Johnny's Entertainment - topik dyskusyjny^^

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 29 mar 2006

w sumie jesli sie lubi mlodych bishonenow to mozna sciagnac YYY no i oczywiscie jesli sie chce patrzec na Teshiego, Shige, Masu i Keii-chana :)
w sumie to nawet zabawne sa niektore odcinki, ale jak wiekszosc JE jest o zarciu! nic tylko zarcie!
rozwodzic sie w tylu programach i tyle razy o zarciu!!!! straszne
ale z drugiej strony wynikaja z tego niesamowicie fajne sytuacje! Tego na diecie czekoladowej w saunie! matko rozkoszne to bylo! plus pare innych jak Masu bal sie podejsc do zebry i zyrafy! taki niby silny z niego koles jest, ale boi sie dwoch fajniutkich zwierzaczkow :P
no i jego niezapomniana rola Hani razem z Shoonem jako darling! slodki jest jak robi takie minki!
a teksty w stylu " fryzura Kusano z przed roku jest zupelnie inna niz teraz" wzbudzaja salwy smiechu na widowni! nie ma co....

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nachebet » 29 mar 2006

hm.. może kiedyś ściągnę, choć nie zachęca mnie zwłaszcza fakt, że tam często o jedzeniu gadają xD. Japończycy mają chyba bzika na punkcie żarcia oO;; do każdego programu potrafią je wepchnąć :P
Boże, Newsy dopiero co odeszły a ja już za nimi tęsknię T_T;; goopi dziad Johnny >///<

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 29 mar 2006

Nachebet pisze:Boże, Newsy dopiero co odeszły a ja już za nimi tęsknię T_T;; goopi dziad Johnny >///<

eeetooo, jak to odeszły?!

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: ToMo » 30 mar 2006

wlasnie zaczela sie ich "kara"
oficjalnie, do konca roku, nie ma juz NewS jako zespolu! sa tylko poszczegolnie czlonkowie!
czyli w Myojo nie znajdziesz juz napisu NewS, tylko Yamashita Tomohisa, Teshi Yuya, Keiichiro Koyama, Masuda Takahisa i Shigeaki Kato!
nawet Ryo Nishikido juz nie wliczaja do zespolu!
:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
oddawac mi moje NewSiki!!!!!!!!!!!!!!!

Nache ale jesli gada sie i tym zarciu z chumorem to jeszcze ujdzie, ale z tego co slyszalam V6 chyba, czy ktorys inny jak swoj program o zarciu nadaje to nudnawo jest z lekka!
dlatego yyy pod tym wzgledem jest swietne!
ale znajdziesz tez np roznego rodzaju konkurencje taneczne, zgadywanki itp.
zmuszac cie nie bede do sciagania, ale moge ci opisac niektore odcinki^^ tylko date podaj^^
bo w sumie teraz jak NewS nuie ma to tym sie pocieszam! choc kilku juz tez nie mam :P tych najnowszych, naturalni9e tych starszych tez :P

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nachebet » 30 mar 2006

Eliza pisze:eeetooo, jak to odeszły?!

hah, ano, zawiesili ich na rok. w jap biznesie muzycznym bardzo łatwo o skandal, nawet jeśli jest wydmuchany z palca i nieprawdziwy oO. Latem policja złapała pijanego Uchiego na ulicy i zamknęła do kozy. Ze względu na skandal i zanieczyszczenie nieskazitelnego wizerunku grzecznych chłopców z News zawiesili go do odwołania i do tej pory chłopak ma zakaz pokazywać się w mediach. Zespołowi został odjęty jeden z memberów. Teraz w lutym czy jakoś tak, w jakimś brukowcu wydrukowali zdjęcie Kusano jak trzyma w ręku szlankę z napojem i podpisem, że jest nieletnim pijaczkiem or sth like that. Pomimo że nie było żadnych dowodów - zawiesili Kusano ze względu na zagrożenie skandalem... Zespół pozbył się kolejnego membera. Nie mówiąc już o tym, że na początku istnienia zespołu uczęszczał tam również niejaki Moriuchi, ale ze względu na przyłapanie go na 'zabawach' ze starszymi dziewczynami, rodzice go wypisali z JE i wywiezi do jakiejś szkoły do Stanów @@;;. Czyli łącznie Newsom ubyło 3 członków - zespół nękany skandalami został ostatecznie zawieszony, a pozostali panowie, którzy nie zostali przyłapani na żadnych aferach mogą jedynie pokazywać się w TV i mediach każdy osobno i nie jako członkowie zespołu ale jako tak jakby odrębne osoby or sth... Ciężko być memberem JE, bo za nimi paparrazi chodzą stadami i tylko wietrzą afery [nie policzę ile czytałam beznadziejnych i nieprawdziwych plotek na ich temat we wszelkiej maści brukowcach _^_], ciężko też być ich fanem, bo jak widzisz - w każdej chwili twój ulubiony zespół czy też chłopak może zostać wykluczony z życia publicznego na rok albo i więcej :(....

