Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 27 cze 2006

oj wszyscy z nich sa sukebe :P Ryo-chan z tym podnoszeniem czegos z ziemi jeszcze nie byl zly hehe a potem Hina i Tatchon dodawali kolejne elementy XDDD ale Maru to juz mnie zabil ta odpowiedzia XD chociaz z 2 strony mozna sie bylo spodziewac czegos w tym stylu XD

te fotki Yoko byly swietne!! chce je obie XDDD juz sie pare osob zabralo za szukanie lol a w studio jak je pokazali to pisk jak nigdy hehe

mi sie ta piosenka nie podoba XD to wyliczanie jest zbyt dlugie i "wokalnie malo interesujace" a reszta piosenki to jak polaczenie discopolo z Tarkanem :drink: straszne!

to ten perf z Urawary to nie calosc?

edit: hehe szybko poszlo :P fotki Yoko odnalezione :P luknij na jdorama jesli chcesz zobaczyc smexy Yoko :lol:

edit2: wlasnie przeczytalam, ze singiel SA ukazal sie w Szwecji i cala Europa moze go kupic na http://www.cdon.com za €3.70. ja oczywiscie nie mam zamiaru tego kupowac ale tak sobie mysle, ze jesli stanie sie hitem jak jest to oczekiwane to moze zaczna sie pojawiac i inne single!!! bosko by bylo! o ile taniej za przesylke! moze bym zaczela kupowac wiecej plyt wtedy :P
(credit abaka)

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 27 cze 2006

SA??????
tak sie zwie nowy singiel KT????
nie wiem czy kce foty Yoko....jest dla mnie za kowaii!
jak pomysla ro zobacze :P
poki co Penelope zajela miejsce Koichiego!
biedak!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 27 cze 2006

SA=Shuji to Akira :wink:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 27 cze 2006

teraz juz wiem!
nie zalapalam!
no ja zakupy na ya zrobilam wiec stracone oplakane.....

ja kofam niwa piosenke KT moze i tarka, ale ok i tyle jest :P
ten kawalek co ja slyszalam, bylo z mezamashii, albo innego pierona....nie z utawary!
utawara konczy sie sciagac wlasnie^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 11 lip 2006

OMG OMG OMG OMG OMG!!!
Rumors are running wild over the internet that Ueda Tatsuya, leader of JE's latest boyband, KAT-TUN has been involved in a sex tape scandal. Now this may not seem like a lot to us Westerner's who are used to a new tape coming out every other week, but in a place like Japan where band members/entire bands have been suspended due to members being caught smoking/drinking it's quite a bombshell.

There's one more thing that makes this such a delicious rumor...the tape involves Ueda having sex WITH A GUY! Although there has been no official comment by either Ueda or Johnny, fans are still debating between themselves as to whether it's legit or not?!

ten filmik: http://www.sendspace.com/file/2cqy00
źródło: http://community.livejournal.com/ohnoth ... 49226.html
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 lip 2006

OMFG
ale twarzy dobrze nie widzac to nie musi byc Ueda ne?

przeciez oni sa tacy podobni do siebie ne?

O.O O.O O.O
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 lip 2006

Rany Boskie, nawet gdy ma słabość do facetów to jego prywatna sprawa. Nic innym do tego... Zresztą oni wszyscy są tak piękni i wydelikaceni, iż mam wrażenie że wręcz preferują swą płeć niż kobiety...Nie rozumiem co w tym takiego strasznego, no tak Japończycy tylko na forum trąbią o tychże problemach, a o innych wolą nie wiedzieć...w pewnych wypadkach Kraj Kwitnacej Wiśnii jest straszliwie zakłamany. Co do samego Uedy to nie widzę potrzeby tak go piętnować w bulwarówkach i tv, każdy ma swój własny gust...że juz nie wspomnę iż z tego filmiku nie można dokładnie wywnioskować kto jest kim :P

Hmmm, zostając przy temacie KT ten najnowszy utwór, który zwie sie SIGNAL i bodajże jest również wykorzystany w reklamie odtwarzaczy mp3 jest dziwny...ogólnie trudno go zaliczyć do czegoś naprawdę beznadziejnego, ale żeby to była jakaś rewelacja ... Nasłuchałam sie tyle plotek o tym 'super-hiper świetnym przeboju', że w pierwszym momencie przeżyłam lekkie rozczarowanie, ale to nic...może jak posłucham dłużej to bardziej wpadnie mi w uchu...

Heh, jeszcze raz się potwierdza zasada by lepiej nie słuchać / czytać ploteczek *_*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 02 sie 2006

uhuhuhu, ureshii^^
Moja przyjaciółka mi przyweiozła POPORO Wresień 2006 >__< a w środku piękne sesje zdjęciowe! KATTUN< ARASHI< YAMAP i inni NEWS, KANJNI8, Kinkikids, Takky&Tsubasa, SMAP.
Teraz będę się ślinić>__< a jak znajdę kogoś ze skanerem, to zeskanuję^^
I jeszcze ją zaprzegnę do roboty, żeb mi artykuły przetłumaczyła ^__^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 sie 2006

Ach, szczęściara... ciekawe czy da się kupić poszczególny numer, bez konieczności zamawiania prenumeraty :?:

Ech...jak już będziesz miała skany to podziel się z innymi zdesperowanymi ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 02 sie 2006

pewnie, że się podzielę
tylko najpierw musze skaner znaleźć
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 03 sie 2006

no wrzesniowe Popolo jest super!! ale ci zazdroszcze! eito maja fajniusia sesyjke i to bardzo niezwykla jak na nich :D powinni miec takich wiecej :love: nawet sobie z jednej fotki banner do LJ zrobilam haha sliczna sesja ♥
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 sie 2006

Ja przez dlugi czas zastanawialam się co to jest to Johnny's Entertainment... no i wreszcie przy okazji ogladania Hana Yori Dango sie dowiedzialam :P
Narazie wiem tylko ktory to Matsumoto Jun... ^^' Ale moze z czasem reszte ich poznam xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 03 sie 2006

Poznasz poznasz, spoko... przy dramach nie da rady nie poznać^^
Ja też zaczynałam od MastuJuna, i do dziś lubię go najbardziej^______^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 06 sie 2006

hej, ludzie, z tym Uedą to ściema! :PPP nie widzicie, że to nie on XD? Ueda nie jest gejem, a do podobnych tego typu 'skandali' wymyślanych przez gazety i fanów się już przyzwyczaiłam xD. Ach, ten półtoraroczny staz w johnny'sowym świecie ;).

Poza tym niedawno powstała pierwsza polska strona w całości poświęcona KAT-TUNom, zapraszam! ^^

CLICK
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 06 sie 2006

no wiemy, że nie prawda, ale i tak, filmik bekowy, ne^^
a tą stronkę wrzuć w linkach^^

Wróć do „Muzyka”