2AM

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: 2AM

Post autor: Kibou » 01 sie 2011

boskie są te piosenki!!!
szczerze mówiąc, nie spodziewałam się czegoś takiego. <3

Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 01 sie 2011

RA RA RA jest świetne - oh jak ja kocham rockowe klimaty ^^

Zapunktował u mnie coverem Hysterii Muse'a na gayo, po tym go absolutnie pokochałam --->
[youtube]9SO7pNHwkF0[/youtube]

...a teraz to już nie mam słów :smitten:

( ale balladka juz mi się tak nie podoba - strasznie mi się kojarzy z jakąś radiową piosenką :/ )
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Elmirka » 01 sie 2011

Jin Woon :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Ja na to Ra, ra, ra to już mam fazę jakieś 3 dni :rolly: Piosnka jest zacna i to bardzo :D Ma moc, ma kopa i wymiata :smitten: :smitten: Będzie hit? Mam nadzieję!

Tą drugą słysze pierwszy raz, ale już ją pokochałam :fav: Fantastyczna jest! Cudny klimat, coś pięknego :melt:

Rocka niestety na koreańskim rynku trochę brakuje, więc tym większa moja radość, że słyszę coś tak dobrego :D W takim wykonaniu :smitten:
Niech on wyda płytę...proszę...proszę...naprawdę ładnie proszę :bow:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 27 gru 2011

[youtube]ltLvrybwSfI[/youtube]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 09 mar 2012

[youtube]-D0g4dw6mSM[/youtube]
Hmm.. ciekawe jak im wyjdzie ten comeback
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 11 mar 2012

[youtube]OhuVWznRDDs[/youtube]
Moje 2AMy wróciły!! Cieszmy i radujmy się :smitten:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 11 mar 2012

Ehhhh i smęcą :grumble:

Ja rozumiem, że taki jest ich koncept, ale mi ich tak szkoda, i ich talentu mi szkoda, bo mogliby kosić tyłki z jakimś żywym repertuarem a tu ..... :grumble:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 11 mar 2012

imo nic sie u nich nie marnuje, to wlasnie wyjce pokazuja talenta <3 kocham ich kocham i dla mnie moga smecic zawsze i wszedzie i nie wiem czy wspominalam, ze kocham kwona <3
no i piekne mv, tak tak :smitten:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 11 mar 2012

Maru pisze:Ja rozumiem, że taki jest ich koncept, ale mi ich tak szkoda, i ich talentu mi szkoda, bo mogliby kosić tyłki z jakimś żywym repertuarem a tu ..... :grumble:
Już wolę, żeby śpiewali takie piosenki niż "Ah Ah Ah La La La Bum Bum Bum" bo to jest dopiero STRATA TALENTU ;)

Co do samych 2AMów to chyba od początku było powiedziane, że szybsze taneczne kawałki należą do 2PM, a balladki i ckliwe występy będą znakiem rozpoznawczym 2AM. Mnie tam się podoba i nie narzekam bo szczerze powiedziawszy było i jest tak od zawsze, że jeden zespół jest stricte hip-hopowy, drugi taneczny no i trzeci balladowy. Pamiętam, że jak chłopaki wydali piosenkę "I Did Wrong" to większość była oburzona, że co to ma być, że autotune, że tańczą i że nie smęcą... Głosy jak dzwony, śliczna miłosna piosenka i wizualnie cieszący oko teledysk ;) Czego chcieć więcej, fani są zadowoleni :fav:

Chłopaki po prostu fajnie się prezentują i prawda jest taka, że Korea ich uwielbia. Podejrzewam, że jest szansa na skopanie tyłków Big Bangom i SHINee ^ ^ Na co liczę :fav: bo przy ostatnich comebackach na drodze stały tylko SNSD. A wracając do marnowania ich talentu. Ja mam całkowicie odmienne zdanie bo akurat ten zespół spełnia się artystycznie pod każdym możliwym aspektem. Jo Kwon grał w dramie, variety shows należą do niego, wydaje śmieszne piosenki, Seulong gra w dramach i filmach, od czasu do czasu śpiewa, Chang Min udaje geja w Hommie, brał udział w IS2 :rolly: , a i ostatnio Jin Won przemianowuje się nam w bardzo przyzwoitego "idol" aktora no i do tego spełnia swoje marzenia o byciu rockman'em i wydaje indie-pop-rockowe kawałki ;) A razem jak to razem balladka czyli główny koncept ^ ^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 mar 2012

yey, ładna ta piosenka! to 'uhuhuhu~' mi się podoba hahaah

ale
ja potrzebuję rockowego mini albumu Jinwoona w swoim życiu.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 11 mar 2012

