Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 23 mar 2006

:lol: znowu :P
wiesz masz neta zawsze mozesz poszukac info na ten temat! mnie to nie obchodzi za bardzo :P bo ja sciagnelam to tylko dla smiechu!!! a tam sie dzialo!!!oj dzialo! szkoda tylko ze nie zrezygnowali z pomyslu jak wiedzieli ze to totalne lamagi!

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 23 mar 2006

A to JE sports to jest jakiś nowy program? Bo ja widziałam kiedyś coś takiego, jak różni aktorzy- wtedy nie byłam jeszcze zorientowana, którzy (ale był tam Kame) grali w yakyuu i szło im marnie (czyli= przekomicznie)
Ściągnęłam coś takiego jeszcze na przłomie listopada/grudnia...
To był mój pierwszy program TV z JE jaki sciągnęłam. Ale wtedy mnie to wcale nie zaintersowało :P A dzisiaj... -_-'
^__^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 23 mar 2006

hehehe z tego co wiem to takie wielkie bylo tylko jedno! ale jak zawsze moge sie mylic^^
ale skoro na sieci nie znalazlam nic po za tym jednym, to jednak mysle ze to bylo jednorazowe przedsiewziecie :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 23 mar 2006

co do tego kto powinien być w jakim zespole... hm, z Hiro i Ryo to raczej trudna sprawa. Rzeczywiście, dziwnie wymyślili z tym, że obaj uczęszczają do dwóch zespołów - chłopaki mieli więcej roboty przez to, promocje w jednym bandzie, w drugim też, koncerty + do tego dochodziły występy w Szokurach i dramy [tu mam szczególnie na myśli Ryo ostatnimi czasy ^^]. Osobiście uważam, że Ryo z Uchim wiele bardziej pasują do KJ8 i ogólnie da się zauwazyć, że o wiele lepiej czują się w tym zespole, w wywiadach i wszelkich występach widać, że to paczka zgranych kumpli. Zresztą oni sami też pewnie gdyby mieli wybierać wybraliby KJ8. Jednak News bez Ryo i Uchiego to już nie ten sam News. Kiedy poznałam Newsy byli jeszcze w ósemkę i takich ich pamiętam i wspominam najmilej. W między czasie Uchi jeszcze miał ciężkie operacje w szpitalach [chłopaki go odwiedzali w szpitalu, Pi przysłał koszyk owoców i kwiaty, a Ryo jakieś erotyczne magazyny :D], a kiedy wrócił panowało ogólne szczęscie, dlatego jeszcze bardziej bolesna była dla fanów wiadomość o aresztowaniu Uchiego po tak krókim czasie od jego powrotu ze szpitala :(. Kiedy oglądałam pierwsze promocje Teppena bez Uchiego [Ryo też wtedy nie występował z niewiadomych powodów], było mi przykro i ewidentnie było widać, że bez tej dwójki, to już nie ten sam zespół, stali się o wiele bardziej nijacy i bez duszy, a klasę i genki style trzymał jeszcze tylko Kusano [nie oszukujmy się - Pi, Koyam, Massu i Tego nie są zbyt okazałymi okazami zakręconych chłopaków :PPP], a teraz kiedy jeszcze jego zawiesili, to nic dziwnego, że sam zespół bardzo kiepsko by prosperował jeśli chodzi o podtrzymywanie image'u zespołu. Newsy byli jednym z pierwszych zespołów JE, które poznałam dlatego też się do nich przywiązałam [choć nie są moim ulubionym bandem] i nigdy w życiu nie życzyłabym im zawieszenia działalności - bo zwyczajnie pracowali cięko i uczciwie na swój sukces wiele lat, wiele musieli przecierpieć w tym podłym JE, poza tym każdy z wyjątkiem Koyamy i Shige miał tam całkiem dobry wokal [oni za to dobrze tańczyli ^^] i po prostu szkoda mi ich... Nie mówiąc już o tym, że ostatni singiel jest imho ich najlepszym i w ramach wspierania News w takich okropnych dla nich czasach kupię go przy nastepnych zamówieniach na YA ^^.
Trochę się boję, że KT ukradnie Newsom fanki, bo jak wiadomo zatwardziałymi fankami tych dwóch zespołów są dziewczyny mniej więcej takiego samego pokroju, a w dodatku KT wkroczyli teraz na rynek ze swoim przebojowym imagem i Newsy oczywiście obecnie stoją na pozycji przegranej. A szkoda, bo te trzy zespoły News, Kanjani8 i KAT TUN wnosiły całkiem ciekawy klimat w młodsze szeregi JE -->> Newsy były zawsze takie kawajne i robiły za sweet sugar, Kanjani8 zazwyczaj się wydurniało i prezentowało genki i crazy style, natomiast KAT TUNy są tacy bardziej agresywni i przebojowi z tym swoim imiczem bad boysów ^.~ eh... szkoda, że takie rzeczy się porobiły w tych młodszych zespołach, choć oczywiście samych chłopaków za to nie winię - jedynie samą firmę JE ://. Bosz, chyba dłużej się już nie dało __^__;;