Tomo pisze:Nache ale jesli gada sie i tym zarciu z chumorem to jeszcze ujdzie, ale z tego co slyszalam V6 chyba, czy ktorys inny jak swoj program o zarciu nadaje to nudnawo jest z lekka!

ja oglądałam jeden z programów V6 [mają ich chyba dwa o ile się nie mylę oO] i rzeczywiście był całkiem nudny - głównie dlatego, że w nim rozmawiano, a ja nie znam japońskiego xD.
A co do tego gadania o żarciu z humorem - taa, już się naoglądałąm tyle Mugendai, Honjani... ale narazie mi się to znudziło i wolę oglądać występy na scenie niż gotowanie :P [ewentualnie lubię oglądać Bistro Smapa ^^].

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

mnie nie zostalo teraz nic innego jak ogladanie yyy!
bo przynajmniej na biezaco mam NewS, a raczej kawalek zespolu! w sumie pozostaje odswiezyc sobie ich wczesniejsze wystepy, ale po co w kolko ogladac to samo? nie chce zeby mi sie znudzili! wiec teraz jest yyy i wkrotce kurosagi :P
nie mowiac o nowej dramie Ryo!

co do Moriuchiego, to znowu ja mam inne info :P bosh! ile fanow tyle roznych wersji! ja wyczytalam, ze z powodow rodzinnych musial sie wyniesc z zespolu i JE!
ale sama juz nie wiem :( w sumie tego ze Mori sobie poszedl, nie zaluje! bo nie podobal mi sie za bardzo, ale glos ma swietny!
teraz znowu mam info inne na temat Uchiego! kurde, czemu nie moge dorwac jakich konkretnych informacji????czemu JE nie powiedzialo wprost co sie stalo!!!! no ale nie bylo by to dla nich kozystne, wiec pozostaje wierzyc plotom :P

acha i nie na rok, tylko do konca roku! a przynajmniej tak glosi oficjalne oswiadczenie! Kara zaczyna sie od kwietnia!
a ze skandalem z Kusano w roli glownej jest dziwna sprawa! pisalam juz chyba, ze zdjecia nakrecone kamera, przez jakiegos "dziennikarza" (mam nadzieje, ze ja takim nie bede nigdy:P) zostaly zrobione w listopadzie! A Kusano zawiesili pod koniec stycznia! czemu od razu nie opublikowali tego? tylko czekali tyle czasu???? zastanawiajace!
plus Kusano sie wypiera, Johnny mu wierzy, zawiesza! ale jak fotka Kame krazyla po ludziach to oni od razu mu uwierzyli (nie wiem w koncu jak to bylo) i wytoczyli proces gazecie!
cos mi sie wydaje, ze JE sie chce za wszelka cene NewS pozbyc! na razie udaje sie to skutecznie!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 30 mar 2006

Yamashita Tomohisa pisze:co do Moriuchiego, to znowu ja mam inne info :P bosh! ile fanow tyle roznych wersji!

no ja slyszalam albo czytalam (nie pamietam dokladnie gdzie), ze rodzice Moriuchiego to jacys znani piosenkarze (LOL ci od enki XD nie wiem jak sie ich nazywa :P) i nie podobalo im sie ze ich synek spiewal to co spiewal ;) dlatego go zabrali..hmm chyba ze to nie o nim bylo ale wydaje mi sie ze to o tym wlasnie co odszedl z NewS

co do Kusano i Kame to moze to kwestia osobowosci? nie znam dobrze Kusano ale Kame to sztywniak hehe wiec jemu Johnny od razu uwierzyl :P

Nache, masz odcinek honjani jak jedli tort? to byl chyba 16.12.2003 ale nie jestem pewna bo znowu zgubilam kartke, na ktorej mialam to zapisane :/

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

Kame to sztywniak???? a wydawalo mi sie ze luzak!
Kusano slonko moje, wszedzie go zawsze pelno! a raczej bylo pelno, dopoki go nie zawiesili :P
w sumie byl z nich wszystkich najsmieszniejszy (jest :P)
zreszta masz klip Ryo slaps Kusano :P i co sadzisz????
glupiutkie jest moje sloneczko :)

