Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 02 kwie 2006

Jakiś czas temu była tu mowa o Cindirella ni naritai...
Są może do tego napisy gdzieś?
Bo już z tydzień temu sobie ściągnęłam, ale jakoś nie moge się zabrać... ach to lenistwo... napsiy rozleniwiają, jak nic

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 02 kwie 2006

^^
napisy sie robia^^
nasza dzielna yamatsumi wlasnie z nimi walczy! ganbatte yamatsumi!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

ja to podejrzewałam z opisów na gg!!! ^__^
Gambaruj, gambaruj!!! Licze na Ciebie <3
A one są robione po pl czy eng?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

jesli yamatsu bedzie na d-addicts bedzie je umieszczac to chyba eng, taki miala skrypt z tlumaczeniem^^
biedactwo ma kupe roboty z tym^^
ale my cie bedziemy dopingowac! yamatsu! ganbatte!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

skrypt? to jak własciwie wygląda taki proces tłumaczenia?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

w sumie jak yamatsu to robi to bladego pojecia nie mam, ale z mojego doswiadczenia moge poweidziec tyle, ze dostaje sie albo film oryginalny albo film z przygotowanym tlumaczeniem.
taki skrypt, czy jak to sie inaczej nazywa. Cos jak wypracowanie^^ rozumiesz mniej wiecej o co mi chodzi, ne?
potem trzeba film wlaczyc i dopasowac dialogi z tego skryptu. Jak to jest zrobione wrzucasz odpowiedni czas od kzadej linijki i zapisujesz koniec.
Pomimo tego ze prosto to wyglada, jest z tym niesamowicie duzo roboty!
wiem, bo sama tlumaczylam tekst z tydzien, kolejny tydzien timing robilam, a nastepny sprawdzalam czy wszystko ejst ok!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 02 kwie 2006

LOL chyba cos mnie ominelo ;) kopciuszek jest prawie skonczony. zaraz zabieram sie za ostatnie ogladanie hehe bosh cala noc nad tym siedzialam i dzis caly dzien XD ale zabawa jest super :D no mam plan dzis to skonczyc...ale i tak nie moge jeszcze rozprowadzac napisow bo czekam na jeszcze jedno pozwolenie eh te formalnosci ><
Tadashi<33333

Eliza, jak masz RAWka to ogladaj smialo! ten SP jest kierowany do dzieci wiec mowia tam bardzo prostym jezykiem
co do Yoshitsune to ci odpisalam na d-as
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

widzisz....cala strona tylko o Tobie^^
sie musialas nameczyc, znam ten bol, ale jaka frajda jak to potem jest skonczone i rozprowadzone!
Awatar użytkownika
nache niezalogowana :P

Postautor: nache niezalogowana :P » 03 kwie 2006

ooo, Yamatsu - podziwiam! super że mamy tłumacza dram z Polski <333

a nie wiecie czy to Happy z Junno będzie ktoś subował? T_T

btw, na liście Oricony KT mają pierwsze miejsce w albumach i singlach!! W pierwszym tygodniu po debiucie KAT TUNy sprzedały 750 000 singli i 550 000 albumów!!! Wooo *_____* Osobiście się nie dziwię, bo im dłużej ich słucham, tym jeszcze bardziej mi się podoba <3

Newsy też nieźle, są na trzecim miejscu w singlach - doskonała wiadomość, widać, że fani wspierają tych bieaków na pożegnanie Y_Y. No a poza tym uważam, że singiel jest ich najlepszym razem z Cherish z dotychczasowych singli ^__^

Jeśli chodzi o Kanjani8, to są na 10 miejscu ze swoim F.T.O. w sumie nienajgorzej, bo w pierwszej dziesiątce, ale jak pisałam, mnie ten album totalnie zawiódł...