Yamatsumi --->> wee, Okura wygląda jak baba na twoim avie!! : O
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 23 mar 2006

nie wiem czy jednorazowe, ale skoro ma dopisane 2005 to podejrzewam, ze wczesniej tez sie cos takiego odbywalo...a to ze nie ma na sieci to jeszcze nic nie znaczy :P
w opisie torrenta jest cos w stylu czesc 2 bedzie pozniej o ile pamietam wiec mam nadzieje, ze sie jeszcze pojawi^^ btw, czy czesc 2 to nie jest to co widzialam na youtube? co yoko gonil nie pamietam kogo...chyba mlodego Kamenashiego (nie wiem jak on ma na imie :P)? bo tutaj to tylko Tsubasa chcial pobic Yassu :lol: czy to jakis inny mecz byl?

Nachebet pisze:Yamatsumi --->> wee, Okura wygląda jak baba na twoim avie!! : O

on czesto wyglada jak dziewczyna szczegolnie teraz z ta nowa fryzura jak w kopciuszku^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 23 mar 2006

To topic JE, a nikt nie mówi o tym całym "debiucie" KAT-TUN... Ja czekam na jakieś ploteczki, a tu zupełnie nic -_-'
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 23 mar 2006

eh no niby ja tu jestem fanka kattuna ale ostatnio tak sie kj8 zajelam i FTO tak mi sie strasznie podoba, ze jeszcze nawet nie wlaczylam plyty kattuna :ashamed: mimo, ze czeka na HD lacznie z singlami w obu wersjach :P jak wreszcie wlacze to napisze czy fajna :D

btw, kattun ma niesamowita promocje! od miesiaca sa wszedzie! nawet mieli odcinek specjalny SC, byli chyba 2 razy w MS i w HeyHeyHey juz nie mowiac o Utawarze i nowych reklamach Kame i Jin+Koki...ja wole ich ogladac niz sluchac bo tylko kilka ich piosenek mi sie podoba wiec jakos do przesluchania ich albumu az tak mi sie nie spieszy...szczegolnie, ze nie ma ani 1 mojej piosenki :/ ale jak FTO mi sie znudzi to sobie ich wlacze^^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 23 mar 2006

Yamatsumi --->> ta, obecnie bardziej dziewczęco, ale jeszcze niedawniej niż podczas promocji Sukiyanen Osaka miał jakieś beznadziejne pasemka i wcale kopciuszka nie przypominał xD. I choć nie cierpię jak facet się upodabnia do baby [Ueda =___=;;;], to też uważam, że jednak lepiej Kurce w tym fryzie ^^.

