Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 01 cze 2006

OMG!!!!!! byla chyba grupowa wizyta u fryzjera! :lol: Tatchon i Hina obcieli wlosy!! Tatchon wyglada super! strasznie fajna ma fryzurke i w ogole caly jest sliczny :D Hina ma fryzure jak w czerwcowym WU czyli nic specjalnego XD Yoko ma strasznie krotkie wlosy i jeszcze nie wiem czy mi sie podoba :P Yassan! OMGosh! co za straszny blond hehe wyglada jeszcze kjutniej niz zwykle + ubral sie na rozowo LOOL Ryo nie byl u fryzjera...niestety :( podobala mi sie fego fryzura do niedawna ale teraz juz ma troche za dlugie hehe

widzialam kawalek MV..jeszcze nie wiem kiedy wyjdzie ale zaraz lukne na kansha i moze tam sa jakies info.
znowu tani MV buuu jestem zawiedziona bo mialam nadzieje, ze tym razem wreszcie im zrobia cos porzadnego a tu znowy cos co wyglada jak kawalek z koncertu + sa w tych strasznych ciuchach a w tle tancza obachan XD
no coz narazie sie nie bede wypowiadac czy mi sie podoba czy nie..zaczekam na premiere

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 01 cze 2006

ja bylam na kansha!
i yassu sie ufarbowal! szok!
iu sa rozpiski dram z Maru! zadne kurosagi! bede plakac......................
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

nieeeee :cry: :cry: :cry: czemu nie bedzie Maru-chana w Kurosagi????? a ja tak na to czekalam buuu teraz to juz mi sie nawet nie kce tej dramy konczyc :cry:
ta drama jesienna jest jeszcze niepotwierdzona, ale mam nadzieje, ze powstanie bo jak chuu_girl znowu nieprawdziwe ploty rozpowszechnia te bede zla :bejsbol:

no yassan na blond sie ufarbowal hehe ale on tak dlugo mial jasne wlosy, ze nie jest to az taki szok :P jak zobaczylam Subaru z blond wlosami to byl shokku!! >_<
ja linki do Narutomo mialam wczesniej z jdorama hehe
Ryu-chan wygladal fajnie :D dobrze mu w takich ciemnych wlosach i nawet to, ze sa takie dlugie jakos mi nie przeszkadza...chociaz taka fryzura jaka mial w SC ostatnio to chyba moja ulubiona :D

bosh nadal 4ge mood >_< ale po Narutomo juz troche mniejszy :P ale dzis przeczytalam, ze ktos stwierdzil, ze on przypomina Sho-chana hehehe milo, ze nie tylko mi sie tak wydawalo :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

LOL
mo0ze podrzucic ci wiecej Shige? mam klip shige baka :p albo co innego :P wiecej jpg, bo na mp3 nie masz co liczyc, ale powiem ci w ktorym momencie w sayaendou spiewa to sobie bedziesz sluchac tego kawalka na okraglo :P
LOL
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

nigdy wiecej nie chce tej piosenki slyszec >_< a glos shige mi sie nie podoba hehe no a przynajmniej to co slyszalam >_< bo juz tak ze mna zle, ze uruchomilam yt XD i ogladalam solo z SC i jeszcze jakies yyy co z massu byli w fabryce ciastek koala - no koment >_<
straszne!! az mi wstyd normalnie :ashamed: mozecie sie spodziewac nadchodzacego konca swiata.....
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

niedobra!
kochana moja sayaendou!
bosh ! ty naprawde masz faze na Shige! co ja zrobilam :P
koniec swiata jest bliski! i nie pojade do Japonii! buuuuuuuuuuu
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 05 cze 2006

czemu jeszcze nie ma nowego SC??????? ja kce obachan perf i male eito-kuns :lol:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 05 cze 2006

