Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 08 cze 2006

AAAA, widzieliście TO?!

Michael Jackson! ze SMAPami!
Ja wiedziałam, ze on ostatnio pojechał do Japonii, ale że oficjalnie wystapił w jakimś programie... to nei wiedziałam. I to ze SMAPami.

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 10 cze 2006

LOL
PV babeczki mnie przerazil! nigdy wiecej tej piosenki! nigdy!!!!!
wracam do sukiyanen!
matko Bog mnie pokaral!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 11 cze 2006

hehe a mi sie podoba i piosenka i PV :D smieszni sa lol a Subaru wyglada slicznie imo juz dawno tak ladnie nie wygladal hehe male eito-kuns sa slodkie tylko jakos srednio pasuja do calosci.
czy ktos jeszcze mial skojarzenia z DragonBallem jak ogladal to PV?? :lol:

PS mam Sayonare :dance: sliczna jest i teraz jej slucham bez przerwy :mrgreen:
Tomo, jeszcze szukam I believe in myself. masz moze? jak nie to zrobie reqa na LJ ale za jakis miesiac bo tak czesto to nie wypada hehe no chyba, ze wczesniej bede mogla robic reqi na abaka :mrgreen: a teraz bedza mi szybko posty przybywac bo jest tam topic o mistrzostwach XDDD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 11 cze 2006

bwahahahahahahahahahaha
dragon ball powiadasz! no w sumie1 a ktos tu mowil ze anime nie ogladal!
piosenki nie mam niestety! zreszta nie wiedziec ze taka byc!
jak powiedzialas kiedys "nigdy wiecej sayaendou" to ja teraz mowie : nigdy wiecej wypasionej babeczki z Osaki!!!!!!!
mam juz dosc tej piosenki! ale to moje zdanie!

posty o mistrzostwach sa denerwujace, na wszystkich forach sa! czemu???????? dzis chyba japonczyki graja, ne? czy to bylo wczoraj?
no ja tak sie noga interesuje, ze widac wlasnie jak to wyglada :P
wracam do SMAPow :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 11 cze 2006

no kilka anime ogladalam jak bylam w liceum :P ale nigdy nie byla to moja pasja hehe
a z DB mi sie skojarzylo bo Subaru robi kamehameha LOLZ kjutne to bylo xD

szkoda, ze nie masz tej piosenki :( ale ja teraz przeszukuje moje SC i juz sobie troche powycinalam :P tzn jeszcze ripow nie robilam ale musze zaczac.. tylko sie zastanawiam czym mozna wyciac z rmvb bo VD tego nie czyta :( moze gdzies bedzie ta piosenka
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 11 cze 2006

LOL wiec db i kamehameha jest ci znana :P
ok :P
z rmvb chyba sie da wyciac, ale pewnie nie vd, bo to tylko dziala pod wszystko po za tymi wczesniejuszymi!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 16 cze 2006

wiecie co stwierdzilam? mam uposledzony sluch! totalnie!
dzis zessalam sobie wreszcie solo mojego slonka,. i co sie okazalo?
zamiast "this is the master key" on spiewa "kiss is the master key"!!!!!!!!!! bosh! slon mi na ucho nadepnal! jak ja tak moge

shissou jest boskie! ale Tego w montrealu jeszcze lepszy!
slodko wygladal z wiewiorka! szkoda ze ta go nie pogryzla bo by bylo jeszcze ciekawiej!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 16 cze 2006