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nachebet » 30 mar 2006

co do Moriego: w poprzednim poście nie chciałam się rozpisywać za bardzo na jego temat, więc tak skrótowo napisałam o nim, ale z tego co wiem, to to było tak, że Mori został złapany na tych zbereźnyh randkach [;)], rodzice [jako że rzeczywiście są piosenkarzami] nie chcieli afer i go zabrali i wysłali do USA. Słyszałam też wersję, że się kłócili o chłopaka [są po rozwodzie czy coś] i o jego pieniądze które zarabiał co było już samo w sobie niesmaczne i powoli robiło się aferą, a kiedy jeszcze wyszły na jaw te dziewczyny, to Johnny go zawiesił, ale jako że rodzice nie chcieli żeby się zrobił szum wokół ich syna od razu go wypisali z JE, zanim jeszcze ogłoszono zawieszenie Moriego... Ja tyle wiem, ale stuprocentowej pewności czy to jest prawda nie mam.
Ja trochę żałuję, że już go nie ma, bo głos miał naprawdę śliczny, najlepszy z całego News imho, a co do wyglądu, to może i nie był za ładny, ale i tak pewnie fanki by znalazł ^^.

Co do Uchiego: taaa, kara miała być do końca roku 2005, ale jak widać trwa nadal, więc z tym zawieszeniem Newsów na rok też tak do końca nie można wierzyć....

Co do Kusano: ja słyszałam, że te zdjęcia były robione w marcu 2005, ale to też pewnie jakieś przekłamanie. W każdym razie zrobili je jakiś czas przed opublikowaniem. Jeśli chodzi o moje zdanie, to uważam, że po prostu zorbili to zdjęcie wcześniej, ale opublikowali krótko przed nowym singlem, żeby większą aferę zrobić...

Co do News: kara zaczyna im się od kwietnia, to prawda, ale singiel został wydany w marcu, a i tak nie mogą go promować nigdzie w telewizji i nie mają już sesji zdjęciowych w magazynach, więc ja to traktuje, jakby mieli karę już od marca.

Co do Kame: to zdjęcie zostało zrobione na trasie Tackeya i Tsubasy po Chinach [czy po jakimś tam innym azjatyckim kraju], bo KT im towarzyszyli jako backdancerzy czy coś takiego. No i to jakieś zdjęcie z backstage, ale oficjalne, a Kame podobno w ręku trzyma szklankę z jakimś sokiem czy czymś xD. Sam Johnny wydał takie oświadczenie podobno. Co do tego, że wytoczyli proces gazecie, to nie słyszałam, ale jesli tak jest, to się bardzo cieszę z tego powodu :). Czy Kame sztywniak? Też czasem miewam o nim takie zdanie, ale ostatnio bardziej skłaniam się ku przekonaniu, że on jest bardzo sumienny i taki porządny, a może przez to troszkę sztywny ^^;;. Ale ładnie śpiewa, ładnie tańczy, robi co do niego należy i za to go lubię ^^

Co do Ryo: jaka drama? XDDDDDD bosz, może założymy topik z zapowiedziami nowych dram [ze szzególnym wskazaniem na dramy z aktorami JE :P], bo ja się zawsze będę w tym gubić _^_. To o czym ma być ta drama?

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

kopalnia wiedzy Nache jestes :)
ale jak zwykle pewnosci nie ma poki sie oficjalnego oswiadczenia nie przeczyta! poszukam pozniej to ktore mam o karze i wrzuce tutaj!
a nowa drama z Ryo to Attention please! jesli mnie pamiec nie myli!
grac tam bedzie z tą denerwujaca mnie Ueto Aya :P

wracajac do Mori, to ja sie nim nie interesowalam nigdy! pomimo ze nalezal kiedys do news! i mnie nie obchodzi w sumie co i jak sie stalo! przytaczam tylko plotki fanow!
ale glos mial swiet5ny, fakt! tyle tylko, ze nie najlepszy! pewnie was to zdziwi, ale taka prawda, wg mnie najlepszy glos ma Teshi! potem jest P (musi byc), potem moja baka slodka, Kusano, no i Ryo z Uchim (mowilam wiele razy ze sluchac nie chce Uchiego, bo falszuje niesamowicie w KJ8, ale w NewS mu to jeszcze wychodzi :P)

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Nachebet pisze:Co do Kame: to zdjęcie zostało zrobione na trasie Tackeya i Tsubasy po Chinach [czy po jakimś tam innym azjatyckim kraju], bo KT im towarzyszyli jako backdancerzy czy coś takiego. No i to jakieś zdjęcie z backstage, ale oficjalne, a Kame podobno w ręku trzyma szklankę z jakimś sokiem czy czymś xD. Sam Johnny wydał takie oświadczenie podobno. Co do tego, że wytoczyli proces gazecie, to nie słyszałam, ale jesli tak jest, to się bardzo cieszę z tego powodu :).