Eliza -->> ja się tak nie wypowiadam za dużo tutaj o tych KAT TUNach, bo to forum o dramach, a wszelką wymianę zdań na tepaty jpopowe prowadzę na innych forach, ale skoro już pytasz... XD
Imho KAT TUNy wystartowały bardzo dobrze. Po pierwsze bardzo do mnie trafia ich styl bycia złych seksownych facetów [jedynie Uep mi psuje tę doskonałą wizję, on tam nie pasuje :PPP]. Po drugie już na samiutkim początku kariery wydali BEST OF'a, który w dodatku imho jest jednym z fajniejszych albumów, jakie zdarzyło mi się słuchać w ostatnich czasach. Bardzo rockowy jak na popowy zespół, w dodatku wokal Jina.... coś pięknego T_T *kocha Jina*. Dali też jedną z ich najlepszych piosenek - Never again [niestety zmienili słowa wp ierwszej zwrotce, co mnie lekko zdenerwowało but oh well...]. Na temat poszczególnych piosenek nie będę się wypowiadać, bo nie chce mi się po raz nie wiem który, starczy powiedzieć, że imho większość jest naprawdę dobrych. Moją ulubioną jest One on one - świetny wstęp ze zremiksowaniem Harukany by Marumaru, później genialny rap Kokiego i pojedyńcze wejścia Jina i Kame *___*. Naprwdę polecam cały album do przesłuchania! Bardzo bym chciała mieć go w orginale, ale nie mam pieniędzy narazie - wszystko poszło na SMAPy : D [Nakai *.*], ale za to kupiłam singiel. W ogóle to słyszałam, że ludzie na limitowane edycje singla i albumu rzucili się jak sępy do padliny - na YA w ogóle nie pojawiły się limity w sprzedarzy, natomiast na CDJapan zostały wykupione w ciągu pierwszego dnia pojawienia się na witrynie!! o__O;; To świadczy o głodzie na jaki zostały wystawione fanki przez te wszystkie lata czekania na debiut, a jak pisałam oni mają całkiem spory fandom obecnie ^^. Z resztą za kilka lat to będzie niezły szpan, kiedy będzie można się pochwalić orginalnym debiutanckim singlem KT :D. Podsumowują: jestem absolutnie na wielkie TAK. Od dawna byłam ich fanką, a teraz, kiedy ich imicz i typ muzyki zmierza w preferowaną przeze mnie stronę jestem zachwycona jeszcze bardziej! ^^ Oby tak dalej, a będę im wróżyć długą i owocną karierę ;].
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 24 mar 2006

Nachebet pisze:Osobiście uważam, że Ryo z Uchim wiele bardziej pasują do KJ8 i ogólnie da się zauwazyć, że o wiele lepiej czują się w tym zespole, w wywiadach i wszelkich występach widać, że to paczka zgranych kumpli. Zresztą oni sami też pewnie gdyby mieli wybierać wybraliby KJ8.

A ja mialam inne wrazenie jak ich ogladalam i w NewS i KJ8! według mnie to właśnie w NewS im sie lepiej pracowało, Uchi zachowywał sie zupełnie inaczej niz jak go ogladałam w EXCITE! bardziej na luzie, mówił o dziwo i był wszędzie! a w EXCITE, no cóz...zostawie to bez komentarza.
al;e nie tylko ten live był taki, wszystko inne zwiazane z KJ8 też.
A czy sami wybrali by KJ8, to nie wiem nic na ten temat nie powiedzieli, ale teraz, w zwiazku z zaistniała sytuacją w NewSach myśle, że Ryo zostanie w KJ8, nie ma sie co czarować. Trudno.

Nachebet pisze:a klasę i genki style trzymał jeszcze tylko Kusano [nie oszukujmy się - Pi, Koyam, Massu i Tego nie są zbyt okazałymi okazami zakręconych chłopaków :PPP], a teraz kiedy jeszcze jego zawiesili, to nic dziwnego, że sam zespół bardzo kiepsko by prosperował jeśli chodzi o podtrzymywanie image'u zespołu.

hehehe, ok zgodze sie co do P, Tego i Kei-chana, ale Masu? a weź! moze tego nie pokazuje za często, ale z niego to jest urodzony komik! za przystojny to on nie jest, śpiewa tak sobie, ale jeśli chodzi o wygłupy, to myśle, że jest jeden krok za Kusano^^
a Kusano, no coz, sam sobie jest winien, ale i tak bardziej mnie wnerwia Johnny! ale to juz inna historia!
w NewS zabrakło głownego komika i przez to duzo stracili, ale jednak zostali w szóstke, i ja ich nie oposzcze :P a co!

