2AM

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Re: 2AM

Post autor: margot. » 29 lip 2010

ej umarłem, w M!C wyglądali jak para szczęśliwych gejów XD

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 17 paź 2010

2AM powracają ^^
ok jest nadzieja że będą wyglądać normalnie XD (nie to co 2PM XD)

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 25 paź 2010

2AM - Like crazy

no kurcze, song niezły, ale mv mi się znudziło po minucie... ;< do takich piosenek MVki powinny mieć story line ;D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 25 paź 2010

Kibou tu jest już historia i lepszy song
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tanpopo » 27 paź 2010

nie wiem czy ktoś już to wstawiał...

" onclick="window.open(this.href);return false;

trochę mnie to rozwaliło XD
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 29 paź 2010

lol :P

Pewnie duzo z was juz to widzialo, ale dla tych, ktorych nie spotkal jeszcze ten zaszczyt...

http://www.allkpop.com/2010/10/2pms-wil ... ning-event" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja myslalam, ze umre ze smiechu xD
Reakcja Taecyeon'a- bezcenna.
1:20 Wooyoung totalna olewka, spojrzcie jak Nichkhun sie przy tym bawi xD

"Nie boli cie gardlo?" epic.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 29 paź 2010

Ja osobiście padłam na tym... ze śmiechu oczywiście xD No dziewczynie się jakieś ADHD wrzuciło, cóż zdarza się ... ale kurde biorąc pod uwagę fakt , że koreańskie fanki są nie do końca normalne to w sumie nie zdziwiłam się mocno, choć mimo wszystko posikałam się ze śmiechu xD " Nie boli Cie gardło?" hahaha !
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 31 paź 2010

Wlasnie zauwazylam, ze pomylilam tematy.... to powinno byc w 2PM xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 31 paź 2010

Taaak filmik epicki ;d 'mam na imię Khun, a nie Jihyun~! Jihyun~! ' itp itp
ale fakt, niewłaściwy temat;p

Co do nowej płyty 2AM to czuję, że oberwę za te skojarzenia, ale nieważne; p Płyta fajna, na dłuższe słuchanie pewnie bardzo fajna tylko no... chłopaki powinni się z nią promować w grudniu. Mieliśmy już kategorię jesienną i w moim odczuciu oni się pod to nie kwalifikują. Te piosenki są śliczne, klimatyczne, ale też... takie... świąteczne xP W sumie to nie jest złe skojarzenie. Typ balladkowy lat 90tych <jedna wybitnie ma wstęp jak z 'Last Christmas'> . Pamiętam jak byłam mała i przed świętami zawsze w radio w okresie przedświątecznym leciały takie właśnie smętki <w sumie co roku lecą <3>. (a jak dobrze się przy nich sprzątało ;p)
Poza balladkami mamy kilka bardziej rytmicznych utworów. Najbardziej chyba podoba mi się Love U Hate U.

Jest jedna piosenka, która rozwala system i naprawdę nie mogę się wyzbyć uczucia, że skądś to znam........................
chodzi mi o ostatni utwór -> 사랑한단 말 못해 refren brzmi jak refren 'Sto lat' Ivana Komarenki ;p <specjalnie szukałam bo coś mi się kojarzyło, ale nie znałam tytułu > I jeszcze kojarzy mi się z 'Once Again' Supernovy.

o i 전활 받지 않는 너에게 (track nr 2) też mi jakiś szlagier amerykański przypomina hmmm niech no tylko dotrę do domu i przewałkuję płyty z hitami radiowej trójki ]:->

Aha co do występów na żywo. Oni są pro i nie ma takiej sytuacji , że coś im nie wyjdzie. Problem bardziej tkwi w tym, że bez względu na ich talent , live'y w tym wypadku na dłuższą metę stają się nudne i monotonne i wtedy w ruch idzie suwak~
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 31 paź 2010

ponieważ ostatnio unikam wszelakich smętów i ballad żeby się jeszcze bardziej w kryzys nie wbić, nie ściągałam. ale po opisie Maury stwierdziłam, a co mi tam ;D
i nie żałuję, bo płyta jest prześliczna. i może to jakieś placebo czy hyun wie co innego, ale mi też ta płytka brzmiała zimowo, grudniowo i świątecznie. <33
a intro... intro łamie mi serce i nie wiem czemu :<
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 09 lis 2010

Dostalam dziś moją płytkę 2AM [co tam, że na JYJów w dalszym ciągu czekam..-_-].
Seryjnie, obok DBSK, 2AM to moja jedyna bojsbandowa miłość. Co prawda nie rozrówniam ich kompletnie ani nawet nie wiem kto sie jak nazywa :P ale głosy są tak rewelacyjne :smitten: Ta płytą to czyta przyjemność, jak i poprzednia zresztą.
Płynie sobie, zasłuchać się mozna po prostu i popaść w trans :smitten: :smitten:

Już mam ochotę na nowy release :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 sie 2011

Jin Woon :fav: :fav: :fav:
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 01 sie 2011

ra ra ra slyszalam na omonie juz, super! :D
a ta druga (tutaj pierwsza) to brzmi jakby kim sa rang mógł ją śpiewać : DDDD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 sie 2011

a ta druga (tutaj pierwsza) to brzmi jakby kim sa rang mógł ją śpiewać : DDDD
No jest cudna <3333 Właśnie TEN klimat <33333
Już nie mogę doczekać się jakichś relacji/fancamów z Rock Valley Festival <3 No i czy on się będzie z tym promować? Jakaś płyta może? Aaaah trzeba go kiedyś na żywo złapać :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 01 sie 2011

Wow, dobre!
Zawsze byłam z nich wszystkich chyba jego fanką, dobrze że oni się nie ograniczają <3 Trochę rocka w zestawieniu z balladami dobrze mu zrobi ^^
ODPOWIEDZ