Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 20 kwie 2006

LOOOOOOOOOOOOOOOOL
ok komentarz do hevenly psycho Uchi vers :P
czy ja mowilam, ze moje slonko tanczyc nie umie??????
po za s[piewaniem taniec mu tez nie wychodzi :P
ale jak yamatsu napisala w swoim poscie "klawiatura do czysczenia''
ale sie poslinilam! matko czemu to moje slonko musialo poniesc taka kare?????

yamatsu, jedyny plik ktory sie sciaga z tej strony to subarek :( reszta stoi:( buuuuuuuuuuuu
a ja kce zobaczyc jak ryotan trzyma reke w spodniach! tzn widzialam juz nie raz an zdjeciach, ale live to co innego!!! buuuuu

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 20 kwie 2006

hahaha a kto w eito umie tanczyc?? :lol: no poza Yoko mastaa :buahaha:

tak sobie teraz pomyslalam, ze ten Ryo to moze byl w backstage a nie w HP, bo HP jest z koncertu i tylko na scenie ich pokazuja, a on mial byc w windzie. mozesz sciagnac backstage bo ida..troche wolno ale da sie sciagnac ;)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

hina mi sie sciaga, nie wiem po co, bo nudne to jest jak pokazuja tak caly czas jednego, ale niech bedzie
a te inne sa na ''pause'' :( buuuu
LOOOOOL
jesli yoko umie tanczyc, to ja normalnie powiem ze keii i yabu sa sweet :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

ok to ja tez wlacze hine bo maru sie nie chce uruchomic :cry:
Yamashita Tomohisa pisze: LOOOOOL
jesli yoko umie tanczyc, to ja normalnie powiem ze keii i yabu sa sweet :P
a nie sa? :drink:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

no juz sie hina skonczyl, teraz sie na razie cb zastanawia co by tu :P
mam nadzieje ze szybko!
a nie sa?
hehehe sa, a i owszem:P przeciez keii to moja milosc :P a Yabu jest sweet jak nie wiem co :P
*szykuje sznurek*
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

na jpopsuki pojawil sie dzis Johnnys Jr. - 109109 Concert. wie ktos co to dokladnie? i tak to bede sciagac hehe ale ciekawa jestem co to jest. co to jest 109109? anyway, cokolwiek to znaczy to i tak juz wsadzilam do BT bo solowka Subaru & Chibi Yamap mnie przekonali :lol:

edit: czy to nie jest sugao?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

matko! czemu tu nie ma topicku dyskusyjnego Ryo?????
wlasnie odkrylam, ze ryotan umie tanczyc!!!
matko! ale tylko chinskie balety mu wychodza :P
super! widzialam to 4 razy pod rzad, i chyba zobacze jeszcze 4! czemu on nie tanczy tak na live`ach????
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

eeeee? o co chodzi??

btw, zgadnij kogo wlasnie widzialam na jpopsuki hehehehe sweet yabu jaki ten swiat maly LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
sy:P forever:P

no widzialam wlasnie jakis klip z konu jakiegos nawet nie weim czy news czy kj8
ale tam Ryotan tanczyl po chinsku :P
slodko! i nawet fajnie mu to wyszlo! po czym stwierdialm ze jednak taniec mu wyszedl :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 21 kwie 2006

czy ja mowilam ze KJ8 to debile??????
dzis widzialam klip jak cwiczyli kroki baletowe!
tzn takie cos to sie na wf robilo, a ci nie ustali
jaskolka czy hjakos tak sie to zwie!
najlepszy byl Hina, bo mu sie udalo, ale ktos mu podwinal noge do gory i biedak na ziemi lezal!
komiczne! brechtalam sie z 5 min! chyba Maru za to bykl odpowiedzialny :P
ale straszni sa i tyle
nie wiem po jaka poszli do JE jak takiego prostego zrobic nie umieja :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 24 kwie 2006

bwahahahahaha ToMo, takiego siga sie nie spodziewalam LOOOOOL

anyway, cos sie wszystko przenioslo do fotek nie? a mowilam zadnych dyskusji w galeri :lol:
czytal ktos ostatni Jweb eito? co wszyscy postanowili pisac jak Hina?? omg to jeden z najslodszych jakie czytalam hehe jak wszyscy sie starali hine nasladowac XD Subaru wyszedl suuuuper kjutny post (nawet sam tak stwierdzil^^) jak to sie z hina przyjaznia juz 10 lat wielki hug dla subarka w tym tygodniu!! kura napisal, ze kce do niemiec jechac ale poniewaz mial nasladowac Hine to nie jestem pewna czy on tak powaznie czy tylko zartowal hehe ale LOOOOOOL bede go szukac :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 24 kwie 2006

coooooooooooooooooooooooooooooooooooo??????????
mam zmienic??????????????????????????

