Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 22 maja 2006

Yamashita Tomohisa pisze:plus ishihara z k.....i znowu beda pielegniarkami :P

nie haha nie Ishihara tylko Shinohara Ryoko :P
ostatnio jej strasznie zazdroscilam, ze takich super facetow dostaje hehe ale juz jej nie zazdroszcze >_< jak bedzie sie miala z K'em przespac to ja nie kce tego ogladac >_< gosh biedna Ryoko!!

ogladalam ep 1 dzis rano hehe ale to beznadziejne XDDD 1-3 juz mi sie sciagnelo, a poniewaz reszta sie nadal ULowala to wlaczylam skanowanie kompa! bosh mam nadzieje, ze wszystko ok

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 22 maja 2006

my mistake^^ za szybko czytalam :P
no ul 5 bedzie gotowy za jakies 30-40 min! a potem 6 idzie^^ hope ze bez problemow! bo zgon zalicze.....
K i Ryoko maja miec sceny intymne? lepiej nie, bo bede sie bala wejsc na lozko swoje bo sie przestrasze tego potworka i bedzie mnie mial na sumieniu :P
hehehehe
no jak mozesz obrazac dramke ze swoim sloneczkiem :P, ktora jest inna niz wszysktie :P a co myslisz o jego grze aktorskiej? jest "talented "? :P czy nie bardzo?
ja potem zrobie reklame na kilku forach, to moze ktos sciagnie^^

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

skonczylam gambatte XD ale beznadziejny ostatni odcinek bosh! straszny ale dla tego kokuhaku warto sie bylo pomeczyc hehe w szoku bylam jak to powiedzial hehe no sie nie spodziewalam LOL i nawet oryginalnie wyszlo! slodki ryochan :P
kansaiben jest fajny! juz teraz wszedzie go slysze! w hanjani oczywiscie i calej reszcie, w gambatte i w abunai tez Baru w kansaibenie gada XDDD yappa sukinanya w ep 1 bylo hehe kansai rzadzi :lol:
co do gry Baru to hmm mial byc zbuntowany itd a to takie wesole i pogodne dziecko :P no poza znokautowaniem 2 senseiow 1 kopniakiem LOOOOL najlepsza scena odcinka XDDD

nie wiem jakie sceny bedzie miala Ryoko z K'em ale po jej ostatnich dramach to chyba nie kce wiedziec XD

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 22 maja 2006

bosh! K jest tak slodki, ze beda make luv :P normalnie!
a ja sobie przyszykuje woreczek na wszelki wypadek :P
ta drama barka jest dziwna, ale da sie ja ogladac^^
wrto bylo?
ep 6 konczy sie ul^^

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

tomo, wiem, ze biedna jestes i nie mozesz tego przeczytac, ale znalazlam ci to Pikanchi, o ktore sie pytalas wczesniej :D wiec jak sie naprawi wszystko to mozesz sciagnac z CB towa (szukaj pod 피칸치 더블)
faito-O!!

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 23 maja 2006

dzieki slonce! dzis mi sie udalo uruchomic rano! znowu padl! znowu uruchomilam! pewnie zaraz padnie :(
dzieki za info! jak po niedzieli kompa dostane to sciagam!
bo czeka mnie tydzien prawie bez kompa! ;( ;( ;(

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 23 maja 2006

buu to niefajnie ale lepiej zaczekac i niech juz bedzie wszystko zrobione!

ta drama z baru i nino coraz bardziej mi sie podoba :D jest beznadziejna ale fajna hehe gra aktorska marna, ale sama drame sie przyjemnie oglada :P

info z abaka: kame bedzie w dramie ale bez calej reszty :evil:

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 23 maja 2006

o nowym araśkowym filmie

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 25 maja 2006

ech
kogo stac na wydanie za dvd 8tysiakow?
a jesli jest to KJ8 i dream boy????????????
chyba tylko jakas fanka :P
koszmar! dobrze, ze nie ma tam Uchiego, bo bym zbankrutowala! hope, ze na jpopsuki albo na cb sie pojawi!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 25 maja 2006

no wlasnie widzialam na kansha!! oni chyba sa chorzy >< 8tysiecy za to cos?? ten dream boy byl koszmarny hehe ale jak sie pojawi na jpopsuki to pewnie bede sciagac do kolekcji :P ale nie wiem czy mam ochote ogladac to jeszcze raz XD

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 25 maja 2006

LOL
i to mowi fanka kj8!!!!!!!!!!!!!!!
no ale coz! jak mus to mus!
nie ludbisz Kizuny sto razy pod rzad? mnie sie podoba i nie nudzi nawet :P
jakby byl tam uchi to pewnie bym kupila
ale nie ma i sie ucieszylam :P ze tyle kasiory nie pojdzie na marne! jestem fangirl, ale nie az taki!
jak to Nache napisala, na swoim lj niech on wydaje na mnie kase a nie ja na niego :P

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 26 maja 2006

3K Abake z SC 2005-02-23 - wersja z napisami (credit: tenshi @ jdorama za linka) boskie to bylo hehe szukalam tego odcinka juz jakis czas bo wczesniej czytalam tlumaczenie w LJ :D wszyscy byli super slodcy jak mowili tymi zmienionymi glosikami XDDD yassan spadl z krzesla LOOL i nawet byl Uchi i Ryochan :D
jeden z fajniejszych klipow z SC jakie widzialam hehe
kurcze jednak tesknie za taka fryzura Subaru :puppy: wlasnie taka jaka mial tutaj najbardziej mi sie podoba..

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 26 maja 2006

a nie widzialas tego wczesniej? ja ci opowiadalam jak jeden z krzesla zlecial, ale zapomnialam ktory to byl!
ale uchi moje slonko i Ryotan byli najlepsi! czlonkowie 3k! zarty se robia :P

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 26 maja 2006

aaa~~ ma ktoś g no arashi z 25 maja 2006? bo na LJ widziałam link, ale "The download limit has been reached for this file." i umieram z rozpaczy!! A oni tam zdaje sie w jakiś hostkubie byl;i, czy coś >__< MUSZĘ to mieć!
może link jakiś?

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 26 maja 2006

ja ci moge dac torrent link chyba ze ktos juz na cb zaladowal! bo widzialam...

anyway, moje slonko P kochany, wywrocil sie na MS podczas daite senyorita! i jego playback wyszedl na jaw! podobno bylo sexy, ale ta wpadka!

inna rzecz, to dziwczyna Tego!
zszokowalam sie! Tegorin ma laske!!!!!!!!!!!!!!!! nie jest za piekna, ale ujdzie! z bon bon blanco, jakas anna i hiszpanskie nazwisko na s chyba mam gdzies to w lj ale teraz nie pamietam *luka* Anna Santos!
szok! szok! szok! szok!
oczywiscie nieoficjalnie, ale takich wiadomosci nie podadza oficjalnie przeciez!

ODPOWIEDZ