Nachebet pisze:Newsy byli jednym z pierwszych zespołów JE, które poznałam dlatego też się do nich przywiązałam [choć nie są moim ulubionym bandem] i nigdy w życiu nie życzyłabym im zawieszenia działalności - bo zwyczajnie pracowali cięko i uczciwie na swój sukces wiele lat, wiele musieli przecierpieć w tym podłym JE, poza tym każdy z wyjątkiem Koyamy i Shige miał tam całkiem dobry wokal [oni za to dobrze tańczyli ^^] i po prostu szkoda mi ich... Nie mówiąc już o tym, że ostatni singiel jest imho ich najlepszym i w ramach wspierania News w takich okropnych dla nich czasach kupię go przy nastepnych zamówieniach na YA ^^.

ale jaka bedzie decyzja JE, czy zakonczyc ich dzialalnosc, czy nie, to fani beda musieli sie z tym faktem pogodzic! i wyjscia nie bedzie! choc watpie czy z nich zrezygnuja, a jak nie to zatrudnie Chucka Norrisa i Johnny dostanie z pol obrotu :P

Nachebet pisze:Trochę się boję, że KT ukradnie Newsom fanki, bo jak wiadomo zatwardziałymi fankami tych dwóch zespołów są dziewczyny mniej więcej takiego samego pokroju, a w dodatku KT wkroczyli teraz na rynek ze swoim przebojowym imagem i Newsy oczywiście obecnie stoją na pozycji przegranej.

czy ja wiem? NewS i KT to inne style muzyczne, inni ludzie i osobowości, myśle, że prawdziwa fanka NewS (jeśli za taką sie uwaza) nie zostawi ich i cierpliwie bedzie czekac na ich powrot!
KT nigdy nie byli w moim guscie muzycznym! wiec ja jesli bym miala zmieniac zespol to do Arashi bym wrocila, albo KJ8 (choc ci ostatni jak dla mnie nie maja zbyt wielu piosenek udanych, ale sa smieszni).
szczegolnie Yoko! jego chyba nigdy nie przestane lubiec!
[/quote]
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 24 mar 2006

wow ale sie rozpisalyscie^^

Nachebet pisze:Yamatsumi --->> ta, obecnie bardziej dziewczęco, ale jeszcze niedawniej niż podczas promocji Sukiyanen Osaka miał jakieś beznadziejne pasemka i wcale kopciuszka nie przypominał xD.

to prawda, ze w Sukiyanen, Osaka mial kiepska fryzure
fryzura z kopciuszka to ta..

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
az wlaczylam jeszcze raz Cinderella ni Naritai zeby zrobic capsy :P

ja wole jak ma czarne wlosy albo takie jak w Spirits :hot:
Obrazek

Nachebet pisze:I choć nie cierpię jak facet się upodabnia do baby [Ueda =___=;;;], to też uważam, że jednak lepiej Kurce w tym fryzie ^^.

a Tatchan sie wcale na dziewczyne nie robi! tylko na Gakuto 8)

Nache, tak zachwalalas, ze wlaczylam kattuna i pol dnia juz slucham :) swietnie zaczeli i dzieki tej plycie nawet im wybacze ten nieudany pierwszy PV XD

Nachebet pisze:Imho KAT TUNy wystartowały bardzo dobrze. Po pierwsze bardzo do mnie trafia ich styl bycia złych seksownych facetów [jedynie Uep mi psuje tę doskonałą wizję, on tam nie pasuje :PPP].

a ja go lubie :P chociaz ostatnio troche mniej niz jeszcze pare tygodni temu hehe Tatchan moze nie ma jakiegos super glosu ale pisze swietne teksty i uwielbiam jego gre na gitarze, ktora odkad pamietam, dodawala interesujacego brzmienia i sprawiala, ze piosenki kattuna byly bardziej w moim guscie^^ co do jego wygladu to obecny image mi sie dosyc podoba 8) ToMo wie jak szalalam jak zobaczylam jego fotke z tego ostatniego kalendarze :lol: obled! nawet mialam tapete zrobiona :P

