Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 14 maja 2006

Hej ToMo, od razu widać, że już do nas wróciłaś^^ topik JE natychmist ruszył^__^ >__<

a ten K to kto?!

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 14 maja 2006

K= Koyama Keiichiro z NewS^^ lub kei-chan, jak kto woli

no wiesz^^
nie bylo mnie 2 dni i tylko 3 czy 4 posty tu byly napisane! wiec nadrobic musimy, ne?

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 14 maja 2006

LOL K'a zabieram dla siebie i juz go nie wypuszcze z kuchni :twisted:

jak masz ten ep to musisz go obejrzec :D jest kjutny strasznie!! a mi sie dzis udalo sciagnac ten macany z baseballem :twisted: i zaraz ide ogladac, zeby zapomniec o jedzeniu hehe

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 15 maja 2006

obejrzalam wczorajszy SC hehehe bylo wiecej eito niz w poprzednim tygodniu :D

anyway, zaczelo sie od przedstawiania uczestnikow odcinka: yassan mial solowke taneczna a K wysylal caluski w strone publicznosci :* hehe a potem cala reszta Jr sie prezentowala.
ten odcinek zabil mnie na samym poczatku bo yyyh spiewali Real Face XD
wszyscy z eito + ABC i kmf czy jak im tam brali udzial w 「Jr. no mirakuru daisakusen」 (wielki LOOOL ale sie udawilam hehe). Hikaru (chyba) powiedzial, ze w czasie sesji zdjeciowych nie wie jak idol powinien pozowac wiec prosil, zeby sempaie udzielili lekcji :rolly: (brzmi strasznie, nie? :drink: ) wiec eito kolejno prezentowali pozy super idoli XDDD mieli wybrac jeden z przedmiotow, ktore lezaly na stoliku i zrobic kakkoii poze z tym przedmiotem XDDD nie bede opisywac ich min bo brak mi slow LOOOL ale jak sie wszyscy domyslaja byly bezcenne!! baru pozowal z czajnikiem, hina, ryo i yoko z bananem :P a maru...*umiera ze smiechu* no coz to trzeba zobaczyc :rofl2: :rofl2: :rofl2: god nie wiem co maru pil przed tym odcinkiem ale byl swietny LOOOL ryochan byl suuuuuper kakkii!! oczywiscie pisk na sali byl straszny! zrobilam screencapsy z tej gry ale poniewaz to sa same spoiler2y to nie wiem czy dodawac...

spiewali tak jak bylo zapowiedziane OR i misetekure. sliczne perfy ale misetekure spiewali w tych strasznych ciuchach, ktorych nienawidze (farbowane kurczaki), ryochan mial pod spodem ta koszulke w srebrno-czarne paski :love: wiec troche mi to poprawilo humor :P Tatchon oczywiscie gral na perkusji, maru z yassanem na gitarach a reszta tanczyla >_<
listy...LOL jak obejrze jeszcze raz to opisze co gadali XDDD maru dziecko kochane caly czas probowal zachowac powazna twarz haha a yassan w PS napisal "metcha suki da yo!" :aww: :aww: :aww:
jeszcze musze powiedziac, ze k fajnie wygladal w tym odcinku! mial swietne ciuchy! hontou! szkoda tylko, ze to on w nich byl :P ale biala marynarka super! suba mial buty zupelnie nie w swoim stylu XDDD gdyby Jin takie zalozyl to pewnie bym nawet nie zauwazyla ale baru??

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 15 maja 2006

Ja poprosze o te capsy^^ Bo opis brzmi zachęcająco, to bym sobie pixy chetnie obejrzała^^
A jak zrobisz tumbnaile, to kto nie bedzie chciał pixowych spojlerów, to jakoś je ominie wzrokiem >__<

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 15 maja 2006

bosh! to bylo straszne! usmialam sie do rozpuku jak ryo tulil sie do banana! i ta mina suraru jak trzyma czajnik! to chyba mial byc usmiech!:P
a czemu oni maja pociag do tych babanow??????"
Yoko byl fajny, jak zawsze! jego dwa razy ta sama poza i komentarz ze to jest "tanoshii" kompletnie zbilo mnie z nog! o reszcie nie mowie
wiedzialam ze oni nie sa normalni!
yamatsu czas na ryotan con!
tam jak sukiyanen spiewa, na telebimie pojjawiaja sie kj8! i wydurniaja na maxa! myslalam ze z krzesla spadbne juak to ogladalam! kochac glupie kj8!

edit
capsy
Maru/Hina/Ryo/Subarek/Yoko
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

bwahaha no chyba nikt nie mysli, ze oni sa normalni!! LOOL usmiech baru to byla mina super idola XDDDD a ryochan byl boski imo :love: mam faze na ryochana i zaraz ide ap ogladac ^o^ ale jak dla mnie to maru pobil wszystkich w tym odcinku XDDD juz nie wspominajac o tej pozie z baru na samym poczatku gry :rofl2: coraz bardziej lubie maru wiec ma sie pojawic w kuro!! bo jak nie to jedna girl straci zycie za rozpowszechnianie takich plotek :evil: ale autentycznie ostatnio maruchan rzadzi 8) i chyba sie nawet przesunal na 2 miejsce na mojej liscie popularnosci haha

tu sa screencapsy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

co do koncertu ryochana to wlasnie odnalazlam linki i sie zabieram za sciaganie :D ile to ma czesci?

jeszcze jedna sprawa...co sie dzieje z Jimmym?? bo ostatnio kraza plotki, ze zrezygnowal..

edit: ayan wsadzila ep [honjani]20040406-052-Ice Hockey (2nd try).mpg LOOOL zaraz to sciagam!! widzialam kawalki w SP swiatecznym z 2004 i moge powiedziec, ze Uchi na nartach to nic w porownaniu z tym!! :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

hahahaha, ja tez zamiescilam capsy :P

Ryotan con ma 5 czesci, a linkow cos kolo 14, chyba, nie pamietam teraz!

jimmy mnie nie interesuje, ale w kwietniowym potato byl, teraz nie wiem o nim nic!

