Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 29 kwie 2006

no moja teza znowu podwazona :P
ale ja wlasnie slyszalam taka opowiesc, i taka tez tu napisalam! sie nie znam na tym calym Je, bo to chore!
koniec komentarza

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 29 kwie 2006

tak, JE jest chore, zgodzę się :P
i spok, posiedzisz w JE jeszczez z kilka miesięcy i będziesz wiedzieć więcej ode mnie :P ja się zatrzymałam w rozwoju, bo właśnie niedawno stwierrdziłam, że ta cała instytucja jest dla mnie zbyt zakręcona i że wolę ograniczyć się do muzyki i klipów, a ploty odstawiłam na bok ;) bueh, niedługo ja was będę pytać o różne tematy ;)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 29 kwie 2006

heheh nigdy^^bedziesz nasza nache-mama^^
ja z je chyba tez skoncze i zostane przy samych chlopakach, ploty sa plotami i za duzo ich jest na tym swiecie!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 30 kwie 2006

xDDDDDDDDD
w szkole też mnie nazywają jak nie Nache, to Mama xDDDD coś w tym chyba jest :PPPP czy ja naprawdę zacowuję się jak stara baba, która prawi wszystkim kazania czy jak XD?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 30 kwie 2006

nie! skad!
to mial byc komplement^^
chyba......
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 02 maja 2006

jak to jest z tymi singlami w japonii? czy limited tez wychodza w sklepach czy sa tylko w ofercie preorder?? bo ja chyba jednak kce tego nowego singla ale jak bym miala kupowac to nie przez e-sklepy tylko zlece to moi ludziom w japonii hehe...tylko musze wiedziec czy obie wersje sie pojawiaja w sprzedarzy czy nie..
gosh przez te ploty o powrocie Uchiego jeszcze bardziej kce miec ten OR singielek :puppy:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 03 maja 2006

LOL^^
a tu guzik!, Uchiego nie bedzie i co??????????
ja tez mysle o pre-orderku, jesli tylko moje slonko tam jest!
co do tych singli to wydaje mi sie ze bez problemu sa dostepne w sklepach, bo po co by mieli tylko na te sklepy te le wydawac!
z tym ze wydaje mi sie ze tych kopi z le jest ograniczona ilosc!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 03 maja 2006

^ hmm no nawet jak Uchiego nie bedzie to kce miec limited bo lubie OR :D ale jakos mi sie wydaje, ze jednak Uchi wraca hehehe
jak to jest z tym zamawianiem to sie zaraz zapytam na abaka bo tam pewnie jest kilka osob, ktore siedza w japonii wiec powinny wiedziec jak to dziala :wink:

ToMo, zerknelas na hadaka do dzialy tlumaczen?? boshe ale wielki LOOOOL z Subarka :rofl2: :rofl2: :rofl2: jest tam taki wywiad z potato chyba co Subaru gada z Hina o tym, ze sie juz dlugo znaja i ze sa swietnymi przyjaciolmi od lat...ktorys powiedzial, ze oni o sobie wzajemnie wiedza wiecej niz ich rodziny hehe wiec, zeby to sprawdzic Hina mial odpowiadac na pytania dotyczace Subaru :rolly: i na koniec padlo pytanie o xywe Subaru z dziecinstwa LOOOOOL i o dziwo Hina wiedzial!!! wiec..jak Subarek byl maly to go wszyscy nazywali Babu bo nie mogl wymowic wlasnego imienia i ciagle mowil tylko Shubabu bwahahahaha :rofl2: :rofl2: :rofl2:
su<33333
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 03 maja 2006

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
to od dzis wiem jak ba subarka mowic bede :P
ale jestem niedobra :P
matuchno kochana! slodcy sa!

cop do tego singla to bym pewnie zamowila, ale musialabym miec 99%pewnosc ze uchi slonko moje pijackie tam bedzie!
bo ja mam faze na niego i kce nawet za cene OR :P, ktore jest srednie moim zdaniem, ale to tylko moje zdanie :P
i prosze nie bic!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 04 maja 2006

czy ja mowilam ze NewS sa slodcy????
sluchalam se dzis kona NewS z Hokkaido z tego roku!
slodko bylo! jak spiewali mu happy birthday! i dawali prezenty! plus happy birthday od fanow! wszyscy go kohcaja! i jego pisk! do tego slodkie prezenty! szczegolnie stroj HG! i jego podziekowanie dla fanow, nie ma to jak Keii-chan i jego komentarze! Ryo cos cicho siedzial! a shige wywodzil sie na temat imienia P! normalnie odlot! i 1000razy powtarzane happy birthday!
wieco co wam powiem?! Tegoshi spiewa zdecydowanie lepiej Love song niz P! dlaczego????? i potem slodki duecik z P a na koniec we trojke z Ryo! mjodzio!!!!!! i jak spiewal Tego "sobani itte kure nai ka" no to po prostu z nog mnie zwalilo! dlaczego nie ma wiecej takich duetow???tzn P x Tego?????? zabilabym zeby zobaczyc wiecej Tego x P!
po tej piosence P zaspiewal z playbacka :P Daite Senyorita! znowu mnie wzielo na ta piosenke! a na koniec poszlo Hadashi no cinerella boy! dlaczego? dlaczego nie am Kusano??????a juz na sam koniec dali Sayaendopu! i ten zmieniony tekst! ze NewS zawsze beda z wami! ja w placz! dlaczego?????co oni az tak strasznego zrobili????????????????????????
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 04 maja 2006

a ja mam pytanie czy to prawda ze ktos z news pil alkohol a jest za mlody i dlatego tak sie stalo ze zawiesieli dzialalnosci? jedna osobka na soompi mi tak powiedziala wiec dlatego chce sie upewnic
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

prawda....
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 04 maja 2006

jej to chyba joke ppl O_O

i z takiego powodu zawiesili ich? przeciez nie zeby byl alkoholikiem prawda? Chociaz z drugij str wiele mlodych osobek napewno bierze z nich przyklad w koncu newsy sa ich idolami, ale zeby od razu zawieszac =/

Dla mnie wazne jest ze Yama jest aktywny ^_^ Nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba :P:P:P:P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

a mnie potrzeba do szczescia czegos wiecej niz tylko mojego sloneczka!
Uchi i Kusano (szczególnie Uchi) sa moimi sloneczkami (oczywiscie P jest najwiekszym i najwazniejszym) i chce ich z powrotem!
bez Uchiego swiat sie nie liczy!
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 04 maja 2006

Uchi ?? nie kojaze jeszcze który to ale Kusano to ten co byl w kuro tak??
ODPOWIEDZ