bwahaha ja nie moge z tymi plotkami LOL wersja, ktora ja znam...z hadaki...zdjecie zostalo zrobione w domu dziadka Kame. Kame nic w reku nie trzymal..szklanka stala na stole przed nim i zgodnie z oficjalnym komunikatem piwo bylo dziadka :lol: (a moze to byl wujek?) wszyscy wiedza, ze Johnny kocha kattuna wiec szybko sie zabral za ta sprawe i oswiadczenie wyszlo kilka godzin po ogloszeniu rewelacji przez Shuukan josei o ile mnie pamiec nie myli...i od razu oglasil, ze wytoczy im proces :)

Nachebet pisze:Czy Kame sztywniak? Też czasem miewam o nim takie zdanie, ale ostatnio bardziej skłaniam się ku przekonaniu, że on jest bardzo sumienny i taki porządny, a może przez to troszkę sztywny ^^;;

mniej wiecej o to mi chodzilo ale nie tylko...ale ten temat proponuje zostawic :sweat:

Nachebet pisze:Co do Ryo: jaka drama? XDDDDDD bosz, może założymy topik z zapowiedziami nowych dram [ze szzególnym wskazaniem na dramy z aktorami JE :P], bo ja się zawsze będę w tym gubić _^_. To o czym ma być ta drama?

jak juz ToMo napisala bedzie gral z Ueto :cry: ale za to slyszalam, ze ma tam role mechanika :D bo to cos o pilotach bedzie^^
co do tematu z zapowiedziami dram to swietnie zrobiony jest na d-as i wlasciwie nic bym tam nie mogla dodac a przekopiowac glupio :sweat:
z JE jeszcze chyba tylko Shige bedzie w tym sezonie w dramie no i P

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

no i kame w kindaichim^^a junno, koki i maru????oni nie maja zamiaru w czyms grac? plus jeszcze paru innych!
w ogole Nache to na abaka jest rozpiska kto gdzie bedzie gral! widzialam keidys, ale w ktorym dziale nie pamietam! mozesz tam sprawdzic co i jak!
wlasnie sobie powtorke kinowki robie, bo mowilam ze kame cos mi podpadl ostatnio, i chce to zmienic :P
yamatsumi nie rozpaczaj! ueto sie pominie!

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Yamashita Tomohisa pisze:no i kame w kindaichim^^a junno, koki i maru????oni nie maja zamiaru w czyms grac? plus jeszcze paru innych!

o paru innych nic nie wiem ale :omg: :omg: :omg: jak ja moglam zapomniec o sloneczku kochanym! no przeciez Junno bedzie w Happy! 7 kwietnia :D LOL ja to juz chcialam miesiac temu sciagac bo mi sie pomylilo a teraz zapomnialam XD
a Kame & Co w Kindaichim beda w lato a nie teraz ;)

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontakt:

no to moj blad :P
ale z junno mialam racje :P
a paru innych nie chce mi sie wymieniac, odsylam do abaka! tam jest info!

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Nachebet » 31 mar 2006

Tomo pisze:kopalnia wiedzy Nache jestes

dzięki za pochwałę, ale wierz mi, że sama znam conajmniej 3 osoby, tkóre wiedzą o Johnny's 3 razy więcej niż ja, a twierdzą, że są osoby, które wiedzą jeszcze więcej oO;;

Yamatsu pisze:bwahaha ja nie moge z tymi plotkami LOL wersja, ktora ja znam...z hadaki...zdjecie zostalo zrobione w domu dziadka Kame. Kame nic w reku nie trzymal..szklanka stala na stole przed nim i zgodnie z oficjalnym komunikatem piwo bylo dziadka (a moze to byl wujek?)

Ja czytałam, że ta wersja, którą opisałam jest oficjalna @_@. Natomiast co do tego dziadka... eee... nie sądzisz, że to trochę głupie, żeby paparazzi mieli siedzieć nawet w domu dziadka Kame i robić mu zdjęcie na którym ślicznie pozuje? ;) albo żeby dziadek miał oddawać paparazzim takie foto na zgubę swojego wnuczka? ;) to pewnie jakaś poltka czy coś..

Yamatsu pisze:Junno bedzie w Happy! 7 kwietnia

*_______________* !!!!
Super <3333!! wiadomość miesiąca :D. Widziałam Junno narazie tylko w jednej dramie, ale jestem szczerą fanką jego gry *O* nie wiem czy jego świetna gra w poprzedniej dramie wynikała z podpasowania mu roli czy też z talentu aktorskiego, ale bardzo mi się podobał i na pewnoe będę tę dramę oglądać, byleby tylko ktoś robił napisy! Dajcie znać jak będziecie coś wiedzieć, bo jak mówiłam, nie mam czasu zbytnio na fora - gdyby nie to, już dawno wróciłabym na Abakę ^^;;

I co macie do Ueto? Jest ładna, choć jeśli chodzi o muzykę czy wizerunek sceniczny nie przepadam za nią zbytnio... ale jest aż tak straszną aktorką oO?

ODPOWIEDZ