Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 31 mar 2006

hehehehe! ja ueto nie lubie, nie wiem czemu! czy jest to tylko kwestia gry aktorskie, czy moze jej typ urody, a moze zeby :P ja zawsze cos znajde:)
ale bez obrazy dla innych fanow! kazdy lubi to co lubi! w sumie teraz nie ma takiej aktorki, ktora by mi jakos niepasowala, po za Ueto wlasnie! nie wiem czemu :P
a zaczelo sie od Ace wo nerae!

a wracajac do kame, to ja z kolei slyszalam, ze to zdjecie zrobil kolega dziadka! ale w jaki sposob znalazlo sie w prasie to juz nie wiem!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 31 mar 2006

moze i kolega dziadka hehe az tak dokladnie nie pamietam :P a fotka podobno od lat byla w internecie (nie wiem jak sie tam znalazla) i jakos problemu nie bylo XD
ale z plotkami to juz tak bywa, ze nie wiadomo co jest prawda a co nie ;)

Ueto wyjatkowo nie lubie...jakos ona mi nie pasuje z wygladu a jesli chodzi o jej aktorstwo to jest na poziomie Kyoko!

btw, znalazlam ATTENTION PLEASE promo CM w youtube :)

i jeszcze 1 madre zdanie na koniec...
Junno jest slodki!!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

a Je nic sobie z tego nie robi :P jesli chodzi o KT
bo jesli chodzi o newS to trzeba ich zawiesic a co tam! niech sie poplacze, ale zawiesimy ich!

no zfanie na koniec jest bardzo intrygujace i jakie madre :) ale sie zgodze!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 31 mar 2006

To ja jeszcze dodam swoje 3 grosze:

Junno is The Prince of Kyutness <333

Tomo --->> eh, rozumiem twoje rozgoryczene :( ja też jestem zła, że zawiesili News... ale dziwnie prosperowałby zespół, który ma na swoim koncie dwoje memberów zawieszonych... inna sprawa, że nie było wcale Kusy i Hiro zawieszać, bo oni się tam o byle gówno czepiają oO. KT ani Kame nie mogli zawiesić, skoro JE wydało oświadczenie, że tamta fotka jest oficjalna i jeszcze wytoczyło proces gazecie. Boże, nawet nie chcę myśleć o tym, że mogliby zawiesić Kame przed samym debiutem zespołu T____T;;; nigdy nigdy! ><;; ale Newsów jest mi strasznie żal...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

hmmmm
mysle mysle i nic madrego nie wymyslilam :P
no patrz kj8 wydalo album i singiel bez Uchiego! szok!
ok nie da sie przezyc czegos takiego!
wiec jak mozna przezyc zawieszenie kusy i uchiego???? jakos sie trzymam :P
w sumie dla mnie news (jak zaczelam ich sluchac) skladal sie tylko z 7 memberow! wiec Uchiego juz nie bylo! ale jakos tak dziwnie szybko sie do niego przyzwyczailam, ze strasznie mi go szkoda!

oby ich nie wywyalili tylko! bo nie zniose tego! wszystko tylko nie to!
juz nawet moge pokochac Koyame byle by tylko NewS wrocilo :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 01 kwie 2006

Bosz, jak można Koyamy nie kochać? XDDD To najlepszy tancerz w zespole i ma złote serduszko *^^* [czytałaś jego bloga? :)]
w sumie dla mnie news (jak zaczelam ich sluchac) skladal sie tylko z 7 memberow!
ja ich poznałam kiedy byli w ósemkę i wierz mi, że prezentowali się o połowę gorzej bez Hirokiego, a bez Kusano to już o dwie połowy gorzej. Imho News bez Uchiego wypadał bardziej blado niż News "w całości", tak zupełnie bez wyrazu.... [ja odnoszę takie wrażenie, bo się przywyczaiłąm do trochę innego Newsa niż ty ^^].
I nie sądzę, że to jest tak, że Johnny zawiesił News bo ich nie lubi i chciał się pozbyć zespołu, bo przecież dla niego i dla firmy to tylko strata pieniędzy. W końcu między innymi Newsy równiez zarabiały na jego życie... I w sumie mu się nie dziwię, że zdecydował się zawiesić Newsy po takich aferach i kolejnych zawieszeniach chłopaków, choć nie popieram tych decyzji :/
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 01 kwie 2006