Yamashita Tomohisa pisze:wiecie co stwierdzilam? mam uposledzony sluch! totalnie!
dzis zessalam sobie wreszcie solo mojego slonka,. i co sie okazalo?
zamiast "this is the master key" on spiewa "kiss is the master key"!!!!!!!!!! bosh! slon mi na ucho nadepnal! jak ja tak moge
lol nie przejmuj sie :pat: w jednej piosence Glay'a bylo 'I'm thinking about you" a ja przez dlugie miesiace myslalam, ze tak jest 'I'm singing about you' XD taaak Teru i jego pronunciation <3 ale i tak jest kochany :D

widzialas najnowszy honjani? bosh! biedna senseika XD tak sie na nia napalili, ze az uciekac musiala :rofl2: :rofl2: :rofl2: god ale sie usmialam XDDD subaru powiedzial, ze jest kawaii chyba wiecej razy niz w tym odcinku o fotografii LOLz biedni oni sa w tym JE! XD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

to hj to tennis czy cos, to jest najnowsze? ja ostatnio zadnych takich nie ogladam! nawet sc z news przelecialam bo mi sie nei kcialo! to samo yyy, gdzie mam mojego slodkiego tego i z twarza przejechanego kota K-chana :P
jakos dramki czas nastal, a i jeszcze ta cholerna sesja :/...szkoda gadac....
aaaa janne da arc spiewali swego czasu (wersja jaka ja sluszalam) venus neo venus tsugare (cholera zastanawialam sie co to) az wreszcie znalazlam slowa i bylo to tak "venus neo venus togehter"......... brak slow....
czemu tego nie wykorzystal tej wiewiorki????
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 16 cze 2006

^ to szkoda, ze nie ogladasz takich rzeczy bo sie pojawil kolejny odcinek Weekly V.WEST :P

ten honjani to o pingpongu 2006-06-13
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

bosh!
udon hunt bylo debilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az sobie nie wyobrazam co bedzie dalej! a i malo mojego slonca tam bylo, tylko yasek z markiem, chyba.....
plus kon byl glupi :/
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 18 cze 2006

najnowsze plotki hehe jedna z chinskich gazet napisala, ze
kanjani8 pisze:Uchi will be back for the Kanjani8 tour in September!!!! And Uchi and Ueda will be in a drama about a night club!!!!!!!
mam nadzieje, ze to prawda, ale z 2 strony wiadomo jaka opinie maja chinskie magazyny >_<
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 18 cze 2006

LOL
spadlam z krzesla!
wiesz nie mowie ze nie moze sie okazac to prawda, bo go w lipcu rok temu go zawiesili... niewazne, wazne zeby moje slopnce wrocilo jak najszybciej!
oen notrmalnie! moje slonce na prezydenta!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 22 cze 2006

jako ze na forum mamy fanow pilki noznej, a ja 4 lata temu nie moglam sobie wydarowac ze nie ogladalam rozpoczecia i zakonczenia ms, w tym roku tez zrobilam blad....ale juz go na[prawiam
sciagam wlasnie ofichjalny japonski hymn pilkarski an ten mundial! i znowu JE maczalo swoje wstretne paluchy w tym calym przedsiewzieciu.........TOKIO........
ech 4 lata temu byl B`z z nieciekawa, ale pewnie lepsza niz to cale tokio piosenka...co do ms, to siatka kobiet w japonii bedzie wt tym roku krolowac w moim domu....NewS...oby....jak nie to KT......ech Glinka x P...ech.....ide spac....

ps jutro , a wlasciwie za jakies 7 godzin, ide skanowac shissou...mam hope ze wyjdzie ladnie...
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 23 cze 2006

nareszcie sie pojawil nowy honjani :P ale juz nie bylo az tak interesujaco jak w czesci A hehehe Baru, Yoko i Hina chyba postanowili sie kontrolowac wiec senseika mogla sie czuc bezpiecznie :P ciekawe czy ja potem wyciagali na de-to LOL
btw, Hina jest strasznie zlosliwy XD jakos nigdy tego wczesniej nie zauwazylam...no poza Tokyo Jr vs Kansai Jr hehe

pamietasz kto jest w J-Sports Day 2002 i 2003?? bo wlasnie sciagam ale nie chce, zeby sie okazalo, ze tam nikogo interesujacego nie bedzie...
ODPOWIEDZ