Nachebet pisze:Dali też jedną z ich najlepszych piosenek - Never again [niestety zmienili słowa wp ierwszej zwrotce, co mnie lekko zdenerwowało but oh well...].

tez sie cieszylam, ze ta piosenka sie znalazla na plycie :)
ktora jest moja ulubiona to jeszcze nie wiem, ale bardzo mi sie Butterfly podoba. Jin i Tatchan spisali sie super wokalnie + swietna muzyka
podoba mi sie tez wilds of my heart. czy tylko mi sie wydaje, ze jest ona w stylu Janne da Arc?

co do NewS to nie bede sie wypowiadac bo to ToMo jest specjalistka w tej dziedzinie...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

co do NewS to mysle ze jest wiecej osob gdzies tam rozsianych po Polsce co wiedza wiecej o wiele niz ja ^^
a wracajac do Ohkury to ja mam nieodparte wrazenie ze ma najwiecej fanek! szczegolnie jak ogladam wszelkiego rodzaju spotkania z fanami! wystarczy ze cos powie i pisk jest o wiele wiekszy niz przy subaru, ryo, czy innych chlopakach z kj8! a moze mnie sie tylko wydaje!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 24 mar 2006

Tomo pisze:Uchi zachowywał sie zupełnie inaczej niz jak go ogladałam w EXCITE! bardziej na luzie, mówił o dziwo i był wszędzie! a w EXCITE

haha, bo to jest tak: NewSy to sztywniaki. Uchi na tle News jest wyluzowany kolo, ale przy takich zakrconych Kj8 po prostu zdaje się być nudziarzem i rzadko kiedy ma coś zabawniejzego do powiedzenia niż Yoko czy Subar :P.

Tomop pisze:co do P, Tego i Kei-chana, ale Masu? a weź! moze tego nie pokazuje za często, ale z niego to jest urodzony komik!

hm.. jakoś nie zauważyłam tego narazie, żeby ktokolwiek w News był komikiem xD. Oni we wszystkich programach byli zawsze tacy spokojni i małomówni i zazwyczaj poważni - kiedy zapraszali ich do takiego wykopanego programu jak Utaban, to przez całą część odcinka z News leciały wszelkie skecze jakichś zatrudnionych aktorów, a Newsy tylko miały zadanie siedzenia i śmiania się, bo już scenarzyści wiedzieli, że nic elokwentnego i zabawnego panowi prowadzący z nich nie wyciągną ;). To tylko przykład, tak mi się skojarzyło :D. Choć w sumie pamiętam jak jeden, jedyny raz byłam mile zaskoczona, kiedy Newsy gościły w tym samym odcinku MSa, co O-ZONE i nawet się trochę wygłupiali przy ich piosence, haha, nigdy bym się tego po nic nie spodziewała ;). Co do Massu - jak dla mnie to jeden z lepszych głosów w News ^^;;.

Tomop pisze:czy ja wiem? NewS i KT to inne style muzyczne, inni ludzie i osobowości

nie chodziłło mi o style zespołów, ale właśnie o fanów. Zauważyłam, że większość osób, które jest fanami News, KAT TUNów zarazem też. Ale może mi się tylko wydaje :P.

Yamatsumi pisze:Nache, tak zachwalalas, ze wlaczylam kattuna i pol dnia juz slucham swietnie zaczeli i dzieki tej plycie nawet im wybacze ten nieudany pierwszy PV

prawda, że udany album? ^^ cieszę się, że się podoba : )

Yamatsumi pisze: a Tatchan sie wcale na dziewczyne nie robi!

nie wiem, mnie się kojaży [przepraszam, że to móię ale tak jest xP] z jakimś spedalonym mięczakiem, a ja takich nie lubię xDDD. Nie mój typ ^^;;.