ja koyamy nie kocham! i kochac nie bede! chyba ze sie poswiece dla zespolu, i to mi ich wroci!
a ogolnie to keii-chana zaczelam lubiec ostatnio, nawet nie wiem za co, a zazekalam sie ze polubic nie polubie nigdy! a tu masz!
moze za jego talent komiczny! lub tekst w stylu "dajcie mo mowic, ja kocham mowic"! czy tez za jego mmmm omoi w i toko cha cha cha ^^ gadke ma, owszem, ale jest jedno ale! jego twarz! po za tym ok!
a bloga nie czytalam bo nawet adresu nie mam! zreszta takie rzeczy mnie nigdy nie interesowaly, bo dostepu nie mam do japonskich stron! a chcialam poczytac dairy P! zostaje mi tylko tlumaczenie na angielski(przeczytac wroc, zobaczyc po japonsku)
hmmmm, zamyslilam sie :P
fakt poznalam news jak byli w 7, ale widzialam ich wiele razy jak bylo ich 8! wiec w sumie nic nie stracilam!
a tak w ogole to pochlastam sie jak mi news rozwiaza! zycia sobie teraz bez nich nie wyobrazam!
w sumie nei weim ile moja milosc trwac moze, ale na razie nic innego nie mam po za nimi!
ale i tak dlugo juz jestem z NewS! jak zaczelam z Arashi to to trawlo miesiac :P
dalej ich slucham, ale zadko! gdyby nie nobuta to nawet bym nie wiedziala kto to P!
w sumie najwieksza obsesje mialam z B`z! trwalo to cos kolo 3 lat! ale ich 3 ostatnie albumy cienkie sa! wiec mi sie znudzilo sluchanie ich!
nastala era musicali! ach jak ja kocham japonskie musicale! no i JE! mysle ze juz zostane! i nie wazne czy z news czy z innym zespolem, ale je ma cos w sobie! strasznie przyciaga!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

ja dzienniki Koyamy czytałam na Abace - dziewczyny tłumaczyły : ). dzienniki Pi i całego K8 też tam były ^^

dziś weszłam na chwile na Abakę.... wzięli mi skasowali wiekszość postów i dali dostęp tylko do działu forum z powitaniami i pożegnaniami __^__ grejt xD a miałam ponad 200 postów w wakacje i dostęp do downloandu ;_; grrrr ><
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 01 kwie 2006

Akira shock! a czemu????????
to chyba cos ze stronka robia ostatnio, bo mi wywala inny skin niz mialam!
zreszta yamatsumi tez ma problemu z signem
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

a ja wiem czemu? XD oni mają am jakieś zbyt rygorystyczne zasady ostatnio _o_

btw, oglądałyście specialny odcinek SC z KAT TUNami? rany, jakie LOV <333~~~~~~~~! *faza*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 02 kwie 2006

Nachebet pisze:a ja wiem czemu? XD oni mają am jakieś zbyt rygorystyczne zasady ostatnio _o_

btw, oglądałyście specialny odcinek SC z KAT TUNami? rany, jakie LOV <333~~~~~~~~! *faza*
A co to SC i co tam dokładnie się dzieje? może też sobie ściągnę?! ^__^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 02 kwie 2006

Eliza Sc= Shounen Club
wystepuja tam zespoly JE, spiewaja naturalnie i tancza
czasami sa jakies glupie konkurencje, skecze, wywiady, itp!
trafi sie nieraz fajny ep
a ten sc ostatni to caly jest KT!
Nache widzialam! dziwny jest! jakies mam mieszane uczucia wzgledem tego sc
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

a jakiś link? *puppys eyes*
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 02 kwie 2006

torrenty? czy cb? co wolisz?

torrent
link do torrentow, ale musisz sie zarejestrowac na forum! potem masz dostep do wsztstkiego!
clubbox
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

zdecydowanie wolę CB
zawsze CB ^__^
Ale na tym CB nie ma niczego, co by mogło być najnowszym SC (ze też od razu nie skojarzyłam, że SC=shounen club -_-' baka -_-')

A torrenty... bawię się w ściąganie Yoshitsune przez torrenty, więc przez najbliższe 2 miesiące (gosz.. 49! epów) przez torrenta nic nie puszczę...
btw: wie ktoś może, skąd wziąść 1 ep Yoshitsune? choćby RAW, choćby w LQ...
Bo SARS ma tylko od 2 epa...
albo chociaż streszczenie...
plizzzz help
ODPOWIEDZ