tutaj link:

http://wiki.theppn.org/Main_Page
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 03 kwie 2006

na koniec powiadasz :P
w sumie sayaendou to najlepsza ich piosenka! i powinna dlugo sie na liscie trzymac, a przynajmniej jest takie moje zdanie!
czy cherish, hmmm, ja bym dodala teppen jeszcze! bo kocham ta piosenke!
na kilku forach wlasnie na teppena glosowalam, wczesniej nie mieli sayaendou, wiec sie nie dalo :P

a kj8 jest w ogole biedne! jeszcze gorzej sie ma niz NewS! nie wiem czyw idzialas wzmianke o ich debiucie? w kwietniwym potato!
NewS maja w sumie tez nie za wiele, bo gdzies 10cm x 12cm, a KJ8 (zwazywszy ze jest to debiut) 5cm x 4cm! nie rozumiem tego zupelnie! NewS na odchodne dostaja wiecej tekstyu, niz ci co wlasnie debiutuja!
nie mam kurde skanera to bym wrzucila to gdzies! musze wreszcie taki sobie zalatwic!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 03 kwie 2006

na koniec powiadasz

nie że na koniec, tylko na pożegnanie i do przyszłęgo roku : P żaden koniec xD osobiście bym wynajęła najemnika na Johnnego w innym wypadku : P

nie oglądam już magazynów od października chyba T.T'' nie znam nowych sesji ani nic :/ a skąd ty je bierzesz? masz jakieś secret linki czy kupujesz?

a co K8... weź nic nie mów, przecież ich od samego początku JE wciąż olewa jeśli chodzi o promocję i fundusze na nią... wystarczy sobie choćby ich klipy porónać do klipów innych zespołów _^_ chłopaki ciężko pracują, ale nie są tak promowani jak News czy KT, bo są niby tlyko zespołem regionalnym czy coś _o_
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

zespol regionalny???? LOL
z poczatku tak myslalam, ale teraz zdanie zmienilam!

a co do sesji to czesc masz na abaka, a reszta to inne fora, typu, yamap.com (chyaba tak sie zwie ta strona malezyjska :P), in hevenly paradise, et

a do tej konkretnej wspomnianej prze ze mnie. potato z kwietnia 2006, to akurat ja dostalam w prezencie, kupowac nie kupuje, bo splukana jestem jak nic:(

zabic johnnego! tyle moge powiedziec! tylko teraz zeby domniemany nastepca nie myslal tak samo! bo z newsami moze byc ciezko, znowu!
nie pamietam ktory z dwoch domoto to byl, chyba koichi, ale pewna nie jestem
znowu ploty! ooo i moj 500 post :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

a jeszcze jedno! wlasnie przeczytalam opis koncertu z Fukooki, i usmialam sie jak nic jak to przeczytalam!
Ryo sciagal spodnie, P chcial go powstrzymac!
LOL wielki! kto wygral???? RYO!!!! ja chce to zobaczyc! nie wiecie czy jest jakis fancam do tego?????????
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 05 kwie 2006

boshe jestem taka glupia jak eito >< wlasnie ogladalam Magic Special i siedzialam z taka sama mina jak oni krzyczac NANDE???? LOOOOOOOOL
ale tricki byly super a szczegolnie ten z pomarancza :wow: :wow: :wow: JAK ONI TO ZROBILI????????
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 05 kwie 2006

no ja sie nie zachowaywalam tak jak oni^^
ostatnio widzialam w tv program jak to sie dzieje, ze kobieta jest rozcieta na pol i krew nie leci, albo podobne! i teraz mnie juz nic nie zdiwi:P
a sztuczki wydaja sie byc proste^^
bo jak mozna slonia zrobic by zniknal, nie ruszajac go z tego miejsca, to i takie banaly ajk w tym programie, tez dadza sie zrobic
troche czasu mi zajelo rozpracowanie sztuczki z sokiem:P
sama to robilam:P
w koncu jestem mistrzem jak P
tyle ze nie mialam problemu jak wyciagnac butle ze szklanki zeby mi sie sok nie wylal :P

Wróć do „Muzyka”