ja nie czytam pamietnikow news i P a KJ8 tym bardziej :P wiec niew eim o co sie rozchodzi......
niestety :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 24 kwie 2006

yamatsumi pisze:bwahahahahaha ToMo, takiego siga sie nie spodziewalam LOOOOOL

anyway, cos sie wszystko przenioslo do fotek nie? a mowilam zadnych dyskusji w galeri :lol:
czytal ktos ostatni Jweb eito? co wszyscy postanowili pisac jak Hina?? omg to jeden z najslodszych jakie czytalam hehe jak wszyscy sie starali hine nasladowac XD Subaru wyszedl suuuuper kjutny post (nawet sam tak stwierdzil^^) jak to sie z hina przyjaznia juz 10 lat wielki hug dla subarka w tym tygodniu!! kura napisal, ze kce do niemiec jechac ale poniewaz mial nasladowac Hine to nie jestem pewna czy on tak powaznie czy tylko zartowal hehe ale LOOOOOOL bede go szukac :P
eeeto, ale w sumie to o co chodzi? to jakieś blogi? i kto to hna? i co takiego niezwykłego jest w jego pisaniu?

I może któraś z was zrobi w linkach topik "blogi pięknych chłopców" i powsadza tam linki- i jeszcze linki do tłumaczeń- jaśi takowe są- a wiem, ze niektóre są tłumaczone przez jakieś fangerle zafangerlowane ^___~
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 25 kwie 2006

jesli dobrze rozumuje ( a nie znam niczego innego) to chodzi o te strony internetowe komorkowe! tam chlopaki z Je pisza jak im minal dzien, itp

stron niestety nikt w tym rejonie europy nie moze podac, (chyba ze ktos ukrywa to pred nami), bo to sa wylacznie na komorki i neta japonskiego! wiec nici!
musisz miec IP z Japonii, ew (chyba) Azji.....sie nie znam......
natomiast tlumaczenia sa dostepne na wszystkiuch forach JE, wiec bez problemu mozna poczytac....i sie posmiac :P
kurde kocham niedawny wpis Ryotana o jego siostrze ktora ma brac slub! alez troskliwy z Ryotana brat!

a dzis, z samego rana sie poslinilam!
zobaczylam P, Uchiego i Kusano! matko! oddawac mi dwa pijackie slonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uchi to ma zamiar wrocic?????? niedlugo rok bedzie!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 29 kwie 2006

cześć, wróciłam xD

1. News powstały bo... bo tak xD. Nie ma żadnego konkretnego powodu :P To tak jakby pytać, dlaczego powstały Kanjani czy Arashi :P W sumie na przykład z KAT TUNem był konkretny powód, bo oni zostali stworzeni specjalnie na potrzeby japońskiego boga tańca Koichiego, który miał ich za swoich backdancerów. Ale jako że się spodobali i zaczęli być popularni, to zrobiono z nich normalny regularny zespół że się tak wyrażę :). Natomiast raczej trochę bez sensu, żeby Johnny miał tworzyć zespół jednego sezonu... W JE takie zespoły tworzą tylko przy okazji dram, czyli coś takiego jak na przykład Shuji to Akira. Wcześniej sezonowym duetem byli Tsuyoshi z Kinków i Taichi z TOKIO, bo też razem grali w Fanastipo ^^. Kiedyś też zrobili mix o nazwie JFriends, w skład którego wchodzili panowie z V6, TOKIO i Kinki Kids. Też chyba do jakiejś dramy czy filmu, nie pamiętam dokładnie ^^.

2. Maru na screenach od Yamatsu wygląda jak Nagase, nie bić XD

3. Speciale i backstage do EXCITE są LOV! To jeden z moich najukochańszych koncertów i jedne z najukochańszych dodatków T_T co prawda jak narazie jeszcze nic nie przebiło backstage do Summary 2004, ale Kanjany od kuchni też są boscy <3

miałam o czymś jeszcze pisać, ale zapomniałam xD za dużo postów przeczytałąm po drodze :P
ODPOWIEDZ