Moja recka (3 razy w całości przesłuchane)

1. 내꺼였는데 - OMG!!! JAKIE TO JEST :fav: :fav: :fav: - uwielbiam "takie" piosenki - bicik i perkusja i w ogóle :fav: 6/6

2. 너도 나처럼 - cóż - jak to zwykle w Korei składy nie wybierają najlepszych piosenek na promującą (z 2AM to już drugi raz - przy full albumie o wiele lepsze było Michin Dusi aniżeli ta nijaka ballada...) - przyzwoita ballada, ale nie urzekła mnie jakoś bardziej... 4-/6

3. 추억 다 지워 - świetny czilaucik - oj 2AM są świetni w takich piosenkach - kolejna o wiele lepsza od promującej :D 5/6

4. 1초만 더 - nawet to lepsze od promującej - chwytające za serce wokale chłopaków wspaniale spisały się w tej piosence - smuta, ale piękna smuta :) 5+/6

5. 잘 이별하기 - typowo "dramowa" ballada - ładna, ale słyszałem już wiele lepszych... wiem, że chłopaków stać na więcej 4+/6

6. 사랑해 사랑해 - no i na koniec chłopaki serwują nam nieco bardziej pozytywne rytmy, w których też są po prostu świetni - naprawdę dobry koniec mini :D 5/6

Ocena Ogólna: 5-/6

Jak to bywa w Korei często, najsłabsza piosenka jest wybierana na promocję - też trochę żałuję, że wrócili z samymi balladami, bo dobrze się sprawdzają także w rnb czy szybszych bitach, ale album jak na powrót naprawdę dobry :) A muszę przyznać, że się obawiałem, gdy czytałem kto im napisał piosenki i obawiałem się ambitnych i nieskładnych piosenek, ale ufffffff czuć klimat 2AM na tym mini XD

No i minęło 3,5h od wydania i miejsca 1-6 w necie - 2AM na 7 Bangi XDXDXD Spadek z 1 z Fantastic Baby XD Ale bym miał rechot, jakby BB 3 razy Inki nie wygrali XD :rolly:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 11 mar 2012

Kibou pisze:ale
ja potrzebuję rockowego mini albumu Jinwoona w swoim życiu.
Ja np też :/

Żeby nie było - ja nie twierdzę, że oni się marnują ogólnie biorąc pod uwagę aktywności. Może jest w tym racja, że lepiej niech już smęcą niż by mieli pląsać, ale ja takich smętnych ballad nie mogę zdzierżyć :/

Mam taki żal po Immortal Song, bo Changmin jest tak cudownie sceniczny, Jinwoon i jego rockowy pazur to już w ogóle, i z tego mogłoby wyjść coś niesamowicie cudownego, gitarowego czy soulowego, ale takiego ambitnego wiecie :wink: :fav:

No a są smętny no niestety, wiem, że niektórzy lubią, ale ja bym ich widziała w innym repertuarze :/ No ale to ja i mówi sie trudno....
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 11 mar 2012

Nie bardzo mi się podoba promująca piosenka. Taka och można posłuchac ale nic więcej. Nie chwyta za serce nie ma tego czegoś w porównaniu z pierwszą piosenką z albumu którą słucha się świetnie.
Reszta piosenek też nie przypadła mi do gustu.
Tak bardzo podobała mi się Never let yo go i myślałam że te też będą dobre no ale nie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 23 mar 2012

Moje kochane 2AM gratuluję wam waszej pierwszej wygranej w Music Banku :fav: To była naprawdę długa droga od debiutu i zasługiwaliście na to!! Tym bardziej, że waszym konkurentem o pierwsze miejsce były same Big Bangi... Jak widać wcale nie są tacy wielcy w Korei. Mootyl właśnie tańczy ze szczęścia :rolly: 2AM :fav:Tak jak mówiłem Korea kocha 2AM ja też ich kocham i ogólnie dzisiaj ogłaszam święto LOL :rolly:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 23 mar 2012

HAHAHAHA MÓWIŁEM, ŻE BB NIE WYGRAJĄ 3 RAZ - OBY INKI TEŻ NIE WYGRALI TYLKO 2AM!!!!! :rolly:
ODPOWIEDZ