2NE1

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: 2NE1

Post autor: wiktor » 29 sie 2013

zgadzam się ... masakrejro wielkie się zrobiło, ani tego słuchać, ani na to popatrzeć ....
jak one wyglądają ... Dara i odrosty fuuuuuuuuuu.... :omg:

chyba nie dobrze dzieje się w YG

:puppy: :puppy: :puppy: :puppy:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 21 lis 2013

Piosenka jest dobra a teledysk fajnie się ogląda.
Do tego Minzy która wygląda inaczej , Bom która chyba nie mogła ust otworzyc CL z nagą scenką o Dara która podobała mi się najbardziej w tym MV
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 26 lis 2013

Uczcijmy chwilą ciszy ten beznadziejny refren, który nie pasuje do reszty piosenki (nawet rokującej) _^_

. . .
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 06 mar 2014

2ne1 wydały drugi w karierze pełny album, który promuje Come back home i jakaś jeszcze piosenka, do której ukaże się teledysk. Przesłuchałam płytę i odniosłam wrażenie, że to piosenki w stylu typowym dla 2ne1, więc fani ich muzyki mogą być zadowoleni, inni może mniej.

No i robiący wrażenie klip do CBH. Chociaż gawiedź tak jak ja licząca na zapowiadaną przez YG bitwę girlsbandów, mająca nadzieję ujrzeć CL strzelającą z łuku do dziewięciu kukieł (metafora taka), mogła być leciutko rozczarowana :lol:
Jak słuchałam tego bez teledysku, to przeszkadzał mi ten odcinający się refren z partią 'Come baby baby', ale widocznie piosenka była robiona z myślą o teledysku a nie odwrotnie, bo refren pełni tu funkcję przechodzenia z jednego świata do drugiego or something

Ja akurat nie znalazłam na tym albumie piosenki, która by mnie jakoś urzekła, ale jednak miło było obejrzeć teledysk, w który włożono tyle wysiłku. Definitywnie podniósł wartość piosenki.
ODPOWIEDZ