KJ8 nie sa normalni, ale o zgrozo nie myslalam ze z nimi jest tak zle :P ale nie da sieich juz wyleczyc! glos baru byl jak z KJ8 kindergarden!
Maru jest slodki jak zawsze, i ja tez go kce w kuro! nawet ja ma odbierac dzieciom cuksy! koniec! piszemy petycje!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

maruchan to ostatnio moja glowna rozrywka XDDD widzialas urajani jak usnal w maszynie, ktora miala sprawic, zeby byl madrzejszy?? :rolly: :rolly: juz nie wspominajac o odcinkach z baseballem hehehe :hug: biedne slonko XDDD

linki do tego koncertu mi nie dzialaja :cry: ale juz sprawdzilam, ze jakies inne do mu tez nie :( zawsze wyskakuje mi ta strona click here to proceed i nic! jak klikne to i tak zostaje na tej samej stronie :cry: mozesz wsadzic ten con na cb? sciagne i sie wywali..

a Jimmy...no ja do niego nic nie mam ale szkoda jesli zrezygnowal :( mam nadzieje, ze to jednak nie prawda

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

zapytam czy moge, i wtedy ci napisze, kk?
bo oni kazali zostawic to na forum i nie umieszczac nigdzie! szkoda, ale zapytac zapytam! ew zrobie ul na cos innego....
ja juz pisze petycje, zeby
1. Maru byl w Kuro
2. zeby to Mary byl Kuro!
i jak ci sie podoba?????
LOOOOOOOL nie wiedzialam ze jestem taka genjalna :P

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 16 maja 2006

maru kuro?? maru oszukujacy innych sagi?????? bwahahaha jasne XDDD mowie on sie tylko na ofiare nadaje ale ja go chetnie zobacze jako aka :twisted:

4ge mood mam dzisiaj a wszystko za sprawa czerwcowego WU :lol: nie ma to jak narzekajace gwiazdy XDDD ale jak sie jest z nishikido w 1 zespole to nie ma sie co dziwic, ze biedaczek musi sie podzielic swoimi myslami na temat kolegi :P
on wcale tak staro nie wyglada imo!! chociaz na 18 lat tez nie hehe zastanawiam sie tylko czy wolalby zagrac w jakiejs szkolnej doramie LOL no w sumie ja nic przeciwko nie mam :lol: ale jako 30latka na razie nie kce go ogladac :P

sezon letni sie zapowiada znowu interesujaco bo Tego ma byc w dramie z Ishihara i Iijima Nao!! :dance: ale chyba nie bedzie to duza rola :( K tez ma w czyms grac i dzis sie dowiedzialam, ze chodza plotki o jakims SP z Kokim!! :taniec: chetnie go zobacze w jakiejs wiekszej roli niz tej, ktora mial w Kindaichim :P

PS widzialam sig niu_hana @ abaka >_< niech mnie ktos zabije X_X

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 16 maja 2006

ja bym sie tez zalamala, jakbym z Ryotanem przebywala dluzej niz dzien! nie cierpie jak ryotan ma deprsje!dlatego tez Shi sie to udzielilo!

maru musi byc Kuro! byla by to komedia sezonu! ja kce Marusagi :P

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 17 maja 2006

no jakos nic wiecej sie o tym nie mowi :( ale mam nadzieje, ze to jednak prawda i maru wystapi w kuro...juz wszystko jedno kogo bedzie gral hehe byleby sie pojawil :P

zrobilam screencapsy w tego odcinka o fotografowaniu petto

Obrazek Obrazek Obrazek

biedny ryochan :hug: kotki wygladaja slodko ale tak naprawde to zabojcze stworzenie!! dobrze, ze mial wybor i mogl wybrac pokoj z pieskami bo inaczej by sie slonko meczylo..no i reszta slodka, ze sie nim zajmowali nie? glupio by bylo jakby przez pol odcinka sam stal z tylu..
nie udalo mi sie policzyc ile razy powiedzieli kawaii bo jak wszyscy naraz zaczeli krzyczec to sie nie moglam doliczyc :P

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 17 maja 2006

wreszcie to sobie ogladnelam!
koty sa kawaii! sam ryo zrobil fajna fote tych dwoch psiakow!
ale i tak zdjecie bodajze Maru bylo najkjutniejsze! chyba, bo nie mam juz tego na dychu i nie powiem na pewno!
Onsen tez byl dobry! biedny Kura! zostal poturbowany przez tego wrestlera :P

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 18 maja 2006

^ mi sie najbardziej podobala fotka Yoko :P te dwa pieski co im tylko lebki wystawaly :lol: kjutne to bylo!!
Onsen >_< to bylo straszne wspolczuje wszystkim bo biedni byli :P

co do Jimmiego, to ta gazeta jest z kwietnia a wtedy to on chyba jeszcze nie zniknal :confused: *nie wiedziec bo nie ogladac SC w kwietniu* ale czytalam dzis na abaka, ze ta plotka powstala na jakis chinskich forach tylko na tej podstawie, ze go ostatnio nie bylo w SC. podobno zrezygnowal, zeby sie zajac studiami...no w sumie to nie wiem czemu bo on tam i tak chyba niewiele robil nie? zobaczymy moze sie jeszcze pojawi w ktoryms z nastepnych odcinkow *nadzieja*

ODPOWIEDZ