Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 27 cze 2006

oj wszyscy z nich sa sukebe :P Ryo-chan z tym podnoszeniem czegos z ziemi jeszcze nie byl zly hehe a potem Hina i Tatchon dodawali kolejne elementy XDDD ale Maru to juz mnie zabil ta odpowiedzia XD chociaz z 2 strony mozna sie bylo spodziewac czegos w tym stylu XD

te fotki Yoko byly swietne!! chce je obie XDDD juz sie pare osob zabralo za szukanie lol a w studio jak je pokazali to pisk jak nigdy hehe

mi sie ta piosenka nie podoba XD to wyliczanie jest zbyt dlugie i "wokalnie malo interesujace" a reszta piosenki to jak polaczenie discopolo z Tarkanem :drink: straszne!

to ten perf z Urawary to nie calosc?

edit: hehe szybko poszlo :P fotki Yoko odnalezione :P luknij na jdorama jesli chcesz zobaczyc smexy Yoko :lol:

edit2: wlasnie przeczytalam, ze singiel SA ukazal sie w Szwecji i cala Europa moze go kupic na http://www.cdon.com za €3.70. ja oczywiscie nie mam zamiaru tego kupowac ale tak sobie mysle, ze jesli stanie sie hitem jak jest to oczekiwane to moze zaczna sie pojawiac i inne single!!! bosko by bylo! o ile taniej za przesylke! moze bym zaczela kupowac wiecej plyt wtedy :P
(credit abaka)

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 27 cze 2006

SA??????
tak sie zwie nowy singiel KT????
nie wiem czy kce foty Yoko....jest dla mnie za kowaii!
jak pomysla ro zobacze :P
poki co Penelope zajela miejsce Koichiego!
biedak!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 27 cze 2006

SA=Shuji to Akira :wink:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 27 cze 2006

teraz juz wiem!
nie zalapalam!
no ja zakupy na ya zrobilam wiec stracone oplakane.....

ja kofam niwa piosenke KT moze i tarka, ale ok i tyle jest :P
ten kawalek co ja slyszalam, bylo z mezamashii, albo innego pierona....nie z utawary!
utawara konczy sie sciagac wlasnie^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 11 lip 2006

OMG OMG OMG OMG OMG!!!
Rumors are running wild over the internet that Ueda Tatsuya, leader of JE's latest boyband, KAT-TUN has been involved in a sex tape scandal. Now this may not seem like a lot to us Westerner's who are used to a new tape coming out every other week, but in a place like Japan where band members/entire bands have been suspended due to members being caught smoking/drinking it's quite a bombshell.

There's one more thing that makes this such a delicious rumor...the tape involves Ueda having sex WITH A GUY! Although there has been no official comment by either Ueda or Johnny, fans are still debating between themselves as to whether it's legit or not?!
ten filmik: http://www.sendspace.com/file/2cqy00
źródło: http://community.livejournal.com/ohnoth ... 49226.html
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 11 lip 2006

OMFG
ale twarzy dobrze nie widzac to nie musi byc Ueda ne?

przeciez oni sa tacy podobni do siebie ne?

O.O O.O O.O
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 16 lip 2006

Rany Boskie, nawet gdy ma słabość do facetów to jego prywatna sprawa. Nic innym do tego... Zresztą oni wszyscy są tak piękni i wydelikaceni, iż mam wrażenie że wręcz preferują swą płeć niż kobiety...Nie rozumiem co w tym takiego strasznego, no tak Japończycy tylko na forum trąbią o tychże problemach, a o innych wolą nie wiedzieć...w pewnych wypadkach Kraj Kwitnacej Wiśnii jest straszliwie zakłamany. Co do samego Uedy to nie widzę potrzeby tak go piętnować w bulwarówkach i tv, każdy ma swój własny gust...że juz nie wspomnę iż z tego filmiku nie można dokładnie wywnioskować kto jest kim :P

Hmmm, zostając przy temacie KT ten najnowszy utwór, który zwie sie SIGNAL i bodajże jest również wykorzystany w reklamie odtwarzaczy mp3 jest dziwny...ogólnie trudno go zaliczyć do czegoś naprawdę beznadziejnego, ale żeby to była jakaś rewelacja ... Nasłuchałam sie tyle plotek o tym 'super-hiper świetnym przeboju', że w pierwszym momencie przeżyłam lekkie rozczarowanie, ale to nic...może jak posłucham dłużej to bardziej wpadnie mi w uchu...

Heh, jeszcze raz się potwierdza zasada by lepiej nie słuchać / czytać ploteczek *_*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 02 sie 2006

uhuhuhu, ureshii^^
Moja przyjaciółka mi przyweiozła POPORO Wresień 2006 >__< a w środku piękne sesje zdjęciowe! KATTUN< ARASHI< YAMAP i inni NEWS, KANJNI8, Kinkikids, Takky&Tsubasa, SMAP.
Teraz będę się ślinić>__< a jak znajdę kogoś ze skanerem, to zeskanuję^^
I jeszcze ją zaprzegnę do roboty, żeb mi artykuły przetłumaczyła ^__^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 02 sie 2006

Ach, szczęściara... ciekawe czy da się kupić poszczególny numer, bez konieczności zamawiania prenumeraty :?:

Ech...jak już będziesz miała skany to podziel się z innymi zdesperowanymi ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 02 sie 2006

pewnie, że się podzielę
tylko najpierw musze skaner znaleźć
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 03 sie 2006

no wrzesniowe Popolo jest super!! ale ci zazdroszcze! eito maja fajniusia sesyjke i to bardzo niezwykla jak na nich :D powinni miec takich wiecej :love: nawet sobie z jednej fotki banner do LJ zrobilam haha sliczna sesja ♥
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 03 sie 2006

Ja przez dlugi czas zastanawialam się co to jest to Johnny's Entertainment... no i wreszcie przy okazji ogladania Hana Yori Dango sie dowiedzialam :P
Narazie wiem tylko ktory to Matsumoto Jun... ^^' Ale moze z czasem reszte ich poznam xP
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 03 sie 2006

Poznasz poznasz, spoko... przy dramach nie da rady nie poznać^^
Ja też zaczynałam od MastuJuna, i do dziś lubię go najbardziej^______^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 06 sie 2006

hej, ludzie, z tym Uedą to ściema! :PPP nie widzicie, że to nie on XD? Ueda nie jest gejem, a do podobnych tego typu 'skandali' wymyślanych przez gazety i fanów się już przyzwyczaiłam xD. Ach, ten półtoraroczny staz w johnny'sowym świecie ;).

Poza tym niedawno powstała pierwsza polska strona w całości poświęcona KAT-TUNom, zapraszam! ^^

CLICK
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 06 sie 2006

no wiemy, że nie prawda, ale i tak, filmik bekowy, ne^^
a tą stronkę wrzuć w linkach^^
ODPOWIEDZ