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
ja wlasnei sciagam stare! i klce moje pijackie slonko!
mam fajne skany Kusy! slodko wyglada! ide sie poslinic!
moze bedzie pozniej, bo wtedy byulo po poludniu ulowane, acha i laska od tej strony w singapurze chyba jest, wiec ktos inny to uluje! poczekaj!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 05 cze 2006

no ja tez ciagne ten stary co wczoraj zaczelam bo ten Neverland nie idzie T_T jak juz sie uruchomilo to stanelo na 3% i dalej nic :cry:

juz myslalam, ze 4ge mood mi minal ale jednak nie :ashamed: zaczelam czytac jego Jweb i koles wymiata LOOOOOOL szkoda, ze nie moge tego tu zamiescic ale fragment o bezrekawniku jest boski :rofl2:

na ten nowy SC chyba bedzie trzeba poczekac dluzej skoro ona wyjechala...maja tam straszne opoznienia..nawet ostatniego Suka-J nie ma :/ na szczescie jest na johnny's jr ale tu idzie 3 razy wolniej buu
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 05 cze 2006

Shige foreva :P
ja tam z webami jestem do tylu jakies 4 tygodnie, moze wiecej, nawet mojego slonka dawno nie odwiedzalam :( wstyd!
no sc bedzie moze jutro jesl;i go jeszcze nie ma! a jak nie to trzeba bedzie czekac na moja znajoma ktora widze sukcesywnie uluje tam kuro speciale!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 06 cze 2006

sc ogladniety!
KJ8 to debile, ale to chyba wiadomo!
moje slonko nei nauczylo sie po pierwszym ms zeby mikrofona z lapy nei wypuszczac i nie robic wariacji z nim zwiazanych! ogolnie bylo ok, bioderka i ero ero dance sa boskie! ja kce do japonii;(
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 06 cze 2006

hahaha no ja wczoraj skonczylam to sciagac yatta predkosc ponad 200 *kocha CB* a ogladac bede teraz lol jak skoncze to cos pewnie napisze^^

zgadnij co mam :D zassalam wczoraj caly Spirits w wma :D teraz musze to na mp3 przerobic hehe moze sie wreszcie naucze rozpoznawac glosy maru i yassana LOLZ

btw, mam req...szukam mp3 Sayonara by Subaru. masz moze?

ok to ja ide SC ogladac :)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 06 cze 2006

jakis wolny kawalek tak? jakis mialam ale jakbym miala choc poczatek tego jak on spiewa, lub jakis ref tzn slowa!
acha i Yoko + reszxta KJ8 jest skromna niesamowicie!
bylo pytanie czy jestescie popularni/ czujecie sie popularni, na co padla oczywista odp ze taaaaaaak! i wszyscy za Yoko!
LOL
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

hehehehehe no co moge powiedziec...Ryu-chan byl super slodki!! kurcze kolejny ep SC i chyba znowu zrobie gifa z nim bo takich kjutnych momentow nie kce wywalac z dysku :P a plik 300MB to troche za wielki :P

ciuchy straszne o tym chyba nie musze wspominac.. ale perf bardzo mi sie podobal :D Ryo-chan znowu robil fajne minki a panny piszczaly hahaha

Nakamaru rzadzi!! uwielbiam go hehehe najpierw mowil, ze takie proste zadanie dali z ta piosenka Jina i ze to oczywiste, ktora odpowiedz jest poprawna a po chwili stwierdzil, ze wlasciwie to juz nie jest pewien i w koncu odpowiedzial zle :lol: ja tez sie pomylilam hehe chcialam, zeby to bylo Love or Like bo to moja fav piosenka KAT-TUNA i mialam nadzieje, ze ja puszcza XD
chibi K >_< omgosh

i jeszcze dodam, ze Nakamaru mial fajne ciuchy, a Yuto kochane dziecko byl slodki jak zwykle :D
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

bosh ale mam dzis glupowaty humor XD a teraz jeszcze jak przeczytalam posta Meloenchen na hadace to myslalam, ze umre ze smiechu :lol: stwierdzila, ze Yoko ma romulanska fryzure LOL wiec w wyobrazni od razu dodalam te ich klingonskie ciuchy z obachan i kombinacja wyszla zabojcza XDDDDD
juz nie wspominajac o capsach: 'this is the way Yoko gets high' :rofl2: :rofl2: :rofl2: OMGosh!! trzeba miec talent zeby takie capsy zrobic :DDD

gomen za tego posta >_<

Wróć do „Muzyka”