Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 09 maja 2006

hehehe
no nie wiem^^
jak mogl ci maru uciec!!!! slodkie to bylo! biedny jak zwykle pokrzywdzony.....az mu wspolczuje! i chce go jako sagi! zaczynam miec nowa obsesje:P

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 09 maja 2006

^ no nie wiem wlasnie XDDD jak moglam nie zauwazyc hehe
plotka o kurosagi jest nadal niepotwierdzona :( ale mam nadzieje, ze sie okaze prawdziwa bo to moze byc jedyna okazja, zeby zobaczyc maruchana jak sie normalnie zachowuje :lol:

btw, nastepne odcinki Engimono juz sa :dance: wlasnie ep 2 sciagam :D

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

no maru jakby kcial to by mogl sie zachowywac normalnie, ale po co ma to robi, skoro moze byc taki jaki jest! a ja takiego Maru uwielbiam! i ta mina jak go Hina nie kcial gonic w Spirits! slodkie! Paaaaaan~ hehehe
z tym engimono to zaczekam na razie, bo wlasnie kurosagi speciale sciagam^^
ale dla glupiego yoko wszystko! jeszcze dzis zapodam^^
edit
wlaasnei na jpop dali sc^^ nasz jest wiekszy!^^

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 09 maja 2006

hehe no ja tez go takiego uwielbiam, a o paa~~n to chyba nie musze mowic XDDDD bo to juz sie w historii zapisalo na stale hehehe ale chce go raz zobaczyc jak jest super kakkoi :twisted:

wiesz co jednak sie ciesze, ze ten SC taki pociety na male kawalki bo zostawie sobie sukiyanen i mugendai na dysku a reszte po zgraniu wywale hehe pewnie sama bym to wycinala jakby bylo w 1 kawalku :P

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

jak zwal tak zwal^^
biedny sc, pociety przez yamatsu^^ zostaw sobie solowke Yoko! Mihari, czy jakos tak! Ryotana zniose, ale Yoko, never! ja juz mowilam chyba, ze nie lubie jak Yoko spiewa, ne?
po za tym jest swietny^^i jego teksty sa zabojcze! brakowalo mi go w sc, bo z P tworzyli swietna pare prowadzacych!

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 10 maja 2006

cos o niewyrazonym jezyku ryo
- When I think of Pi isn't here, I would cry for sadness...

- Yoko: Ryo, say "mama"...
Ryo: Mama!
Yoko: How would you say after coming back home and smells good food?
Ryo: Ma...mama...
Yoko: And when you are mad?
Ryo: Mama! (the tone is on the 2nd "ma")

"First I really want to grow to 175cm. Right now I'm 170, should still grow. Everyone thinks I can't grow anymore with 19, but Nishikido can do it. Well.. everyday before going to bed I would pray "please let me grow a little bit". Compare to that, when I join the Johnny's I was just 138 cm... almost like a little bird. Nobody would have believed I would grow to so hight. For that I prayed the whold year!

- in Myojo he wrote in a letter to his mom
"I would let you see your grandchild soon.."
- To Teshi: "Everyday I will say a "I love you" to you!" (!!! O____ó)

- Uchi: Ryo-chan, do you like me?
Ryo: What disgusting things are you saying? I dislike you, baka!

- At concert
Ryo: Please put your fans at the height of your breast...

PS kocham to o wnukach! Biecny Uchi! Ryo go nie kocha! i jeszcze bije moje pijackie slonko!
a Tegoshiego to zacalowalby chyba na smierc!

