ^^ Tylko mnie on sie NIE wydaje podobny do Lonera? :o Mi sie osobiscie bardziej kojarzy z Jasonem Mrazem... Zwlaszcza tam jakos od 10s to juz w ogole wypisz wymaluj Geek in the pink...

Sweet holiday- przez pierwsze kilka sekund zaczelam sie obawiac, ze przeszli na pop o.O Chociaz jesli beda dalej brnac w te klimaty, to zostana K-pop boysbandem :<<<<

Black Flower i Tatoo- mi sie podoba, przypadly mi do gustu, z reszta sa najbardziej podobne do klimatow, ktore zwykle slucham (czyt. nie-azjatyckich rzeczy... chociaz ostatnio i tak tylko tego slucham xD)... no moze oprocz rapu, ale to juz zaakceptowalam w piosenkach CNBlue :P
Poza tym kocham solowy gitary elektrycznej :smitten:

A Love Light pozostanie moim ulubiencem z Bluelove :melt:

Jak ogladalam filmiki z ich koncertu, to patrzac na Min Hyuk'a zastanawialam sie, czy go wywalili i wzieli na jego miejsce jakiegos nowego typa... xD Chociaz jesli o mnie chodzi, to bardziej mi sie podoba z krotkimi wlosami :)

A co do YH w WGM... mnie tam nie przeszkadzalo jego zachowanie. Laska bya tepa jak but, mialam wrazenie, ze probuje z siebie zrobic bog-wie-jaka intlelektualistke, a on staral sie byc dla niej mily... choc czesto mialam wrazenie, ze juz nie wyrobi xD

P.S Niech mnie ktos oswieci w ktorej piosence niby jest growl, bo sluchalam po kilka razy ich i jakos nie zauwazylam... Albo juz ogluchlam, albo jest juz za pozna pora xP

P.S2 Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z laptopa, ktory ich nie ma ;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 maja 2010

znów prędkość światła ;p
ej, wy tak na serio z podobieństwem Lonera do Love? O.o nie wiem, ja jestem jakaś inna, w ogóle tego nie słyszę. no i Loner mi się strasznie podobał, a to raczej bez szału, więc nie wiem... chociaż ludzie porównywali też 'Mworago' U-kissów do A.MI.GO a dla mnie to był kompletny wtf i zero podobieństwa, więc może ja po prostu nie wyłapuję takich rzeczy...
w każdym razie nie zachwycili mnie... ewentualnie Black Flower mi się nawet podoba^^
ODPOWIEDZ