A to Cindirella ni Naritai to co to? Jakaś drama z Kurą? oO

Tomo pisze:wracajac do Ohkury to ja mam nieodparte wrazenie ze ma najwiecej fanek! szczegolnie jak ogladam wszelkiego rodzaju spotkania z fanami

jak dla mnie to fangirle zawsze najgłośniej piszczały na Ryo i Uchiego. Ale Kurę też lubią bo jako facet jest w sumie przystojny na tle innych panów z K8 [znaczy wiecie... gusta są różne, ale ogólnie większość osób uważa, że K8 zbyt przystojnym zespołem nie są xD co oczywiście nic im nie ujmuje jako zespołowi wg mnie ^^].
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ee tam sztywniaki :P
nie znasz sie :P
no przynajmniej w sc zachowuja sie na luzie :p
fakt! co do utabanu i tych innych no to sa lekko... (nie napisze tego).....ale jak widzialam news w domoto to smialam sie do rozpuku! ale nie rozumiem czemu z Tego najbardziej sie smiali? on po prostu na swoj wiek jest bardzo dorosly! ale P pojechal wtedy po nim! a Teshi bidak mine mial !
dobra, ale Uchi jednak zdecydowanie bardziej na luzie jest w NewS, a raczej byl! jak pisalam w excite durno sie usmiechal i w sumie nic nie mowil! a na News nippon to mialam z nim ubaw! i co on wygadywal o Teshim! lol zaczal mnie dobijac :P

Ohkura...hmmm...widzialas KJ8 kindergarden? jak Ohkura sie zglosil do odpowiedzi to byl taki pisk, ze jak mialam na 50% glosniki wlaczone to do 10 zjechac musialam :P na spirits moze mniej juz ale jednak tez pisk opon byl :P
cinderella to special dramowaty z Ohkura :p
woelki lol zrobilam jak picsy zobaczylam!
no ja fakna newS jestem ale nie kT o w zyciu!!!!
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 24 mar 2006

Nachebet pisze:A to Cindirella ni Naritai to co to? Jakaś drama z Kurą? oO

jak juz ToMo napisala to SP, ktory lecial w TV kilka dni temu. ok 45min z Tadashim w roli glownej i pobocznej :P glupawy ale nawet dalo sie ogladac^^
Cinderella ni Naritai <-- jeszcze jest sporo seederow jesli jestes zainteresowana :)

Tomo pisze:wracajac do Ohkury to ja mam nieodparte wrazenie ze ma najwiecej fanek! szczegolnie jak ogladam wszelkiego rodzaju spotkania z fanami! wystarczy ze cos powie i pisk jest o wiele wiekszy niz przy subaru, ryo, czy innych chlopakach z kj8!

no wiesz... jak on sie odzywa raz na 2 programy to nie dziwne, ze wszystkie piszcza XD

Nachebet pisze:jak dla mnie to fangirle zawsze najgłośniej piszczały na Ryo i Uchiego. Ale Kurę też lubią bo jako facet jest w sumie przystojny na tle innych panów z K8 [znaczy wiecie... gusta są różne, ale ogólnie większość osób uważa, że K8 zbyt przystojnym zespołem nie są xD co oczywiście nic im nie ujmuje jako zespołowi wg mnie ^^].

jak pierwszy raz zobaczylam fotke kj8 to pomyslalam "boshe jakie brzydale XD" ale jak ich zaczelam sluchac i ogladac programy+koncerty+cala reszte to i mi sie podobac zaczeli hehe a Tadashi jest w sumie przystojny hehe zgadzam sie calkowicie :D ale i tak luv Subaru :victory:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no twoje wyznanie mnie nie zaskoczylo :P
ale hja dalej uwaqzam ze to grupka bishonenow inaczej :P
po za Ryo, Uchuim i Subaru (choc on wydawal sie najpaskudniejszy z nich wszystkich na samym poczatku)
ale muzyka ogolnie jest fajna!
hehehe tego czy raz na program sie odzywa to nieweim ale pisk jest!
a ja myslalam ze fanki P sa szalone :P

Wróć do „Muzyka”