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 10 maja 2006

a propos ksyw kanjani8
i ktoś się dziwi, ze się czułam zagubiona ?! a już że shingo to Hina, to już jest -_-'

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 11 maja 2006

ToMo, linki do tego odcinka z bilardem (ss) dzialaja wiec jak chcesz to nadal mozesz sciagnac^^ ja juz obejrzalam wszystko co mialam :P i musze sie zabrac za sciaganie nastepnej partii hehe zblizam sie do 1/3 kolekcji :P niezle mi idzie nie? chociaz ostatnio mam raczej faze na urajani bo jest duzo smieszniejsze imo. masz ten odcinek 2005-02-08-Spiderman? bo pamietam, ze sie smialas ze screencapsow LOOOL jak nie sciagnelas to ayan nadal powinna miec ten ep i anti-diet omgosh Uchi przytyl!! naprawde hehe boski ep XDDD jeszcze lepszy niz dieta :P tez z uchim, maru i yoko hehe yoko jak zwykle nie zawiodl XDDDDDD stare urajani rzadza haha

btw, nie moge sciagnac jednego perf sukiyanen bo ma ponad 400MB i mozna sciagnac tylko uzywajac premium :cry:

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 11 maja 2006

o fajnie, zaraz wrzuce!
to ze spidermanem nie pamietam czy mam, poszukac musze, a to anti-diet tez nie kojarze! buuuuu
oj, co do tego perf to jesli jest prwmium to nie wiem czy bede umiala ci pomoc, ale zapytam na forum, czy ludzie by nie zrobili8 ul w czyms innym!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

bwahaha jaki ava XDDDD uchi z kansha?? hehe
no jakby mogli podzielic albo cos..
anti-diet jest swietne >< biedny yoko hehe dostal metode naukowa XDDD biedny LOL po tych urajani to chyba bedzie mial traume do konca zycia :P bo jak tylko widzi kogos w bialym fartuchu lekarskim to juz ma przerazona mine :lol: maru dostal metode meska a uchi metode przyjemna :D jak zwykle LOL szkoda, ze zamiast maru nie bylo tatchona bo chcialabym zobaczyc jak sobie radzi z takimi porcjami :P

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

to tego nie mam i spidermana tez nie pamietam! a kce!
co do tego hj co mi brakuje, to to bylo z tenisem nie bilardem niestety!

PS co kcesz od mojego av????????????????????

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

nic nie chce od twojego ava poza tym, ze to zdjecie jest straszne :P wszyscy beznadziejnie tam wygladali :lol: ale maru i ryochan chyba najgorzej ><
a to z tenisem ci brakuje? ktory ep? bo tam bylo kilka z tenisem hehe musisz mi podac dokladna date to ci zrobie UL. a sprawdzalas czy ayan nie ma? ja zaraz lukne co u niej zostalo

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

honjani 60-03-21 tego mi brakuje! eh, ja wole normalne linki niz cb, bp pd ayan sciagnelam do tej pory tylko 3 epy! :( nic nie idzie! szok!

ja ci dam! Uchi slicnie tu wyglada, to jedno z najlepszych jego zdjec! buuuu nikt nie docenia mojego pijackiego slonka nr 2!~buuuuuuuuuuuuuuuuu

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

hehehe uchi ma tyle fajnych fotek! chyba cos musze powrzucac go galerii :P
ok, mam ten ep w weekend zrobie UL bo mam to juz zgrane a teraz nie moge wrzucic na dysk bo mam CB wlaczonego a moja nagrywarkaDVD i CB sie nie lubia ><

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

jestes niedobra wiesz???????
uchi jest moj i koniec! nie wolno go dotykac, obmawiac i w ogole :P
po za tym jest najtrzezwiejszym czlonkiem zespolu, nikogo nie obgaduje, nie placze a zachowuje sie jak prawdziwy meszczyzna :P niewierze w to co pisze :P
no nie spieszy mi sie, bo mnie w łikend nie ma, moze odwiedze to forum z kafei a,e to na kfile! 3dni bez kompa! jak ja to przezyje!
acha mam nowa info o Ryo!
dostalo cos uzywanego od fanki, ale po przetlumaczeniu wyszlo ze to notes!
a tam wszyscy sie tak oburzali, jakie to ochydne itp!
wiec albo nie zrozumialam, albo moj slownik angielskiego nie am takiego slowa!

ODPOWIEDZ